הכרויות דיסקרטיות

הכרויות דיסקרטיות

מגוון ענק של נשים וגברים להכרות דיסקרטיות מכל הארץ. הצטרפו עכשיו בחינם ותוכלו גם אתם להכיר את הפרטנר המושלם בשבילכם.

* הרשימה הינה של אנשים רנדומליים מהאתר. האנשים המתאימים לכם בדיוק יוצגו לאחר ההצטרפות.

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

הצג נשים בלבד הצג רשימה מלאה הצג גברים בלבד

הכרויות דיסקרטיות


אתר ההכרויות זיגוטה מציע לגולשים המבקשים מענה עבור הכרויות דיסקרטיות מרחב היכרויות אינטימיות, ממשק נוח וידידותי, ואפשרויות רבות להיכרות דיסקרטית, בפרטיות מלאה, לכל מטרה.

האם יש צורך בהרשמה לאתר?


על מנת להנות משפע האפשרויות להיכרות באתר, יש לבצע הרשמה קצרה, באמצעות פתיחת פרופיל באתר. פתיחת הפרופיל תאפשר מיקוד של החיפוש והתאמה מרבית על פי גיל, אזור מגורים, סטאטוס אישי, תחומי עניין ומטרות ההיכרות.

האם קיימת חובה להעלות תמונה לאתר?


אתר זיגוטה אינו מחייב את הגולשים והמנויים בחשיפת תמונה באתר, ויחד עם זאת מדובר בסנן ראשוני חשוב, ועל כן אנו ממליצים לשף תמונה אישית מחמיאה בכרטיס האישי, ליצירת רושם ראשוני מבטיח, תחושת אמינות, ולקבלת פניות רבות ככל האפשר.

הפרטיות שלי מאוד חשובה לי- כיצד ניתן להופיע באתר ויחד עם זאת לשמור על הפרטיות?


חיפוש אחר הכרות דיסקרטית, זוגיות ואפילו קשר דיסקרטי למטרת סקס בלבד, נוטים להיעשות תחת מטה ערפל, מתוך רצון של המשתמשים להגן על פרטיותם. ניתן להירשם באתר זיגוטה בשם חלופי או חלקי (כינוי, שם שאינו מלא), לפרט מידע הנוגע לרצונות ולתחביבים אולם להימנע ממידע אישי בשלב זה, ולהיחשף בהדרגה ועל פי תחושת הביטחון למתעניינים. כל הרשמה לאתר זיגוטה מתבצעת עם הגדרת שם משתמש וסיסמא אישית- מומלץ שלא לשתף סיסמאות עם אחרים לשמירה על הפרטיות.

האם ההרשמה לאתר היא בתשלום?


ההרשמה לאתר זיגוטה אינה בתשלום, ניתן להירשם, להיחשף ולצפות במשתמשים ללא כל עלות. עם השימוש באתר, ישנם יישומים ואפשרויות אשר דורשים מנוי בתשלום, למיצוי אפשרויות ההתקשרות, לחוויית המשתמש ולחשיפה אופטימלית.
רשת האינטרנט הפכה להיות המונופול הכמעט בלעדי של עולם ההיכרויות ובטח הכרויות דיסקרטיות, כאשר מאות אלפי משתמשים בסטטוסים שונים ובטווח גילים רחב במיוחד מציפים את אתרי ההיכרויות והאפליקציות. אתרים שונים מספקים חוויה שונה, כאשר אנו באתר ההיכרויות זיגוטה עושים לילות כימים ליצירת מרחב היכרויות בטוח, נעים ונוח לשימוש, מאובטח ברמות האבטחה הגבוהות ביותר, ובעיקר בעל פוטנציאל לספק מענה לצורך הקיומי של רבים כל כך: מציאת זוגיות ואהבה, היכרויות לחברות, לתקשורת, למילוי צרכים הדדיים, להקמת בית משותף ולכל מטרה אחרת.

היכרויות ברשת בשונה מהיכרויות בחוגים חברתיים טומנת בחובה חשדנות רבה, כאשר הדרך הטובה ביותר להפיג את החשדנות ואף להימנע מסיכונים מיותרים היא שיתופיות. חשוב ליצור תקשורת נינוחה ושיתוף במטרות וברצונות כבר בשלב ההיכרות, שיח הנוגע לתחביבים, תחומי עניין ושאר ירקות אשר יוצרים חיבורים מיטיבים.

אנו ממליצים לנהל מספר שיחות דרך האתר, בממשק הידידותי והנוח, בטרם מעבר לאמצעי תקשורת פרטיים, ובכל מקרה להגביל את המפגש הראשוני למקום ציבורי וזה לא משנה אם מדובר בקשר למטרת אהבה אמיתית או הכרויות דיסקרטיות שבהם מעדיפים משהו מוסתר וחבוי יותר. תמיד מומלץ בהתחלה להכיר במקום עם אנשים נוספים, להכיר, לראות שמתאים... ומשם להתקדם.

היכרות דיסקרטית מצריכה פתיחות מסוימת, כאשר תשתית של אתר הכולל מאות משתמשים ואפשרויות סינון ודיוק יכולה לסייע בחיבור, בתקשורת הראשונית ובמתן מענה לכמיהת הלב.

להרשמה חינם לאתר: לחצו כאן
* הרשמה חינם
מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר