שכחת סיסמא?
 

אהבה מעבר לים

אהבה מעבר לים - 19/03/2012 11:52:19
הגב על מאמר זה
בחיפושינו אחר האהבה אנו נמשכים לעיתים למחוזות רחוקים. כמו אהבה מעבר לים, אך היא דורשת מאיתנו התמודדות מסוג שונה.
אהבה מעבר ליםעם התפתחותן המסחררת של רשתות התקשורת ברחבי העולם נפתחו בעבורנו אופציות היכרות רבות. כמובן שבעבר גם טיילנו ונסענו לחוץ-לארץ. אבל במידה והיינו מעוניינים לשמור על קשר עם אהובינו מעבר לים, נתקלנו בבעיה. היום יש אפשרות להתכתב במייל, פייסבוק, סקייפ ועוד אפשרויות רבות ומתוחכמות. מה עם המחיר? כמעט בחינם! למרות זאת, בעבור חלק גדול מאיתנו, אהבה ללא מגע בין-אישי מתמשך הינה בעייתית בטבעה. אספנו עבורכם מספר טיפים כלליים של התנהלות בקשר שכזה. לפני שנתחיל, חשוב לציין כי מדובר בטיפים כלליים שנאספו מניסיוננו בכדי לתת לכם אפשרויות פעולה מסוימות. זכרו תמיד לסמוך על עצמכם ועל שיקול דעתכם.

אהבה מעבר לים – תחילת הקשר.

הכוונה אינה לתחילת הקשר במדינה שבה אתם נמצאים, אלא למצב שבו כבר כל אחד חזר למדינת מוצאו. רבים מוצאים את שלב זה כבעייתי ביותר, זאת מכיוון כי בדרך-כלל תחילת הקשר מאופיין במפגשים רבים בהם גילויי חיבה וקרבה. לא במקרה אנשים רבים מתארים את תחילת הקשר כשלב הכי יפה שלו.
גם במקרה של קשר מטווח ארוך חשוב להתנהל בצורה הזו. למרות החוסר במגע בין-אישי, חשוב לנהל שיחות רבות, לעשות מנחות אהבה (אפילו וירטואליות!) ובקיצור, ליהנות יחדיו מן השלב היפה של הקשר.
זכרו, אפילו שמדובר בקשר מסוג מיוחד, אתם רוצים לתת הרגשה שהכול מתנהל כרגיל. אתם רוצים להראות שלמרות המרחק הפיזי, מחשבותיכם וחיבתכם נתונה לבן/ת הזוג.

אהבה מעבר לים – שמירה על הגחלת

השלב הבא בקשר הינו השלב שכבר מתחילה לרדת המסכה של שני הצדדים. פתאום מתגלות תכונות פחות מושכות, התכונות המושכות כבר פחות בולטות ובכלל הכול מתחיל להיראות מציאותי יותר וכפי שכולנו יודעים, במציאות נדיר מאוד למצוא זוגיות מושלמת.
בשלב זה מגיעים הפיתויים הראשוניים. אותם החברים או החברות שאומרים לכם מה אתם צריכים קשר כזה רחוק. עדיף לכם למצוא משהו קרוב ו-´אמיתי´ יותר. החברים הללו היו שם גם בהתחלה אבל לא הקשבתם להם בכלל כי הייתם מאוהבים ואילו עכשיו העניינים מתחילים להיראות אחרת. למרות זאת, חשוב כי תלחמו על אהבתכם ובמידה ואתם חושבים שהזוגיות שווה את זה, תמשיכו להישאר נאמנים.

אהבה מעבר לים – ביסוס הקשר

לאחר שהקשר עבר את חלקו היפה ואת חלקו הפחות יפה, אפשר לומר כי הוא מוכן לעבור לשלב הבא – שלב הביסוס. כמו בקשרים רגילים, גם כאן חשוב לא ללחוץ יותר מידי ולוודא כי גם הצד השני מעוניין לקחת צעד שכזה.
התחילו ברמזים, אם הם לא עובדים נסו לדבר על הנושא בצורה יותר ברורה. במידה ואינכם בטוחים, ניתן ליזום שיחה פורמאלית יותר עם הצד השני.

אהבה מעבר לים אינה פשוטה, אך במקרים רבים יכולה להוביל לאהבה שתימשך לכל החיים.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • זוגיות בחג הפסח - מלבד היציאה מעבדות לחירות, חג הפסח נותן לנו סיבה גם לחגוג את הכניסה לעבדות (זוגיות, עם קריצה כמובן).
  • עוברים לגור יחד - המשפט "עוברים לגור יחד" יכול לעורר בחלקנו שמחה רבה ובחלקנו השני פחד ואפילו חלחלה.איך מתמודדים עימו?
  • יוצאים יחד לקניות - לצאת לקניות בליווי בן/בת הזוג יכול להיות תענוג גדול והפריה משותפת, או התכסחות שמובילה במקרה הטוב לחוסר נעימות.
  • לשמור על זוגיות מוצלחת - זו תמיד הנאה לראות זוגיות מוצלחת. אבל עם ההנאה תמיד יש קמצוץ של קנאה. איך עושים את זה איך לשמור על זוגיות מוצלחת?
  • האם כדאי לחזור אחרי פרידה - בפרידה, נראה שזהו, נגמר הקשר לתמיד. אבל פעמים רבות יש אפשרות לתת לקשר עוד צ´אנס.האם כדאי לחזור אחרי פרידה?
  • חיפוש אחר האהבה - נמצאים בחיפוש אחר האהבה? לפעמים זה ממש מתסכל לחפש, לחפש ולא למצוא כלום. איך מתמודדים עם זה?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©