יצירת פרופיל אישי

איך תמנעו מעשיית טעויות נפוצות בפרופיל שלכם

אז למה חשוב שתשימו לב

בתקופה זו בה מחלת הקורונה תפסה אותנו לא מוכנים ולקחה אותנו לסחרחרה של חוסר וודאות ואי ידיעה מתי כל זה יגמר, רווקים ורווקות, גרושים וגרושות ובכלל כל הפנויים והפנויות מוצאים את עצמם נרשמים לאתרי הכרויות, במטרה לייצר איזשהו שיח או קשר כלשהו גם אם מדובר ביחסים ווירטואליים, לפחות בהתחלה. אז למה חשוב שתשימו לב כדי שלא "תפילו" את הפרופיל שלכם ואיך תייצרו קשרים בימי הקורונה?

איך תמנעו מעשיית הטעויות הנפוצות שיכולים להפיל את הפרופיל שלכם?
- שגיאות כתיב: מחקרים רבים מראים כי כתיבת פירוט אודותיכם עם שגיאות כתיב משמעותיות, בפרופיל האישי שלכם באתרי הכרויות, ישפיעו באופן ישיר על כמות הפניות שתקבלו. על כן, חשוב לתת דגש לנושר הדקדוק, עברו פעם נוספת על הטקסט הכתוב בפרופיל שלכם רגע לפני שאתם ממשיכים לשלב הבא.

- תמונה אישית: פה יש שני דגשים שכדאי שתשימו לב עליהם.
דגש ראשון – העלו תמונה, פרופיל ללא תמונה יכול לייצר חשש מסוים אצל הצד השני.
דגש שני – תמונה אחת שווה אלף מילים, העלו תמונה טובה שלכם ללא פילטרים, כזו שלא צולמה בסנאפצ´אט או בכל תוכנה אחרת שמוסיפה עליכם הרבה שכבות שלבסוף מסתירות את מי שאתם.

- מלאו את הנתונים: אזור מגורים, העדפות, גובה, משקל כל אלו הם פרטים חשובים שכדאי לרשום כדי להעשיר את התוכן בפרופיל ולגרום לצד השני להבין כי אתם אכן רציניים ומעוניינים להכיר.

- הדגישו את טיב הקשר שאתם מחפשים: חשוב מאוד! כאשר אתם נרשמים לאתר הכרויות תחשפו למגוון גדול של פרופילים, על מנת שתוכלו לצמצם אותם וכדי שההכרות לא תוביל לאכזבה ציינו מה טיב הקשר שאתם מחפשים בין אם מדובר בזוגיות, ידידות, סטוץ או כל סוג של קשר.

חשוב שתשקיעו בבניית הפרופיל שלכם כי הוא זה שיפתח לכם את הדלתות לכל סוג של קשר שתרצו, בעיקר בעידן של הכרויות בקורונה, כשהכל וירטואלי.

יצירת קשרים ומפגשים בתקופת הקורונה
תקופת הקורונה הביאה אותנו לחוויות חדשות שלא הכרנו קודם לכן, המרכזית שבניהם היא הריחוק החברתי, הצורך לשמור מרחק של 2 מטר לפחות בין אדם לאדם, הסגרים הבאים והולכים אשר מבודדים אותנו בגפנו בבתים, אי האפשרות להתקהל ועוד הגבלות חברתיות שפגעו באפשרות של הפנויים והפנויות לייצר קשרים ובעיקר כאלו בעלי יחסים אינטימיים. מתוך הקושי הזה צמחה תרבות הכרויות חדשה, הצורך בקשר זוגי שיפיג את הלבד גבר על הרצון להכיר לסקס בלבד.
יצירת יחסים וקשרים כעת מתקיימת בעולם הווירטואלי, באתרי ההיכרויות, באפליקציות וברשתות החברתיות, אך אל תטעו, במקומות אלה קורים רק השלבים הראשונים. למרות כל המגבלות לאחר קיום הקשר הראשוני והדייטים בשיחות וידאו מתקיים גם מפגש ממשי, לרוב בבית של אחד מהצדדים או במקומות ניטרליים שהינם חיוניים ופתוחים בימי הקורונה כמו סופרים וחנויות פארם שונות. גם אלו שמחפשים הכרויות סקס מתחילים את המגש באתרים השונים ומשם עוברים מארגנים את המפגש.

זה רק עניין של זמן עד שהריחוק החברתי יעזוב את חיינו ונוכל לחזור להכיר, להיפגש ולהתקרב לאנשים שזה עתה הכרנו. אבל עד אז וגם אחרי אתרי ההיכרויות ימשיכו להיות חלק בלתי נפרד מעולמם של הפנויים והפנויות, לכן חשוב שתשימו לב לפרטים שבפרופיל שלכם.

יצירת פרופיל אישי

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

עולם ההכרויות של 2021 בצל הקורונה

עולם ההכרויות של 2021 בצל הקורונה

פורסם בתאריך: 30/12/2020 10:27:09

עולם שלם של דייטים בזמן הקורונה התגלה לנו, מצאנו דרכים חדשות ויצירתיות להיפגש ולהכיר, מעניין מה יהיה בשנת 2021

הכרת את אהבת חייך? מעולה. זה הזמן להזמין אותה לנופש בוילה...

הכרת את אהבת חייך? מעולה. זה הזמן להזמין אותה לנופש בוילה...

פורסם בתאריך: 09/06/2016 17:06:22

אז הגעתם לדייט המי יודע מי, הקרח כבר נשבר, והחלטת שבא לך להשקיע בה. זהו בדיוק הזמן לסגור וילת נופש מרהיבה, להרשים אותה ולגמור עניין!

מקומות בילוי להכרויות

מקומות בילוי להכרויות

פורסם בתאריך: 13/10/2009 10:15:06

איך מתחילים עם בחורה? איפה אפשר להכיר בחורה? איזה אספנו לכם מספר מקומות בילוי מומלצים להיכרויות.

רווקה מאושרת

רווקה מאושרת

פורסם בתאריך: 30/07/2013 16:23:55

מה הכישורים שאישה יכולה לפתח כשהיא רווקה? מה קורה כשהיא רוצה לפגוש גבר נהדר?

מי אוהב יותר

מי אוהב יותר

פורסם בתאריך: 12/07/2012 13:20:09

מי אוהב יותר? האם זה נכון מה שאומרים שהאישה היא תמיד זו שאוהבת יותר והגבר הוא זה שנמנע מאהבה?או ההפך?

הזוגיות טובה לבריאות – המתכון שישמור עליכם בארוחת החג

הזוגיות טובה לבריאות – המתכון שישמור עליכם בארוחת החג

פורסם בתאריך: 18/09/2014 17:38:35

חיפשתם את המתכון המושלם לזוגיות בריאה ומנצחת ולא מצאתם? מצאנו עבורכם מתכון של עוגה רומנטית. אנחנו הכנו ;) יצא טעים!!!

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר