שכחת סיסמא?
 

בואו ונדבר על אהבה

לדבר על אהבה - 19/06/2014 10:02:25
הגב על מאמר זה
המון אנשים מסרבים לדבר על אהבה, לשם שינוי, יש אנשים שלא מסרבים והם אפילו אומרים זאת בכל רם. מה מונע מלא מעט אנשים לדבר על רגש?
לדבר על אהבהיש לא מעט אנשים בעולם אשר מסרבים לדבר על אהבה, בואו ונוכיח להם שאפשר קצת אחרת.

המון אנשים מסרבים לדבר על אהבה, לשם שינוי, יש אנשים שלא מסרבים והם אפילו אומרים זאת בכל רם. מה מונע מלא מעט אנשים לדבר על רגש? מדוע רוב האנשים מפחדים מלדבר ולהגיד את מה שיש על ליבם? רגישות היא מילה לא פשוטה ללא מעט אנשים. יש אנשים המונעים מאגו ויש אנשים אשר הרגש עוצר אותם, הם חוששים ממה שיקרא בעקבות אמירת האהבה שלהם. האם זה נכון? מדוע האגו הרסני בפרט שמדברים על אהבה?

לחפש אחר האהבה

אנשים תרים אחר אהבה אבל לא משאירים את האגו מאחור. הסרט הידוע מדבר על שלא צריך להגיד סליחה כאשר אוהבים מישהו, גם האנשים המבוגרים יותר יעידו כי כאשר מדברים על אהבה, מדברים על עץ אשר מתכופף לו בסערה. הכול מתחיל ונגמר בהבנה ובתפיסה כי על אהבת אמת לא מוותרים, גם אם מדובר ביכולת להתכופף כאשר הרוח נעה במהירות רבה . אנשים מתקשים להתכופף כשהם אוהבים ולכן לרוב הם מפסידים את היכולת להתאחד עם מי שהם באמת אוהבים. לא פעם הופכים הדברים לבלתי נתפסים ולעצובים. אנשים מוותרים על אהבה בשביל אגו.

אגו אאוט- אהבה אין

האהבה של הגברת שגרה ממול, העידה לא פעם כי היא בחרה את האנשים הלא נכונים. גם כאשר מדברים על אהבה, ראוי לבחור את מי שבאמת אוהב. זה לא מתחיל ונגמר בבחירת אנשים אשר יאהבו אותנו בשביל תמורה, זה צריך להיות קשור רק בבחירת אנשים שיעריכו וישמרו על כבודנו. ברמת האדם וחברו, כבוד הוא לא כבוד המוכר לכם מהעבר, כבוד מדברים על הערכה בסיסית של עשייה. לרוב, אנשים נוטים לקחת אנשים שהם באמת אוהבים כמובנים מאליו ושם הם מפספסים את היכולת להתאהב מהמקום הנכון והאמיתי.

להטיב עם מי שאוהב אתכם

אם משהו בוחר להטיב אתכם, הראוי הוא כי תעריכו אותו, אל תתביישו לדבר על אהבה, האהבה שם בעוד אתם צריכים להעריך ולקרב אותה אל לבכם. לאהוב לא רק במילים אלא גם במעשים, המעשים לא קשורים בתופעת "פנקסאות" התופעה המוכרת של אני עשיתי לך היום ומחר יגיע תורך, אלא בעשייה לשם עשייה שלצדה טמון דבר אחד, קוראים לזה הערכה. לא תמיד יעריכו אתכם בבואכם אך לבטח יעריכו אתכם בלכתכם. לרוב, אנשים טובים מוערכים רק בלכתם ולא בהישארותם. הבישול הקטן, החיוך האין סופי, האכפתיות והדאגה בימי חולי. כאן למעשה יהיה עליכם להעריך ולהגיד את המילה הטובה בשביל שמישהו שאתם באמת אוהבים יבחר להישאר. בסיכום דבר, ראוי להשיב פניכם למי שבאמת יהיה שם.

האם גם אתם נתקלתם בתופעת האהבה אל מול האגו? ספרו לנו, נשמח לשמוע.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מה חשוב לנשים בקשר - נשים, עולם בפני עצמו ולא תמיד ניתן להבין מה חשוב להן ומה יותר. מה חשוב לנשים בקשר?
  • אהבה בקיץ - אהבה בקיץ? יש לא מעט אנשים אשר ירצו להוכיח כי האהבה אפשרית גם בקיץ. אפשר לנסות גם אחרת.
  • אני אוהבת את החופש שבי - מדוע אנשים כל כך קנאים לפרטיות שלהם? מה מניע אותם להישאר בחופש תמידי? האם אהבה זה כואב? האם זו הסיבה שרוב האנשים בוחרים אחרת?
  • מערכת היחסים של מילי - מילי ייצרה מערכת יחסים ארוכה היא הייתה בטוחה שזהו, היא גילתה את כל מה שאפשר, האומנם? קיראו ואימרו לנו האם זה קרה גם לכם...
  • על שלום ואהבה - יש לא מעט אנשים המשכילים להבין כי מגיע רגע הדורש גם מהם להגיד שלום לאהבה. איך עושים את זה ולמה זה כל כך קשה?
  • אהבה ישנה - כולם זוכרים את אותה אהבה ישנה, האם אפשר להותיר את הזיכרון בצד? מה לגבי האהבה הנוכחית? איך מחזיקים אותה למרות הגעגוע לעבר?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©