למי מתאים אתרי היכרויות?

לאיזה גילאים זה מתאים?

את כל זה נחקור ונבדוק בכתבה הבאה


מגיל העשרה ומעלה מתחילים למעשה לחפש זוגיות לטווח הארוך. בגיל העשרה החיפוש הוא של זוגיות בפעמים הראשונות וזו לרוב לא היכרות שתיעשה באתר היכרויות, אלו היכרויות שמתרחשות בבית הספר או באזור של מקום המגורים. אז בכל זאת, למי מתאים אתר היכרויות? מגיל 18 ומעלה אתר היכרויות הוא בדיוק במקום עבורכם למצוא זוגיות. בכתבה הבאה נדבר לאיזה גילאים מתאים אתר הכרויות ובאילו סיטואציות.

היכרויות לעשור השני של החיים

מגיל 18 ועד גיל 29 אנו למעשה נמצאים סביב העשור השני של החיים. בגיל 18 עד 20, אנו עוד מבלים בצבא, מכירים אנשים מהצד השני ופחות נכנסים לאתרי היכרויות. בגיל 20, 21 אנו יוצאים מהצבא ומתחילים למעשה לתכנן את מסלול החיים שלנו. אנו מחפשים את עצמנו מבחינת לימודים ועיסוק מקצועי וגם מבחינת זוגיות. לרוב אנו מתנסים במערכת יחסים אחת או שתיים ויחד איתה מגיעים לעשור השלישי בחיינו, אך זהו לא התסריט של כולם ויש הרבה שמחפשים זוגיות גם בעשור השלישי של החיים.

באתרי היכרויות יש רובריקות גיל ופרמטרים נוספים שאתם יכולים להתאים על מנת למצוא את האנשים שהכי מתאימים עבורכם. כמו שתראו בהמשך המאמר, אתר הכרויות עשוי להתאים גם לגיל 30, גיל 40 ואפילו למציאת זוגיות עבור פרק ב´ והגיל השלישי.

כניסה לאתרי היכרויות בגיל 30

גיל 30 הוא גיל שבו הרבה רווקים כבר מחפשים להתמסד וכאשר זה לא קורה, הם מתחילים למצוא דרכים למציאת זוגיות, כי כל הסביבה שלהם כבר נמצאת בתהליכים עמוקים יותר בגזרה זו. הם פחות יוצאים עם בני גילם ומציאת זוגיות הופכת יותר נדירה. אחת הדרכים המצוינות למציאת זוגיות בעשור השלישי היא אתר היכרויות. תוכלו למצוא שם היצע רב מכל הארץ של אנשים בגילכם המחפשים אותו דבר.

אתרי היכרויות עבור פרק ב´

פרק ב´ עשוי להתרחש בכל אחד מהעשורים שתיארנו. הם היו כבר בזוגיות שלא צלחה וכעת הם מחפשים מחדש. הם יוכלו לחפש באתרי היכרויות עבור פרק ב´ או באתרי היכרויות עם אנשים שמחפשים זוגיות לראשונה. אך מה שחשוב לדעת שגם בפרק ב´ יש היצע רחב באתרים אלו.

אתרי היכרויות לגיל השלישי

הגיל השלישי אף הוא לא מקופח ואנשים נרשמים לאתרים אלו גם בגיל מבוגר יותר. בגיל 60 הם מחפשים את החבר או החברה שיהיו לצדם בשנים אלו וימשיכו איתם לגיל מבוגר יותר. זה בדיוק הזמן לחפש את האדם שדומה לכם מבחינת תחביבים, זה שיטייל אתכם בארץ ובחו"ל וייהנה יחד אתכם מהזמן המיוחד הזה.

לסיכום, אתרי היכרויות מצוינים מגיל 18 ואילך ולמעשה כל אחד יכול למצוא בהם את הקטגוריה שנכונה עבורו. פשוט צרו לכם פרופיל באתר היכרויות וסמנו את הפרמטרים שאתם מחפשים בבן זוג.

למי מתאים אתרי היכרויות?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

חמשת הדברים שממש לא כדאי לא כדאי שתעשו בחגיגות הסילבסטר

חמשת הדברים שממש לא כדאי לא כדאי שתעשו בחגיגות הסילבסטר

פורסם בתאריך: 28/12/2014 09:44:23

בסילבסטר יש חוקים! בפרוס השנה האזרחית הבאה עלינו לטובה זיגוטה פורס בפניכם את חמשת הדברים שממש לא כדאי לעשות בסילבסטר.

לאבלי

לאבלי

פורסם בתאריך: 17/05/2010 09:12:13

הגבר החדש כבר לא צריך לנצח בהורדות ידיים בכדי להיחשב לגברי. הוא אינו חושש לטפח עצמו, להיות קשוב ורגיש ולומר ככה סתם שזה פשוט לאבלי!

לפגוש את האקס

לפגוש את האקס

פורסם בתאריך: 20/06/2011 10:36:16

כל בחורה שחוותה פרידה כואבת - הרצון לפגוש את האקס הוא הדבר האחרון שבא לה לעשות. איך בכל זאת עושים את זה?

"להתאהב בכל יום מחדש" - פרק ב´ כמו שלא הכרתם

פורסם בתאריך: 12/01/2015 09:58:07

אהבה אחרי גירושין יכולה להיות פרק חדש ומסעיר בחיים, תלוי בתבלינים. בואו ביימו לכם אהבה מהסרטים והתחילו פרק ב´ מרתק וחלומי.

מזל עקרב (24 באוק – 21 בנוב)

מזל עקרב (24 באוק – 21 בנוב)

פורסם בתאריך: 17/11/2009 18:48:38

העקרב שייך למשפחת מזלות המים. ניחן באינטואיציה ורגישות גבוהות אך גם במופנמות. וכן, נראה קשוח כלפי חוץ.

הרמוניה בקשר

הרמוניה בקשר

פורסם בתאריך: 21/12/2011 14:43:03

שמירה על קשר בריא מתאפשרת באמצעות יצירת תחושה נעימה של הרמוניה. אז איך יוצרים הרמוניה בקשר?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר