יוצאים יחד לקניות

האם לצאת יחד לקניות או לצאת לבד ?

כולנו מאמינים כי האנשים אשר מבקשים יותר מכל את טובתנו הינם בני זוגנו. בעקבות הקרבה הנוצרת בין בני זוג נהוג גם להשוות את הרמה של כל אחד מהם לרמה של השני. במאמר נעסוק במימד של רכישת ביגוד. רבות הנשים שישמחו שהגבר של חייהן יתלבש בצורה הולמת ואלגנטית. כמה שהוא נראה יפה זה רק תורם לרמה שלהן. שלא נדבר על כך שגם יותר נעים להיות להסתובב בחברתו. ההפריה הזו הינה דו-כיוונית וגם הגברים יכולים לסייע לנשים באותה מידה, אך בדרך-כלל בדרכים שונות.

יוצאים יחד לקניות – הצד הנשי.

במידה ובת זוגתכם מלווה אתכם במסע קניות לרכישת ביגוד, סביר להניח כי היא תנסה להכווין אתכם לסגנון מסוים. למרות השינויים המגדריים בחברתנו, בעבור חלק גדול מהנשים, מראה אסטטי הינו נושא חשוב. מניסיוננו, במידה ויש לבת זוגתכם חוש אסטטי מפותח כדאי להקשיב לעצותיה האופנתיות. נשים מבינות גם באופנת גברים.
עם זאת, קיימת כאן אפשרות להסתבכויות מסוימות. במידה והגבר אינו מעוניין לקבל עצות מגורם חיצוני הוא יכול לפסול את דבריה של בת זוגתו ולגרום אצלה לתסכול. עוד מקרה יכול לנבוע מכך שדווקא כן תהיה הקשבה מצד בן הזוג, אך שהבגדים שיקנה לבסוף לא יתאימו לו באמת ויובילו ללעג מצד הסביבה.

יוצאים יחד לקניות – הצד הגברי.

מה הסטריאוטיפ על גברים בקניות? כולנו מכירים אותו – גם בקניות גברים הינם מכווני מטרה ומקבלים החלטות חותכות. חלק מהנשים יודעות בדיוק מה הן רוצות לרכוש וישר ניגשות למטלה. עם זאת, נשים רבות נתקלות בלבטים שונים במידה והן צריכות להגיע לבחירה בנוגע לפריט לבוש מסוים, או בין מספר פריטים.
פה נכנס למשחק אופיו של הגבר שמסייע לבת זוגתו להגיע להחלטה סופית. בן הזוג אינו בוחר בשביל חברתו, אלא מסייע לה לשקול את הבחירה שלה בצורה היררכית יותר.
גם במצבים אלו טמון סיכון. כולנו מכירים את הסיטואציה של גבר חסר סבלנות המתווכח עם בת-זוגתו במטרה שתחליט כבר מה היא רוצה לרכוש. סיכון נוסף הינו בכך שבת הזוג תענה לבקשותיו של בן-הזוג ובסוף תרכוש משהו שאינה סגורה עליו.

איך יוצאים יחד לקניות בלי לריב?

חשובה כאן מאוד ההבנה בין בני הזוג שהמטרה של הליווי הינה לטובת הקונה. משמע שאת לא מלבישה את הגבר שלך בצורה שנראית לך יפה אבל שלא מחמיאה לו ושאתה לא מאיץ בבת הזוג שלך לרכוש משהו שאינו מחמיא לה רק כי פגה לך כבר הסבלנות.
זה הבסיס לכל התקשורת ביניכם. ברגע שתרצו את טובתו של הצד השני והוא ירצה בטובתכם .(ולא רק ברכישת בגדים), תראו איך הקשר שלכם משתפר.

מסע קניות משותף יכול להיות הנאה גדולה. חשוב לא לשכוח לדרוש בטובתו של הצד השני .

יוצאים יחד לקניות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לצאת לדייטים

לצאת לדייטים

פורסם בתאריך: 30/10/2011 15:49:28

איך להגדיל את ההיצע לדייטים ואת הסיכוי ליצור זוגיות? התשובה: על ידי פתיחות. פשוט, נכון?

איך תדעי שזה זה

איך תדעי שזה זה

פורסם בתאריך: 11/02/2013 11:31:48

אימי תמיד היתה אומרת, מסתבר שאין שום דבר בטוח עד שהתחושות והאהבה הופכים אותו לאחד כזה.

אהבה בפסח וחג החירות

אהבה בפסח וחג החירות

פורסם בתאריך: 10/03/2013 16:50:16

מה אומרת לכם המילה אהבה? האם החירות של חג הפסח מסמלת את החופש? נסתרות דרכי האהבה.

החצי השני

החצי השני

פורסם בתאריך: 20/02/2010 21:29:14

מהו אותו חצי שני ואיך ניתן למצוא את החצי השני שלכם.

איך לשמור שהבן זוג לא יברח

איך לשמור שהבן זוג לא יברח

פורסם בתאריך: 12/12/2011 15:03:22

זוגיות היא לא גביע שמרוויחים בתחרות. אחרי שזכינו באהבת חיינו צריך לדעת איך לשמר את הקשר.

אהבה חמה בחורף קר

אהבה חמה בחורף קר

פורסם בתאריך: 23/12/2012 16:40:57

סוף הקיץ הוא הזמן המתאים ביותר למציאת זוגיות. גלו כיצד גם אתם יכולים למצוא אהבה חמה בחורף קר ומאיים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר