בן זוג

מצאת בן זוג מהאתר?

עדכנו אותנו על כך, העניקו תקווה לחוששים מהדרך הזו וקבלו על כך קרדיט

זה קורה לעיתים הרבה יותר קרובות ממה שזה נראה, אך לא תמיד אנחנו שומעים על זה. היכרויות דרך אתר היכרויות.
כולם שם, ואף אחד לא מדבר על זה. ואם מדברים, אז מדברים רק על הצדדים הרעים שבזה - זאת עקומה, ההיא מה זה עילגת, זאת חיה בסרט, ההוא עם גבות מחוברות, זה כתב שהוא דוקטורנט ובקושי סיים 12 שנות לימוד, ההיא תופסת מעצמה כי היא בת דודה של... וזה ארוך כמו שרוך וטיפש כמו דלעת.

וכל הסיפורים הרעים הללו, עושים טעם מר בפה ורצון לעשות הכול, אבל הכול באינטרנט - חוץ מהיכרויות. יש משהו מפחיד בוירטואליות השקרית הזו, יש חוסר אמונה ופחד ולעיתים מעדיפים שלא.

מנגד, יש גם הרבה סיפורי כוכבים מנצנצים ונשיקה בטעם של תות שדה בסיפור הזה לעיתים לעולם לא היינו מכירים אותם אלמלא אתרי חיפוש האהבה למיניהם.
הרי, ברוב הפעמים, בזכות האתרים הללו, אנחנו בכלל מכירים. בחיי היום יום, בעולם הלא וירטואלי השיפוט שלנו גבוה כל כך עד שאנחנו מפספסים כל כך הרבה גברים ונשים טובים שקיימים בשוק הפנויים פנויות.
לעיתים זו המוסיקה המרעישה בפאב שבגללה אנחנו בכלל מוותרים על הרצון לגשת ולדבר, לעיתים זו הצפיפות הדביקה במועדון שמורידה כל חשק להכיר, לעיתים זו פרשנות מוטעית שלנו את המבט שלהם (חושבים שהוא סנובי ואפלולי כשהוא בעצם ביישני), לעיתים אביר החלומות/נסיכת החלומות חולפים ממש ממול, על המדרכה שמנגד ואנו עסוקים בלחשוב על חשבון הבנק ולא לראות את מה שמולנו.
באתרי ההיכרויות, אתה במודעות של היכרות – אין עשן, רעש מוסיקה או מחשבות מסיחות דעת. אתרי היכרויות הם ה-מקום להכיר.

הבעיה היא שאנו תופסים את כלל אתרי ההיכרויות כפיקציה, והתחושה שלנו היא שמאחורי כל ברוך "בחור, בן 32, מנהל בכיר, עובד חצי מהזמן בגרמניה", נמצא שוקי הירקן מהפריפריה. ובעצם אם רק היינו מאמינים קצת יותר היינו רואים, שעולם ההיכרויות הווירטואלי הוא עולם תוסס של היכרויות, הצלחות (קצרות טווח וארוכות טווח), פרפרים בבטן ובראש, קפיצות משותפות לחו"ל, היכרויות משפחתיות ואפילו חתונות.

מטבענו כישראלים אנחנו קוטרים המתלוננים על הרע והלא מוצלח, כשבעצם, האמת של אתרי ההיכרויות, היא אמת של התאהבויות, דייטים מוצלחים ואנשים מעניינים.
אז יש לך בן זוג מהאתר? הכרת מישהי מעניינת? אל תתבייש. ספר לנו, שתף, תקבל קרדיט. ספר בגאווה, כמנצח אולימפי על דוכן המנצחים, על האהבה שמצאת, על השינוי בחיים שלך, על האושר להתעורר כל בוקר לצידה של אהובתך. אהבה מצאת? לא מובן מאליו בימינו, מגיע לך קרדיט על זה.

נכון, לא הכול נוצץ וזהב, ויש כמה מעפנים למהדרין שם בדרך, אך יש גם מתוקים אמיתיים שגורמים לפרפרים ולרצון לחוות את אותה ההיכרות שוב. גם אחרי שזה נגמר. הרי גם בעולם האמיתי, הלא וירטואלי אנחנו מתאכזבים ונתקלים בגברים ונשים שהיינו מוותרים בשמחה על ההיכרות איתם. גם בעולם האמיתי אנו חווים קשיים, משחקי כבוד וייאוש כולל מהמערכה ששמה חיפוש אהבה.

היתרון בעולם האינטרנטי הוא שהבושה לא קיימת, העוז מתגבר והביטחון מתעצם (שהרי אני נמצא במשחק בו גם הפרטנרית מחפשת אהבה). ובעצם, אם מורידים את המיתוסים והתפיסות השגויות, הרבה יותר קל למצוא אהבה בעולם הווירטואלי.

אז כן, יש הרבה סיפורי הצלחה של היכרויות מאתרי ההיכרויות.

אם מצאת אהבה בדרך הוירטואלית, ספר לנו על זה, הענק תקווה לחוששים מהדרך הזו. ספר להם שגם אתה היית שם, בדרך הפחד, ויצאת ממנה לדרך של היצע של גברים ונשים המעוניינים באהבת אמת.

גם מצאת אהבה וגם קבל קרדיט על זה – תרוויח פעמיים!

בן זוג

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

שפת גוף

שפת גוף

פורסם בתאריך: 20/05/2012 16:29:57

כשאתם באינטראקציה עם אחרים, שפת גופכם אומרת המון. למדו לזהות את הסימנים החשובים שמסגירים מה אתם מרגישים.

אהבה מעבר לים

אהבה מעבר לים

פורסם בתאריך: 19/03/2012 11:52:19

בחיפושינו אחר האהבה אנו נמשכים לעיתים למחוזות רחוקים. כמו אהבה מעבר לים, אך היא דורשת מאיתנו התמודדות מסוג שונה.

רעיונות לדייט

רעיונות לדייט

פורסם בתאריך: 19/09/2011 12:08:28

מרגישים שנמאס לכם כבר לטחון פאבים ובתי קפה? אספנו עבורכם מספר רעיונות מדליקים לדייטים.

הלנה

הלנה

פורסם בתאריך: 07/03/2010 09:45:43

עדיף לא להיות אישה הלנה אצל גבר כבר בפגישה הראשונה, חשוב לאתגר את הגבר.

אהבה כפולה

אהבה כפולה

פורסם בתאריך: 11/08/2011 16:30:58

אהבה כפולה נשמעת מושכת אבל היא יכולה להתפתח לבעיה גדולה שתפגע בכל הצדדים המעורבים. האם זה שווה את זה?

מכתבי אהבה וירטואליים

מכתבי אהבה וירטואליים

פורסם בתאריך: 15/02/2017 12:50:26

לפעמים אנחנו חושבים שאיחרנו את רכבת האהבה, שכבר לא נמצא מישהו שיחבק אותנו בלילות קרים או ילך איתנו לטיול על חוף הים, יחגוג איתנו ימי הולדת לאורך שנים ויעניק מתנה מושלמת כמו יום כיף בספא.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר