סטוצים

הכרויות סטוצים, הכרויות לסטוץ

הכרויות סטוצים, סטוץ

הכרויות סטוצים לנשים וגברים בכל הארץ. מגוון ענק של אנשים המעוניינים להכיר בכל קשת הגילאים. הצטרפו עכשיו בחינם והתחילו להכיר.
לידיעתכם, האנשים המוצגים בדף זה הינם חלק מגולשי האתר המחפשים להכיר לידידות, חברות, אהבה או סטוצים. כלל האנשים המתאימים יוצגו מיד לאחר ההרשמה.

אם אתם לא מחפשים הכרויות לטווח הארוך או בכלל זוגיות מכל סוג שהיא, אלה משהו חד פעמי וזמני זה בדיוק הקטגוריה בשבילכם. הכרויות סטוצים הינה קטגוריה אליה הצטרפו גברים וגם נשים שמחפשים להכיר לצורך סטוץ. בחרו את האדם המתאים למפגש החד פעמי שלכם ופשוט עזרו אומץ ולכו על זה.

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

נשים הצג הכל גברים

הכרויות סטוצים


אתר ההיכרויות המוביל זיגוטה הוא כמו אתרי סטוצים מעוצב וצעיר היוצר חוויית משתמש חיובית ומושכת, ובעיקר מאפשר לצעירים ומבוגרים, ולכל סוגי הסטאטוסים, היכרויות לכל מטרה, הכרויות סטוצים, הכרויות אהבה וכל סוג של קשר, במרחב נוח ופרטי, הכולל מאות משתמשים ומשתמשות בפריסה ארצית.

אתר זיגוטה מספק מצע להיכרויות לצעירים, לרווקים, לגרושים וגרושות, לפרק ב´, הכרויות סטוצים חד פעמיים או קשרים קצרים, מהנים ובלתי מחייבים, היכרויות עמוקות לצרכי זוגיות וחברות, והכל תוך יצירת ממשק המאפשר שקיפות מלאה ותקשורת אינטימית, בדרך ליעד ולמטרה.

איך מתחילים היכרות סטוץ?


המילה סטוץ מספקת את האסוציאציה ואת המסר לקשר קצר וממוקד, לרוב למטרות של סקס והנאה הדדית. רבים חוששים להודות במטרת ההתקשרות ומבקשים הגדרות עוקפות דוגמת קשר לא מחייב, קשר למטרת בילוי וכדומה. במאה העשרים ואחת, נראה כי היכרויות סטוצים מובילות בפופולריות שלהם בעולם ההיכרויות, וכי יותר ויותר נשים וגברים מרשים לעצמם להתמסר לרצונות ולתשוקות שלהם ולכן פונים בקלות רבה יותר לחפש אחר הכרויות לסטוץ.

החלק החשוב בחיפוש אחר היכרות סטוץ הוא יצירת מרחב פרטי ושמירה על דיסקרטיות, לא תחת ממד של שיפוטיות אלא דווקא תחת ההבנה כי קשר ראשוני, לכל מטרה שהיא, מצריך תהליך של שיח, גישוש והיכרות אשר חשוב לבצע תחת מעטפת אינטימית וללא קהל. כאשר מדובר בקשר המיועד מראש למטרות עינוג והנאה וללא צפי להמשכיות, עוד פחות ישנו מקום לפומביות.

אז בתכלס מתחילים עם הכרויות לסטוצים כבר בהתחלה בהרשמה. בעת רישום לאתר זיגוטה ניתנת האפשרות לבחור ולהגדיר את מטרות החיפוש, בין אם זה הכרות לחתונה או הכרויות סטוצים, מה שיבטיח חשיפה למשתמשים בעלי כוונות דומות ופוטנציאל הצלחה גבוה יותר.

האם האתר מחייב הזדהות בפרטים אישיים וחשיפתם?


אתר זיגוטה מציע פלטפורמה בדומה לשל אתר סטוצים ועל כן מאפשר פתיחת פרופיל אישי והרשמה תחת כל שם או כינוי שתבחרו, עם או ללא תמונה לבחירתכם. האתר בנוי באמצעות שאלות וקטגוריות שנועדו לאפשר יצירה של התאמות בין משתמשים בצורה הטובה ביותר, ויחד עם זאת מקבל את הצורך בפרטיות בשלבי ההיכרות המוקדמים. כמובן שאין אנו ממליצים לשקר ולהמציא פרופילים, אולם מי שחש נוח יותר תחת כינוי, ללא שם מלא או ללא תמונה- יוכל לבחור בכך.

בעת ההרשמה תידרשו לציון מספר הנייד והאימייל, לצרכי הרשמה ואבטחה בלבד, כאשר מידע זה לא ייחשף לעיני המשתמשים האחרים.

האם ניתן להירשם לאתר זיגוטה ללא כרטיס אשראי?


ההרשמה לאתר ההיכרויות זיגוטה מתבצעת ללא עלות וללא כל התחייבות ואינה דורשת כלל אמצעי תשלום. בהמשך ניתן לבחור באופציית מנוי בתשלום, למיצוי אפשרויות השימוש והתקשורת באתר.

שימו לב! בעת שימוש במגוון אתר סטוצים ובכלל חשוב לזכור לבצע את הפעולות הבאות


הכרויות סטוצים או היכרויות לכל מטרה אחרת מתחילות בגישוש, קריאת הכרטיס של המשתמש/ת, התרשמות מן התמונות והפעלת אינטואיציה אישית. מומלץ ליצור כרטיס אישי מעניין ומושך, לא להסתפק במענה על השאלות האוטומטיות ולהוסיף מידע ומסר אישי בקטגוריה הרלוונטית, לפנות למשתמשים מעניינים (או משתמשות כמובן) בכבוד, בנימוס ובאופן שיעודד את הצד השני לגלות עניין ולהגיב באופן דומה.

ישנה חשיבות עליונה בכל אתר לסטוצים ובכלל לשמור על כללי התנהגות נאותים למען יצירת קשרים טובים גם לטווח הקצר ובעיקר לטווח הארוך.


---------------------------


סטוצים - האמת העירומה


עם השנים, נשים הופכות ליוזמות יותר, "משוחררות" יותר, מגלות יותר נכונות להעביר לילה חד פעמי עם גבר, ובמובן מסוים , בהקשר זה, דומות יותר לגברים ולכן תוכלו למוא נשים רבות המחפשות הכרויות סטוץ.

מחקרים באינטרנט, מעידים על כך כי ישנה עליה מתמדת במספר הנשים הנכונות לחוויה אינטימית חד פעמית עם גבר, או במילים פשוטות- סטוץ. יחד עם זאת, מחקרים מעידים על כך כי בערך חצי מהנשים הנשאלות, לא חשות עם עצמן טוב בבוקר למחרת אותו סטוץ, לעומת כ- 20% אצל גברים. כיצד נוכל להסביר תופעה זו?

הנחה 1: סטטיסטית, קיום יחסים בפעם הראשונה, אם זה סטוץ או בתוך קשר מתמשך, לרוב יהיה פחות טוב. לא בגלל סוג או טיב היחסים כי אם מהסיבה הפשוטה שלוקח זמן לאמוד נכונה את המכניזם המורכב הנקרא גוף האדם (וליתר דיוק- גוף האישה).

הנחה 2: לנשים חשוב הרבה יותר איכות הסקס מאשר לגברים. כל עוד גבר מגיע לסיפוקו, פחות מעניין אותו כל המסביב- איך, איפה, למה וכמה. בעוד שהגברים טוענים שערכם מופרז- לנשים חשובים האלמנטים והאפקטים מסביב לסקס, ובז´רגון המקצועי- forplay.
אצל גבר, ישנה נקודה אחת אסטרטגית שתספקו, אצל אישה, צריך מפת דרכים.

הנחה 3: תחושה לא טובה בבוקר שאחרי סטוצים חסרי משמעות נפוצה יותר אצל נשים מאשר אצל גברים.

אם נעשה חשבון פשוט ונחבר אחד ועוד שניים, נקבל שלוש. כלומר, אם נחבר יחדיו את הנחה אחת ושתיים, נקבל את הסיבה להנחה השלישית.

בעצם, יתכן כי הסיבה שנשים חשות פחות טוב עם עצמן לאחר סטוצים אינה בגלל הברור מאליו- שהן חשות מנוצלות, כגוש בשר וכו´. אלא כי בעצם הן חשות כי אם כבר "הקריבו את גופן למדע" אז כבר ליהנות מכך. היות וברוב המקרים, נשים פחות נהנות מסקס ראשוני, ובנוסף, נותנות יותר ערך לסקס עצמו- מכאן נוכל להסיק שעצם הרגשתן הלא נוחה לאחר מעשה נובעת בעצם מחוסר סיפוק משווע.

הן יוצאות עם תחושה של "אז למה בעצם עשינו את כל זה אם אפילו לא נהנינו?!"
זה לא שנשים אינן מסוגלות לחוות את חוויית הסקס ללא רגש בדיוק כמו הבחור הבא. פשוט יש להן סטנדרטים קצת יותר גבוהים מאשר לגברים.
* הרשמה חינם
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר