שכחת סיסמא?
 

אהבה - אי אפשר איתה ואי אפשר בלעדיה

אהבה - איתה ובלעדיה - 26/01/2011 10:00:06
הגב על מאמר זה
אהבה זה סוג של הימור. לא רוצה להמר? תמשיך להישאר לבד בלילות החורף הקרים - בלי שותפה לחיבוק, לסרט ולשוקו חם.
אהבה - אי אפשר איתה ואי אפשר בלעדיהאהבה, אי אפשר איתה, אי אפשר בלעדיה.
אהבה – אותו רגש קסום ובלתי ברור, הנחקר באוניברסיטאות (בחוגי הפסיכולוגיה).
אהבה – אותו מסתורין שהופך לנו את הבטן.
גם אתה רוצה אהבה וחש חצוי לגביה. רוצה-לא רוצה שכזה.
אתה מביט מסביב ולא יודע היכן בדיוק אפשר למצוא אותה. את הגברת ששמה אהבה. הגברת המגונדרת שמעוררת בך פחד וכמיהה.
אתה מרגיש שאין כבר היכן למצוא אהבה, שכל מעוזי ההיכרויות כבר לא רלוונטיים. שהגיל שלך, והתקופה שהשתנתה גרמו לכל מקומות ההיכרות של פעם להתמוסס.
ברחוב אתה לא מתחיל כי זה לא מכובד. במקום העבודה אתה לא יכול, כי יש חוק בלתי כתוב שממליץ לא לעשות זאת. עם השותפה לדירה לא רלוונטי להתחיל – כי למה להכניס ראש בריא למיטה חולה? בפאב זה לא נחשב לרציני ובמועדון... מי כבר יוצא למועדונים?
אתה מתחיל כבר לקנא בדור של הורייך, כמה הכול היה קל ופשוט אז...
בלי הגדרות מסובכות, בלי להיות פוליטיקלי קורקט. היא הייתה אז עם מדים ובעלת צמה ארוכה, הוא היה עם מדים ומאובק, העיניים נפגשו. אחרי 8 חודש התקיימה החתונה, ואחרי שנה הילד הראשון.
כמה שאתה כבר מיואש, כשחברים שלך מציעים לך אתרי היכרויות אתה מצהיר, בלי בכלל לשמוע, שזה פשוט לא בשבילך.

אז זהו, שזה כן בשבילך, יש הרבה תפיסות מוטעות לגבי אתרי היכרויות. אתרי היכרויות רבים צצו בשלוש השנים האחרונות, כפטריות אחרי הגשם.
עודף אתרי ההיכרויות יוצר בלבול ואי ידיעה; היכן להרשם? איזה אתר הוא רציני ואיזה חרטה? איפה באמת מוציאים אהבה ולאיזה אתר כדאי לשלם?

תתחיל לשאול מסביב, ללא בושה, גברים ונשים הרשומים לאתרי היכרויות; ופתאום תשמע שלא מעט הכירו בני ובנות זוג איכותיים, רציניים ושווים באתרי ההיכרויות. לחלקם היו כמה שבועות של פרפרים והתרגשות, חלקם יצאו חצי שנה וחלקם אף התחתנו.
אז כן, יש גם כמה סיפורים הזויים על בחורות וגברים מן הגהנום. אך גם על רציף הרכבת ובחוף הים ליד סוכת המציל אפשר להכיר גבר מן הגהנום, ובסופר השכונתי ליד החלב ובתור בבית מרקחת אפשר להכיר את הבחורה מן הגהנום. את אותה בחורה מתוקה שברגע הראשון הלב מפרפר לו, ואחרי 5 דייטים הלב מרגיש פצוע.

כמה שזה נשמע אכזרי – אהבה זה סוג של הימור. אתה לא רוצה להמר? תמשיך להישאר לבד בלילות החורף הקרים תחת הפוך, בלי שותפה לחיבוק, לסרט מצחיק בפלזמה ולשוקו מתוק.

ברגע שתשנה את קו המחשבה ותבין שאתר היכרויות הוא אחלה מקום להיכרויות, תתחיל למצוא שם, בין עשרות אלפי השמות האמיתיים והבדויים, אהבות פוטנציאליות.

לאתרי ההיכרויות יש את החסרונות הידועים, למשל- לא תמיד, יש הלימה בין הדמות המוצגת באתר לדמות שבחיים, וכן, לעיתים יש אכזבות. אך עדיין, כדאי ורצוי לראות את היתרונות שבאתרי ההיכרויות. והעיקריים שבהם -
1. יש לך אינספור בחורות שרוצות להכיר, אתה צריך רק לבחור.
2. אתה לא צריך לעבור את 7-מדורי-הגיהנום והייסורים של החשש להתחיל, כי מלכתחילה אתה יודע שעצם זה שהן באתר, אומר שהן בעניין.
3. לא תתרחש הטעות מהסוג שמתרחשת עם דודתך, האהובה, זלדה. כל פעם היא מציעה לך להכיר בחורה מתוקה, יפה, בגובה שלך. ופעם אחר פעם היא מכירה לך בחורה הנמוכה ממך ב-30 ס"מ, שאוהבת לשחק ´מבוכים ודרקונים´, ושעושה עתה פוסט דוקטורט בפיסיקה. באתר, אתה יכול לבחור ע"י קטגוריות את הרצויה לך מבחינת השכלה, גובה ותחביבי עניין.

מהסיבות הללו בדיוק, אתרי היכרויות, הם בדיוק, אבל בדיוק, בשבילך.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מותר ואסור בדייט ראשון - מותר ואסור בדייט ראשון - מה עושים לפני הדייט, מה לספר במהלך הדייט ואיך להגיב במידה ומעוניינים בקשר גם לאחר הדייט.
  • אהבה או כסף? - נראה כי המילים כסף ואהבה תמיד היו קשורות האחת לשנייה בדרך כלשהי, למרות שלא לגמרי מובן למה.
  • נפרדתם? לעשות את זה חכם - פרידה זה לא כיף. באמצעות כמה חוקים בלתי כתובים צלחו את ים הסוף הזה, פחות שפופים, דואבים ועל סף התפרקות.
  • יומנה של רווקה - הגיע הזמן שמישהו ישים את זה על השולחן, אחת ולתמיד: גברים יקרים, גרושים זה לא רווקים. הייאוש וההסבר - בפנים.
  • בניית זוגיות יציבה ובריאה - זוגיות בריאה היא זוגיות של קבלה והדדיות, אכפתיות ורגישות, חופש ורומנטיות - איך עושים את זה נכון ובונים זוגיות יציבה?
  • פניה טובה באתר הכרויות - כיצד לנצל ולנצח פניה טובה באתר היכרויות? מה לכתוב, איך לפנות, מה לענות ועוד. גברים יקרים, לימדו איך עושים את זה נכון.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©