לפגוש את האקס

פוחדת לפגוש את האקס

איך בכל זאת פוגשים את האקס המיתולוגי ועוברים את זה בשלום?

למה בחורות פוחדות לפגוש את האקס

בתור בני אדם איננו יכולים להסתיר התרגשות או סערת רגשות והפחד מפני פגישה עם האקס מלווה בחששות רבים לקראת הפגישה המיוחלת, הפחד מהצפה רגשית או נבירה בנבכי העבר מערער את המחשבות ולעיתים עלולה לגרום לתחושת אי נוחות.

התחושות שמלוות בחורות בפגישה עם האקס

הפרידה מצד אחד עלולה להכאיב ומאידך יכולה להיגמר בצורה נעימה לשני הצדדים, אך אין ספק שתמיד צד אחד ייפגע יותר מהצד השני, כמו כן פרידה היא איננה דבר קל ורוב הפעמים אחד מהצדדים מחליט על תפנית זאת בלא התחשבות בצד השני.

פרידה מבן זוג איננה דבר שקל להתגבר עליו גם אם בת הזוג יזמה את הפרידה, כיוון שזוגות בדרך כלל מקיימים יחסים של חברים מעבר לזוגיות ולאהבה, ולעיתים הרצון להיות עם בן זוג איננו נובע בהכרח מאהבה אלה מתחושת קירבה ופתיחות למערכת היחסים.

המחשבות של אנשים לרוב הם אמוציונאליות, מחשבות אלה נובעות מהרגש שפועל אצלנו ולאו דווקא מהראש ולכן לעיתים אנו עלולים לבצע צעדים שיפגעו בנו, כמו כן לא משנה באיזה צד אנו נמצאות תמיד יהיה קיים הפחד מפגישה עם האקס.

פגישה עם האקס איננה דבר נוח לשני הצדדים, הקושי בלפגוש מישהו שהיינו איתו בקשר וחלקנו עימו דברים רבים ופתאום נעלם הרגש גורם לתחושה מעיקה מעט ולמרות שבן הזוג הפך לכמעט וזר מבחינתנו עדיין יצוצו הזיכרונות, הרגשות והתרפקות על התקופה המשותפת.

התמודדות עם הפחד בפגישה עם האקס

ישנן דרכים שונות להתמודד עם פרידה כואבת, אך לא תמיד אנשים מסוגלים להכיל בתוכם את הפגישה עם האקס והפחד הבלתי רצוני שמשתלט עלינו לא מאפשר לנו בתור אנשים רגילים לחשוב בבהירות וממלא את המחשבות בספקות רבות.

אין זה נדיר להרגיש פחד כאשר בחורות נפגשות בבן זוגן לשעבר אך אם הן ינסו להתמודד עם מצב זה, סף הפחד המלווה את הפגישה יהיה נמוך יותר, המטרה היא להכין את עצמן לפגישה גם אם לא בטוח שהיא תתרחש ולעבוד על עצמן בצורה פסיכולוגית על מנת להתכונן טוב יותר.

ההתמודדות שונה מבחורה לבחורה אך יש לזכור כי הן לא נמצאות במערכת יחסים זאת משום שלא הרגישו בה בנוח, בן הזוג לא היה לטעמן או שהרגשות שלהן כבר לא היו באותו המקום שהיו בתחילת הקשר, מחשבות אלו ואחרות מכינות את הבחורות נפשית להתמודדות עם כל זכר מהאקס.

חשוב לזכור שלעיתים אין באפשרותן לשלוט בפגישות מסוג זה והן עלולות להתרחש בפתאומיות וללא כל הכנה מוקדמת ועל כן חשוב לשמור על קור רוח כלפי האקס, להפגין ביטחון עצמי ולחשוב מהראש ולא מהרגשות, עמידה איתנה ובטוחה למול האקס תערער אותו ותגרום לך לתחושת ביטחון ובנוסף תוכלי להוכיח לעצמך כיצד את מתמודד במצבים כמו אלה.

נשמח מאוד לקבל טיפים נוספים מבחורות שחוששות או שעברו את המשבר הזה ורוצות להמליץ לבנות אחרות.

לפגוש את האקס

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי

פורסם בתאריך: 20/04/2011 15:54:12

על הקורסים של אומנות הפיתוי שמעתם? מספר שיטות שעוזרות ליצור אינטראקציה מוצלחת בין גברים לנשים למטרות רומנטיות.

מה משאיר זוגות מאושרים

מה משאיר זוגות מאושרים

פורסם בתאריך: 08/07/2013 12:02:33

איך ישנם זוגות שנשארים מאושרים ונלהבים במשך שנים, בעוד תשוקתם ואהבתם של זוגות אחרים כבים מהר מאוד

איך להשיג דייט שני?

איך להשיג דייט שני?

פורסם בתאריך: 13/12/2021 14:08:19

לפעמים לא צריך להקסים בחורה בכדי להשיג איתה דייט שני. לעיתים זו טקטיקה פשוטה שיש לנקוט בדייט הראשון. איך משיגים דייט שני ללא מאמץ.

לשמור על הניצוץ בקשר

לשמור על הניצוץ בקשר

פורסם בתאריך: 26/02/2014 13:30:12

כיצד לשמור על הניצוץ הנצחי? איך אפשר לשמר את הריגוש ואת הרגש? לשמר את האהבה לטווח הארוך. הכל בכתבה.

עולם ההכרויות של 2021 בצל הקורונה

עולם ההכרויות של 2021 בצל הקורונה

פורסם בתאריך: 30/12/2020 10:27:09

עולם שלם של דייטים בזמן הקורונה התגלה לנו, מצאנו דרכים חדשות ויצירתיות להיפגש ולהכיר, מעניין מה יהיה בשנת 2021

האהבה שהוא החמיץ

האהבה שהוא החמיץ

פורסם בתאריך: 06/05/2013 10:15:09

כאשר הוא נטש את המערכה הייתי בטוחה כי האהבה נגמרה עבורי. מה קורה אחרי שאהוב נוטש טרם זמנו.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר