אהבה מעבר לים

קשרים מרחוק

עם התפתחותן המסחררת של רשתות התקשורת ברחבי העולם נפתחו בעבורנו אופציות היכרות רבות. כמובן שבעבר גם טיילנו ונסענו לחוץ-לארץ. אבל במידה והיינו מעוניינים לשמור על קשר עם אהובינו מעבר לים, נתקלנו בבעיה. היום יש אפשרות להתכתב במייל, פייסבוק, סקייפ ועוד אפשרויות רבות ומתוחכמות. מה עם המחיר? כמעט בחינם! למרות זאת, בעבור חלק גדול מאיתנו, אהבה ללא מגע בין-אישי מתמשך הינה בעייתית בטבעה. אספנו עבורכם מספר טיפים כלליים של התנהלות בקשר שכזה. לפני שנתחיל, חשוב לציין כי מדובר בטיפים כלליים שנאספו מניסיוננו בכדי לתת לכם אפשרויות פעולה מסוימות. זכרו תמיד לסמוך על עצמכם ועל שיקול דעתכם.

אהבה מעבר לים – תחילת הקשר.

הכוונה אינה לתחילת הקשר במדינה שבה אתם נמצאים, אלא למצב שבו כבר כל אחד חזר למדינת מוצאו. רבים מוצאים את שלב זה כבעייתי ביותר, זאת מכיוון כי בדרך-כלל תחילת הקשר מאופיין במפגשים רבים בהם גילויי חיבה וקרבה. לא במקרה אנשים רבים מתארים את תחילת הקשר כשלב הכי יפה שלו.
גם במקרה של קשר מטווח ארוך חשוב להתנהל בצורה הזו. למרות החוסר במגע בין-אישי, חשוב לנהל שיחות רבות, לעשות מנחות אהבה (אפילו וירטואליות!) ובקיצור, ליהנות יחדיו מן השלב היפה של הקשר.
זכרו, אפילו שמדובר בקשר מסוג מיוחד, אתם רוצים לתת הרגשה שהכול מתנהל כרגיל. אתם רוצים להראות שלמרות המרחק הפיזי, מחשבותיכם וחיבתכם נתונה לבן/ת הזוג.

אהבה מעבר לים – שמירה על הגחלת

השלב הבא בקשר הינו השלב שכבר מתחילה לרדת המסכה של שני הצדדים. פתאום מתגלות תכונות פחות מושכות, התכונות המושכות כבר פחות בולטות ובכלל הכול מתחיל להיראות מציאותי יותר וכפי שכולנו יודעים, במציאות נדיר מאוד למצוא זוגיות מושלמת.
בשלב זה מגיעים הפיתויים הראשוניים. אותם החברים או החברות שאומרים לכם מה אתם צריכים קשר כזה רחוק. עדיף לכם למצוא משהו קרוב ו-´אמיתי´ יותר. החברים הללו היו שם גם בהתחלה אבל לא הקשבתם להם בכלל כי הייתם מאוהבים ואילו עכשיו העניינים מתחילים להיראות אחרת. למרות זאת, חשוב כי תלחמו על אהבתכם ובמידה ואתם חושבים שהזוגיות שווה את זה, תמשיכו להישאר נאמנים.

אהבה מעבר לים – ביסוס הקשר

לאחר שהקשר עבר את חלקו היפה ואת חלקו הפחות יפה, אפשר לומר כי הוא מוכן לעבור לשלב הבא – שלב הביסוס. כמו בקשרים רגילים, גם כאן חשוב לא ללחוץ יותר מידי ולוודא כי גם הצד השני מעוניין לקחת צעד שכזה.
התחילו ברמזים, אם הם לא עובדים נסו לדבר על הנושא בצורה יותר ברורה. במידה ואינכם בטוחים, ניתן ליזום שיחה פורמאלית יותר עם הצד השני.

אהבה מעבר לים אינה פשוטה, אך במקרים רבים יכולה להוביל לאהבה שתימשך לכל החיים.

אהבה מעבר לים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

ירח דבש

ירח דבש

פורסם בתאריך: 22/03/2011 17:08:48

החופשה הראשונה שלכם כזוג נשוי. המלצות וטיפים לירח דבש שייתן לכם נקודת פתיחה טובה לחיי הנישואים החדשים.

טיפים להצלחה באתרי הכרויות

טיפים להצלחה באתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 02/09/2009 22:31:09

נרשמנו לאתר היכרויות – איך ממשיכים עכשיו? במדריך זה ננסה לתת לכם מספר טיפים לגבי הצלחה באתר היכרויות.

מסיבת הפתעה

מסיבת הפתעה

פורסם בתאריך: 10/06/2012 17:54:31

למרות שהרבה אנשים אומרים כי הם מעדיפים להימנע ממסיבה ביום-הולדתם, מסיבת הפתעה לבן/ת הזוג תשמח אותם עד מאוד.

מתי יודעים שהקשר נגמר

מתי יודעים שהקשר נגמר

פורסם בתאריך: 05/12/2011 11:55:51

קשר חסר אהבה מרגיש כמו מסטיק לעוס שכבר נגמר לו כל הטעם, מתי יודעים שהאהבה עברה?

יחסי הכוחות בין בני זוג

יחסי הכוחות בין בני זוג

פורסם בתאריך: 25/02/2013 12:43:50

האם נכון להגדיר יחסים בין בני זוג, אשר נבנים מתוך אהבה ורצון משותף לחיות יחד, כיחסי כוחות

אהבה חדשה בראש השנה

אהבה חדשה בראש השנה

פורסם בתאריך: 01/09/2013 14:57:28

החגים הם תקופה שבה מרגישים ביתר עצמה את הצורך בחברה, בבן זוג, במישהו או מישהי קרובים להיות איתם בחג...

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר