שכחת סיסמא?
 

מזל עקרב

מזל עקרב (24 באוק – 21 בנוב) - 17/11/2009 18:48:38
הגב על מאמר זה
העקרב שייך למשפחת מזלות המים. ניחן באינטואיציה ורגישות גבוהות אך גם במופנמות. וכן, נראה קשוח כלפי חוץ.
מזל עקרבבני מזל עקרב (24 באוקטובר – 21 בנובמבר) עם:

עקרב עם טלה עדיף לקחת את זה לאט. העקרב מופנם ולא מגלה את הקלפים כדי שלא ישתמשו בהם כנגדו. הטלה לעומת זאת לא יכול לסבול את המחשבה שמי שעומד מולו לא מספר לו הכל. הקשר עשוי להפגיש את השליטה הפנימית של העקרב עם השליטה החיצונית של הטלה ולהתחרות בה. עשוי להיות קשה ולהפגיש את השניים עם מאבקי שליטה פנימיים.

עקרב עם שור העקרב והשור חיים לפי עיקרון ´הפכים משלימים´. שניהם זקוקים לנאמנות בקשר מה שהופך אותם לקנאים ורכושניים מאוד וכשזה קורה אין קשר טוב יותר. למרות זאת, אם יש משבר אמון הכל יתפרק לגורמים. האהבה הגדולה עלולה להפוך לסיוט, אך אם הכל פועל טוב זהו אחד הקשרים היותר מפרים, עמוקים ומתאימים שקיימים בגלגל המזלות.

עקרב עם תאומים אפשר לוותר. העקרב לא יוכל לחיות עם התאומים הלא יציב כי העקרב הוא שופט קטלני ומי שלא נמצא לידו שהוא צריך אותו יוצא מהתמונה. כל עוד התאומים לא ייעצר וייתן 100% מעצמו לעקרב, הקשר הזה לא יצליח.

עקרב עם סרטן נהדר. מקסים. אחד השילובים היותר טובים בגלגל המזלות. העקרב רוצה את הביטחון והמשפחתיות שהסרטן כל כך רוצה להעניק לו והעקרב מצידו נאמן לסרטן עד הסוף. מכאן לא נותר אלא רק להעמיק עוד את הקשר.

עקרב עם אריה שניהם עקשניים וקטנוניים במידה זו או אחרת וכל הקשר שלהם יהיה רעשני וקולני שלא מומלץ לצפייה לאף אחד. אבל אחרי הכל אם יראו אותם מתחבקים ומסתכלים זה על זו עוד יראו את הניצוץ בעיניים וכי הם עדיין אוהבים אחד את השנייה.

עקרב עם בתולה יש כימיה בין השניים ושניהם קשוחים ולא נרתעים מריב כך שהתוצאה תהייה בדרך כלל קשר מצוין שיכול לשרוד גם את הדברים הכי קשים ועדיין להתקיים.

עקרב עם מאזניים לא קל. העקרב לא מבין את רצונותיו ההזויים לטעמו של המאזניים ולא יעניק למאזניים את תשומת הלב שהוא צריך. הקשר יצליח רק אם העקרב יקבל את המאזניים כפי שהוא ותהייה יותר הבנה בין בני הזוג.

עקרב עם עקרב העקרב רגיש מאוד לצורכי עצמו וחשוב לו מאוד הביטחון שלו, של משפחתו וחבריו הבודדים. שני עקרבים יחד זקוקים לנאמנות מוחלטת, אמת וטוטאליות בקשר ביניהם. אם יקרה הדבר הכי קטן העקרב יראה בחברו את האיום הגדול ביותר. אם תהייה ביניהם נאמנות זה צפוי להיות קשר מעולה ונפלא.

עקרב עם קשת הקשת משוחרר מדי, ספונטני וגלוי מדי לאופיו המסתורי של העקרב. הקשת עלול להתבטא בצורה בוטה ולפגוע בעקרב שאינו יחצין זאת כלפי חוץ אך אינו יסכים להיפגע שוב ושוב. העקרב רוצה מחויבות והקשת – להישאר חופשי. הקשר שכזה לא צפוי להימשך זמן רב.

עקרב עם גדי הגדי והעקרב שניהם מזלות עקשניים ופסימיים שלא נותנים את האמון שלהם לכולם. שניהם גם זקוקים לחום ולחיבה ויכולים להבין האחד את השני ללא מילים. אבל לפעמים הקשר לא נוצר בקלות והשניים יכולים לבחון אחד את השני ואת עצמם הרבה פעמים לפני שיחליטו להתמסר. אבל אחרי הרבה עובדות ואחרי שהגדי והעקרב יוכיחו האחד לשני, עייפים, שאפשר לתת בהם אמון הם יתחילו לחשוב על משהו קבוע.

עקרב עם דלי אין שני מזלות יותר מנוגדים זה לזה מהדלי והעקרב. אבל אם יש כימיה וניסיונות התרגלות לדברים חדשים יכול לצמוח כאן קשר יפיפה אך למרות הכל הוא עלול לקרוס לאורך זמן.

עקרב עם דגים אין כימיה בין המזלות האלו אבל הדגים יכול ללמוד הרבה מהעקרב על החיים ולתרום לעקרב מהיצירתיות שלו וההסתכלות המקורית שלו על העולם. הדגים גם יכול לקחת את העקרב למקומות רוחניים יותר. למרות חוסר הכימיה, אם שני הצדדים מחויבים מבחינה רגשית הקשר יכול להיות מצוין.

לחצו כאן לחזרה לדף המכיל את כל המזלות - התאמה אסטרולוגית

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי לירון מנאי , בתאריך 27/10/2010 01:02:42
שלום, אני בת מזל שור
רבתי עם בחור שמאוד חשוב לי , בן למזל עקרב.
איך אפשר לרצות אותו שידבר איתי ויסכים לשמוע אותי? הוא האמין לשקר וזהו, מאז הוא התהפך ולא מוכן להסתכל עליי, אפילו אם מישהו מנסה לדבר איתו עליי, הוא רב איתו...?
תודה רבה.
2. התגובה נשלחה על ידי rami , בתאריך 05/04/2011 22:42:16
לשואלת
עקרב חייב נאמנות באופן אבסולטי כמו שהוא יודע.
אם פישלת פעם אחת קשה לו לסלוח, פעמיים הוא יפתח רתיעה.
למרות שהעקרב קשה ולא מתפשר בקלות ניתן לשכנע אותו בצורה לוגית.
אוכל לאמר גם שבגלל אופיו לנשים שחקניות קל לעבוד עליו.
בהצלחה
3. התגובה נשלחה על ידי אלין , בתאריך 06/05/2011 00:01:36
אני בת מזל סרטן,..
אני בת מזל סרטן, יש לי ידיד הוא מזל עכרב הוא מאוד מוצא חן בעיני..ואני יודעת ב100אחוז שזה אדדי, אבל נראה לי הוא קצת בישן ו לא ממש עושה את הצד הראשון, יש לי איתו כימיה מטורפת..אבל אני גם לא יכולה לעשות צד ראשון, אנחנו גם עובדים ביחד, זה לא בא טבעי, סיטואציה קצת מלחיצה. איך כדי להתנהג איתו כדי שיעשה את הצעד הראשון וגם לא לתת לו להרגיש שאני קלה להשגה?
4. התגובה נשלחה על ידי דינה לוי , בתאריך 21/10/2012 19:22:03
קפה עוגה ופרח
קפה עוגה ופרח
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©