ביטחון עצמי

איך תחזקו אותו

על כך נדבר בכתבה הבאה

אנשים רבים מחפשים זוגיות בגילאים שונים. לעיתים מרוב שיצאנו לכל כך הרבה דייטים, אנו כבר מיואשים והביטחון העצמי שלנו בזה שנמצא זוגיות הופך נמוך יותר. אנו מתחילים לשאול את עצמנו שאלות כמו, מה לא טוב בי? האם המראה החיצוני שלי מחבל לי במציאת זוגיות וכדומה. אז איך תחזקו את הביטחון העצמי שלכם ותצליחו באתרי היכרויות? על כך נדבר בכתבה הבאה.

זה הזמן להכיר ביתרונות שלכם

למנות את הדברים הפחות טובים אצלנו אנו עושים מצוין, אך מה עם מה שטוב? האם יצא לכם לחשוב פעם על היתרונות שלכם כבני זוג? כדי לחזק את הביטחון העצמי שלכם, כתבו לעצמכם עשר יתרונות ברורים שלכם שעשויים לעזור לכם בדייט ובזוגיות. בהתחלה זו תהיה משימה לא פשוטה, אך אם תיכנסו למחשבה עמוקה, תופתעו מכמות היתרונות שתמצאו. בכל אדם יש כל כך הרבה יתרונות וכאשר אנו נמצאים במצב של ייאוש, אנו לא תמיד רואים אותם. אלו יכולים להיות הדברים הכי פשוטים שיש כמו לדוגמא, אני מתחשב מאוד או אוהב לפנק את הצד השני וכדומה.

זה הזמן לומר לעצמכם שאתם מי שאתם

רבים מציגים באתר ההיכרויות מצג שווא על עצמם. הם שמים תמונה ישנה שהם מרגישים בטוחים ובה וכותבים דברים על עצמם שאינם נכונים בהכרח. אך אם תחשבו על זה, מצג שווא למעשה רק מחבל לכם בהיכרות, כי ברגע שיגלו כי אתם לא בדיוק כמו שתיארתם, הצד השני לא ירצה להמשיך. אם נרשמתם לאתר היכרויות, זה הזמן לאהוב את עצמכם כמו שאתם ולהציג את עצמכם במדויק. יש לזה יתרון ברור כי למעשה אתם תקבלו פניות שמדויקות לכם. אל הפרופיל שלכם יפנו רק אנשים שמחפשים בדיוק אתכם. במצב שווא הם מחפשים את מצג השווא ומתאכזבים כאשר זה לא בדיוק מה שחשבו. ואז למעשה יצרתם מצב שבזבזתם את הזמן של שניכם.

ביטחון עצמי מביא לשיחות מרתקות יותר

כאשר הביטחון העצמי שלנו מספיק גבוה, השיחות שלנו עם הצד השני יהיו הרבה יותר טובות ומשוחררות. הצד השני מחפש אדם עם ביטחון שיודע מה הוא רוצה מעצמו וכאשר אתם באים בטוחים אתם משדרים זאת בשיחה ואחר כך גם בדייט הראשון. אל תפקפקו בעצמכם, יזכרו ביתרונות שלכם מהסעיף הראשון ותביאו אותם לידי ביטוי בשיחה ובדייט הראשון.

לסיכום,
ביטחון עצמי הוא דבר חשוב כאשר מתחילים למצוא זוגיות באתרי היכרויות. הצד השני מחפש בן או בת זוג שיודעים מיהם ומה הם מחפשים. כל ניסיון להראות משהו אחר עשוי לחבל לכם במציאת זוגיות. ההמלצה הכי טובה שאנו יכולים לתת לכם, היו פשוט אתם! וזו לא קלישאה! פשוט הביאו את עצמכם במצב הכי אותנטי שלכם ותופתעו מהדייטים האיכותיים שתיצרו עבורכם בזמן יחסית קצר.

ביטחון עצמי

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך תדעי שזה זה

איך תדעי שזה זה

פורסם בתאריך: 11/02/2013 11:31:48

אימי תמיד היתה אומרת, מסתבר שאין שום דבר בטוח עד שהתחושות והאהבה הופכים אותו לאחד כזה.

הלנה

הלנה

פורסם בתאריך: 07/03/2010 09:45:43

עדיף לא להיות אישה הלנה אצל גבר כבר בפגישה הראשונה, חשוב לאתגר את הגבר.

רבים אבל בכל זאת אוהבים

רבים אבל בכל זאת אוהבים

פורסם בתאריך: 02/12/2009 21:42:50

ריב הוא חלק בלתי נמנע ממערכת זוגית טובה ובריאה. כיצד להשאיר אותו כזה? מספר טיפים לריבים בריאים יותר.

עולם ההכרויות של 2021 בצל הקורונה

עולם ההכרויות של 2021 בצל הקורונה

פורסם בתאריך: 30/12/2020 10:27:09

עולם שלם של דייטים בזמן הקורונה התגלה לנו, מצאנו דרכים חדשות ויצירתיות להיפגש ולהכיר, מעניין מה יהיה בשנת 2021

עסקי שידוכים

עסקי שידוכים

פורסם בתאריך: 08/03/2010 14:42:32

אם עסקי שידוכים היו יכולים להביא הכנסה לכולנו, אחוז האנשים הנמצאים מתחת לקו העוני בארץ היה יורד פלאים.

גלישה בטוחה באתרי הכירויות

גלישה בטוחה באתרי הכירויות

פורסם בתאריך: 17/10/2010 20:16:04

האם הכל כה מושלם באתרי ההיכרויות או שיש מצבים שצריך להיזהר מהם? מדריך קצר לגלישה בטוחה באתרי היכרויות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר