איך אפשר לדעת שמה שיש ביניכם זאת אהבה

מערכת יחסים עמוקה לא תמיד מסמלת אהבה, כך תדעו מה אתם חווים

את הרגשת ההתאהבות כולנו מכירים היטב ויודעים איך היא מרגישה, אבל כשזה עובר לשלב היותר עמוק של מערכת היחסים לפעמים לא תמיד ברור לנו האם מה שיש ביניינו זאת אהבה ואם כן האם זאת אהבה של מערכת יחסים בריאה או שמא עלינו לחשב מסלול מחדש?

נכון שמערכת יחסים אחת אינה דומה לשנייה אבל ישנם מספר פרמטרים שאם הם מתקיימים במערכת יחסים שלכם אתם בהחלט יכולים לצאת מנקודת הנחה שמה שיש ביניכם זאת קרוב לוודאי אהבה ומערכת יחסים בעלת משמעות לשני הכיוונים.


עברו על הרשימה וסמנו לכם אלו פרמטרים מתקיימים כדי לדעת האם זו אהבה


ערוץ פתוח

הפרמטר הראשון לבחון את מערכת היחסים שלכם הוא ערוץ התקשורת שביניכם. אם שני הצדדים יכולים לפנות אחד לשני מבלי לחשוש שהדעה / רגש שיביעו יעוררו קונפליקט, להעלות כל סוגיה או בעיה זוגית ולדעת שהצד השני יקשיב וינסה לפתור ביחד את מה שעלה.

כבוד

אומרים שבשביל כבוד צריך לעבוד וזה נכון כפליים גם במערכת יחסים. מערכת יחסים היא בעצם שותפות של שני זרים שבחרו להתחבר מסיבה זאת או אחרת. כאן יש כבוד וקבלה באמצעות המילים, המעשים וההתנהגות אל הצד השני מבלי לנסות להוביל שליטה.

מרחב אישי

עוד פרמטר שיעיד לכם שאכן זאת אהבה ואתם נמצאים במערכת יחסים טובה היא המרחב האישי שלכם. לפני שהפכנו לזוג כל אחד מאיתנו היה אינדיבידואל, יש לנו את התחביבים שלנו, החברים שלנו והמרחב האישי שלנו ולכן חשוב להקדיש גם לדברים האלו זמן מבלי להרגיש שאנו מפסידים משהו או שאם נקדיש לזה זמן הצד השני לא ידע לקבל את המרחב והזמן הזה.

הכלה וקבלה

אומרים שאין אחד זהה לשני. אנחנו שונים בשעות שלנו, בנקודת המבט שלנו אפילו על אותה הסיטואציה, ברגשות שלנו ובפרשנות שניתן למצבים, בבחירות שלנו ובכל מה שנעשה. אהבה אינה מנסה להתאים אותנו לתבנית של הצד השני אלא יודעת להכיל ולקבל את ההבדלים הקיימים בזוגיות.

אמון

אם אנחנו לא יכולים להיות באמונה מלאה בפרטנר שנמצא לצדנו אולי שווה לנו לחשב מסלול מחדש. אהבה יציבה בנויה מאמון במי שאתה בוחר לחלוק אתו את החיים שלך. לדעת באמונה מלאה שהוא יהיה שם עבורך בזמנים קשים ובעיקרון להרגיש ביטחון במערכת יחסים.

השקעה

זוגיות זאת עבודה, זאת אפילו עבודה קשה. אך אם זאת אם זה משהו שאתם אוהבים לא יפריע לכם לעבוד קשה. באהבה כנה אתם יודעים להשקיע במי שלצידכם בין אם זה בדברים הקטנים כמו להשאיר פתקים בבוקר על המקרר ובין אם זה במחוות גדולות בכל מיני תאריכים חשובים ועוד.

תמיכה

תמיכה היא לא רק להגיד למי שלצידך שהכל יהיה בסדר אלא לדעת לעודד, להרים, לסייע ולעודד להשיג את המטרות האישיות והזוגיות שלכם ביחד. תמיכה כזאת לא תמיד צריכה לבוא כמשהו אסטרונומי אלא לפעמים מספיק מילה טובה או משפט מכוון שיראו לצד השני שאתם שם עבורו.

אם הצלחתם לעבור על הרשימה ורוב הפרטמרים אכן נוכחים במערכת היחסים שלכם ובחיי הזוגיות שלכם, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שמה שיש ביניכם זאת אכן אותה האהבה הכנה והחזקה שכל אחד מאתנו מפלל ומתפלל להשיג בחיים שלו.
איך אפשר לדעת שמה שיש ביניכם זאת אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מה זה ספיד דייטינג?

מה זה ספיד דייטינג?

פורסם בתאריך: 11/10/2009 23:38:24

ספיד דייטינג הינו פתרון אידיאלי למעוניינים לפגוש אנשים חדשים בדרך כיפית ובטוחה. גם אתם כאלה? כנסו ותכירו.

שאלות היכרות בסיסיות - כל מה שרציתם לדעת, והתביישתם לשאול

שאלות היכרות בסיסיות - כל מה שרציתם לדעת, והתביישתם לשאול

פורסם בתאריך: 30/05/2022 14:40:43

יש המון בני אדם, אשר שאלות היכרות בסיסיות באות להם בקלות, בלי כל מאמץ. אבל אם אתם פה כנראה שלכם פחות. כל המידע שיעזור לכם ממש פה

איך להתחיל עם בחורה?

איך להתחיל עם בחורה?

פורסם בתאריך: 08/12/2009 12:01:06

בכדי להסב את תשומת ליבה ולהבדיל את עצמו לטובה מבין כל שאר הגברים, מה כדאי לרשום לה? ומה עדיף שלא?

הטוב, הרע והמכוער – מה נשים רוצות לעזאזל?

הטוב, הרע והמכוער – מה נשים רוצות לעזאזל?

פורסם בתאריך: 10/11/2014 13:31:56

והפעם הגברים על הגריל. מי ינצח? הטוב? הרע או המכוער? חמש שנים עונות על שאלות שתמיד רצינו לשאול.

היכרויות בקליק

היכרויות בקליק

פורסם בתאריך: 22/03/2010 09:17:42

לא חבל לבזבז את זמנינו במרדפים מיותרים בפאבים, כאשר כה פשוט למצוא היכרויות בקליק אחד?

המלצות לטיול רומנטי בארץ

המלצות לטיול רומנטי בארץ

פורסם בתאריך: 16/02/2014 15:10:27

בואו ונדבר על מקומות רומנטיים בארץ. אתם רוצים לפנק ולרגש את מי שאתם אוהבים? כנסו וקבלו כמה רעיונות לטיולים מפנקים בישראל

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר