אהבה מעבר לים

קשרים מרחוק

עם התפתחותן המסחררת של רשתות התקשורת ברחבי העולם נפתחו בעבורנו אופציות היכרות רבות. כמובן שבעבר גם טיילנו ונסענו לחוץ-לארץ. אבל במידה והיינו מעוניינים לשמור על קשר עם אהובינו מעבר לים, נתקלנו בבעיה. היום יש אפשרות להתכתב במייל, פייסבוק, סקייפ ועוד אפשרויות רבות ומתוחכמות. מה עם המחיר? כמעט בחינם! למרות זאת, בעבור חלק גדול מאיתנו, אהבה ללא מגע בין-אישי מתמשך הינה בעייתית בטבעה. אספנו עבורכם מספר טיפים כלליים של התנהלות בקשר שכזה. לפני שנתחיל, חשוב לציין כי מדובר בטיפים כלליים שנאספו מניסיוננו בכדי לתת לכם אפשרויות פעולה מסוימות. זכרו תמיד לסמוך על עצמכם ועל שיקול דעתכם.

אהבה מעבר לים – תחילת הקשר.

הכוונה אינה לתחילת הקשר במדינה שבה אתם נמצאים, אלא למצב שבו כבר כל אחד חזר למדינת מוצאו. רבים מוצאים את שלב זה כבעייתי ביותר, זאת מכיוון כי בדרך-כלל תחילת הקשר מאופיין במפגשים רבים בהם גילויי חיבה וקרבה. לא במקרה אנשים רבים מתארים את תחילת הקשר כשלב הכי יפה שלו.
גם במקרה של קשר מטווח ארוך חשוב להתנהל בצורה הזו. למרות החוסר במגע בין-אישי, חשוב לנהל שיחות רבות, לעשות מנחות אהבה (אפילו וירטואליות!) ובקיצור, ליהנות יחדיו מן השלב היפה של הקשר.
זכרו, אפילו שמדובר בקשר מסוג מיוחד, אתם רוצים לתת הרגשה שהכול מתנהל כרגיל. אתם רוצים להראות שלמרות המרחק הפיזי, מחשבותיכם וחיבתכם נתונה לבן/ת הזוג.

אהבה מעבר לים – שמירה על הגחלת

השלב הבא בקשר הינו השלב שכבר מתחילה לרדת המסכה של שני הצדדים. פתאום מתגלות תכונות פחות מושכות, התכונות המושכות כבר פחות בולטות ובכלל הכול מתחיל להיראות מציאותי יותר וכפי שכולנו יודעים, במציאות נדיר מאוד למצוא זוגיות מושלמת.
בשלב זה מגיעים הפיתויים הראשוניים. אותם החברים או החברות שאומרים לכם מה אתם צריכים קשר כזה רחוק. עדיף לכם למצוא משהו קרוב ו-´אמיתי´ יותר. החברים הללו היו שם גם בהתחלה אבל לא הקשבתם להם בכלל כי הייתם מאוהבים ואילו עכשיו העניינים מתחילים להיראות אחרת. למרות זאת, חשוב כי תלחמו על אהבתכם ובמידה ואתם חושבים שהזוגיות שווה את זה, תמשיכו להישאר נאמנים.

אהבה מעבר לים – ביסוס הקשר

לאחר שהקשר עבר את חלקו היפה ואת חלקו הפחות יפה, אפשר לומר כי הוא מוכן לעבור לשלב הבא – שלב הביסוס. כמו בקשרים רגילים, גם כאן חשוב לא ללחוץ יותר מידי ולוודא כי גם הצד השני מעוניין לקחת צעד שכזה.
התחילו ברמזים, אם הם לא עובדים נסו לדבר על הנושא בצורה יותר ברורה. במידה ואינכם בטוחים, ניתן ליזום שיחה פורמאלית יותר עם הצד השני.

אהבה מעבר לים אינה פשוטה, אך במקרים רבים יכולה להוביל לאהבה שתימשך לכל החיים.

אהבה מעבר לים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לפגוש את האקס

לפגוש את האקס

פורסם בתאריך: 20/06/2011 10:36:16

כל בחורה שחוותה פרידה כואבת - הרצון לפגוש את האקס הוא הדבר האחרון שבא לה לעשות. איך בכל זאת עושים את זה?

אהבה כפולה

אהבה כפולה

פורסם בתאריך: 11/08/2011 16:30:58

אהבה כפולה נשמעת מושכת אבל היא יכולה להתפתח לבעיה גדולה שתפגע בכל הצדדים המעורבים. האם זה שווה את זה?

אהבה לפי גלגל המזלות

אהבה לפי גלגל המזלות

פורסם בתאריך: 12/08/2014 12:41:08

מה מעניק גלגל המזלות בפועל? גלגל המזלות מעניק לא מעט אפשרויות על מנת להבין את האהבה הגדולה ביותר.

המדרון שמוביל לפרידה

המדרון שמוביל לפרידה

פורסם בתאריך: 01/07/2013 11:55:22

יש כל מיני סוגים של פרידות, חלק מהירות יותר ופחות. חשוב לדעת לזהות האם התחלנו להתגלגל במדרון שמוביל לפרידה.

אני אוהבת את החופש שבי

אני אוהבת את החופש שבי

פורסם בתאריך: 26/06/2014 18:20:11

מדוע אנשים כל כך קנאים לפרטיות שלהם? מה מניע אותם להישאר בחופש תמידי? האם אהבה זה כואב? האם זו הסיבה שרוב האנשים בוחרים אחרת?

מזל קשת (22 בנוב – 21 בדצמבר)

מזל קשת (22 בנוב – 21 בדצמבר)

פורסם בתאריך: 17/11/2009 18:55:00

מזל קשת, אחד ממזלות האש. בני מזל קשת אוהבים את החופש הנצחי. איך זה מסתדר בזוגיות?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר