שכחת סיסמא?
 

כיצד להניח את האקס בצד

כיצד להניח את האקס בצד - 29/02/2016 12:55:34
הגב על מאמר זה
איך בעצם מניחים את האקס בעבר וממשיכים הלאה אולי לעבר הכרויות חדשות או תקופות חדשות מבלי להיזכר בזכרונות רעים.
כיצד להניח את האקס בצד, אולי עם הכרויות חדשות?
איך אפשר להותיר את האקס המיתולוגי בצד? האם זה אפשרי? כמה דברים שחשוב לדעת שנייה לפני הרומן החדש.
אין ספק, זה קשה לשכוח מישהו שאהבנו ועם זאת יש בהחלט כלים כיצד להשאיר בצד ולהתקדם הלאה לעבר הכרויות חדשות. רוב האנשים רוצים זוגיות מדהימה ועושים את כל המאמץ אך לא תמיד התכנית מצליחה. ברגע שנתקלים במקרה ברחוב, מתקפלים ומרגישים כי הרגש לא באמת עזב, יש לא מעט אנשים שהמפגש המחודש מגלה להם כי למרות האהבה החדשה הם עדיין מאוהבים באקס המיתולוגי. התירוצים מתחילים בידידות בלבד ובשכנועים עצמיים שטובים רק לסביבה החיצונית וזו גם תהייה אחת גדולה. אז כיצד משאירים את האקס בצד? למישהו יש תשובה על כך? מה קורה לרומן החדש? האם הוא יסכים לחכות בשקט לתורו? לא מעט אנשים שומרים אופציות פתוחות בעוד הראש נמצא באהבה הישנה. זהירות, זה עלול להשאיר אתכם ריקים מכאן ומכאן.

תחושת ההחמצה בדרך אל הקשר החדש
גם את זה לא מעט אנשים חווים, גם אם אתה חושב שאתה החבר הטוב ביותר של האקס שלך הגיע הזמן להותיר אותו בגנזך ולהתקדם הלאה. תמיד חשוב לזכור מדוע נפרדתם, משום מה יש להם נטייה לאנשים לזכור רק את הדברים הטובים והרכים ומה על הסיבה לפרידה? כשנזכרים בזה זה לרוב מסייע להשאיר בצד את תחושת ההחמצה ואת הרצון לפתוח את הדלת החדשה בחיוך רחב וגדול. כשנזכרים מדוע התרחשה הפרידה, הפרפרים הגדולים של אז יכולים בהחלט להיוותר במגירה הישנה בעוד את מקומם יכולים בהחלט לתפוס פרפרים כשירים המצפים לאהבה הגדולה.

אז להתקדם? הכול תלוי בכם
אז אם להתקדם שהרי ניתן לקחת את כל התחושות הרומנטיות למקום החדש, את התחושות הרעות יש לשכוח על מנת שלא לייצר מציאות בזוגיות החדשה המגיחה לכם בפתחה של הדלת הסמוכה. מיותר לציין את מערכת היחסים הישנה בפני מערכת היחסים החדשה, למרות שכל אדם שונה ממשנהו, עדיין אנשים משליחים התנהגויות של אחרים על עצמם ולכן חשוב ביותר שלא לדבר על העבר, ממילא הוא מיותר והוא בהחלט מסתיר לראות את השמש שזורחת לעיתים קרובות כשיש אהבה בפתח.

טיפים להתחלות חדשות
מסקנה? כאשר מזיזים דברים ישנים ונותנים לחדשים להיכנס פנימה חוק הטבע מתעלה על עצמו. פינוי המקום חייב לבוא מהמקום האמיתי, אפשר לנסות הכרויות חדשות גם. כמו כן, יש להתחיל בהתחלות נקיות ללא רבב מבלי להזכיר את בן הזוג הישן. טיפ חשוב הוא לנתק עד כמה שאפשר מגע עם חברים של האקס, הם ממילא לא היו חברים שלכם. אם אחד מהם הפך חבר טוב בוודאי שראוי לשמור על קשר אך כמה שפחות כך ייטב לכל הצדדים ולו עד שיחלוף הזעם והאהבה תכנס מהמקום המורשה והשמח.

מחפשים את הפיתרון לפצוח באהבה חדשה ולהותיר אהבה ישנה בצד? נשמח אם תשתפו אותנו.
אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • חמש דרכים לשבור את הקרח - זו הפעם הראשונה שלכם באתר הכרויות? מחפשים רומן לא מחייב או קשר קצר במיוחד אך חוששים לקפוץ למים? אפשר להבין אתכם. ההכרות הראשונית בקשר מהסוג הזה עלולה להיות מביכה למדי, קשה לדעת מה לומר או איך להתנהג, בעיקר מכיוון שמדובר בקשר שונה בתכלית ממה שאנחנו מכירים בדרך כלל, קשר המוביל לזוגיות.
  • הכרת את אהבת חייך? מעולה. זה הזמן להזמין אותה לנופש בוילה... - אז הגעתם לדייט המי יודע מי, הקרח כבר נשבר, והחלטת שבא לך להשקיע בה. זהו בדיוק הזמן לסגור וילת נופש מרהיבה, להרשים אותה ולגמור עניין!
  • וילה באמצע שבוע, יש חופשה כזו! - הבחירה בוילה כמוקד נופש אטרקטיבי ברורה מאליו, אין ספק שמדובר בלוקיישן מושלם לכל סוג של חופשה.
  • מוזמנים לעלות על רכבת האהבה - אחרי הכרויות רבות, עכשיו נגלה על כל תובנות האהבה האפשריות. נעלה על רכבת האהבה ונגלה עוד ועוד.
  • אהבה זה כואב - התהלכתי שם עשרות פעמים, עכשיו אני חייב ולו פעם אחת, לבקר שם שוב.
  • בדרך לחתונה עוצרים במסיבה רווקות - הפקת החתונה כידוע לכל מי שהתנסה בכך בעבר היא אינה משימה של מה בכך, מדובר בפרוייקט בעל דירוג לוגיסטי גבוה במיוחד המונה עשרות משימות, רשימות, מטלות וכדומה.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©