יוצאים יחד לקניות

האם לצאת יחד לקניות או לצאת לבד ?

כולנו מאמינים כי האנשים אשר מבקשים יותר מכל את טובתנו הינם בני זוגנו. בעקבות הקרבה הנוצרת בין בני זוג נהוג גם להשוות את הרמה של כל אחד מהם לרמה של השני. במאמר נעסוק במימד של רכישת ביגוד. רבות הנשים שישמחו שהגבר של חייהן יתלבש בצורה הולמת ואלגנטית. כמה שהוא נראה יפה זה רק תורם לרמה שלהן. שלא נדבר על כך שגם יותר נעים להיות להסתובב בחברתו. ההפריה הזו הינה דו-כיוונית וגם הגברים יכולים לסייע לנשים באותה מידה, אך בדרך-כלל בדרכים שונות.

יוצאים יחד לקניות – הצד הנשי.

במידה ובת זוגתכם מלווה אתכם במסע קניות לרכישת ביגוד, סביר להניח כי היא תנסה להכווין אתכם לסגנון מסוים. למרות השינויים המגדריים בחברתנו, בעבור חלק גדול מהנשים, מראה אסטטי הינו נושא חשוב. מניסיוננו, במידה ויש לבת זוגתכם חוש אסטטי מפותח כדאי להקשיב לעצותיה האופנתיות. נשים מבינות גם באופנת גברים.
עם זאת, קיימת כאן אפשרות להסתבכויות מסוימות. במידה והגבר אינו מעוניין לקבל עצות מגורם חיצוני הוא יכול לפסול את דבריה של בת זוגתו ולגרום אצלה לתסכול. עוד מקרה יכול לנבוע מכך שדווקא כן תהיה הקשבה מצד בן הזוג, אך שהבגדים שיקנה לבסוף לא יתאימו לו באמת ויובילו ללעג מצד הסביבה.

יוצאים יחד לקניות – הצד הגברי.

מה הסטריאוטיפ על גברים בקניות? כולנו מכירים אותו – גם בקניות גברים הינם מכווני מטרה ומקבלים החלטות חותכות. חלק מהנשים יודעות בדיוק מה הן רוצות לרכוש וישר ניגשות למטלה. עם זאת, נשים רבות נתקלות בלבטים שונים במידה והן צריכות להגיע לבחירה בנוגע לפריט לבוש מסוים, או בין מספר פריטים.
פה נכנס למשחק אופיו של הגבר שמסייע לבת זוגתו להגיע להחלטה סופית. בן הזוג אינו בוחר בשביל חברתו, אלא מסייע לה לשקול את הבחירה שלה בצורה היררכית יותר.
גם במצבים אלו טמון סיכון. כולנו מכירים את הסיטואציה של גבר חסר סבלנות המתווכח עם בת-זוגתו במטרה שתחליט כבר מה היא רוצה לרכוש. סיכון נוסף הינו בכך שבת הזוג תענה לבקשותיו של בן-הזוג ובסוף תרכוש משהו שאינה סגורה עליו.

איך יוצאים יחד לקניות בלי לריב?

חשובה כאן מאוד ההבנה בין בני הזוג שהמטרה של הליווי הינה לטובת הקונה. משמע שאת לא מלבישה את הגבר שלך בצורה שנראית לך יפה אבל שלא מחמיאה לו ושאתה לא מאיץ בבת הזוג שלך לרכוש משהו שאינו מחמיא לה רק כי פגה לך כבר הסבלנות.
זה הבסיס לכל התקשורת ביניכם. ברגע שתרצו את טובתו של הצד השני והוא ירצה בטובתכם .(ולא רק ברכישת בגדים), תראו איך הקשר שלכם משתפר.

מסע קניות משותף יכול להיות הנאה גדולה. חשוב לא לשכוח לדרוש בטובתו של הצד השני .

יוצאים יחד לקניות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כשהלב לא נותן להמשיך

כשהלב לא נותן להמשיך

פורסם בתאריך: 19/08/2012 15:50:35

היתם במערכת יחסים ארוכה של שנה וחצי והיא הסתיימה בשברון לב, אתם באמת רוצים להמשיך, איך עושים זאת?

אהבה בגיל השלישי

אהבה בגיל השלישי

פורסם בתאריך: 12/06/2011 13:43:41

זוגות צעירים מבטיחים ביום חתונתם שהם ישמרו אהבה ואמונים לנצח, אך האם האהבה נגמרת ואיך אפשר לשמור עליה?

מכתבי אהבה וירטואליים

מכתבי אהבה וירטואליים

פורסם בתאריך: 15/02/2017 12:50:26

לפעמים אנחנו חושבים שאיחרנו את רכבת האהבה, שכבר לא נמצא מישהו שיחבק אותנו בלילות קרים או ילך איתנו לטיול על חוף הים, יחגוג איתנו ימי הולדת לאורך שנים ויעניק מתנה מושלמת כמו יום כיף בספא.

"להתאהב בכל יום מחדש" - פרק ב´ כמו שלא הכרתם

פורסם בתאריך: 12/01/2015 09:58:07

אהבה אחרי גירושין יכולה להיות פרק חדש ומסעיר בחיים, תלוי בתבלינים. בואו ביימו לכם אהבה מהסרטים והתחילו פרק ב´ מרתק וחלומי.

לשמור על הניצוץ בקשר

לשמור על הניצוץ בקשר

פורסם בתאריך: 26/02/2014 13:30:12

כיצד לשמור על הניצוץ הנצחי? איך אפשר לשמר את הריגוש ואת הרגש? לשמר את האהבה לטווח הארוך. הכל בכתבה.

הזוגיות טובה לבריאות – המתכון שישמור עליכם בארוחת החג

הזוגיות טובה לבריאות – המתכון שישמור עליכם בארוחת החג

פורסם בתאריך: 18/09/2014 17:38:35

חיפשתם את המתכון המושלם לזוגיות בריאה ומנצחת ולא מצאתם? מצאנו עבורכם מתכון של עוגה רומנטית. אנחנו הכנו ;) יצא טעים!!!

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר