שכחת סיסמא?
 

סטוצים

סטוצים – האמת העירומה - 05/03/2010 09:42:39
הגב על מאמר זה
עם השנים, נשים הופכות ליוזמות ומשוחררות יותר, מה בעצם עומד מאחורי תחושתן הלא טובה של נשים לאחר סטוצים?
סטוציםעם השנים, נשים הופכות ליוזמות יותר, "משוחררות" יותר, מגלות יותר נכונות להעביר לילה חד פעמי עם גבר, ובמובן מסוים , בהקשר זה, דומות יותר לגברים.

מחקרים באינטרנט, מעידים על כך כי ישנה עליה מתמדת במספר הנשים הנכונות לחוויה אינטימית חד פעמית עם גבר, או במילים פשוטות- סטוץ. יחד עם זאת, מחקרים מעידים על כך כי בערך חצי מהנשים הנשאלות, לא חשות עם עצמן טוב בבוקר למחרת אותו סטוץ, לעומת כ- 20% אצל גברים. כיצד נוכל להסביר תופעה זו?

הנחה 1: סטטיסטית, קיום יחסים בפעם הראשונה, אם זה סטוץ או בתוך קשר מתמשך, לרוב יהיה פחות טוב. לא בגלל סוג או טיב היחסים כי אם מהסיבה הפשוטה שלוקח זמן לאמוד נכונה את המכניזם המורכב הנקרא גוף האדם (וליתר דיוק- גוף האישה).

הנחה 2: לנשים חשוב הרבה יותר איכות הסקס מאשר לגברים. כל עוד גבר מגיע לסיפוקו, פחות מעניין אותו כל המסביב- איך, איפה, למה וכמה. בעוד שהגברים טוענים שערכם מופרז- לנשים חשובים האלמנטים והאפקטים מסביב לסקס, ובז´רגון המקצועי- forplay.
אצל גבר, ישנה נקודה אחת אסטרטגית שתספקו, אצל אישה, צריך מפת דרכים.

הנחה 3: תחושה לא טובה בבוקר שאחרי סטוצים חסרי משמעות נפוצה יותר אצל נשים מאשר אצל גברים.

אם נעשה חשבון פשוט ונחבר אחד ועוד שניים, נקבל שלוש. כלומר, אם נחבר יחדיו את הנחה אחת ושתיים, נקבל את הסיבה להנחה השלישית.

בעצם, יתכן כי הסיבה שנשים חשות פחות טוב עם עצמן לאחר סטוצים אינה בגלל הברור מאליו- שהן חשות מנוצלות, כגוש בשר וכו´. אלא כי בעצם הן חשות כי אם כבר "הקריבו את גופן למדע" אז כבר ליהנות מכך. היות וברוב המקרים, נשים פחות נהנות מסקס ראשוני, ובנוסף, נותנות יותר ערך לסקס עצמו- מכאן נוכל להסיק שעצם הרגשתן הלא נוחה לאחר מעשה נובעת בעצם מחוסר סיפוק משווע.

הן יוצאות עם תחושה של "אז למה בעצם עשינו את כל זה אם אפילו לא נהנינו?!"
זה לא שנשים אינן מסוגלות לחוות את חוויית הסקס ללא רגש בדיוק כמו הבחור הבא. פשוט יש להן סטנדרטים קצת יותר גבוהים מאשר לגברים.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • נפגשים - כאשר גבר ואישה נפגשים לראשונה, לרוב כבר בדקה הראשונה יוכלו לחרוץ אחד את גורל השניה. בדיוק בגלל סיבה זו כדאי לקרוא כתבה זו.
  • זוגי - "בן זוגי הכין לי אתמול ארוחה מהסרטים" - מה בן זוגך עשה בשבילך? כל הזמן תחרויות והשוואות...
  • הלנה - עדיף לא להיות אישה הלנה אצל גבר כבר בפגישה הראשונה, חשוב לאתגר את הגבר.
  • לשרוד עם בחורה דייט נוסף - איך להתמיד עם בחורה דייט אחר דייט? עליכם לדעת מה לעשות, אך באותה מידה ואולי אף יותר- מה לא לעשות!
  • כפיות - גאון האיש שהמציא את התנוחה המושלמת הזו - כפיות. תנוחה רב תכליתית המתאימה לכל סיטואציה.
  • יפים יפות - יפים יפות, כמו בשאר תחומי החיים, אינם צריכים להתאמץ יתר על המידה גם לצורך היכרויות - הכל בחיים מגיע להם ביתר קלות


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי rami , בתאריך 05/04/2011 22:33:18
המאמר כתוב בצורה חובבנית,
המאמר הינו דעה אישית של הכותבת ולא משהו מקצועי.
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©