האהבה של האחרים האם היא אפשרית

מה יש באהבה של אחרים

מחכים לאהבה אחרת

נינה חוותה אהבה רק פעם אחת בחייה. זו הייתה אהבה אחת יותר מדי. יש לה לאהבה נטייה לקחת את הדברים למקומות הלא ראויים. יש אנשים אשר יגדירו את המצב כאהבה גדולה ויש שיספרו כי מדובר באהבה אובססיבית לחלוטין. האומנם? כיצד ניתן לשנות את פני הדברים? האהבה הזו לא בהכרח נחשבת לאהבה. יש אנשים שחושבים כי לאהוב זה לשחרר או שאולי לאהוב מישהו ללא תמורה. הכול מתחיל ונגמר בעניין של בחירה. היא אהבה פעם אחת בחייה, פעם אחת יותר מדי. היא נשארה לא פעם כאובה נוכח כל שאר הדברים, זה היה מרגש אותה לראות גבר מתאים אבל במהרה הייתה עושה השוואות ומגלה כי הוא דומה לגבר האחר, זה שחשבה שהיא אוהבת.

לחוות אהבה אחרת

היא ייחלה לאהבה אחרת. היא חיכתה בשקט להזדמנות והיא לא הגיעה. היא וויתרה מראש על כך. אהבה אחרת לא הייתה משהו שיכלה להגיד שמצאה. הדברים השתנו מפעם אחת לפעם האחרת ובכל פעם שחשבה שזה זה, הדברים התגלו לה כהחמצה. היא הרגישה שהייתה ליד. היא הרגישה שמשהו התפספס על הדרך. האם היו אלה החלומות שלהם ייחלה בפועל? מה גרם לה לרצות משהו שאולי בכלל לא קיים? אומרים שהיא בררנית ויש לה עניין כזה לבחור את מה שלא באמת ניתן לבחור. את מי צריך להאשים אם בכלל? האם זה קשור בהאשמה? יש בהחלט דברים שלא ניתן להשיג והם שנויים במחלוקת. כך גם שמדברים על אהבה ללא תנאי, אהבה שהנתינה בה מקורה בנתינה לשם נתינה בלבד.

אז איפה אפשר לאתר את האהבה?

יש לא מעט אתרי הכרויות אמינים ואיכותיים שיכולים לספק את כל התשובות תחת קורת גג אחת. אתרי הכרויות מהימנים בוחנים את הדברים בדרך הטובה ביותר מבלי לפספס את התוצאות בדרך. פרופיל, פרטים אישיים, תמונות אישיות אשר מחמיאות ואפילו העדפות או אהדה לדברים כאלה ואחרים. כל הדברים הללו יכולים בהחלט לסייע בתוצאה הסופית.

איך יודעים שאכן מדובר באהבה?

האהבה הגדולה תגיע מבלי שתתאמצו, היא למעשה תגיח מהפינה הצדדית ולא תתריע יתר על המידה. אהבה שלא מצפים לה מגיע לבד וזאת עובדה. רוב האנשים מצפים למצוא אהבה לפי רשימת מכולת וממהרים להוציא את הפנקס ולרשום בו את האפשריות שתתקבלנה במסגרת הסכמה לקבל את הקשר לכאורה. האם זה נכון? באהבה כמו באהבה, יש לקחת את הזמן ולצפות לדברים שיתרחשו בטבעיות הראויה. בסיכום דבר, אין לצפות לדברים שאין להם מתכון ידוע מראש כי אהבה כמו באהבה צריכה להתדפק על הדלת בהפתעה.

האם נתקלתם בדבר דומה? נשמח אם תשתפו אותנו ותספרו על כך.

האהבה של האחרים האם היא אפשרית

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

חופש ראשון יחד

חופש ראשון יחד

פורסם בתאריך: 05/02/2012 16:14:59

הזוגיות שלכם מושלמת? כולם מקנאים? חופש ראשון יחד מהווה לכם אבן בוחן חשובה בנוגע להמשך הצלחתו של הקשר.

סיפור הכרויות

סיפור הכרויות

פורסם בתאריך: 24/11/2009 00:16:43

דפנה ורוחניק מצאו אהבה באמצעות רשת חברתית שהתעצמה וגדלה. בואו לשמוע כאן את הסיפור המלא.

מוזמנים לעלות על רכבת האהבה

מוזמנים לעלות על רכבת האהבה

פורסם בתאריך: 22/02/2016 15:09:00

אחרי הכרויות רבות, עכשיו נגלה על כל תובנות האהבה האפשריות. נעלה על רכבת האהבה ונגלה עוד ועוד.

להתאהב על פי אמא

להתאהב על פי אמא

פורסם בתאריך: 19/08/2013 15:26:27

אתם רוצים קשר וכמהים לו אבל לא תמיד מתחשק לכם שאמא שלכם תכנס לכם לחיים, נשמע הגיוני לא?

אהבה בשבועות

אהבה בשבועות

פורסם בתאריך: 17/05/2010 09:00:12

חג השבועות הוא הרבה יותר מחג של גבינות וביכורי קציר חיטים, זהו למעשה מועד שבו אנו חוגגים את האוניברסאליות של האהבה!

אתרי הכרויות בעידן הרשתות החברתיות

אתרי הכרויות בעידן הרשתות החברתיות

פורסם בתאריך: 11/08/2021 11:23:21

בעידן של ימינו כבר אין צורך לצאת מהבית כדי להכיר בני זוג למטרת קשר, כיוון שהיכרויות כאלו יכולות להתרחש אונליין דרך רשת האינטרנט

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר