שכחת סיסמא?
 

למה לחכות לאשת החלומות שלך?

לא לחכות לאשת החלומות - 27/08/2014 17:40:50
הגב על מאמר זה
לא לחכות לאשת החלומות? האם אנשי החלומות אכן קיימים? מה ההבדל בין גבר לאישה במקרים הבאים?
לא לחכות לאשת החלומותלחפש את הטוב ביותר

האם אשת החלומות אכן קיימת? הכול מתחיל ונגמר בבחירות שלכם עם עצמכם. יש בהחלט נשים על סוס לבן, בדיוק כפי שהגברים עדיין מקיימים את האמירה של הסוס הלבן. אז אולי הסוס נשאר הרבה מאחור ומאידך, יש בהחלט תנאים או סממנים המעידים כי הסוס הלבן אכן קיים בווריאציות שונות ומשונות. האהבה אכן שרירה וקיימת והיא שם. לחפש את הטוב ביותר? יש בהחלט נשות חלומות והן לא באות כמו באגדות, הן עובדות, מאותגרות ויכולות לאתגר גם אותך- הגבר של שנות המאה ה-21. אם למצוא אהבה, זה בהחלט להתעקש ולתור אחר אשת החלומות הגדולה ביותר.

קווים לדמותה - אשת חלומות

אשת החלומות מביאה לא מעט דברים. יש לה קווים מיוחדים ביותר ומדויקים ביותר. אם פעם היא לבשה על גופה שמלה גדולה והיו לה גינונים, שהרי היום, יצרה את השדרוג בעצמה ולצד המאפים הנפלאים, מילות האהבה, היכולת להיות מאהבת מושלמת, היא גם אשת קריירה. האישה של החלומות שלכם לא בהכרח תכין לכם ארוחת מלכים ומאידך, היא בהחלט תוכל לשמח אתכם ועדין להיחשב אשת חלומות המבשלת באהבה ביצה מקושקשת לדורותיה. האם כל נשות החלומות הן בשלניות הדור? הדברים משתנים כאשר מדברים על קווים אחרים ומתקדמים. הקדמה מביאה איתה חיסרון אך גם יתרון גדול ביותר. אשת החלומות אוהבת לחבק את הגבר שהיא אוהבת והיא קיימת גם בעידן המתקדם.

היכן לאתר את אשת החלומות

אשת החלומות לא חיה ב120 היא התקדמה הלאה אל ה121 והיא יכולה להימצא מתחת לאף שלכם. היא בבית, היא השכנה או אפילו הגברת העובדת במשרד הסמוך. האישה החלומית מביאה לא מעט אפשריות. היא מביאה את כל סודות ההצלחה נוכח החלומות הבלתי נשכחים. אשת החלומות הבלתי נתפסת. היא מביאה אשת חלומות המשלבת כמה דברים ביחד לצד הקדמה שלכאורה לוקחת ומפספסת משהו בדרך. אהבה, אשת החלומות יודעת לאהוב כפי שלא אהבו אתכם מעולם. היא חיה את המשרד, את הבית, את הילדים ובסופו של יום אפילו אתכם.

חלומות או לא להיות?

האם אשת החלומות קיימת? יש בהחלט דברים שנותרים בראש ויש דברים שיכולים להיות הרבה מעבר. הכול עניין של רצון להאמין כי היא אכן קיימת שם בסתר הסתרים. אשת החלומות יכולה להיות מי שתבחרו. למעשה היא יכולה להקנות כמה וכמה אפשריות של רגש, מעשיות ובעיקר יכולת להשתלב עם הקדמה ולהודות כי אולי האביר על הסוס הלבן שדרג עצמו ברכב חדש ואת הסוס תפסה האהבה חזק.

האם גם אתם מאמינים בקיומם של החלומות? אם נתקלתם באשת החלומות שלכם, ספרו לנו על כך, נשמח יותר ביותר לשמוע על כך.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • הזוגיות טובה לבריאות – המתכון שישמור עליכם בארוחת החג - חיפשתם את המתכון המושלם לזוגיות בריאה ומנצחת ולא מצאתם? מצאנו עבורכם מתכון של עוגה רומנטית. אנחנו הכנו ;) יצא טעים!!!
  • למצוא אהבה בראש השנה - עוד חג שמח הגיע! אתם עדיין לבד? כנסו וקיראו כיצד ניתן לשלב את הקשר הבא שלכם עם ראש השנה. המדריך המלא בפנים!
  • אהבת נעורים - כאשר מדברים על אהבת נעורים, מדברים על כל התשוקה הבא וכמו נשאר בלב במקום ובזמן הנכון. האם לכל אחד יש אהבת נעורים? ואיך אפשר אם בכלל.. לשחזר אותה
  • לא לחכות לגבר החלומות - אם כן, לחכות או לא לחכות לגבר החלומות? האם האביר על הסוס הלבן תם זמנו או שמא בטל תוקפו?
  • אהבה לפי גלגל המזלות - מה מעניק גלגל המזלות בפועל? גלגל המזלות מעניק לא מעט אפשרויות על מנת להבין את האהבה הגדולה ביותר.
  • מה חשוב לגברים בקשר - גברים ונשים ומה שביניהם. מה חשוב לגברים בקשר ובמה הם כל כך שונים מנשים? האם ניתן להבין אותם, את הלך המחשבה ומה הם רוצים מאיתנו הנשים ומהקשר...?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©