שכחת סיסמא?
 

פוחדת לפגוש את האקס

לפגוש את האקס - 20/06/2011 10:36:16
הגב על מאמר זה
כל בחורה שחוותה פרידה כואבת - הרצון לפגוש את האקס הוא הדבר האחרון שבא לה לעשות. איך בכל זאת עושים את זה?
לפגוש את האקסלמה בחורות פוחדות לפגוש את האקס

בתור בני אדם איננו יכולים להסתיר התרגשות או סערת רגשות והפחד מפני פגישה עם האקס מלווה בחששות רבים לקראת הפגישה המיוחלת, הפחד מהצפה רגשית או נבירה בנבכי העבר מערער את המחשבות ולעיתים עלולה לגרום לתחושת אי נוחות.

התחושות שמלוות בחורות בפגישה עם האקס

הפרידה מצד אחד עלולה להכאיב ומאידך יכולה להיגמר בצורה נעימה לשני הצדדים, אך אין ספק שתמיד צד אחד ייפגע יותר מהצד השני, כמו כן פרידה היא איננה דבר קל ורוב הפעמים אחד מהצדדים מחליט על תפנית זאת בלא התחשבות בצד השני.

פרידה מבן זוג איננה דבר שקל להתגבר עליו גם אם בת הזוג יזמה את הפרידה, כיוון שזוגות בדרך כלל מקיימים יחסים של חברים מעבר לזוגיות ולאהבה, ולעיתים הרצון להיות עם בן זוג איננו נובע בהכרח מאהבה אלה מתחושת קירבה ופתיחות למערכת היחסים.

המחשבות של אנשים לרוב הם אמוציונאליות, מחשבות אלה נובעות מהרגש שפועל אצלנו ולאו דווקא מהראש ולכן לעיתים אנו עלולים לבצע צעדים שיפגעו בנו, כמו כן לא משנה באיזה צד אנו נמצאות תמיד יהיה קיים הפחד מפגישה עם האקס.

פגישה עם האקס איננה דבר נוח לשני הצדדים, הקושי בלפגוש מישהו שהיינו איתו בקשר וחלקנו עימו דברים רבים ופתאום נעלם הרגש גורם לתחושה מעיקה מעט ולמרות שבן הזוג הפך לכמעט וזר מבחינתנו עדיין יצוצו הזיכרונות, הרגשות והתרפקות על התקופה המשותפת.

התמודדות עם הפחד בפגישה עם האקס

ישנן דרכים שונות להתמודד עם פרידה כואבת, אך לא תמיד אנשים מסוגלים להכיל בתוכם את הפגישה עם האקס והפחד הבלתי רצוני שמשתלט עלינו לא מאפשר לנו בתור אנשים רגילים לחשוב בבהירות וממלא את המחשבות בספקות רבות.

אין זה נדיר להרגיש פחד כאשר בחורות נפגשות בבן זוגן לשעבר אך אם הן ינסו להתמודד עם מצב זה, סף הפחד המלווה את הפגישה יהיה נמוך יותר, המטרה היא להכין את עצמן לפגישה גם אם לא בטוח שהיא תתרחש ולעבוד על עצמן בצורה פסיכולוגית על מנת להתכונן טוב יותר.

ההתמודדות שונה מבחורה לבחורה אך יש לזכור כי הן לא נמצאות במערכת יחסים זאת משום שלא הרגישו בה בנוח, בן הזוג לא היה לטעמן או שהרגשות שלהן כבר לא היו באותו המקום שהיו בתחילת הקשר, מחשבות אלו ואחרות מכינות את הבחורות נפשית להתמודדות עם כל זכר מהאקס.

חשוב לזכור שלעיתים אין באפשרותן לשלוט בפגישות מסוג זה והן עלולות להתרחש בפתאומיות וללא כל הכנה מוקדמת ועל כן חשוב לשמור על קור רוח כלפי האקס, להפגין ביטחון עצמי ולחשוב מהראש ולא מהרגשות, עמידה איתנה ובטוחה למול האקס תערער אותו ותגרום לך לתחושת ביטחון ובנוסף תוכלי להוכיח לעצמך כיצד את מתמודד במצבים כמו אלה.

נשמח מאוד לקבל טיפים נוספים מבחורות שחוששות או שעברו את המשבר הזה ורוצות להמליץ לבנות אחרות.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • משחקים באהבה - משחקים באהבה הם חלק מרכזי בחיי האהבה של זוגות רבים, אבל איך זה באמת מתבטא בזוגיות שלהם?
  • כלה להשגה - אם אינך מצליחה לשכנע את בן הזוג שלך להתחתן, כדאי שתקראי את זה. אספנו עבורך מספר דרכים שיגרמו לו להציע לך נישואין.
  • אז מהי הנשיקה שלך? - אחד הריגושים החזקים ביותר בזוגיות היא הנשיקה, ובעיקר הנשיקה הראשונה. אז איך מנשקים וגורמים לצד השני להתרגש?
  • אהבה בגיל השלישי - זוגות צעירים מבטיחים ביום חתונתם שהם ישמרו אהבה ואמונים לנצח, אך האם האהבה נגמרת ואיך אפשר לשמור עליה?
  • מה עדיף לא לדעת על המחזר - ישנם מצבים בהם את רוצה לדעת פרטים רבים על זה שמחזר, אך האם יש דברים שלא היית רוצה לדעת על המחזר שלך?
  • להתחיל עם בחורה בחוף הים - הקיץ כאן - איך נתחיל עם בחורה בחוף הים? בישירות? בעקיפין? הדרכים הכי טובות למציאת אהבה כבר בקיץ הקרוב.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי רפאל 49 , בתאריך 23/06/2011 21:51:01
רק אהבה
ערב טוב לכולם בנות יש חדש
2. התגובה נשלחה על ידי מהאנא , בתאריך 17/07/2011 06:07:12
ערב טוב ידידי
ערב טוב ידידי
3. התגובה נשלחה על ידי מלי , בתאריך 24/07/2011 20:13:08
פרידה מלפני חודשיים
סיימתי קשר אינטנסיבי של חצי שנה...לפני חודשיים או חודשיים וחצי לערך...החלטתי כי אינני מסוגלת לספוג עוד ופשוט קמתי והלכתי במגביל חסמתי אותו בפייס...מרוב שהאקס ניפגע הוא החליט "להעניש" אותי ולא להחזיר לי את הדברים..בסופו של דבר אחרי שבועים הגעתי אליו הביתה בידיעה שהוא לא שם ולקחתי את הדברים מאז...בעצם מיום הפרידה לא ראיתי אותו ואין בי שום עניין לראות אותו והדבר הדדי, מכיוון שזה הדדי ולא איכפת לו (כנראה הרגיש שלי כביכול לא איכפת) סיטואציה זו רק מקלה עלי מלפגוש אותו....
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©