שכחת סיסמא?
 

מזל תאומים

מזל תאומים (21 במאי – 21 ביוני) - 09/11/2009 20:36:21
הגב על מאמר זה
בני מזל תאומים, מקבוצת מזלות האוויר, מרחפים, אינטליגנטיים ואוהבי שיחות. התאמה לבני מזלות אחרים.
מזל תאומיםבני מזל תאומים (21 במאי – 21 ביוני) עם:

תאומים עם טלה צפוי קשר מוצלח. התאומים מבין את הראש של הטלה ואת מצבי הרוח המשתנים שלו, שכן הוא דומה לו מאוד; הטלה יכול לשבות את לב התאומים באומץ ואקשן. אבל יש סיכוי שיתחיל לשעמם לתאומים, שכן הטלה עלול לחזור על עצמו. עלולים להיות הרבה ניתוקים בין השניים אבל תמיד יחזרו להיות חברים טובים. שווה לנסות.

תאומים עם שור התאומים הוא שובב, שונא התחייבויות ומעדיף תנועה וקצב. אלה הן בדיוק התכונות שהשור מתקשה להסתגל אליהן. אבל אם אתם כבר שם כדאי לפתוח את הראש להבין את הטעויות ולעבוד על הקשר. שכן, הקסם האישי של התאומים מגלה לשור עולם חדש והשור מעניק לתאומים את היציבות שחסרה לו.

תאומים עם תאומים שני בני הזוג אוהבים לדבר ולא סובלים שעמום. יהיה קשה לבנות משהו יציב מתחת לכל המילים היפות אלא אם לאחד מבני הזוג יהיה אדמה או אש במפת הלידה שלו שמסמלים מיסוד ומשפחתיות.

תאומים עם סרטן הסרטן זקוק להמון תשומת לב ובראש מעייניו מונח הביטחון והמשפחתיות. התאומים נכנס ללחץ כשהוא שומע את המילים האלו ורק כשלתאומים יימאס להיות בודד הוא יגיע אל הסרטן ויבטיח לו מחויבות. אם הוא יעמוד בזה זאת שאלה שתלויה בבני הזוג אך זה בהחלט אפשרי.

תאומים עם אריה התאומים האינטליגנטי כובש את ליבו של האריה וגאה בעצמו על ההישג. החוסר יציבות של התאומים תטריף את האריה אך אם התאומים יתמסד הקשר יחזיק.

תאומים עם בתולה הבתולה נחשבת למקסימה ונפלאה, אבל גם לביקורתית כלפה וכלפי הסביבה ודורשת הרבה מעצמה ומהתאומים שאוהבים את מרחב התנועה ונהנתנים מטבעם. אם התאומים לא מצליחים לעמוד בדרישות הבתולה מקטרת והרבה. אין כאן כמעט הנאה והקשר לא מומלץ.

תאומים עם מאזניים המאזניים והתאומים אוהבים לדבר רק שהתאומים יותר זורם והמאזניים אוהב להיות עם עצמו לפעמים ואפילו קצת לסבול. התאומים רוצה לחיות בקלות ואם המאזניים ימשיך ככה או אם התאומים לא יתרגל וינסה להבין הקשר ייגמר די מהר.

תאומים עם עקרב אפשר לוותר. העקרב לא יוכל לחיות עם התאומים הלא יציב כי העקרב הוא שופט קטלני ומי שלא נמצא לידו שהוא צריך אותו יוצא מהתמונה. כל עוד התאומים לא ייעצר וייתן 100% מעצמו לעקרב, הקשר הזה לא יצליח.

תאומים עם קשת קשה. הקשת והתאומים שניהם אוהבים את החופש שלהם ולא מוכנים להתפשר עליו. רק אם שני בני הזוג יצליחו לאט לאט לשחרר ולהתמסר אחד לשנייה הקשר הזה יהיה עם המון נתינה, חום והרבה חופש אישי.

תאומים עם גדי בעייתי. הגדי רוצה קשר מבוסס עם מסגרת ועם הרבה מאוד ביטחון כספי ורגשי. התאומים אוהב את החופש שלו יותר אבל ייכנע בימים הקרים כי הוא לא אוהב להישאר לבד. ולכן הקשר חייב להתחזק ולהתעצם כי אם לא, התאומים יעזוב כשהימים כבר לא יהיו קרים כל כך.

תאומים עם דלי מתאים מאוד לטיולים, בלויים קצרים ושיחות נפש אבל לא מעשי לחברות ממושכת. הדלי והתאומים אוהבים את החופש ולשניהם יש בעיה עם מצבים של קרבה אמיתית.

תאומים עם דגים יש כימיה בין השניים אבל הבעייתיות היא שלשניהם יש את היכולת להשתנות ולשנות מצבי רוח ממש מהר – מה שגורם לקשיים בבניית קשר יציב. שניהם רגישים מאוד ולכן לא יוכלו להסתיר רגשות אחד מהשני כלל. אם לא תהיה להם אינטואיציה עמוקה והרבה כוח רצון כדי לבנות משהו יציב במשך כשנה – זה לא ילך בין השניים.

לחצו כאן לחזרה לדף המכיל את כל המזלות - התאמה אסטרולוגית

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי שרון , בתאריך 17/09/2010 11:48:58
בני מזל תאומים
אני וחבר שלי שנינו מזל תאומים ויש לנו קשר טוב ויציב
2. התגובה נשלחה על ידי נטלי , בתאריך 23/06/2012 16:28:35
תאומים עם מאזניים
חבר שלי הוא בן מזל תאומים ואני מזל מאזניים ויש בינינו קשר פשוט מדהים...
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©