איך אפשר לדעת שמה שיש ביניכם זאת אהבה

מערכת יחסים עמוקה לא תמיד מסמלת אהבה, כך תדעו מה אתם חווים

את הרגשת ההתאהבות כולנו מכירים היטב ויודעים איך היא מרגישה, אבל כשזה עובר לשלב היותר עמוק של מערכת היחסים לפעמים לא תמיד ברור לנו האם מה שיש ביניינו זאת אהבה ואם כן האם זאת אהבה של מערכת יחסים בריאה או שמא עלינו לחשב מסלול מחדש?

נכון שמערכת יחסים אחת אינה דומה לשנייה אבל ישנם מספר פרמטרים שאם הם מתקיימים במערכת יחסים שלכם אתם בהחלט יכולים לצאת מנקודת הנחה שמה שיש ביניכם זאת קרוב לוודאי אהבה ומערכת יחסים בעלת משמעות לשני הכיוונים.


עברו על הרשימה וסמנו לכם אלו פרמטרים מתקיימים כדי לדעת האם זו אהבה


ערוץ פתוח

הפרמטר הראשון לבחון את מערכת היחסים שלכם הוא ערוץ התקשורת שביניכם. אם שני הצדדים יכולים לפנות אחד לשני מבלי לחשוש שהדעה / רגש שיביעו יעוררו קונפליקט, להעלות כל סוגיה או בעיה זוגית ולדעת שהצד השני יקשיב וינסה לפתור ביחד את מה שעלה.

כבוד

אומרים שבשביל כבוד צריך לעבוד וזה נכון כפליים גם במערכת יחסים. מערכת יחסים היא בעצם שותפות של שני זרים שבחרו להתחבר מסיבה זאת או אחרת. כאן יש כבוד וקבלה באמצעות המילים, המעשים וההתנהגות אל הצד השני מבלי לנסות להוביל שליטה.

מרחב אישי

עוד פרמטר שיעיד לכם שאכן זאת אהבה ואתם נמצאים במערכת יחסים טובה היא המרחב האישי שלכם. לפני שהפכנו לזוג כל אחד מאיתנו היה אינדיבידואל, יש לנו את התחביבים שלנו, החברים שלנו והמרחב האישי שלנו ולכן חשוב להקדיש גם לדברים האלו זמן מבלי להרגיש שאנו מפסידים משהו או שאם נקדיש לזה זמן הצד השני לא ידע לקבל את המרחב והזמן הזה.

הכלה וקבלה

אומרים שאין אחד זהה לשני. אנחנו שונים בשעות שלנו, בנקודת המבט שלנו אפילו על אותה הסיטואציה, ברגשות שלנו ובפרשנות שניתן למצבים, בבחירות שלנו ובכל מה שנעשה. אהבה אינה מנסה להתאים אותנו לתבנית של הצד השני אלא יודעת להכיל ולקבל את ההבדלים הקיימים בזוגיות.

אמון

אם אנחנו לא יכולים להיות באמונה מלאה בפרטנר שנמצא לצדנו אולי שווה לנו לחשב מסלול מחדש. אהבה יציבה בנויה מאמון במי שאתה בוחר לחלוק אתו את החיים שלך. לדעת באמונה מלאה שהוא יהיה שם עבורך בזמנים קשים ובעיקרון להרגיש ביטחון במערכת יחסים.

השקעה

זוגיות זאת עבודה, זאת אפילו עבודה קשה. אך אם זאת אם זה משהו שאתם אוהבים לא יפריע לכם לעבוד קשה. באהבה כנה אתם יודעים להשקיע במי שלצידכם בין אם זה בדברים הקטנים כמו להשאיר פתקים בבוקר על המקרר ובין אם זה במחוות גדולות בכל מיני תאריכים חשובים ועוד.

תמיכה

תמיכה היא לא רק להגיד למי שלצידך שהכל יהיה בסדר אלא לדעת לעודד, להרים, לסייע ולעודד להשיג את המטרות האישיות והזוגיות שלכם ביחד. תמיכה כזאת לא תמיד צריכה לבוא כמשהו אסטרונומי אלא לפעמים מספיק מילה טובה או משפט מכוון שיראו לצד השני שאתם שם עבורו.

אם הצלחתם לעבור על הרשימה ורוב הפרטמרים אכן נוכחים במערכת היחסים שלכם ובחיי הזוגיות שלכם, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שמה שיש ביניכם זאת אכן אותה האהבה הכנה והחזקה שכל אחד מאתנו מפלל ומתפלל להשיג בחיים שלו.
איך אפשר לדעת שמה שיש ביניכם זאת אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לגרום לו להתאהב בך

לגרום לו להתאהב בך

פורסם בתאריך: 27/01/2010 22:16:22

את הסרט "איך להיפטר מבחור בעשרה ימים" כולנו מכירות. מי מאתנו לא מחכה לחידוש "איך להשיג בחור בעשרה ימים".

מזל עקרב (24 באוק – 21 בנוב)

מזל עקרב (24 באוק – 21 בנוב)

פורסם בתאריך: 17/11/2009 18:48:38

העקרב שייך למשפחת מזלות המים. ניחן באינטואיציה ורגישות גבוהות אך גם במופנמות. וכן, נראה קשוח כלפי חוץ.

האהבה והזיכרון

האהבה והזיכרון

פורסם בתאריך: 14/04/2013 13:37:51

בכל אחד ואחת מאתנו קיים הזיכרון והכמיהה לדבר הבלתי נשכח. געגועים, למי אין באמת געגועים בלב לאהוב שהלך?

איך תדעו שאתם לא הריבאונד של הבן זוג

איך תדעו שאתם לא הריבאונד של הבן זוג

פורסם בתאריך: 21/06/2021 15:59:58

כדי להבין האם הקשר הזה יצליח או לא עליכם כמובן להמשיך ולהכיר אחד את השנייה טוב יותר, אך חשוב במקביל להבחין האם הקשר הזוגי ביניכם הוא למעשה ריבאונד

מה הצבע האהוב עלינו

מה הצבע האהוב עלינו

פורסם בתאריך: 31/12/2012 16:27:10

לרובנו יש צבע אהוב. אבל מהו מסמל? ומה הוא יכול לגלות לנו לגבי האנשים עמם אנחנו יוצאים?

איך אפשר לדעת שמה שיש ביניכם זאת אהבה

איך אפשר לדעת שמה שיש ביניכם זאת אהבה

פורסם בתאריך: 15/01/2024 12:25:46

את הרגשת ההתאהבות כולנו יודעים איך היא מרגישה, אך בשלב עמוק יותר ביחסים לא תמיד ברור האם מדובר באהבה. הנה הרשימה שתעזור לכם לבדוק את המצב.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר