שכחת סיסמא?
 

נשיקה וריגוש

אז מהי הנשיקה שלך? - 26/06/2011 15:59:33
הגב על מאמר זה
אחד הריגושים החזקים ביותר בזוגיות היא הנשיקה, ובעיקר הנשיקה הראשונה. אז איך מנשקים וגורמים לצד השני להתרגש?
נשיקה וריגושישנם סוגים רבים של נשיקות וכל אחד ואחת יודעים איזה נשיקה הכי מרגשת ונעימה, ניתן לסווג את הנשיקות בהתאם לקרבה שלנו לאנשים כלומר לכל אחד נוכל להתאים את סוג הנשיקה שאנו חושבים שמאפיינת את הקשר.

הנשיקה הנוסטלגית על הלחי מסמלת קשר בין חברים או ידידים, אנו דואגים לברך אנשים שקרובים אלינו, הנשיקה על הלחי הפכה עם השנים לנורמה חברתית ואנו עושים פעולה זאת לעיתים בלי משים.

נשיקה פופולארית לא פחות היא הנשיקה על הצוואר ולרוחבו, נשיקה עדינה ונעימה שלרוב מתרחשת בין בני זוג וסוחפת את תשוקתם ואהבתם.

נשיקה על השפתיים, הנשיקה הקלאסית, אין צורך בהרבה מילים אך מי כמונו יודע שזו נשיקה שככל שנחווה אותה יותר כך יתעצמו רגשותינו, נרצה אותה שוב ושוב וכמובן מעבירה את המסר של אהבה בין בני הזוג.

נשיקה מתחכמת יותר היא נשיקה באוזן, נשיקה זו היא סוג של משחק ולעיתים היא אפילו מדגדגת אך מצד שני גורמת למשיכה פיסית בין שני בני הזוג.

נשיקה נוספת קצת שובבה ניתן לומר, היא הנשיקה על האף, קלילה מאוד ולעיתים אפילו מעניקה חושה משוחררת לבן הזוג, ואם סתם ידידים אולי הכוונה היא להראות לצד השני כמה הוא חמוד.

כמובן שלא נשכח את הנשיקה על המצח שאומרת לנו בעצם לא לדאוג, הנשיקה מעניקה תחושה של בטיחות שיש מישהו שדואג ותומך.

נשיקה מעודנת יותר אפשר לומר היא נשיקה על היד, בדרך כלל בחברה הישראלית לא ניווכח לנשיקה על היד אך ללא כל ספק זוהי נשיקה קלאסית ועדינה שנועדה להעניק כבוד והוכרה ולעיתים בכדי להעביר מסר פשוט ביותר בין אנשים, מסר של אהבה.

הנשיקה המועדפת עליך

לכולנו יש נשיקה אחת שמועדפת עלינו יותר מהשאר וכמובן שישנן המון סוגי נשיקות ואפילו נשיקות מיוחדות בין שני בני הזוג.דרך נשיקות ניתן להראות את הצורך הממשי בבני זוג שילוו ויתמכו בנו, נשיקה היא דרך נוספת להפגין קרבה ורצון להיות עם אדם מסוים.

כמו שנאמר קודם לכן, נשיקה איננה מתרחשת רק בנין בני זוג אלא זוהי סוג של נורמה חברתית מטבענו אנשים רגישים וחמים להפגין את רגשותינו כלפי אנשים הקרובים אלינו.

לכל אחד נשיקה שמועדפת עליו, לכל אחת יש נשיקה שהיא אוהבת להעניק, כל נשיקה מפנקת את האחר בדרכה שלה והדבר היחיד שנותר לבחור הוא מהי הנשיקה שלך?

נשמח אם תספרו לנו מה היא הנשיקה שלכם? איך אתם אוהבים את הנשיקה שלכם? וכמה משמעות יש לזה באהבה.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • חתונה בחו"ל - האפשרות להינשא בחו"ל מאפשרת להתחתן במקומות אקזוטיים ומיוחדים. האפשרויות רחבות כיד הדמיון. למי זה מתאים?
  • משחקים באהבה - משחקים באהבה הם חלק מרכזי בחיי האהבה של זוגות רבים, אבל איך זה באמת מתבטא בזוגיות שלהם?
  • כלה להשגה - אם אינך מצליחה לשכנע את בן הזוג שלך להתחתן, כדאי שתקראי את זה. אספנו עבורך מספר דרכים שיגרמו לו להציע לך נישואין.
  • לפגוש את האקס - כל בחורה שחוותה פרידה כואבת - הרצון לפגוש את האקס הוא הדבר האחרון שבא לה לעשות. איך בכל זאת עושים את זה?
  • אהבה בגיל השלישי - זוגות צעירים מבטיחים ביום חתונתם שהם ישמרו אהבה ואמונים לנצח, אך האם האהבה נגמרת ואיך אפשר לשמור עליה?
  • מה עדיף לא לדעת על המחזר - ישנם מצבים בהם את רוצה לדעת פרטים רבים על זה שמחזר, אך האם יש דברים שלא היית רוצה לדעת על המחזר שלך?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©