לדבר על אהבה

בואו ונדבר על אהבה

מדברים על אהבה

יש לא מעט אנשים בעולם אשר מסרבים לדבר על אהבה, בואו ונוכיח להם שאפשר קצת אחרת.

המון אנשים מסרבים לדבר על אהבה, לשם שינוי, יש אנשים שלא מסרבים והם אפילו אומרים זאת בכל רם. מה מונע מלא מעט אנשים לדבר על רגש? מדוע רוב האנשים מפחדים מלדבר ולהגיד את מה שיש על ליבם? רגישות היא מילה לא פשוטה ללא מעט אנשים. יש אנשים המונעים מאגו ויש אנשים אשר הרגש עוצר אותם, הם חוששים ממה שיקרא בעקבות אמירת האהבה שלהם. האם זה נכון? מדוע האגו הרסני בפרט שמדברים על אהבה?

לחפש אחר האהבה

אנשים תרים אחר אהבה אבל לא משאירים את האגו מאחור. הסרט הידוע מדבר על שלא צריך להגיד סליחה כאשר אוהבים מישהו, גם האנשים המבוגרים יותר יעידו כי כאשר מדברים על אהבה, מדברים על עץ אשר מתכופף לו בסערה. הכול מתחיל ונגמר בהבנה ובתפיסה כי על אהבת אמת לא מוותרים, גם אם מדובר ביכולת להתכופף כאשר הרוח נעה במהירות רבה . אנשים מתקשים להתכופף כשהם אוהבים ולכן לרוב הם מפסידים את היכולת להתאחד עם מי שהם באמת אוהבים. לא פעם הופכים הדברים לבלתי נתפסים ולעצובים. אנשים מוותרים על אהבה בשביל אגו.

אגו אאוט- אהבה אין

האהבה של הגברת שגרה ממול, העידה לא פעם כי היא בחרה את האנשים הלא נכונים. גם כאשר מדברים על אהבה, ראוי לבחור את מי שבאמת אוהב. זה לא מתחיל ונגמר בבחירת אנשים אשר יאהבו אותנו בשביל תמורה, זה צריך להיות קשור רק בבחירת אנשים שיעריכו וישמרו על כבודנו. ברמת האדם וחברו, כבוד הוא לא כבוד המוכר לכם מהעבר, כבוד מדברים על הערכה בסיסית של עשייה. לרוב, אנשים נוטים לקחת אנשים שהם באמת אוהבים כמובנים מאליו ושם הם מפספסים את היכולת להתאהב מהמקום הנכון והאמיתי.

להטיב עם מי שאוהב אתכם

אם משהו בוחר להטיב אתכם, הראוי הוא כי תעריכו אותו, אל תתביישו לדבר על אהבה, האהבה שם בעוד אתם צריכים להעריך ולקרב אותה אל לבכם. לאהוב לא רק במילים אלא גם במעשים, המעשים לא קשורים בתופעת "פנקסאות" התופעה המוכרת של אני עשיתי לך היום ומחר יגיע תורך, אלא בעשייה לשם עשייה שלצדה טמון דבר אחד, קוראים לזה הערכה. לא תמיד יעריכו אתכם בבואכם אך לבטח יעריכו אתכם בלכתכם. לרוב, אנשים טובים מוערכים רק בלכתם ולא בהישארותם. הבישול הקטן, החיוך האין סופי, האכפתיות והדאגה בימי חולי. כאן למעשה יהיה עליכם להעריך ולהגיד את המילה הטובה בשביל שמישהו שאתם באמת אוהבים יבחר להישאר. בסיכום דבר, ראוי להשיב פניכם למי שבאמת יהיה שם.

האם גם אתם נתקלתם בתופעת האהבה אל מול האגו? ספרו לנו, נשמח לשמוע.

לדבר על אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

פתקים של אהבה

פתקים של אהבה

פורסם בתאריך: 28/10/2013 16:29:29

הוא תמיד משאיר לה פתקים נחמדים בכל מקום, הוא יודע מה זה גורם לה לחשוב. הפתקים מונחים בכל מיני צורות וגוונים...

לרכוש מנוי באתר הכרויות

לרכוש מנוי באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 06/05/2010 15:13:06

במאמר זה אסביר לכם את דעתי למה כדאי לרכוש מנוי באתר הכירויות ומהם ההבדלים בין אתר היכרויות חינמי לאתר בתשלום.

איך להכיר באינטרנט

איך להכיר באינטרנט

פורסם בתאריך: 19/04/2021 11:58:48

מחפשים אהבה? במאמר זה תמצאו את המידע שיעזור לכם להכיר באינטרנט, מבלי לצאת מהבית לפחות בשלב הראשוני

לאבלי

לאבלי

פורסם בתאריך: 17/05/2010 09:12:13

הגבר החדש כבר לא צריך לנצח בהורדות ידיים בכדי להיחשב לגברי. הוא אינו חושש לטפח עצמו, להיות קשוב ורגיש ולומר ככה סתם שזה פשוט לאבלי!

דאבל דייט

דאבל דייט

פורסם בתאריך: 20/02/2010 21:31:31

דאבל דייט הינו הכירויות בשניים. איך עושים את זה כמו שצריך?

בנות שמתחילות עם בנים

בנות שמתחילות עם בנים

פורסם בתאריך: 02/07/2010 18:28:34

האם בעידן המודרני של היום לגיטימי עבור בנות להתחיל עם בנים? או שמא עדיין קיים טאבו בנושא?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר