יצירת פרופיל אישי

איך תמנעו מעשיית טעויות נפוצות בפרופיל שלכם

אז למה חשוב שתשימו לב

בתקופה זו בה מחלת הקורונה תפסה אותנו לא מוכנים ולקחה אותנו לסחרחרה של חוסר וודאות ואי ידיעה מתי כל זה יגמר, רווקים ורווקות, גרושים וגרושות ובכלל כל הפנויים והפנויות מוצאים את עצמם נרשמים לאתרי הכרויות, במטרה לייצר איזשהו שיח או קשר כלשהו גם אם מדובר ביחסים ווירטואליים, לפחות בהתחלה. אז למה חשוב שתשימו לב כדי שלא "תפילו" את הפרופיל שלכם ואיך תייצרו קשרים בימי הקורונה?

איך תמנעו מעשיית הטעויות הנפוצות שיכולים להפיל את הפרופיל שלכם?
- שגיאות כתיב: מחקרים רבים מראים כי כתיבת פירוט אודותיכם עם שגיאות כתיב משמעותיות, בפרופיל האישי שלכם באתרי הכרויות, ישפיעו באופן ישיר על כמות הפניות שתקבלו. על כן, חשוב לתת דגש לנושר הדקדוק, עברו פעם נוספת על הטקסט הכתוב בפרופיל שלכם רגע לפני שאתם ממשיכים לשלב הבא.

- תמונה אישית: פה יש שני דגשים שכדאי שתשימו לב עליהם.
דגש ראשון – העלו תמונה, פרופיל ללא תמונה יכול לייצר חשש מסוים אצל הצד השני.
דגש שני – תמונה אחת שווה אלף מילים, העלו תמונה טובה שלכם ללא פילטרים, כזו שלא צולמה בסנאפצ´אט או בכל תוכנה אחרת שמוסיפה עליכם הרבה שכבות שלבסוף מסתירות את מי שאתם.

- מלאו את הנתונים: אזור מגורים, העדפות, גובה, משקל כל אלו הם פרטים חשובים שכדאי לרשום כדי להעשיר את התוכן בפרופיל ולגרום לצד השני להבין כי אתם אכן רציניים ומעוניינים להכיר.

- הדגישו את טיב הקשר שאתם מחפשים: חשוב מאוד! כאשר אתם נרשמים לאתר הכרויות תחשפו למגוון גדול של פרופילים, על מנת שתוכלו לצמצם אותם וכדי שההכרות לא תוביל לאכזבה ציינו מה טיב הקשר שאתם מחפשים בין אם מדובר בזוגיות, ידידות, סטוץ או כל סוג של קשר.

חשוב שתשקיעו בבניית הפרופיל שלכם כי הוא זה שיפתח לכם את הדלתות לכל סוג של קשר שתרצו, בעיקר בעידן של הכרויות בקורונה, כשהכל וירטואלי.

יצירת קשרים ומפגשים בתקופת הקורונה
תקופת הקורונה הביאה אותנו לחוויות חדשות שלא הכרנו קודם לכן, המרכזית שבניהם היא הריחוק החברתי, הצורך לשמור מרחק של 2 מטר לפחות בין אדם לאדם, הסגרים הבאים והולכים אשר מבודדים אותנו בגפנו בבתים, אי האפשרות להתקהל ועוד הגבלות חברתיות שפגעו באפשרות של הפנויים והפנויות לייצר קשרים ובעיקר כאלו בעלי יחסים אינטימיים. מתוך הקושי הזה צמחה תרבות הכרויות חדשה, הצורך בקשר זוגי שיפיג את הלבד גבר על הרצון להכיר לסקס בלבד.
יצירת יחסים וקשרים כעת מתקיימת בעולם הווירטואלי, באתרי ההיכרויות, באפליקציות וברשתות החברתיות, אך אל תטעו, במקומות אלה קורים רק השלבים הראשונים. למרות כל המגבלות לאחר קיום הקשר הראשוני והדייטים בשיחות וידאו מתקיים גם מפגש ממשי, לרוב בבית של אחד מהצדדים או במקומות ניטרליים שהינם חיוניים ופתוחים בימי הקורונה כמו סופרים וחנויות פארם שונות. גם אלו שמחפשים הכרויות סקס מתחילים את המגש באתרים השונים ומשם עוברים מארגנים את המפגש.

זה רק עניין של זמן עד שהריחוק החברתי יעזוב את חיינו ונוכל לחזור להכיר, להיפגש ולהתקרב לאנשים שזה עתה הכרנו. אבל עד אז וגם אחרי אתרי ההיכרויות ימשיכו להיות חלק בלתי נפרד מעולמם של הפנויים והפנויות, לכן חשוב שתשימו לב לפרטים שבפרופיל שלכם.

יצירת פרופיל אישי

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מזל דלי (20 בינואר – 19 בפב)

מזל דלי (20 בינואר – 19 בפב)

פורסם בתאריך: 21/11/2009 18:36:36

מזל דלי, מקבוצת מזלות האוויר וכל קשר בינו לבין המציאות הוא מקרי לחלוטין. הוא מנותק מהארץ ופוחד מאינטימיות.

צימר בצפון

צימר בצפון

פורסם בתאריך: 22/11/2010 19:55:50

צימר - רק מלהגיד את המושג הזה מתחילים לנשום. מחפשים צימרים בצפון? איך לבחור נכון צימר בצפון, הכל בכתבה שלפניכם.

להכיר ולהעצים את האהבה

להכיר ולהעצים את האהבה

פורסם בתאריך: 17/06/2013 17:28:20

להכיר את האדם הנכון זו משימה לא פשוטה. למצוא בן זוג או בת זוג פוטנציאליים דורש הרבה מעבר.

יחסי הכוחות בין בני זוג

יחסי הכוחות בין בני זוג

פורסם בתאריך: 25/02/2013 12:43:50

האם נכון להגדיר יחסים בין בני זוג, אשר נבנים מתוך אהבה ורצון משותף לחיות יחד, כיחסי כוחות

סימנים להמשיך הלאה

סימנים להמשיך הלאה

פורסם בתאריך: 05/03/2013 12:13:01

הנה כמה סימנים שהגבר שלך לא ממש מעוניין בך כפי שאת חושבת שהוא, והגיע הזמן להמשיך הלאה.

מי אוהב יותר

מי אוהב יותר

פורסם בתאריך: 12/07/2012 13:20:09

מי אוהב יותר? האם זה נכון מה שאומרים שהאישה היא תמיד זו שאוהבת יותר והגבר הוא זה שנמנע מאהבה?או ההפך?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר