אהבה נכזבת

איך מצליחים להתגבר על האקס?

ריכזנו כמה טיפים ורעיונות שיסייעו לכם בתהליך הזה

אהבה נכזבת היא דבר קשה ומורכב מאוד לעיכול, בין אם אתם הייתם בצד שיזם את הפרידה הכואבת או אתם אלו שבני הזוג נטשו על פי בחירה. בשונה ממה שנהוג לחשוב, גם זוגיות קצרה של כמה חודשים בלבד עשויה להוביל לתחושות קשות שקשה להתגבר עליהן, אך למרות הקושי אתם מוכרחים להרים את עצמכם ולהתחיל פרק חדש בחיים במקום להיתקע בעבר.
אז איך מצליחים בכלל להתגבר על אקס מיתולוגי שאי אפשר להפסיק לחשוב עליו?
ריכזנו כמה טיפים ורעיונות שיסייעו לכם בתהליך הלא פשוט הזה, אך שבסופו של דבר תוכלו לראות את האור בקצה המנהרה, להתגבר על הפרידה הכואבת ואפילו גם למצוא אהבה חדשה שתשכיח מכם את הגעגועים והמחשבות על האקס.

מפסיקים עם האשמה העצמית

בני זוג שהיו בצד שננטש חווים יותר תחושות מורכבות כתוצאה מהפרידה, עד כדי פגיעה בדימוי העצמי ובביטחון האישי. בני זוג שננטשו עסוקים כל הזמן בחיפוש אחר הגורמים והסיבות שהובילו את בן הזוג להיפרד מהם, וכך למעשה יוצרים האשמה עצמית בלתי נגמרת שגורמת להם לשדר ריחוק עבור הסובבים אותם – בדגש כמובן על בני זוג פוטנציאליים שעשויים לגלות עניין בזוגיות ולרצות לפתח קשר חדש.
לכן אחד מהשלבים להתגברות על האקס המיתולוגי הוא להפסיק עם האשמה העצמית, ולהתחיל לצאת מחוזקים מהפרידה באמצעות פירגון עצמי ומציאת תכונות חיוביות בולטות שהאקס הפסיד.

עוצרים את המחשבות הדמיוניות

הכי קל להפליג בדמיונות של "מה היה קורה אילו...", במיוחד אם מדובר על מחשבות הקשורות לאקס המיתולוגי. אם עד היום בזבזתם את הזמן במחשבות איך הייתם גרים יחד, איך החתונה הייתה נראית, כיצד הילדים שלכם היו נראים, ולהיכן הייתם בוחרים לטוס לירח הדבש שלכם – הגיע הזמן לנחות ולחשוב כאן ועכשיו, וכך להבין איך אתם מפסיקים עם המחשבות הלא ריאליות האלו ומתחילים לחיות את המציאות שמחייבת אתכם למצוא בני זוג חדשים.

מוצאים אהבה חדשה ומרגשת

אחרי שהבנו מה לא לעשות כדי להתגבר על האקס המיתולוגי, הגיע הזמן לקצת מעשים שיקרבו אתכם למציאת אהבה חדשה ומרגשת, ובמיוחד כזו שתגרום לכם לשכוח מקיומו של האקס ומתקופת הזוגיות שעברתם יחד. כדי להתחיל בתהליך הבנייה של קשר חדש, יש להבין כי המחשבות על האקס המיתולוגי תוקעות אתכם במקום ולכן עליכם לעשות את כל המאמצים כדי להפסיק עם המחשבות השליליות המעוררות תחושות פנימיות של פחד מכישלון, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון וכו´.

כיצד למצוא את בן הזוג האידיאלי?

מציאת זוגיות חדשה היא הדרך המושלמת להתגברות מהירה על אקס מיתולוגי, ולכן זה הזמן להתאושש ולהתחיל לחפש אחר בני זוג שיתאימו לכם. בעבר היה עליכם להתאמץ ולבלות עד שעות מאוחרות בכל יום בפאבים ומועדונים, אך כיום בעידן הדיגיטלי הדרך למציאת אהבה היא הרבה יותר פשוטה ונוחה. באמצעות פתיחת פרופיל באתר היכרויות איכותי ניתן להגיע אל בני זוג פוטנציאליים רבים, כאשר דרך ותהליך ההיכרות נעשית באופן הדרגתי והכי חשוב בקצב שלכם!

אהבה נכזבת

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

בליינד דייט

בליינד דייט

פורסם בתאריך: 20/02/2010 21:34:35

האם כבר יצאתם לפגישה עיוורת? בליינד דייט איכותי או סתם? איך עושים את זה נכון.

ללכת בעקבות הלב

ללכת בעקבות הלב

פורסם בתאריך: 09/10/2013 09:31:52

כשהוא עזב את הארץ, הדברים הפכו קשים מנשוא ללא מעט אנשים. כשהוא חזר, הדברים השתנו לבלתי היכר.

חיפוש אחר האהבה

חיפוש אחר האהבה

פורסם בתאריך: 26/02/2012 14:38:01

נמצאים בחיפוש אחר האהבה? לפעמים זה ממש מתסכל לחפש, לחפש ולא למצוא כלום. איך מתמודדים עם זה?

להתחיל עם בחורה במועדון

להתחיל עם בחורה במועדון

פורסם בתאריך: 22/05/2011 11:36:12

אם אתם עדיין לא יודעים איך להתחיל עם בחורה במועדון / פאב, המאמר הזה נכתב בדיוק בשבילכם. כנסו והשכילו.

טיפים לביסוס מערכת זוגית חדשה

טיפים לביסוס מערכת זוגית חדשה

פורסם בתאריך: 19/07/2021 10:47:39

אתם עומדים בפני השלב של ביסוס היסודות הראשונים של הזוגיות שלכם, מתוך תקווה שהיא תהיה לשנים ארוכות קדימה

אנונימוס

אנונימוס

פורסם בתאריך: 18/04/2010 16:15:41

בעולם האמיתי לכל איש יש שם, אולם פה ברשת לכל איש יש כינוי. איך אפשר לנצל את האנונימיות ברשת לטובתנו ובאיזה שלב צריך לשים לזה סוף?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר