דייט ראשון

דבר ראשון תהיו נאמנים לעצמכם

איך להתכתב בהצלחה עם כללי האצבע שנביא בפניכם

דייט ראשון אף פעם אינו פשוט. הוא מהול בהתרגשות, ובמריטת עצבים, לגמרי. נשאלת השאלה הרת הגורל - איך להתנהג בדייט ראשון? עם כל כמה שזה ייראה לכם קלישאה, דבר ראשון תהיו נאמנים לעצמכם. זה בהכרח אומר שתיהנו מהדייט הראשון, ואולי תזכו לצלוח עוד דייט. מאידך, יש מספר פעולות שהינן די קונקרטיות, שממש רצוי להימנע מהן, מתוך המחשבה שמדובר בדייט עם זר לחלוטין, ועל מנת ליצור רושם חיובי בעיניו, יש להתכתב בהצלחה עם כללי האצבע שנביא בפניכם במאמר הנ"ל.

איך להתנהג בדייט ראשון? תשמרו על חיוביות בכל הדייט

ושאלת יריית הפתיחה שלנו - איך להתנהג בדייט ראשון? קודם כל, כדאי שתשמרו על חיוביות במשך כל הדייט הראשוני. זה ממש לא משנה שההצגה שהלכתם אליה הייתה גרועה למדי, או שהיה לכם יום קטלני במשרד, או שהמלצר במסעדה עצבן אתכם, כך או כך, תעשו את הכול על מנת להישאר חיוביים, שאתם בדייט ראשון. הדבר יקל על כל החרדות שתקפו אתכם במהלך הדייט, לגבי איך הוא בדיוק מתנהל עד עכשיו, וזה בהחלט יעשה לכם טוב להיות נוכחים ולהיות בשליטה אופטימית יותר.

איך להתנהג בדייט ראשון? תשמרו על ערוץ תקשורת פתוח
ובאשר לשאלת מיליון הדולר - איך להתנהג בדייט ראשון? כדאי שתשמרו על ערוץ תקשורת פתוח. ולמה בדיוק אנחנו מתכוונים? ובכן, מיד נסביר לכם. במידה ובני הזוג שלכם הזמינו לכם מקום בפאב המקומי, ואתם בכלל משתייכים לקהילה של אלכוהוליסטים אנונימיים, או שהוא הזמן מקום במסעדה מפוארת של דגי ים, ואתם אלרגיים אליהם – אל תכניסו את עצמכם למקום שבו אתם סובלים, רק על מנת לרצות אותם. תשוחחו על הדברים הללו כבר בשיחה המקדימה לדייט הראשון, ותבהירו עמדות, ללא כחל וסרק. במידה ושואלים אתכם מה תרצו למנה אחרונה? תנקטו עמדה, ואל תגידו שממש לא אכפת לכם, זה עדיף מאשר סתם להתבאס אחרי הדייט.

איך להתנהג בדייט ראשון? תציעו לקחת חלק בתשלום החשבון
ושאלה חשובה מאין כמוה - איך להתנהג בדייט ראשון? נכון, מקובל שהגבר משלם על היציאה, אבל יש דרכים יותר טקטיות להתנהלות נכונה יותר. תציעו קודם כל לשלם על הארוחה במסעדה או בבית הקפה, מיד עם קבלת החשבון לשולחן שלכם. במידה והוא יסרב בתוקף, תציעו לו להתחלק בתשלום חצי חצי, או לפחות לשאת בתשלום של התשר, אך קחו בחשבון שהוא עשוי באמת להסכים ולזרום עם ההצעה שלכם הלכה למעשה, אז תציעו זאת רק אם באמת אתם מתכוונים לכך.

איך להתנהג בדייט ראשון? תימנעו ממה שיקשה עליכם להתנהל או להתנועע
והנה שאלה שבטח עוד לא נתקלתם בה עד לקריאת המאמר הזה - איך להתנהג בדייט ראשון? אין כל ספר שחשוב לכם להיראות כמה שיותר טוב, ועוד בדייט הראשון שלכם. ברם, זה ממש לא הזמן הנכון להגיע עם השמלה שקטנה עליכן בשתי מידות, או לנעול נעלי עקב חדשות בגובה של חמישה עשר סנטימטרים. הדבר נובע מכך שדי ברור שהדייט הראשון כורך בחובו המון חרדות וחששות, ואי נוחות בהופעה החיצונית שלכן רק יחמירו את המצב שלכן. כמו כן, האם לא תתבאסו לא להיות מסוגלות ללכת מספר רחובות בשעות הקסומות של רדת החשיכה, רק כי אינכן מצליחות ללכת ישר עם נעלי עקב שתוקעות אתכן במקום?

איך להתנהג בדייט ראשון? האם כדאי להרבות בשאלות?
דרך חסינת תקלות להבטיח שהשיחה תמיד תהיה זורמת היא פשוט לשאול שאלות. שמור אותם חצי כלליים (עבודה, משפחה, תחביבים וכו´) עד ששניכם תרגישו מספיק נוח להתמודד עם הדברים הגדולים, כמו פוליטיקה, דת, אה, אקסים

איך להתנהג בדייט ראשון? תגיעו בשעה שנקבעה מראש לדייט
ולהלן שאלה אופנתית - איך להתנהג בדייט ראשון? ברור לנו, אנו מבינים ללבכם ויודעים בדיוק מה החשיבות שמאחורי כל האידיאולוגיה של "לדפוק איחור אופנתי", אך כדאי להימנע מכך בפרט בפגישה הראשונה, למען יצירת רושם ראשוני חיובי יותר. תחשבו על עצמכן, האם הייתן רוצות שבני הזוג שלכן ידפקו איחור אופנתי? סביר להניח שממש לא, לכן תגיעו בשעה שנקבעה מראש לדייט הראשון.


דייט ראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכרויות באינטרנט – בעד או נגד?

הכרויות באינטרנט – בעד או נגד?

פורסם בתאריך: 03/02/2010 23:49:19

עוד פגישה כושלת? אהבה ממבט ראשון? הכל יכול להיות בהיכרויות דרך האינטרנט... כדאי או לא כדאי?

איך לאהוב אבל לא לחנוק

איך לאהוב אבל לא לחנוק

פורסם בתאריך: 20/11/2011 14:47:47

זכיתם בזוגיות עם אהבת חייכם ואתם רוצים לאהוב מכל הלב אבל מפחדים ליצור סלידה ודחייה מהצד השני.

יפים יפות

יפים יפות

פורסם בתאריך: 25/02/2010 09:30:04

יפים יפות, כמו בשאר תחומי החיים, אינם צריכים להתאמץ יתר על המידה גם לצורך היכרויות - הכל בחיים מגיע להם ביתר קלות

אהבה או כסף?

אהבה או כסף?

פורסם בתאריך: 16/02/2011 12:58:24

נראה כי המילים כסף ואהבה תמיד היו קשורות האחת לשנייה בדרך כלשהי, למרות שלא לגמרי מובן למה.

טיפים לביסוס מערכת זוגית חדשה

טיפים לביסוס מערכת זוגית חדשה

פורסם בתאריך: 19/07/2021 10:47:39

אתם עומדים בפני השלב של ביסוס היסודות הראשונים של הזוגיות שלכם, מתוך תקווה שהיא תהיה לשנים ארוכות קדימה

איך תמנעו מעשיית טעויות נפוצות בפרופיל שלכם

איך תמנעו מעשיית טעויות נפוצות בפרופיל שלכם

פורסם בתאריך: 22/03/2021 13:43:43

קראו וגלו את כל המידע שיהפוך את הפרופיל שלכם למוצלח ומזמין ויביא לכם תוצאות טובות בקרב המשתמשים האחרים

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר