שכחת סיסמא?
 

לאבלי

לאבלי - 17/05/2010 09:12:13
הגב על מאמר זה
הגבר החדש כבר לא צריך לנצח בהורדות ידיים בכדי להיחשב לגברי. הוא אינו חושש לטפח עצמו, להיות קשוב ורגיש ולומר ככה סתם שזה פשוט לאבלי!
לאבליהגבר החדש הוא לאבלי ממש. הוא כבר לא עסוק בלהוכיח את הגבריות שלו על ידי ניצחון בהורדות ידיים או תחרות גרפסים עם חברים בפאב. הוא מחובר לצד הנשי שלו, אינו חושש להשקיע בעצמו ולהיראות מטופח, או להשחיל בין משפטיו מילים כמו לאבלי או גורג´ס ושיואווווו.

לגבר החדש יש הרבה יתרונות, שכן כמו חברה טובה הוא יכול להיות עדין וקשוב, מתחשב ורגיש, ויודע להביע אמוציות מבלי שתצטרכי לשבור את הראש ולחשוב מה הוא מרגיש ועל מה חושב.

הוא לאבלי בכל מובן המילה, יודע להשקיע בהופעתו והרבה פעמים מריח נפלא. הוא לא יהפוך את התחתונים לשימוש חוזר משום שמתעצל לעשות כביסה, וגם הזקנקן על פניו יהיה מעוצב בהקפדה יתרה.

יחסים עם הגבר החדש יכולים להיות לבלי גם במיטה, שכן הוא רומנטי ויוכל ללחוש לך באוזנך ברוך דברי אהבה. אבל לפעמים הדברים הם לא כאלו לבלי שכן להסתכל על הגבר החדש זה קצת כמו להסתכל במראה.

ובקשר לפעמים מחפשים דווקא ניגודים, שישלימו אותנו ליחידה אחת מלאה.

אז מה אתם? הגבר החדש או הישן? :)

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • גיי דייט - לא חשבתי שבאמת אפשר למצוא אהבה באינטרנט. עד שהחלטתי להרחיב את האופציות ולהגדיל את הסיכוי שבהימור, שבמציאת אהבה.
  • עונת החתונות - מגיל קטן אנחנו חולמות על חתונה מהאגדות, עם חתן נרגש ועיניים בורקות מתחת לחופה. ומה קורה כשכל זה מתפוצץ בפנים?
  • איזה יופי - המשיכה ליופי לא החלה בדור שלנו ומאחוריה הסבר אבולוציוני ברור. כשזה מגיע למערכות יחסים, האם הופעה חיצונית היא הכל?
  • אהבה בשבועות - חג השבועות הוא הרבה יותר מחג של גבינות וביכורי קציר חיטים, זהו למעשה מועד שבו אנו חוגגים את האוניברסאליות של האהבה!
  • גן העדן של הפנויים - הפנויים יכולים לעבור את החיים ללא מודעות לקשייהם במערכות יחסים, כי הם תמיד יכולים לחתוך את הקשר ולברוח. באמת גן עדן?
  • קלאב 50 - האהבה פורחת לא רק כשצעירים. אם גם אתם מחפשים אהבה, לא ראשונה או שנייה, אל תהססו למועדון להצטרף ולעשות פשוט כיף.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©