יוצאים יחד לקניות

האם לצאת יחד לקניות או לצאת לבד ?

כולנו מאמינים כי האנשים אשר מבקשים יותר מכל את טובתנו הינם בני זוגנו. בעקבות הקרבה הנוצרת בין בני זוג נהוג גם להשוות את הרמה של כל אחד מהם לרמה של השני. במאמר נעסוק במימד של רכישת ביגוד. רבות הנשים שישמחו שהגבר של חייהן יתלבש בצורה הולמת ואלגנטית. כמה שהוא נראה יפה זה רק תורם לרמה שלהן. שלא נדבר על כך שגם יותר נעים להיות להסתובב בחברתו. ההפריה הזו הינה דו-כיוונית וגם הגברים יכולים לסייע לנשים באותה מידה, אך בדרך-כלל בדרכים שונות.

יוצאים יחד לקניות – הצד הנשי.

במידה ובת זוגתכם מלווה אתכם במסע קניות לרכישת ביגוד, סביר להניח כי היא תנסה להכווין אתכם לסגנון מסוים. למרות השינויים המגדריים בחברתנו, בעבור חלק גדול מהנשים, מראה אסטטי הינו נושא חשוב. מניסיוננו, במידה ויש לבת זוגתכם חוש אסטטי מפותח כדאי להקשיב לעצותיה האופנתיות. נשים מבינות גם באופנת גברים.
עם זאת, קיימת כאן אפשרות להסתבכויות מסוימות. במידה והגבר אינו מעוניין לקבל עצות מגורם חיצוני הוא יכול לפסול את דבריה של בת זוגתו ולגרום אצלה לתסכול. עוד מקרה יכול לנבוע מכך שדווקא כן תהיה הקשבה מצד בן הזוג, אך שהבגדים שיקנה לבסוף לא יתאימו לו באמת ויובילו ללעג מצד הסביבה.

יוצאים יחד לקניות – הצד הגברי.

מה הסטריאוטיפ על גברים בקניות? כולנו מכירים אותו – גם בקניות גברים הינם מכווני מטרה ומקבלים החלטות חותכות. חלק מהנשים יודעות בדיוק מה הן רוצות לרכוש וישר ניגשות למטלה. עם זאת, נשים רבות נתקלות בלבטים שונים במידה והן צריכות להגיע לבחירה בנוגע לפריט לבוש מסוים, או בין מספר פריטים.
פה נכנס למשחק אופיו של הגבר שמסייע לבת זוגתו להגיע להחלטה סופית. בן הזוג אינו בוחר בשביל חברתו, אלא מסייע לה לשקול את הבחירה שלה בצורה היררכית יותר.
גם במצבים אלו טמון סיכון. כולנו מכירים את הסיטואציה של גבר חסר סבלנות המתווכח עם בת-זוגתו במטרה שתחליט כבר מה היא רוצה לרכוש. סיכון נוסף הינו בכך שבת הזוג תענה לבקשותיו של בן-הזוג ובסוף תרכוש משהו שאינה סגורה עליו.

איך יוצאים יחד לקניות בלי לריב?

חשובה כאן מאוד ההבנה בין בני הזוג שהמטרה של הליווי הינה לטובת הקונה. משמע שאת לא מלבישה את הגבר שלך בצורה שנראית לך יפה אבל שלא מחמיאה לו ושאתה לא מאיץ בבת הזוג שלך לרכוש משהו שאינו מחמיא לה רק כי פגה לך כבר הסבלנות.
זה הבסיס לכל התקשורת ביניכם. ברגע שתרצו את טובתו של הצד השני והוא ירצה בטובתכם .(ולא רק ברכישת בגדים), תראו איך הקשר שלכם משתפר.

מסע קניות משותף יכול להיות הנאה גדולה. חשוב לא לשכוח לדרוש בטובתו של הצד השני .

יוצאים יחד לקניות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אילו נשים מעדיפים גברים

אילו נשים מעדיפים גברים

פורסם בתאריך: 27/11/2011 14:14:37

נהוג לחשוב שרצונותיהן של גברים הם דבר פשוט וקל לניבוי, גם בהעדפות זוגיות. אך המצב שונה, אילו נשים מעדיפים גברים?

טיולים רומנטיים בחג הסוכות

טיולים רומנטיים בחג הסוכות

פורסם בתאריך: 06/10/2014 17:33:23

חג סוכות הגיע ומבשר בדיוק את הזמן להצביע ברגליים ולטייל בארץ על כל מרחביה. היכן? כל המקומות האטרקטיביים כבר כאן.

הכרויות באינטרנט – בעד או נגד?

הכרויות באינטרנט – בעד או נגד?

פורסם בתאריך: 03/02/2010 23:49:19

עוד פגישה כושלת? אהבה ממבט ראשון? הכל יכול להיות בהיכרויות דרך האינטרנט... כדאי או לא כדאי?

הציפיות וההמתנה למפגש

הציפיות וההמתנה למפגש

פורסם בתאריך: 02/08/2012 17:06:44

אתם נמצאים בשלב ציפיות וההמתנה למפגש הקרב ובא ואינכם מצליחים להירגע? חבל. מדובר בשלב מהנה שיש למצות עד תום.

מתגברים על האקס

מתגברים על האקס

פורסם בתאריך: 04/04/2022 11:20:46

חשוב לזכור כי אסור לאף אחד מכם להיתקע בעבר, ולחשוב כיצד ממשיכים הלאה ואיך למעשה אפשר להתגבר על האקס המיתולוגי מבלי להותיר משקעים מאחור.

מקומות מקוריים לחתונה

מקומות מקוריים לחתונה

פורסם בתאריך: 14/10/2009 20:55:13

במקום להתחתן במקומות סטנדרטיים כמו אולם אירועים או גן אירועים אספנו לכם מספר מקומות מקוריים לחתונה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר