העולם מושתת על זוגות

עם הזמן, המתח בין שני המינים רק גדל

אנו מוצאים עצמנו בהתלבטויות ושאלות רבות לגבי הצד השני

העולם מושתת על זוגות זוגות וכבר בגיל הגן אנו רואים חיזורים תמימים ומתוקים של בנות ובנים. עם הזמן, המתח בין שני המינים רק גדל וגובר וכל אלו הם למעשה החזרה הגנרלית לקראת מציאת בן או בת זוג בעשורים הבוגרים יותר. ובינתיים, עד הרגע שמוצאים את שאהבה נפשנו, אנו מוצאים עצמנו בהתלבטויות רבות ושאלות של חוסר וודאות בהמון דברים הקשורים בצד השני.

מה מעסיק אותנו בגיל העשרה?

גיל העשרה הוא למעשה הזמן הראשוני שבו אנו יוצרים קשר ממשי עם בני הזוג השני, הכולל ברוב המקרים גם מגע אינטימי כזה או אחר. זו הפעם הראשונה של נערים ונערות בכל הקשור לכך ואי הוודאות היא גדולה מאוד. בני הנוער עוד לא בשלים מספיק כדי להיות בטוחים בעצמם ומתעסקים בהרבה מהפעמים במראה החיצוני והאם יבצעו דברים בצורה והדרך הנכונים.

מה מעסיק אותנו בעשור השני?

בעשור השני אנו נמצאים מצד אחד במצב שאנו כבר בחיים הבוגרים שלנו, אך עוד לא בשלים מבחינת מה אנו רוצים לעשות כשנהיה גדולים ואילו דברים חשובים לנו בבני זוג. זה השלב שבו אנו מתנסים בזוגיות. חלק מהזוגות זו תהיה הפעם הראשונה והאחרונה שלהם והם ימשיכו את מסלול החיים יחד, חלק התנסו בסוגים שונים של זוגיות ובסוף שנות העשרה ימצאו עצמם במיסוד של קשר וחלק נוסף יתנסה, אך לא ימצא את הזוגיות שמתאימה עבורו.

מה מעסיק אותנו בעשור השלישי ואילך?

בעשור השלישי רוב הסביבה שלנו כבר נמצאת בזוגיות ממוסדת ובניית משפחה. מי שעדיין לא מיסד עצמו ומעוניין בכך, יתחיל בחיפוש זוגיות מתאימה. בשלב זה הקושי למצוא זוגיות ניכר, כיוון שכל הסביבה שלנו בדרך כלל כבר עסוקה בחיי משפחה ואנו כבר לא יוצאים למקומות בילוי בהם יש רווקים ורווקות. אחד המקומות שניתן להכיר בהם רווקים ורווקות אלו הם אתרי ההיכרויות שזמינים עבורנו בכל שלב כזה שתיארנו. אתרי ההיכרויות מאפשרים לנו להכיר אנשים באופן ווירטואלי ואז להיפגש איתם למטרת זוגיות.

מה מוצע לנו באתר הכרויות?

אתרי ההיכרויות מציעים לנו לבחור בן או בת זוג מתוך מאות ואלפי המנויים באתר. לכל אדם שיש לו מנוי בין אם מנוי חינמי או מנוי בתשלום, יש פרופיל שבו כתובים פרטים עליו ומוצגת תמונה שלו. ההכרות הראשונית תהיה דרך הפרופיל, לאחר מכן בצ´אט ואם זה ילך, סביר שתשוחחו בטלפון וגם תקבעו דייט ראשון.

לסיכום, לא משנה אם אתם נמצאים בעשור השני או השלישי לחייכם, אם אתם מחפשים זוגיות ואין לכם שמץ של מושג איך להתחיל, פשוט הירשמו לאתר הכרויות. התחילו ברישום ראשוני וכתיבה דברים על עצמכם, ודאי תופתעו לגלות על עצמכם דברים שעד עכשיו לא העמקתם בהם. כמו כן, בחרו תמונה שאתם אוהבים ואתם מסודרים.

העולם מושתת על זוגות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לאב מי

לאב מי

פורסם בתאריך: 12/05/2010 15:26:00

הבחורה התלותית, כולכם נתקלתם בה. זו שמתקשרת שעה אחרי את הדייט, זו שתדרוש לאב מי – אהבה טוטאלית ומיידית.

כל מה שרציתם לדעת על קופידון

כל מה שרציתם לדעת על קופידון

פורסם בתאריך: 03/08/2020 10:23:27

אם גם אתם מעוניינים לדעת יותר על קופידון, מוזמנים לגלות במאמר זה את כל מה שרציתם לדעת על קופידון.

לשמור על הניצוץ בקשר

לשמור על הניצוץ בקשר

פורסם בתאריך: 26/02/2014 13:30:12

כיצד לשמור על הניצוץ הנצחי? איך אפשר לשמר את הריגוש ואת הרגש? לשמר את האהבה לטווח הארוך. הכל בכתבה.

מה נשתנה?

מה נשתנה?

פורסם בתאריך: 01/04/2010 23:35:58

מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? איך נמנעים מערב שכולו מרור.

מתקרבת לגיל 30 ואמא מציקה

מתקרבת לגיל 30 ואמא מציקה

פורסם בתאריך: 24/01/2010 18:58:39

אמא מנסה לסדר לך בנים של חברות? אבא חושב ש"עברת צד"? סבתא מקטרת שנישאה בגיל 18? תהיי חזקה! זה יגיע!

אתרי הכרויות בעידן הרשתות החברתיות

אתרי הכרויות בעידן הרשתות החברתיות

פורסם בתאריך: 11/08/2021 11:23:21

בעידן של ימינו כבר אין צורך לצאת מהבית כדי להכיר בני זוג למטרת קשר, כיוון שהיכרויות כאלו יכולות להתרחש אונליין דרך רשת האינטרנט

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר