תקנון אתר זיגוטה

התקנון המלא של אתר הכרויות זיגוטה

עדכון אחרון: 14.04.15

תקנון אתר זיגוטה הינו הסכם בינך לבין אתר "זיגוטה". ברגע גלישתך באתר, הינך כפוף לתנאים ולכל הכתוב בהסכם זה. אם אינך מסכים לתקנון, אל תגלוש באתר. יש להתעדכן בתקנון בכל כניסה לאתר.

התקנון כתוב, מטעמי נוחות, בלשון זכר אך הוא מתייחס לזכר ונקבה כאחד.

שימוש באתר

אתר "זיגוטה" מברך על בחירתך להשתמש באתר. זיגוטה תספק לך את השירות בהנתן הסכמה לתקנון זה. אנו רשאים לשנות את התנאים הכתובים בהסכם זה בכל עת, ובעת המשך הגלישה שלך באתר, הינך מאשר את השינויים ומסכים להם.
לא תעביר את פרטי ההתחברות שלך לגורם נוסף, הגלישה באתר מותרת לנרשמים בלבד המאשרים את התקנון.

אישור גלישה באתר

הגלישה באתר מותרת מגיל 18 ומעלה בלבד. במידה ותמצאו באתר אנשים הקטנים מגיל זה, יש לדווח על כך במידי לצוות האתר בטופס יצירת הקשר.
דרך האתר תוכלו להכיר אנשים ותוכלו להפגש עימם. צוות האתר אינו יודע מי הגולשים באתר ולכן כל יצירת קשר, מכל צורה שהיא, הינה על אחריותכם בלבד.
אין אנו אחראיים על המידע ועל התכנים המתפרסמים באתר על ידי המשתמשים השונים.
אין האתר אחראי לכל נזקים שיגרמו לצד ג´ כתוצאה מהתכנים, לכל נזק באתר שיגרם ע"י צד ג´ , ולא אחראי לפגיעה בצד ג´ מכל תוכן פוגעני.

רכישת מנוי באתר

רכישת המנוי באתר הינה מאובטחת ומתבצעת בדף SSL בטכנולוגיה של 256 ביט.
רכישת מנוי באתר זיגוטה תתבצע לפי מספר מסלולים המוצעים בדף רכישת המנוי.
המסלולים המוצעים יכולים להשתנות מעת לעת לפי בחירתם והחלטתם של צוות האתר. המנויים בכל המסלולים ייגבו בתשלום אחד בלבד, ללא תשלומים.
המנויים באתר הינם מסוג מנוי מתחדש. לכל מנוי יתבצע חידוש אוטומטי למשך 36 חודשים לכל היותר. עלות חידוש מנוי זהה לעלות רכישת המנוי בתאריך הרכישה. על מנת להפסיק חידוש זה יש ליצור קשר בדף יצירת הקשר באתר ו/או בטלפון.
ייתכנו שינויים במסלולי המנויים ועלויותיהם מעת לעת ואף יתכנו מתן הטבות שונות הניתנות ללקוחות חדשים בלבד.
ניסיון לרכישת מנוי שלא עבר בהצלחה מכיוון שדרש אישור של חברת האשראי/הבנק, ינותב למקום המתאים לצורך אישור הרכישה, עד למועד של 72 שעות ממועד הרכישה, ורק לאחר מכן ינתן המנוי באתר, במידה והעסקה עברה בהצלחה.
רכישת המנוי באתר תאפשר לך להנות בצורה מידית מכל האפשרויות הקיימות באתר, אי לכך ובהתאם לזאת, אתה מודע ומסכים להתניות הבאות:
א. החזרים כספיים יתקבלו עם סיבה מוצדקת בלבד, לפי החוק להגנת הצרכן 1981.
ב. על מנת לבטל חידוש אוטומטי של מנויים או על מנת להקפיא מנוי, יש לשלוח הודעה לצוות האתר, בטופס הצור קשר, בצירוף פרטים מזהים לפחות 72 שעות לפני מועד החידוש. בנוסף, יש לרשום את סיבת ביטול המנוי או סיבת הקפאתו.
ג. הרוכש מנוי באתר זיגוטה מאשר כי אכן יתנהג באתר כיאה לאתר הכרויות ולא ישתמש בנתוני המשתמשים אליהם יחשף באתר, פרט לצורך מציאת אהבה.
ד. עם הצטרפותך לאתר הנך מאשר ומצהיר כי במידה והחברה תאלץ לפנות להליכים משפטיים לצורך גביית תשלום עבור מנוי, ייגבה בנוסף לכל חוב סך מוסכם של 300 ש"ח בתוספת מע"מ עבור מכתב התראה וסך מוסכם של 1500 ש"ח בתוספת מע"מ במידה והחברה תאלץ לנקוט הליכים לצורך גביית החוב.
ניתן להקפיא כרטיס בעל מנוי בכל עת. אין החזרים כספיים על מנוי שהוקפא. ניתן לקבל זיכוי חוזר בימים כמנוי, בעתיד, במידה ובעל המנוי הודיע על הקפאת הכרטיס לצוות האתר, בטלפון בלבד. ניתן להקפיא ולהחזיר מנוי לפעילות מספר פעמים שלא עולה על מספר חודשי המנוי שאותו רכש בעל הכרטיס (לדוגמא, מנוי לשלושה חודשים ניתן להקפיא שלוש פעמים לכל היותר).

ביטול מינוי באתר

עליך לפרט בהודעת הביטול, ככל הניתן, את שמך, שם המשתמש שלך ומספר תעודת הזהות שלך. בשל העובדה שאפשרות השימוש באתר כמנוי, ובכלל זה הגישה למאגר המידע הממוחשב של האתר, מוענקת ללקוח עם רכישת המנוי, לא תהא זכאי להחזר, מלא או חלקי, של דמי המנוי במידה והינך מפסיק ביוזמתך את המנוי שלך או את חברותך באתר. יחד עם זאת, החברה שומרת לעצמה את הזכות להשיב לך או לזכות אותך באופן מלא או חלקי, בדמי המנוי היחסיים, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
על פי הוראות הדין, הביטול ייכנס לתוקפו בתוך 3 ימי עסקים מקבלת הודעת הביטול באופן המתואר לעיל.


מידע שקרי

הינך מאשר ומודע לכך כי אין אנו יכולים לבדוק ולאמת כל מידע הנמצא באתר. אין אנו אחראיים על המתפרסם באתר, על התכנים הקיימים בו ועל ההודעות השונות ואמיתותן.

הפסקת הגלישה באתר

על מנת להפסיק את הגלישה באתר, מכל סיבה, יש להשאיר הודעה בדף יצירת הקשר, המכילה פרטים מזהים של בעל החשבון (שם מלא, ת.ז, תאריך לידה, כתובת מגורים).
הפסקת הגלישה תתאפשר על ידך או על ידי "זיגוטה" מכל סיבה שהיא. הפסקת הגלישה תבטל את האישור שלך לתקנון זה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשאיר את כל התכנים וההודעות שכתבת באתר ואף להשאיר את דף הפרופיל שלך. הסרת הכרטיס תסיר את כל הקישורים לכרטיס מהקטגוריות השונות, אך לא לגמרי את הכרטיס והמידע שבו מהאתר.

הגלישה באתר

ברגע גלישתך באתר הינך מסכים ומאשר את כל הכתוב בהוראות. לא תפעל על מנת לפגוע באתר, לא תעתיק ממנו מידע, לא תשתמש במידע הכתוב בו ולא תפרסם עליו דברים לרעה.
לא תעלה לאתר שום דבר פרסומי למטרת רווח או למטרת יחסי ציבור.
לא תפרסם באתר שום קישור לאתר מסוים למטרת קידום או פרסום שלו.
לא תפרסם באתר קישורים לאתרי מבוגרים, אתר הימורים וכל אתר פוגעני אחר.
לא תנסה לפגוע בקוד של האתר באמצעות פרצות או באגים קיימים, במידה וישנם. במקרה כזה, יש לדווח מיד לצוות האתר על תקלה, על מנת שנטפל בה במידי.
לא תמנע מאנשים אחרים להרשם לאתר או להשתמש בשירותיו
לא תנסה להעלות או לייצר וירוס או כל דבר שיכול לפגוע בביצועים או במידע הקיים באתר
לא תרשום קללות, גידופים, איומים מכל מין וסוג שהוא או הערות גזעניות משום צורה.
לא תרשום הודעה בעלת אופי מיני או הודעה בעלת תוכן פורנוגרפי באתר.
לא תפרסם תכנים האסורים לפרסום על פי הוראה מרשויות החוק.
לא תפר את פרטיותו של האתר או תפרסם מידע אודותיו.
לא תעתיק שום מידע שעלול להפר קניין רוחני, דוגמת זכויות יוצרים, פטנטים, זכויות קניין רוחני, זכויות לפרטיות וכו´.

הכרטיס האישי/דף הפרופיל

יש לרשום מידע אמיתי בלבד בכרטיס האישי שלכם. כרטיסים שימצאו בעלי תכנים לא אמיתיים, יערכו או ימחקו, לפי החלטת האתר.
אין להרשם לאתר יותר מפעם אחת. במידה ושכחתם את הסיסמא שלכם, יש לשחזר אותה.
אין לרשום משתמש אחר באתר ללא הסכמתו המפורשת לכך.
רצוי וכדאי להעלות תמונות לאתר, אך עם זאת, התמונות צריכות להיות ברורות, באיכות טובה ותמונות שלכם בלבד, בעלי הזכויות שלכם.

הגנת פרטיות השימוש באתר

אנו מנסים להגן על המידע שלכם ומשתדלים לאמת את הפרטים הרשומים בו טרם אישור כרטיסכם באתר. המידע האישי, דוגמת ת.ז, הקיים באתר לא יעבור הלאה לגורם שלישי, אך אנו רשאים להשתמש בפרטים הרשומים בכרטיסכם לצורכי פרסום, דיוור אלקטרוני או לכל שימוש אחר. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשתמש בכל המידע שקיים באתר, בכל עת.
כל פרטי הגלישה וכל הפעולות המתבצעות באתר, מתועדות על ידי כתובת IP של המשתמשים השונים. אנו רשאים להעביר פרטים אלו לרשויות החוק או לכל גורם מתאים, במידה ונדרש או אם נחפוץ בכך.
אנו רשאים להציב עוגיות - cookies במחשב שלך לכל שימוש וסיבה - גלישה תקינה באתר, איסוף מידע ונתונים וכו´, כרצוננו.
אנו רשאים לתעד ולהקליט את פעולותיך באתר בכל זמן נתון ולהשתמש במידע הזה מכל סיבה.
אנו רשאים לפרסם ולתייג את כרטיסך הכולל תמונות ברשתות חברתיות, פורומים, בלוגים וכל אתר אחר, והכל על מנת לסייע במציאת אהבה.
האתר שומר לעצמו לחסום אנשים מסויימים מהגלישה באתר, הן רשומים והן מנויים בתשלום, להגביל את הגלישה למשתמשים מסויימים, לאפשר גישה לחלקי דפים באתר למין מסויים, להגביל כניסה לאיזורים מסויימים בתשלום בלבד וכו´.
כחלק מקבוצת אתרי הכרויות ברשת, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להעתיק ו/או להעביר כל כרטיס באתר לשאר האתרים בבעלותנו לפי שיקולנו הבלעדי.
יש להתנהג לפי כללים מקובלים באתרים אחרים ברשת, ובפרט אתרי הכרויות.
האתר מפרסם את עצמו ויוצא במבצעים מעת לעת. מבצעי מנוי חינם שנתנים בפרסומים כאלו ואחרים מחייבים העלאת תמונה אחת לפחות ומותנים בשיקול הדעת הבלעדי של צוות האתר.

קניין רוחני וזכויות יוצרים

כל המידע באתר, כולל תכניו השונים, ההודעות, המבנה שלו, העיצוב, הקוד והמערכות השונות הינם קניינם של בעלי האתר.
אסור לשכפל, לתרגם, להעתיק, לצלם, לשמור, להפיץ, לפרסם כל מידע או כל פרט מהאתר ללא קבלת אישור בכתב מבעלי האתר.
אין לבצע שימוש במערכות השונות של האתר, בכל צורה שהיא, על מנת לפרסם מוצר או אתר, מכל סוג שהוא. הפרת סעיף זה תגרור תשלום של פיצוי מוסכם בסך 30,000 ש"ח + 100 ש"ח עבור כל הודעה שנשלחה למשתמש, ללא צורך בהוכחת נזק.
הפרה של אחד מהסעיפים תביא לנקיטת צעדים משפטיים כנגד כל משתמש או גוף שיפר את זכויות האתר.

קבלת הודעות מהאתר

בעת הרישום לאתר הינכם מתחייבים למלא כתובת דואר אלקטרוני תקינה ופעילה.
אנו רשאים לשלוח לכתובת הדוא"ל הזו פרסומים מכל סוג ובכל עת, כולל דבר פרסומת ומידע שיווקי. אין אנו אחראיים על תכני הפרסום שיתקבלו בדוא"ל.
מלבד הודעות פרסומיות, תקבלו לדוא"ל גם הודעות ממערכת האתר, בנוגע לאישור הרשמה, אישור כרטיס על ידי צוות האתר, שחזור סיסמא, קבלת הודעה חדשה ועוד.
ניתן להסיר את עצמכם מרשימות התפוצה בכל עת, ע"י שליחת בקשה בטופס יצירת הקשר באתר.
לאתר ישנה גם הזכות לשלוח לכם הודעות SMS כשירות והודעות פרסומיות למספר הפלאפון שלכם, אותו הזנתם בעת ההרשמה.

איסוף מידע

המטרה המרכזית שלנו באיסוף מידע אישי היא לספק לך חווית גלישה חלקה, יעילה ומותאמת. איסוף המידע מאפשר לנו לספק שירותים ומאפיינים התואמים את צרכיך וכן להתאים את השירות שלנו על מנת שיהפוך את החוויה לקלה יותר. יובהר, כי שמך המלא, כתובתך ומספר הטלפון שלך הינם מידע סודי אשר לא יוצג ב"פרופיל" או "בכרטיס שלך" שלך. ה"פרופיל" שלך נגיש לשאר החברים הרשאים לעיין בו. "פרופיל החברים" כולל תיאור ותמונות, העדפות אישיות, טקסטים אישיים ומידע אחר הנדרש לצורך קביעת התאמה בין אישית. הפרופיל הנצפה שלך אינו כולל מידע מזהה, למעט השם הפרטי שהזנת במסגרת הליך ההרשמה לאתר, וכל מידע אחר, או נוסף אשר סופקו על ידך במהלך הרישום, הינך מאשר כי עם הרישום לשירות, זיגוטה תהא רשאית להעביר את הפרופיל שלך, וכן לאפשר לגורמים שלישיים לצפות בפרופיל שלך בכל אמצעי תקשורת אלקטרוני שהוא ובכלל זה SMS, (מסרון) הדואר אלקטרוני, לינק וכו´, בין אם הם חברים בשירות ובין אם לאו, וכי לא תעמוד לך כל טענה ו/או דרישה ו/תביעה כנגד זיגוטה בגין
העברת המידע שב"פרופיל או "בכרטיס" לצדדים שלישיים. הרינו ליידע אותך כי מידע מזהה אישי על אודותיך יאוכסן ויטופל על גבי מחשבי זיגוטה. זיגוטה תאכסן ותעביר מידע על אודותיך בסביבה בטוחה, סודית ומאובטחת.

הגבלת אחריות

כל המידע הקיים באתר הינו באחריותך בלבד. אין אנו אחראיים על המידע המתפרסם באתר, על אמיתות התוכן שבו, על ההודעות שפורסמו על ידי המשתמשים השונים.
אין אנו אחראים על נזקים שיגרמו בגין שימוש באתר, נזקים ישירים או עקיפים, דוגמת מפגש עם חברי האתר השונים, עוגמת נפש מכל סיבה, בעיות בגלישה באתר ובשימוש בתכנים הקיימים בו.
השירות מוצע כמו שהוא, ואין אנו אחראיים על הקיים בו.
אתר זיגוטה שומר לעצמו את הזכות להקפיא/לערוך/למחוק כל כרטיס באתר מכל סיבה, גם אם אינה נראית מוצדקת לגולש.

יישוב מחלוקות


כל מחלוקת משפטית הקשורה לשימוש באתר ו/או לשירות תידון בבית המשפט המוסמך בחיפה/קריות בלבד. המשפט והדין הישראלי יהיו הדין שיחול על הסכם זה בלבד. המנוי מסכים ומאשר בזאת כי קרא ומוכן להיות מחויב על ידי התנאים המפורטים בהסכם זה ובמדיניות השמירה על הפרטיות של החברה.

הודעה


אנו שומרים על הזכות לשנות ולעדכן מפעם לפעם את מדיניותנו בנוגע לשמירה על הפרטיות בהתאם להערות שנקבל מלקוחותינו, ובכפוף לצורך שלנו לשקף בצורה מדויקת את האופן בו אנו אוספים ומוסרים מידע, שאף הוא עשוי להשתנות מפעם לפעם.

אם אינך מסכים למדיניות השמירה על הפרטיות, אנא אל תירשם לשירות. מדיניות השמירה על הפרטיות נתונה לשינוי ע"י זיגוטה ככל שיידרש מעת לעת. השינוי יכנס לתוקף מיד בסמוך למתן הודעה, או עם פרסום גרסה עדכנית של הסכם זה באתר.


לכל שאלה או בעיה, ניתן ליצור קשר בטופס יצירת הקשר.
תודה ובהצלחה, "זיגוטה".

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר