שכחת סיסמא?
 

יוצאים יחד לקניות

יוצאים יחד לקניות - 26/03/2012 12:35:13
הגב על מאמר זה
לצאת לקניות בליווי בן/בת הזוג יכול להיות תענוג גדול והפריה משותפת, או התכסחות שמובילה במקרה הטוב לחוסר נעימות.
יוצאים יחד לקניותכולנו מאמינים כי האנשים אשר מבקשים יותר מכל את טובתנו הינם בני זוגנו. בעקבות הקרבה הנוצרת בין בני זוג נהוג גם להשוות את הרמה של כל אחד מהם לרמה של השני. במאמר נעסוק במימד של רכישת ביגוד. רבות הנשים שישמחו שהגבר של חייהן יתלבש בצורה הולמת ואלגנטית. כמה שהוא נראה יפה זה רק תורם לרמה שלהן. שלא נדבר על כך שגם יותר נעים להיות להסתובב בחברתו. ההפריה הזו הינה דו-כיוונית וגם הגברים יכולים לסייע לנשים באותה מידה, אך בדרך-כלל בדרכים שונות.

יוצאים יחד לקניות – הצד הנשי.

במידה ובת זוגתכם מלווה אתכם במסע קניות לרכישת ביגוד, סביר להניח כי היא תנסה להכווין אתכם לסגנון מסוים. למרות השינויים המגדריים בחברתנו, בעבור חלק גדול מהנשים, מראה אסטטי הינו נושא חשוב. מניסיוננו, במידה ויש לבת זוגתכם חוש אסטטי מפותח כדאי להקשיב לעצותיה האופנתיות. נשים מבינות גם באופנת גברים.
עם זאת, קיימת כאן אפשרות להסתבכויות מסוימות. במידה והגבר אינו מעוניין לקבל עצות מגורם חיצוני הוא יכול לפסול את דבריה של בת זוגתו ולגרום אצלה לתסכול. עוד מקרה יכול לנבוע מכך שדווקא כן תהיה הקשבה מצד בן הזוג, אך שהבגדים שיקנה לבסוף לא יתאימו לו באמת ויובילו ללעג מצד הסביבה.

יוצאים יחד לקניות – הצד הגברי.

מה הסטריאוטיפ על גברים בקניות? כולנו מכירים אותו – גם בקניות גברים הינם מכווני מטרה ומקבלים החלטות חותכות. חלק מהנשים יודעות בדיוק מה הן רוצות לרכוש וישר ניגשות למטלה. עם זאת, נשים רבות נתקלות בלבטים שונים במידה והן צריכות להגיע לבחירה בנוגע לפריט לבוש מסוים, או בין מספר פריטים.
פה נכנס למשחק אופיו של הגבר שמסייע לבת זוגתו להגיע להחלטה סופית. בן הזוג אינו בוחר בשביל חברתו, אלא מסייע לה לשקול את הבחירה שלה בצורה היררכית יותר.
גם במצבים אלו טמון סיכון. כולנו מכירים את הסיטואציה של גבר חסר סבלנות המתווכח עם בת-זוגתו במטרה שתחליט כבר מה היא רוצה לרכוש. סיכון נוסף הינו בכך שבת הזוג תענה לבקשותיו של בן-הזוג ובסוף תרכוש משהו שאינה סגורה עליו.

איך יוצאים יחד לקניות בלי לריב?

חשובה כאן מאוד ההבנה בין בני הזוג שהמטרה של הליווי הינה לטובת הקונה. משמע שאת לא מלבישה את הגבר שלך בצורה שנראית לך יפה אבל שלא מחמיאה לו ושאתה לא מאיץ בבת הזוג שלך לרכוש משהו שאינו מחמיא לה רק כי פגה לך כבר הסבלנות.
זה הבסיס לכל התקשורת ביניכם. ברגע שתרצו את טובתו של הצד השני והוא ירצה בטובתכם .(ולא רק ברכישת בגדים), תראו איך הקשר שלכם משתפר.

מסע קניות משותף יכול להיות הנאה גדולה. חשוב לא לשכוח לדרוש בטובתו של הצד השני .

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מכתבי אהבה ראשונים - הכתיבה משחררת תמיד אמרו לי. כל מה שיושב לך על הלב פשוט תשפכי על הדף. אל תחזרי לקרוא את מה שכבר יצא לך מהלב.
  • זוגיות בחג הפסח - מלבד היציאה מעבדות לחירות, חג הפסח נותן לנו סיבה גם לחגוג את הכניסה לעבדות (זוגיות, עם קריצה כמובן).
  • עוברים לגור יחד - המשפט "עוברים לגור יחד" יכול לעורר בחלקנו שמחה רבה ובחלקנו השני פחד ואפילו חלחלה.איך מתמודדים עימו?
  • אהבה מעבר לים - בחיפושינו אחר האהבה אנו נמשכים לעיתים למחוזות רחוקים. כמו אהבה מעבר לים, אך היא דורשת מאיתנו התמודדות מסוג שונה.
  • לשמור על זוגיות מוצלחת - זו תמיד הנאה לראות זוגיות מוצלחת. אבל עם ההנאה תמיד יש קמצוץ של קנאה. איך עושים את זה איך לשמור על זוגיות מוצלחת?
  • האם כדאי לחזור אחרי פרידה - בפרידה, נראה שזהו, נגמר הקשר לתמיד. אבל פעמים רבות יש אפשרות לתת לקשר עוד צ´אנס.האם כדאי לחזור אחרי פרידה?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©