שכחת סיסמא?
 

האם אתה אוהב אותי

האם אתה אוהב אותי - 29/04/2013 16:11:14
הגב על מאמר זה
את השאלה הזו כולם שמעו לא פעם, מדוע נשים צריכות את החיזוק והאם מדובר רק בהן?
האם אתה אוהב אותיאתה אוהב אותי? את אוהבת אותי? מי אמר שרק נשים תוהות לגבי שאלת השאלות. כולם רוצים להיות נאהבים ומחפשים את החיזוק אם כי יש שיעידו כי הם למעשה לא מחפשים את החיזוק ונעזרים בתחושות האישיות של עצמם. כולם מחפשים את החיזוק של האהבה. כולם מחפשים שיגידו להם כמה הם נערצים ואהובים. לאהבה אין סוף, אין לה גבול ולעיתים כולם צריכים את החיזוק הזה פעם אחת ביום.

על הלן ועל האהבה שנגמרה

הלן סיפרה שבעלה הפסיק להגיד לה שהוא אוהב אותה, היא הייתה עצובה מאוד ולא הבינה את פשר הדבר, היא הייתה בטוחה שהאהבה נגמרה. הוא כבר לא אומר שהוא אוהב אותי, למעשה אני שואלת ולא מקבלת תשובה. כך היא אמרה לא פעם ולא הבינה את פשר הדבר. מדוע בעלה לא מתייחס אליה? לאן נעלמה האהבה האמיתית? שאלת השאלות עלתה לה שוב. האם שלא אומרים לא מתכוונים? והאם כאשר אומרים באמת מתכוונים? תהיות כאלה ואחרות עולות והן באות בראשם וראשן של לא מעט גברים ונשים, מסתבר שלא רק הלן סובלת מבעית הבעיות. האהבה של הלן לא נגמרה, בעלה פשוט לא יודע להגיד ומאידך הוא בהחלט יודע לעשות.

למה הוא לא אומר לי?

הוא לא יודע, זאת התשובה. יש גברים ואפילו נשים שלא יודעות להביע רגש באמירה. יש אנשים אשר טובים בהבעה בעל פה ויש בכתב. יש גברים שמעדיפים לחייך ולהביט בבת זוגתם בעיניים בורקות ואילו יש המעדיפים לשמור זאת לעצמם. כל אחד והעדפותיו הוא. יש שאוהבים לדבר ויש האוהבים להחריש. מישהי פעם אמרה שבעלה היה אומר ומרעיף עליה אהבה ומאידך לאחר כמה שנים גילתה כי הוא עושה זאת במקביל לעוד כמה עלמות חן. אז מה באמת עדיף? האם עדיף להגיד אני אוהב אותך ולהתכוון או פשוט לשתוק ולבצע את הדברים בפועל? מה באמת עדיף?

אפשר למצוא את הקו השווה

אפשר הכול, אפשר לשמוע מדי פעם, אפשר לראות את החיוך, אפשר לקבל פרח ואפשר למצוא את האיזון של הקו השווה. יש המון דרכים להשיג את האהבה ולא רק באמירה. יש בהחלט אנשים אשר לא יודעים להגיד או לבטא את הרגש בתוכם. בסופו של דבר האמת היא בלב, יש נשים שאומרות כי הן מעדיפות גבר נאמן וחייכן ואחד כזה שיגיד רק כאשר הוא באמת מתכוון ומאידך יש אשר מעדיפות לשמוע את מילות היוקרה ולא להתפשר על סוג האהבה שמתחיל ונגמר במילה אחת טובה. מגוון של אנשים, מגוון של נשים וכל כך הרבה תהיות על אהבה אחת גדולה.

מבולבלים? רוצים לשתף אותנו? נשמח לשמוע את דעתכם בעניין.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • איך להכיר אנשים חדשים - תמיד תהיתם כיצד אחרים פוגשים אנשים חדשים כל כך בקלות? בואו לגלות איך גם אתם יכולים לעשות זאת
  • זוגיות יציבה – הנחת יסודות - זוגיות יציבה נבנית על יסודות חזקים. הנחת יסודות אלו הינה תהליך ארוך שמתחיל מרגע הפגישה הראשונה.
  • האהבה שהוא החמיץ - כאשר הוא נטש את המערכה הייתי בטוחה כי האהבה נגמרה עבורי. מה קורה אחרי שאהוב נוטש טרם זמנו.
  • בילוי זוגי מחמם בצימר - כשעונת החורף באה עלינו לטובה אין כמו בילוי חורפי ומחמם בצימר באזור הצפון. אבל כיצד אנו מוצאי את הצימר המתאים ביותר.
  • האהבה והזיכרון - בכל אחד ואחת מאתנו קיים הזיכרון והכמיהה לדבר הבלתי נשכח. געגועים, למי אין באמת געגועים בלב לאהוב שהלך?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©