בן זוג

מצאת בן זוג מהאתר?

עדכנו אותנו על כך, העניקו תקווה לחוששים מהדרך הזו וקבלו על כך קרדיט

זה קורה לעיתים הרבה יותר קרובות ממה שזה נראה, אך לא תמיד אנחנו שומעים על זה. היכרויות דרך אתר היכרויות.
כולם שם, ואף אחד לא מדבר על זה. ואם מדברים, אז מדברים רק על הצדדים הרעים שבזה - זאת עקומה, ההיא מה זה עילגת, זאת חיה בסרט, ההוא עם גבות מחוברות, זה כתב שהוא דוקטורנט ובקושי סיים 12 שנות לימוד, ההיא תופסת מעצמה כי היא בת דודה של... וזה ארוך כמו שרוך וטיפש כמו דלעת.

וכל הסיפורים הרעים הללו, עושים טעם מר בפה ורצון לעשות הכול, אבל הכול באינטרנט - חוץ מהיכרויות. יש משהו מפחיד בוירטואליות השקרית הזו, יש חוסר אמונה ופחד ולעיתים מעדיפים שלא.

מנגד, יש גם הרבה סיפורי כוכבים מנצנצים ונשיקה בטעם של תות שדה בסיפור הזה לעיתים לעולם לא היינו מכירים אותם אלמלא אתרי חיפוש האהבה למיניהם.
הרי, ברוב הפעמים, בזכות האתרים הללו, אנחנו בכלל מכירים. בחיי היום יום, בעולם הלא וירטואלי השיפוט שלנו גבוה כל כך עד שאנחנו מפספסים כל כך הרבה גברים ונשים טובים שקיימים בשוק הפנויים פנויות.
לעיתים זו המוסיקה המרעישה בפאב שבגללה אנחנו בכלל מוותרים על הרצון לגשת ולדבר, לעיתים זו הצפיפות הדביקה במועדון שמורידה כל חשק להכיר, לעיתים זו פרשנות מוטעית שלנו את המבט שלהם (חושבים שהוא סנובי ואפלולי כשהוא בעצם ביישני), לעיתים אביר החלומות/נסיכת החלומות חולפים ממש ממול, על המדרכה שמנגד ואנו עסוקים בלחשוב על חשבון הבנק ולא לראות את מה שמולנו.
באתרי ההיכרויות, אתה במודעות של היכרות – אין עשן, רעש מוסיקה או מחשבות מסיחות דעת. אתרי היכרויות הם ה-מקום להכיר.

הבעיה היא שאנו תופסים את כלל אתרי ההיכרויות כפיקציה, והתחושה שלנו היא שמאחורי כל ברוך "בחור, בן 32, מנהל בכיר, עובד חצי מהזמן בגרמניה", נמצא שוקי הירקן מהפריפריה. ובעצם אם רק היינו מאמינים קצת יותר היינו רואים, שעולם ההיכרויות הווירטואלי הוא עולם תוסס של היכרויות, הצלחות (קצרות טווח וארוכות טווח), פרפרים בבטן ובראש, קפיצות משותפות לחו"ל, היכרויות משפחתיות ואפילו חתונות.

מטבענו כישראלים אנחנו קוטרים המתלוננים על הרע והלא מוצלח, כשבעצם, האמת של אתרי ההיכרויות, היא אמת של התאהבויות, דייטים מוצלחים ואנשים מעניינים.
אז יש לך בן זוג מהאתר? הכרת מישהי מעניינת? אל תתבייש. ספר לנו, שתף, תקבל קרדיט. ספר בגאווה, כמנצח אולימפי על דוכן המנצחים, על האהבה שמצאת, על השינוי בחיים שלך, על האושר להתעורר כל בוקר לצידה של אהובתך. אהבה מצאת? לא מובן מאליו בימינו, מגיע לך קרדיט על זה.

נכון, לא הכול נוצץ וזהב, ויש כמה מעפנים למהדרין שם בדרך, אך יש גם מתוקים אמיתיים שגורמים לפרפרים ולרצון לחוות את אותה ההיכרות שוב. גם אחרי שזה נגמר. הרי גם בעולם האמיתי, הלא וירטואלי אנחנו מתאכזבים ונתקלים בגברים ונשים שהיינו מוותרים בשמחה על ההיכרות איתם. גם בעולם האמיתי אנו חווים קשיים, משחקי כבוד וייאוש כולל מהמערכה ששמה חיפוש אהבה.

היתרון בעולם האינטרנטי הוא שהבושה לא קיימת, העוז מתגבר והביטחון מתעצם (שהרי אני נמצא במשחק בו גם הפרטנרית מחפשת אהבה). ובעצם, אם מורידים את המיתוסים והתפיסות השגויות, הרבה יותר קל למצוא אהבה בעולם הווירטואלי.

אז כן, יש הרבה סיפורי הצלחה של היכרויות מאתרי ההיכרויות.

אם מצאת אהבה בדרך הוירטואלית, ספר לנו על זה, הענק תקווה לחוששים מהדרך הזו. ספר להם שגם אתה היית שם, בדרך הפחד, ויצאת ממנה לדרך של היצע של גברים ונשים המעוניינים באהבת אמת.

גם מצאת אהבה וגם קבל קרדיט על זה – תרוויח פעמיים!

בן זוג

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לערוך מסיבת רווקות

לערוך מסיבת רווקות

פורסם בתאריך: 03/03/2019 16:34:45

לפניך כל הסיבות שבגינן כדאי ומוטב לך לערוך מסיבת רווקות. לאחר שתקראי את כולן, סמני לך את הסיבה החביבה עליך ומיד לאחר מכן הרימי טלפון לחברות הכי טובות.

היכרויות בחג האהבה

היכרויות בחג האהבה

פורסם בתאריך: 15/08/2011 12:06:53

חג האהבה שנועד לחגוג את הזוגיות בחיינו משמש גם כזמן נהדר להיכרויות חדשות לאלו מאיתנו שעדיין בודדים. כנסו, ותגלו למה

לא לחכות לאשת החלומות

לא לחכות לאשת החלומות

פורסם בתאריך: 27/08/2014 17:40:50

לא לחכות לאשת החלומות? האם אנשי החלומות אכן קיימים? מה ההבדל בין גבר לאישה במקרים הבאים?

דייטבר

דייטבר

פורסם בתאריך: 02/05/2010 16:08:11

דייט הוא אינו מפגש רגיל, ודורש את התנאים האופטימאליים בהתאם למאפייניו הייחודיים. אז מדוע דייטבר הוא המקום המתאים?

איך תדעו שאתם לא הריבאונד של הבן זוג

איך תדעו שאתם לא הריבאונד של הבן זוג

פורסם בתאריך: 21/06/2021 15:59:58

כדי להבין האם הקשר הזה יצליח או לא עליכם כמובן להמשיך ולהכיר אחד את השנייה טוב יותר, אך חשוב במקביל להבחין האם הקשר הזוגי ביניכם הוא למעשה ריבאונד

שידוכים ברשת - שדכנט

שידוכים ברשת - שדכנט

פורסם בתאריך: 14/04/2010 11:25:04

אל תטעו! השדכן לא נמוג מן העולם המודרני, אלא רק התחלף במה שנקרא שדכנט. כלומר, שידוכים ברשת (Net).

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר