יצירת פרופיל אישי

איך תמנעו מעשיית טעויות נפוצות בפרופיל שלכם

אז למה חשוב שתשימו לב

בתקופה זו בה מחלת הקורונה תפסה אותנו לא מוכנים ולקחה אותנו לסחרחרה של חוסר וודאות ואי ידיעה מתי כל זה יגמר, רווקים ורווקות, גרושים וגרושות ובכלל כל הפנויים והפנויות מוצאים את עצמם נרשמים לאתרי הכרויות, במטרה לייצר איזשהו שיח או קשר כלשהו גם אם מדובר ביחסים ווירטואליים, לפחות בהתחלה. אז למה חשוב שתשימו לב כדי שלא "תפילו" את הפרופיל שלכם ואיך תייצרו קשרים בימי הקורונה?

איך תמנעו מעשיית הטעויות הנפוצות שיכולים להפיל את הפרופיל שלכם?
- שגיאות כתיב: מחקרים רבים מראים כי כתיבת פירוט אודותיכם עם שגיאות כתיב משמעותיות, בפרופיל האישי שלכם באתרי הכרויות, ישפיעו באופן ישיר על כמות הפניות שתקבלו. על כן, חשוב לתת דגש לנושר הדקדוק, עברו פעם נוספת על הטקסט הכתוב בפרופיל שלכם רגע לפני שאתם ממשיכים לשלב הבא.

- תמונה אישית: פה יש שני דגשים שכדאי שתשימו לב עליהם.
דגש ראשון – העלו תמונה, פרופיל ללא תמונה יכול לייצר חשש מסוים אצל הצד השני.
דגש שני – תמונה אחת שווה אלף מילים, העלו תמונה טובה שלכם ללא פילטרים, כזו שלא צולמה בסנאפצ´אט או בכל תוכנה אחרת שמוסיפה עליכם הרבה שכבות שלבסוף מסתירות את מי שאתם.

- מלאו את הנתונים: אזור מגורים, העדפות, גובה, משקל כל אלו הם פרטים חשובים שכדאי לרשום כדי להעשיר את התוכן בפרופיל ולגרום לצד השני להבין כי אתם אכן רציניים ומעוניינים להכיר.

- הדגישו את טיב הקשר שאתם מחפשים: חשוב מאוד! כאשר אתם נרשמים לאתר הכרויות תחשפו למגוון גדול של פרופילים, על מנת שתוכלו לצמצם אותם וכדי שההכרות לא תוביל לאכזבה ציינו מה טיב הקשר שאתם מחפשים בין אם מדובר בזוגיות, ידידות, סטוץ או כל סוג של קשר.

חשוב שתשקיעו בבניית הפרופיל שלכם כי הוא זה שיפתח לכם את הדלתות לכל סוג של קשר שתרצו, בעיקר בעידן של הכרויות בקורונה, כשהכל וירטואלי.

יצירת קשרים ומפגשים בתקופת הקורונה
תקופת הקורונה הביאה אותנו לחוויות חדשות שלא הכרנו קודם לכן, המרכזית שבניהם היא הריחוק החברתי, הצורך לשמור מרחק של 2 מטר לפחות בין אדם לאדם, הסגרים הבאים והולכים אשר מבודדים אותנו בגפנו בבתים, אי האפשרות להתקהל ועוד הגבלות חברתיות שפגעו באפשרות של הפנויים והפנויות לייצר קשרים ובעיקר כאלו בעלי יחסים אינטימיים. מתוך הקושי הזה צמחה תרבות הכרויות חדשה, הצורך בקשר זוגי שיפיג את הלבד גבר על הרצון להכיר לסקס בלבד.
יצירת יחסים וקשרים כעת מתקיימת בעולם הווירטואלי, באתרי ההיכרויות, באפליקציות וברשתות החברתיות, אך אל תטעו, במקומות אלה קורים רק השלבים הראשונים. למרות כל המגבלות לאחר קיום הקשר הראשוני והדייטים בשיחות וידאו מתקיים גם מפגש ממשי, לרוב בבית של אחד מהצדדים או במקומות ניטרליים שהינם חיוניים ופתוחים בימי הקורונה כמו סופרים וחנויות פארם שונות. גם אלו שמחפשים הכרויות סקס מתחילים את המגש באתרים השונים ומשם עוברים מארגנים את המפגש.

זה רק עניין של זמן עד שהריחוק החברתי יעזוב את חיינו ונוכל לחזור להכיר, להיפגש ולהתקרב לאנשים שזה עתה הכרנו. אבל עד אז וגם אחרי אתרי ההיכרויות ימשיכו להיות חלק בלתי נפרד מעולמם של הפנויים והפנויות, לכן חשוב שתשימו לב לפרטים שבפרופיל שלכם.

יצירת פרופיל אישי

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מזל בתולה (23 באוג – 22 בספ)

מזל בתולה (23 באוג – 22 בספ)

פורסם בתאריך: 14/11/2009 06:55:36

הבתולה חלק ממזלות האדמה. היא פרפקציוניסטית, מחושבת ומסודרת. איך היא מסתדרת עם כל שאר המזלות?

כל מה שרציתם לדעת על קופידון

כל מה שרציתם לדעת על קופידון

פורסם בתאריך: 03/08/2020 10:23:27

אם גם אתם מעוניינים לדעת יותר על קופידון, מוזמנים לגלות במאמר זה את כל מה שרציתם לדעת על קופידון.

עצבות קיץ

עצבות קיץ

פורסם בתאריך: 27/08/2013 11:54:52

כשהקיץ מגיע לסופו עולה בנו לעיתים תחושה לא נעימה של פספוס של משהו נגמר, תחושה של עצבות קיץ.

הכרויות לבכירים ובכירות

הכרויות לבכירים ובכירות

פורסם בתאריך: 08/11/2011 11:30:16

במקום העבודה כוכבכם דורך אך בחיי האהבה אתם מרגישים ככוכב נופל? למדו איך בכירים מצליחים לנהל חיי אהבה.

מה קרה אחרי דייט ראשון

מה קרה אחרי דייט ראשון

פורסם בתאריך: 07/10/2012 13:45:29

לפעמים הכול מתנהל בצורה מדהימה, הפגישה הראשונה מצוינת ופתאום, הם נעלמים. מה קרה אחרי הדייט הראשון?!

הרמוניה בקשר

הרמוניה בקשר

פורסם בתאריך: 21/12/2011 14:43:03

שמירה על קשר בריא מתאפשרת באמצעות יצירת תחושה נעימה של הרמוניה. אז איך יוצרים הרמוניה בקשר?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר