האם אתה אוהב אותי

מי לא רוצה לשמוע האם אתה אוהב אותה

אתה אוהב אותי? את אוהבת אותי? מי אמר שרק נשים תוהות לגבי שאלת השאלות. כולם רוצים להיות נאהבים ומחפשים את החיזוק אם כי יש שיעידו כי הם למעשה לא מחפשים את החיזוק ונעזרים בתחושות האישיות של עצמם. כולם מחפשים את החיזוק של האהבה. כולם מחפשים שיגידו להם כמה הם נערצים ואהובים. לאהבה אין סוף, אין לה גבול ולעיתים כולם צריכים את החיזוק הזה פעם אחת ביום.

על הלן ועל האהבה שנגמרה

הלן סיפרה שבעלה הפסיק להגיד לה שהוא אוהב אותה, היא הייתה עצובה מאוד ולא הבינה את פשר הדבר, היא הייתה בטוחה שהאהבה נגמרה. הוא כבר לא אומר שהוא אוהב אותי, למעשה אני שואלת ולא מקבלת תשובה. כך היא אמרה לא פעם ולא הבינה את פשר הדבר. מדוע בעלה לא מתייחס אליה? לאן נעלמה האהבה האמיתית? שאלת השאלות עלתה לה שוב. האם שלא אומרים לא מתכוונים? והאם כאשר אומרים באמת מתכוונים? תהיות כאלה ואחרות עולות והן באות בראשם וראשן של לא מעט גברים ונשים, מסתבר שלא רק הלן סובלת מבעית הבעיות. האהבה של הלן לא נגמרה, בעלה פשוט לא יודע להגיד ומאידך הוא בהחלט יודע לעשות.

למה הוא לא אומר לי?

הוא לא יודע, זאת התשובה. יש גברים ואפילו נשים שלא יודעות להביע רגש באמירה. יש אנשים אשר טובים בהבעה בעל פה ויש בכתב. יש גברים שמעדיפים לחייך ולהביט בבת זוגתם בעיניים בורקות ואילו יש המעדיפים לשמור זאת לעצמם. כל אחד והעדפותיו הוא. יש שאוהבים לדבר ויש האוהבים להחריש. מישהי פעם אמרה שבעלה היה אומר ומרעיף עליה אהבה ומאידך לאחר כמה שנים גילתה כי הוא עושה זאת במקביל לעוד כמה עלמות חן. אז מה באמת עדיף? האם עדיף להגיד אני אוהב אותך ולהתכוון או פשוט לשתוק ולבצע את הדברים בפועל? מה באמת עדיף?

אפשר למצוא את הקו השווה

אפשר הכול, אפשר לשמוע מדי פעם, אפשר לראות את החיוך, אפשר לקבל פרח ואפשר למצוא את האיזון של הקו השווה. יש המון דרכים להשיג את האהבה ולא רק באמירה. יש בהחלט אנשים אשר לא יודעים להגיד או לבטא את הרגש בתוכם. בסופו של דבר האמת היא בלב, יש נשים שאומרות כי הן מעדיפות גבר נאמן וחייכן ואחד כזה שיגיד רק כאשר הוא באמת מתכוון ומאידך יש אשר מעדיפות לשמוע את מילות היוקרה ולא להתפשר על סוג האהבה שמתחיל ונגמר במילה אחת טובה. מגוון של אנשים, מגוון של נשים וכל כך הרבה תהיות על אהבה אחת גדולה.

מבולבלים? רוצים לשתף אותנו? נשמח לשמוע את דעתכם בעניין.

האם אתה אוהב אותי

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך מתגברים על קנאה ?

איך מתגברים על קנאה ?

פורסם בתאריך: 08/01/2012 13:35:38

קינאה היא תחושה הרסנית שעלולה להרוס לגמרי את מערכות היחסים שלנו. אז, איך מתגברים על קנאה?

נקמנים? תחשוב שוב לפני שיימינג בפייסבוק

נקמנים? תחשוב שוב לפני שיימינג בפייסבוק

פורסם בתאריך: 26/02/2017 17:07:46

כשייצר הנקמנות גובר, יש לנו חשק לצרוך כקבל על ופייסבוק את מה שאנחנו חשים. אך הנה שישה דברים שלא כדאי תשעשו לעולם.

כולם רוצים להתאהב

כולם רוצים להתאהב

פורסם בתאריך: 03/12/2012 16:02:41

כולם רוצים להתאהב אבל כולם פוחדים להיפגע. מתי נוכל להרשות לעצמנו להתאהב מבלי חששות מוקדמים?

לבקש סליחה

לבקש סליחה

פורסם בתאריך: 18/02/2010 15:23:21

שאלת מיליון הדולר - איך מתמודדים עם המשימה הלא פשוטה של לגרום לה לסלוח?

מה חשוב לגברים בקשר

מה חשוב לגברים בקשר

פורסם בתאריך: 27/07/2014 16:38:27

גברים ונשים ומה שביניהם. מה חשוב לגברים בקשר ובמה הם כל כך שונים מנשים? האם ניתן להבין אותם, את הלך המחשבה ומה הם רוצים מאיתנו הנשים ומהקשר...?

אהבה מעבר לים

אהבה מעבר לים

פורסם בתאריך: 19/03/2012 11:52:19

בחיפושינו אחר האהבה אנו נמשכים לעיתים למחוזות רחוקים. כמו אהבה מעבר לים, אך היא דורשת מאיתנו התמודדות מסוג שונה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר