העולם מושתת על זוגות

עם הזמן, המתח בין שני המינים רק גדל

אנו מוצאים עצמנו בהתלבטויות ושאלות רבות לגבי הצד השני

העולם מושתת על זוגות זוגות וכבר בגיל הגן אנו רואים חיזורים תמימים ומתוקים של בנות ובנים. עם הזמן, המתח בין שני המינים רק גדל וגובר וכל אלו הם למעשה החזרה הגנרלית לקראת מציאת בן או בת זוג בעשורים הבוגרים יותר. ובינתיים, עד הרגע שמוצאים את שאהבה נפשנו, אנו מוצאים עצמנו בהתלבטויות רבות ושאלות של חוסר וודאות בהמון דברים הקשורים בצד השני.

מה מעסיק אותנו בגיל העשרה?

גיל העשרה הוא למעשה הזמן הראשוני שבו אנו יוצרים קשר ממשי עם בני הזוג השני, הכולל ברוב המקרים גם מגע אינטימי כזה או אחר. זו הפעם הראשונה של נערים ונערות בכל הקשור לכך ואי הוודאות היא גדולה מאוד. בני הנוער עוד לא בשלים מספיק כדי להיות בטוחים בעצמם ומתעסקים בהרבה מהפעמים במראה החיצוני והאם יבצעו דברים בצורה והדרך הנכונים.

מה מעסיק אותנו בעשור השני?

בעשור השני אנו נמצאים מצד אחד במצב שאנו כבר בחיים הבוגרים שלנו, אך עוד לא בשלים מבחינת מה אנו רוצים לעשות כשנהיה גדולים ואילו דברים חשובים לנו בבני זוג. זה השלב שבו אנו מתנסים בזוגיות. חלק מהזוגות זו תהיה הפעם הראשונה והאחרונה שלהם והם ימשיכו את מסלול החיים יחד, חלק התנסו בסוגים שונים של זוגיות ובסוף שנות העשרה ימצאו עצמם במיסוד של קשר וחלק נוסף יתנסה, אך לא ימצא את הזוגיות שמתאימה עבורו.

מה מעסיק אותנו בעשור השלישי ואילך?

בעשור השלישי רוב הסביבה שלנו כבר נמצאת בזוגיות ממוסדת ובניית משפחה. מי שעדיין לא מיסד עצמו ומעוניין בכך, יתחיל בחיפוש זוגיות מתאימה. בשלב זה הקושי למצוא זוגיות ניכר, כיוון שכל הסביבה שלנו בדרך כלל כבר עסוקה בחיי משפחה ואנו כבר לא יוצאים למקומות בילוי בהם יש רווקים ורווקות. אחד המקומות שניתן להכיר בהם רווקים ורווקות אלו הם אתרי ההיכרויות שזמינים עבורנו בכל שלב כזה שתיארנו. אתרי ההיכרויות מאפשרים לנו להכיר אנשים באופן ווירטואלי ואז להיפגש איתם למטרת זוגיות.

מה מוצע לנו באתר הכרויות?

אתרי ההיכרויות מציעים לנו לבחור בן או בת זוג מתוך מאות ואלפי המנויים באתר. לכל אדם שיש לו מנוי בין אם מנוי חינמי או מנוי בתשלום, יש פרופיל שבו כתובים פרטים עליו ומוצגת תמונה שלו. ההכרות הראשונית תהיה דרך הפרופיל, לאחר מכן בצ´אט ואם זה ילך, סביר שתשוחחו בטלפון וגם תקבעו דייט ראשון.

לסיכום, לא משנה אם אתם נמצאים בעשור השני או השלישי לחייכם, אם אתם מחפשים זוגיות ואין לכם שמץ של מושג איך להתחיל, פשוט הירשמו לאתר הכרויות. התחילו ברישום ראשוני וכתיבה דברים על עצמכם, ודאי תופתעו לגלות על עצמכם דברים שעד עכשיו לא העמקתם בהם. כמו כן, בחרו תמונה שאתם אוהבים ואתם מסודרים.

העולם מושתת על זוגות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אני אוהבת את החופש שבי

אני אוהבת את החופש שבי

פורסם בתאריך: 26/06/2014 18:20:11

מדוע אנשים כל כך קנאים לפרטיות שלהם? מה מניע אותם להישאר בחופש תמידי? האם אהבה זה כואב? האם זו הסיבה שרוב האנשים בוחרים אחרת?

אתרי הכרויות

אתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 10/09/2009 22:27:55

הגיעה העת לחפש אהבה, איך לבחור אתר היכרויות שמתאים לנו? ומה ההבדלים בין האתרים? קראו, זה בטוח יעזור.

איך לגרום לה להתאהב בך?

איך לגרום לה להתאהב בך?

פורסם בתאריך: 15/09/2011 12:51:40

חושב עליה כל היום? חולם עליה בלילה? אבל אין לך שמץ של מושג איך לגרום לה להתאהב בך? אספנו בשבילך מספר טיפים.

להכיר בני זוג באתרים שמיועדים לסטוצים

להכיר בני זוג באתרים שמיועדים לסטוצים

פורסם בתאריך: 28/03/2022 11:51:23

האם יש סיכוי להכיר בני זוג באתרים שמיועדים לסטוצים? כל זה תדעו בכתבה הבאה

נקמנים? תחשוב שוב לפני שיימינג בפייסבוק

נקמנים? תחשוב שוב לפני שיימינג בפייסבוק

פורסם בתאריך: 26/02/2017 17:07:46

כשייצר הנקמנות גובר, יש לנו חשק לצרוך כקבל על ופייסבוק את מה שאנחנו חשים. אך הנה שישה דברים שלא כדאי תשעשו לעולם.

תכירו: אתר היכרויות

תכירו: אתר היכרויות

פורסם בתאריך: 22/08/2011 15:32:00

עבור אנשים רבים המילים אתר היכרויות מעוררות אי נוחות. מה שלפעמים נראה קשה מתגלה בסוף פשוט, קל ומועיל.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר