אהבה נכזבת

איך מצליחים להתגבר על האקס?

ריכזנו כמה טיפים ורעיונות שיסייעו לכם בתהליך הזה

אהבה נכזבת היא דבר קשה ומורכב מאוד לעיכול, בין אם אתם הייתם בצד שיזם את הפרידה הכואבת או אתם אלו שבני הזוג נטשו על פי בחירה. בשונה ממה שנהוג לחשוב, גם זוגיות קצרה של כמה חודשים בלבד עשויה להוביל לתחושות קשות שקשה להתגבר עליהן, אך למרות הקושי אתם מוכרחים להרים את עצמכם ולהתחיל פרק חדש בחיים במקום להיתקע בעבר.
אז איך מצליחים בכלל להתגבר על אקס מיתולוגי שאי אפשר להפסיק לחשוב עליו?
ריכזנו כמה טיפים ורעיונות שיסייעו לכם בתהליך הלא פשוט הזה, אך שבסופו של דבר תוכלו לראות את האור בקצה המנהרה, להתגבר על הפרידה הכואבת ואפילו גם למצוא אהבה חדשה שתשכיח מכם את הגעגועים והמחשבות על האקס.

מפסיקים עם האשמה העצמית

בני זוג שהיו בצד שננטש חווים יותר תחושות מורכבות כתוצאה מהפרידה, עד כדי פגיעה בדימוי העצמי ובביטחון האישי. בני זוג שננטשו עסוקים כל הזמן בחיפוש אחר הגורמים והסיבות שהובילו את בן הזוג להיפרד מהם, וכך למעשה יוצרים האשמה עצמית בלתי נגמרת שגורמת להם לשדר ריחוק עבור הסובבים אותם – בדגש כמובן על בני זוג פוטנציאליים שעשויים לגלות עניין בזוגיות ולרצות לפתח קשר חדש.
לכן אחד מהשלבים להתגברות על האקס המיתולוגי הוא להפסיק עם האשמה העצמית, ולהתחיל לצאת מחוזקים מהפרידה באמצעות פירגון עצמי ומציאת תכונות חיוביות בולטות שהאקס הפסיד.

עוצרים את המחשבות הדמיוניות

הכי קל להפליג בדמיונות של "מה היה קורה אילו...", במיוחד אם מדובר על מחשבות הקשורות לאקס המיתולוגי. אם עד היום בזבזתם את הזמן במחשבות איך הייתם גרים יחד, איך החתונה הייתה נראית, כיצד הילדים שלכם היו נראים, ולהיכן הייתם בוחרים לטוס לירח הדבש שלכם – הגיע הזמן לנחות ולחשוב כאן ועכשיו, וכך להבין איך אתם מפסיקים עם המחשבות הלא ריאליות האלו ומתחילים לחיות את המציאות שמחייבת אתכם למצוא בני זוג חדשים.

מוצאים אהבה חדשה ומרגשת

אחרי שהבנו מה לא לעשות כדי להתגבר על האקס המיתולוגי, הגיע הזמן לקצת מעשים שיקרבו אתכם למציאת אהבה חדשה ומרגשת, ובמיוחד כזו שתגרום לכם לשכוח מקיומו של האקס ומתקופת הזוגיות שעברתם יחד. כדי להתחיל בתהליך הבנייה של קשר חדש, יש להבין כי המחשבות על האקס המיתולוגי תוקעות אתכם במקום ולכן עליכם לעשות את כל המאמצים כדי להפסיק עם המחשבות השליליות המעוררות תחושות פנימיות של פחד מכישלון, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון וכו´.

כיצד למצוא את בן הזוג האידיאלי?

מציאת זוגיות חדשה היא הדרך המושלמת להתגברות מהירה על אקס מיתולוגי, ולכן זה הזמן להתאושש ולהתחיל לחפש אחר בני זוג שיתאימו לכם. בעבר היה עליכם להתאמץ ולבלות עד שעות מאוחרות בכל יום בפאבים ומועדונים, אך כיום בעידן הדיגיטלי הדרך למציאת אהבה היא הרבה יותר פשוטה ונוחה. באמצעות פתיחת פרופיל באתר היכרויות איכותי ניתן להגיע אל בני זוג פוטנציאליים רבים, כאשר דרך ותהליך ההיכרות נעשית באופן הדרגתי והכי חשוב בקצב שלכם!

אהבה נכזבת

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

להתחיל עם בחורה ברחוב

להתחיל עם בחורה ברחוב

פורסם בתאריך: 08/05/2011 16:53:07

ישנן דרכים רבות להתחיל עם בחורה, אך אחת הדרכים המדליקות ביותר היא להתחיל עם בחורה ברחוב. איך עושים את זה נכון?

אהבה נכזבת - טיפים מהדייטרית הסדרתית

אהבה נכזבת - טיפים מהדייטרית הסדרתית

פורסם בתאריך: 15/10/2014 09:08:11

רוצים לגלות איך אפשר להפוך אהבה נכזבת ליתרון? הדייטרית הסדרתית חושפת סודות ומגלה הכול. קרה גם לכם? כדאי לכם לקרוא את זה.

גישות שונות לאתרי הכרויות

גישות שונות לאתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 11/10/2021 15:14:59

כל אחד מכם למעשה יכול לבחור את אתר ההיכרויות עם האגנדה שמתאימה לכם. בכתבה הבאה נדבר על מספר סוגים של אתרי היכרויות

לעבור לגור ביחד

לעבור לגור ביחד

פורסם בתאריך: 11/04/2010 02:01:36

האם אתם תרכשו רכב ללא נסיעת מבחן? מוזמנים לגלות מה מדליק בלגור יחד ומה בעצם היתרונות במגורים משותפים.

אהבה חדשה בראש השנה

אהבה חדשה בראש השנה

פורסם בתאריך: 01/09/2013 14:57:28

החגים הם תקופה שבה מרגישים ביתר עצמה את הצורך בחברה, בבן זוג, במישהו או מישהי קרובים להיות איתם בחג...

טיפים להצלחה באתרי הכרויות

טיפים להצלחה באתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 25/10/2021 11:09:01

נרשמנו לאתר היכרויות - איך ממשיכים עכשיו? במדריך זה ננסה לתת לכם מספר טיפים לגבי הצלחה באתר היכרויות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר