יצירת פרופיל אישי

איך תמנעו מעשיית טעויות נפוצות בפרופיל שלכם

אז למה חשוב שתשימו לב

בתקופה זו בה מחלת הקורונה תפסה אותנו לא מוכנים ולקחה אותנו לסחרחרה של חוסר וודאות ואי ידיעה מתי כל זה יגמר, רווקים ורווקות, גרושים וגרושות ובכלל כל הפנויים והפנויות מוצאים את עצמם נרשמים לאתרי הכרויות, במטרה לייצר איזשהו שיח או קשר כלשהו גם אם מדובר ביחסים ווירטואליים, לפחות בהתחלה. אז למה חשוב שתשימו לב כדי שלא "תפילו" את הפרופיל שלכם ואיך תייצרו קשרים בימי הקורונה?

איך תמנעו מעשיית הטעויות הנפוצות שיכולים להפיל את הפרופיל שלכם?
- שגיאות כתיב: מחקרים רבים מראים כי כתיבת פירוט אודותיכם עם שגיאות כתיב משמעותיות, בפרופיל האישי שלכם באתרי הכרויות, ישפיעו באופן ישיר על כמות הפניות שתקבלו. על כן, חשוב לתת דגש לנושר הדקדוק, עברו פעם נוספת על הטקסט הכתוב בפרופיל שלכם רגע לפני שאתם ממשיכים לשלב הבא.

- תמונה אישית: פה יש שני דגשים שכדאי שתשימו לב עליהם.
דגש ראשון – העלו תמונה, פרופיל ללא תמונה יכול לייצר חשש מסוים אצל הצד השני.
דגש שני – תמונה אחת שווה אלף מילים, העלו תמונה טובה שלכם ללא פילטרים, כזו שלא צולמה בסנאפצ´אט או בכל תוכנה אחרת שמוסיפה עליכם הרבה שכבות שלבסוף מסתירות את מי שאתם.

- מלאו את הנתונים: אזור מגורים, העדפות, גובה, משקל כל אלו הם פרטים חשובים שכדאי לרשום כדי להעשיר את התוכן בפרופיל ולגרום לצד השני להבין כי אתם אכן רציניים ומעוניינים להכיר.

- הדגישו את טיב הקשר שאתם מחפשים: חשוב מאוד! כאשר אתם נרשמים לאתר הכרויות תחשפו למגוון גדול של פרופילים, על מנת שתוכלו לצמצם אותם וכדי שההכרות לא תוביל לאכזבה ציינו מה טיב הקשר שאתם מחפשים בין אם מדובר בזוגיות, ידידות, סטוץ או כל סוג של קשר.

חשוב שתשקיעו בבניית הפרופיל שלכם כי הוא זה שיפתח לכם את הדלתות לכל סוג של קשר שתרצו, בעיקר בעידן של הכרויות בקורונה, כשהכל וירטואלי.

יצירת קשרים ומפגשים בתקופת הקורונה
תקופת הקורונה הביאה אותנו לחוויות חדשות שלא הכרנו קודם לכן, המרכזית שבניהם היא הריחוק החברתי, הצורך לשמור מרחק של 2 מטר לפחות בין אדם לאדם, הסגרים הבאים והולכים אשר מבודדים אותנו בגפנו בבתים, אי האפשרות להתקהל ועוד הגבלות חברתיות שפגעו באפשרות של הפנויים והפנויות לייצר קשרים ובעיקר כאלו בעלי יחסים אינטימיים. מתוך הקושי הזה צמחה תרבות הכרויות חדשה, הצורך בקשר זוגי שיפיג את הלבד גבר על הרצון להכיר לסקס בלבד.
יצירת יחסים וקשרים כעת מתקיימת בעולם הווירטואלי, באתרי ההיכרויות, באפליקציות וברשתות החברתיות, אך אל תטעו, במקומות אלה קורים רק השלבים הראשונים. למרות כל המגבלות לאחר קיום הקשר הראשוני והדייטים בשיחות וידאו מתקיים גם מפגש ממשי, לרוב בבית של אחד מהצדדים או במקומות ניטרליים שהינם חיוניים ופתוחים בימי הקורונה כמו סופרים וחנויות פארם שונות. גם אלו שמחפשים הכרויות סקס מתחילים את המגש באתרים השונים ומשם עוברים מארגנים את המפגש.

זה רק עניין של זמן עד שהריחוק החברתי יעזוב את חיינו ונוכל לחזור להכיר, להיפגש ולהתקרב לאנשים שזה עתה הכרנו. אבל עד אז וגם אחרי אתרי ההיכרויות ימשיכו להיות חלק בלתי נפרד מעולמם של הפנויים והפנויות, לכן חשוב שתשימו לב לפרטים שבפרופיל שלכם.

יצירת פרופיל אישי

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

בוקר משותף

בוקר משותף

פורסם בתאריך: 13/05/2012 15:45:40

בוקר משותף הוא בילוי שאינו זוכה לעדנה מספקת אצל הזוגות בישראל. כנסו למאמר ותלמדו איך לנצל את הזמן האבוד של הבוקר.

הפגישה המושלמת.

הפגישה המושלמת.

פורסם בתאריך: 22/07/2012 14:47:13

כל מי שיוצא לדייט מחזיק בליבו משאלה קטנה שהדייט הזה יהיה הדייט המושלם. איך יוצרים את הפגישה המושלמת?

בחור רציני

בחור רציני

פורסם בתאריך: 24/02/2010 20:25:35

אין בחורה שלא נכשלה לפחות פעם במבחן הבודק יכולת זיהוי של כנות ועומק הקשר. איך עושים את זה נכון.

חופש ראשון יחד

חופש ראשון יחד

פורסם בתאריך: 05/02/2012 16:14:59

הזוגיות שלכם מושלמת? כולם מקנאים? חופש ראשון יחד מהווה לכם אבן בוחן חשובה בנוגע להמשך הצלחתו של הקשר.

להתאהב על פי אמא

להתאהב על פי אמא

פורסם בתאריך: 19/08/2013 15:26:27

אתם רוצים קשר וכמהים לו אבל לא תמיד מתחשק לכם שאמא שלכם תכנס לכם לחיים, נשמע הגיוני לא?

איך להשיג דייט שני?

איך להשיג דייט שני?

פורסם בתאריך: 04/05/2010 11:34:50

לא צריך להקסים בחורה בכדי להשיג איתה דייט שני. טקטיקה פשוטה שיש לנקוט בדייט הראשון ומשיגים דייט שני ללא מאמץ.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר