שכחת סיסמא?
 

מה יש באהבה של אחרים

האהבה של האחרים - 20/03/2014 13:03:06
הגב על מאמר זה
היא מתבוננת בשקט על אנשים שאוהבים כבר שנים, היא הייתה רוצה להיות שם ומחכה בשקט למה שעלול להתרחש באמת.
האהבה של האחרים האם היא אפשריתנינה חוותה אהבה רק פעם אחת בחייה. זו הייתה אהבה אחת יותר מדי. יש לה לאהבה נטייה לקחת את הדברים למקומות הלא ראויים. יש אנשים אשר יגדירו את המצב כאהבה גדולה ויש שיספרו כי מדובר באהבה אובססיבית לחלוטין. האומנם? כיצד ניתן לשנות את פני הדברים? האהבה הזו לא בהכרח נחשבת לאהבה. יש אנשים שחושבים כי לאהוב זה לשחרר או שאולי לאהוב מישהו ללא תמורה. הכול מתחיל ונגמר בעניין של בחירה. היא אהבה פעם אחת בחייה, פעם אחת יותר מדי. היא נשארה לא פעם כאובה נוכח כל שאר הדברים, זה היה מרגש אותה לראות גבר מתאים אבל במהרה הייתה עושה השוואות ומגלה כי הוא דומה לגבר האחר, זה שחשבה שהיא אוהבת.

לחוות אהבה אחרת

היא ייחלה לאהבה אחרת. היא חיכתה בשקט להזדמנות והיא לא הגיעה. היא וויתרה מראש על כך. אהבה אחרת לא הייתה משהו שיכלה להגיד שמצאה. הדברים השתנו מפעם אחת לפעם האחרת ובכל פעם שחשבה שזה זה, הדברים התגלו לה כהחמצה. היא הרגישה שהייתה ליד. היא הרגישה שמשהו התפספס על הדרך. האם היו אלה החלומות שלהם ייחלה בפועל? מה גרם לה לרצות משהו שאולי בכלל לא קיים? אומרים שהיא בררנית ויש לה עניין כזה לבחור את מה שלא באמת ניתן לבחור. את מי צריך להאשים אם בכלל? האם זה קשור בהאשמה? יש בהחלט דברים שלא ניתן להשיג והם שנויים במחלוקת. כך גם שמדברים על אהבה ללא תנאי, אהבה שהנתינה בה מקורה בנתינה לשם נתינה בלבד.

אז איפה אפשר לאתר את האהבה?

יש לא מעט אתרי הכרויות אמינים ואיכותיים שיכולים לספק את כל התשובות תחת קורת גג אחת. אתרי הכרויות מהימנים בוחנים את הדברים בדרך הטובה ביותר מבלי לפספס את התוצאות בדרך. פרופיל, פרטים אישיים, תמונות אישיות אשר מחמיאות ואפילו העדפות או אהדה לדברים כאלה ואחרים. כל הדברים הללו יכולים בהחלט לסייע בתוצאה הסופית.

איך יודעים שאכן מדובר באהבה?

האהבה הגדולה תגיע מבלי שתתאמצו, היא למעשה תגיח מהפינה הצדדית ולא תתריע יתר על המידה. אהבה שלא מצפים לה מגיע לבד וזאת עובדה. רוב האנשים מצפים למצוא אהבה לפי רשימת מכולת וממהרים להוציא את הפנקס ולרשום בו את האפשריות שתתקבלנה במסגרת הסכמה לקבל את הקשר לכאורה. האם זה נכון? באהבה כמו באהבה, יש לקחת את הזמן ולצפות לדברים שיתרחשו בטבעיות הראויה. בסיכום דבר, אין לצפות לדברים שאין להם מתכון ידוע מראש כי אהבה כמו באהבה צריכה להתדפק על הדלת בהפתעה.

האם נתקלתם בדבר דומה? נשמח אם תשתפו אותנו ותספרו על כך.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה ישנה - כולם זוכרים את אותה אהבה ישנה, האם אפשר להותיר את הזיכרון בצד? מה לגבי האהבה הנוכחית? איך מחזיקים אותה למרות הגעגוע לעבר?
  • מאוהבים בחג הפסח - מתי ניתן למצוא את האהבה? האם בחג הפסח? בואו נדבר על הכרויות ועל אהבה כדבר חופשי.
  • אהבה או סליחה? - האם קרה לכם שמישהו ניצל את טוב לבכם נוכח אהבתכם אליו? היה לכם קשה אבל בסופו של דבר... סלחתם?
  • איך לפנק בארוחה רומנטית - רבות האפשריות כאשר רוצים להעניק את החיוך הגדול למי שבאמת אוהבים, מוכנים לעשות את זה?
  • לשמור על הניצוץ בקשר - כיצד לשמור על הניצוץ הנצחי? איך אפשר לשמר את הריגוש ואת הרגש? לשמר את האהבה לטווח הארוך. הכל בכתבה.
  • כיצד לשמור על הניצוץ בקשר? -


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©