שכחת סיסמא?
 

המדרון שמוביל לפרידה

המדרון שמוביל לפרידה - 01/07/2013 11:55:22
הגב על מאמר זה
יש כל מיני סוגים של פרידות, חלק מהירות יותר ופחות. חשוב לדעת לזהות האם התחלנו להתגלגל במדרון שמוביל לפרידה.
המדרון שמוביל לפרידהלמרות שהמטרה שלנו הינה למצוא זוגיות יציבה וחזקה שתחזיק עד לסוף חיינו, המצב בשטח אינו תמיד כך. אנו בני אדם ואיננו יכולים לחזות מראש אם כל זוגיות שאנו חווים בחיינו היא זו שתתאים לנו באמת. לכן, אחד המאפיינים הפחות נעימים של זוגיות בחיינו הוא שהיא נגמרת. פירוק החבילה מתרחש בצורות שונות ומשונות, לעיתים באירוע בודד, לעיתים בשלבים, לעיתים משולב ועוד. בכל אופן, גם אם הפרידה הינה חיובית עבורנו וגם אם היא שלילית, תמיד כדאי לתפוס מראש האם אנו צועדים בכיוון של היפרדות או לא. גם בכדי להתמודד עם כך נפשית ולעכל את הדבר וגם בכדי לנסות להציל את המצב לפני שיהיה מאוחר מידי.

סימנים מחשידים.

חשוב לציין כי הסימנים השונים שנביא בפניכם אינם מוחלטים מכיוון שהרגשה היא דבר סובייקטיבי, עדיין למרות זאת ישנם כמה סימנים פופולאריים שאמורים לעורר בכם חשד מסוים.
הסימן הראשון והחזק ביותר הוא של ריחוק. במידה ואתם פתאום מרגישים ריחוק מבני זוגכם יכולות להיות לכך מספר אפשרויות שאחת מהן היא בעייתית. יכול להיות שפשוט חסר להם זמן, יכול להיות שהם רוצים קצת הפסקה וריחוק מכם, אבל יכול להיות שאלו רק סיבות נלוות לכך שהם כבר לא כל-כך בטוחים לגבי הקשר ביניכם.
סימן נוסף הוא של ירידה בתדירות יחסי המין. לא מדובר על בעיה של שבוע-שבועיים, אלא של מספר חודשים. במידה ואתם רואים שחלה ירידה משמעותית בתדירות, כולל גם הפסקה ביחסי המין המלאים והסתפקות בסידור שונה, הדבר צריך לעורר חשד מסוים וגם לעורר אתכם לפעולה מונעת. יחסי-מין הם חלק חשוב בזוגיות ועוד יותר חשוב מכך הוא שבני הזוג יהיו אלו שיספקו יחסי-מין מענגים ומלאים.
הסימן האחרון אליו נתייחס הינו של שיחות מרובות עם בני המין השני. חייבים להסכים עם כך שפעמים רבות גברים/נשים מתייחסים בקנאות-יתר לקשרי ידידות של בני זוגם. לכן, איננו טוענים שאין לאפשר קשרי ידידות, אלא רק שיש להתייחס בחשד מסוים לקשר שהינו חזק מאוד, במיוחד פתאומי, של בני זוגכם עם חברים מהמין השני.

התמודדות.

מאוד מפתה, במיוחד בשלב החשדות, להפנות אצבעות מאשימות כלפי הצד השני. עם זאת, מה שנדרש מאיתנו במצב זה הינו להסתכל על עצמנו ועל הקשר, מה יכול להיות שחסר, מה עלול להיות לא תקין. חשוב לציין שמדובר בתהליך שאמור לעורר חשד ולא באירוע חד-פעמי שלאחריו ישר רצים לייעוץ זוגי.
לאחר שהסתכלנו על עצמנו ועל הקשר ותיקנו את מה שלפי הבנתו טעון-תיקון, אז אפשר לפנות בשאלה לבני זוגנו בנוגע לתחושותיו, זאת במידה והן ממשיכות כמובן.

זיהוי מוקדם של המדרון שמוביל לפרידה יכול במקרה הטוב להציל את הקשר שלכם ובמקרה הפחות טוב, לחסוך לכם עוגמת נפש פתאומית.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • רווקה מאושרת - מה הכישורים שאישה יכולה לפתח כשהיא רווקה? מה קורה כשהיא רוצה לפגוש גבר נהדר?
  • אהבה היא סוג של פחד - אם לאהוב זה בלב מלא ולא בחצי. באשר לאהבה, היא לא תתפשר אלא על החיפוש האמת שעליו נדבר.
  • מה משאיר זוגות מאושרים - איך ישנם זוגות שנשארים מאושרים ונלהבים במשך שנים, בעוד תשוקתם ואהבתם של זוגות אחרים כבים מהר מאוד
  • המכתב שלא נכתב - לכל אחד יש את הכמיהה לכתוב מכתב מדהים של פעם בחיים, מכתב שלא נכתב ולא דומה כלל לאף מכתב שכבר נכתב.
  • להכיר ולהעצים את האהבה - להכיר את האדם הנכון זו משימה לא פשוטה. למצוא בן זוג או בת זוג פוטנציאליים דורש הרבה מעבר.
  • מסיבת הפתעה לבן/בת הזוג - כיצד ניתן להפוך את בן הזוג למאושר באדם? יום הולדת הוא בהחלט סיבה טובה לחזק את הרגש החבוי.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©