שכחת סיסמא?
 

אהבה כמו של פעם

אהבה כמו של פעם - 29/01/2014 11:38:17
הגב על מאמר זה
כולם כמהים להיזכר בקשרים המתוקים שהיו להם פעם. למה הם הסתיימו להם בבוקר בהיר אחד? כנסו ונסו להבין...
אהבה של פעםכולכם זוכרים את הקשרים שהיו לכם פעם. האם הם דומים לקשרים של היום?

כולם כמהים להיזכר בקשרים המתוקים שהיו להם פעם. למה הם הסתיימו להם בבוקר בהיר אחד? מדוע האסימון יורד הרבה אחרי? מה על האהבה שהייתה? האם שווה להיזכר או להמשיך? מדוע לא ממשיכים ברגע שיודעים שלא טוב? האם הרע הוא זה הגורם לנו להיוותר הרבה מאחור? הכול עניין של עיתוי, זמן וכל מה שביניהם. האהבה יכולה להישאר אך היא יכולה גם ללכת למחוזות האחרים. מה שמתאים לנו לא בהכרח מתאים לאחרים וזו למעשה ההשלמה עם האהבה האמיתית.

מה היה בזמנים ההם?

מה באמת התרחש באותו הזמן? האם הדברים התרחשו אחרת? מה שונה התקופה ההיא לעומת התקופה העכשווית? מדוע אנשים מפרשים לא פעם אהבה ופשטות לחולשה? האם זה אמור להתרחש כך? מדוע לא ניתן להבין את הדברים קצת אחרת? האם ניתן לפתח רגישות לדברים בצורה קצת אחרת? התחושה הנינוחה של להמשיך מבלי להסתכל לאחור קיימת שם ומאידך נשארת הרבה מאחור לא פעם. לפעמים מרגישים שפספסנו משהו ומאידך לפעמים לא. הכול עניין של העדפה לשכוח את מה שלא באמת היה שם, אם הוא היה לא היינו צועדים לעבר מחוזות האחרים. מה היה בזמנים ההם שאין היום? מה הגורם שמשאיר אותנו בהווה ומסלק אותנו כל כך מאותו עבר?

לקבל את מה שמגיע לנו - לאהוב כמו פעם

השורה התחתונה קשורה באהבה של העבר, לא מדברים על התקופה העכשווית, מדברים על מה שהיה אז. האם באמת רוצים לחזור לאחור? מה נותן העבר ביחס לעתיד? האם אפשר להשוות את הרגש של אז לרגש של היום? אי אפשר להשוות רגשות לגבר או אישה מהעבר ביחס להווה האחר. כל אדם ראוי לקבל את ההזדמנות השווה להוכיח את ליבו ואהבתו ביחס לעניין של לבו ואהבתו שווים. המון אנשים יטענו כי יעדיפו לחזור אל העבר ומאידך יהיו כאלה אשר יעדיפו להישאר הרבה מאחור. הכול עניין של זמנים והעדפות משתנים מעת לעת.

מה שטוב היום לא בהכרח טוב למחר

יש אנשים שתשאלו אותם על ההווה והם יגידו לכם שאין טוב יותר ממנו, יש המתגעגעים לעבר ועדיין יספרו לכם כי הם מעדיפים לחזור את העבר ולחוות את החוויה הבלתי נגמרת. אהבה של העבר תלויה בעיקר בסיפורים אחרים לגמרי ומאידך כל אחד והזכות שלו לחיות במציאות אותה בחר בפועל. יש שיבחרו לחיות בהווה ויש שיוכלו לחיות בעבר, עניין העדפות עולה וחוזר לו בכל פעם. אם אתם בוחרים לקחת צעד לאחור, אתם לבטח עושים את סדר המחשבות מראש ומחליטים מבעוד מועד מה טוב לכם באמת.

האם גם אתם מצאתם את עצמכם בשאלות כאלה ואחרות לגבי אהבות העבר? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • כיצד לשמור על הניצוץ בקשר? -
  • המלצות לטיול רומנטי בארץ - בואו ונדבר על מקומות רומנטיים בארץ. אתם רוצים לפנק ולרגש את מי שאתם אוהבים? כנסו וקבלו כמה רעיונות לטיולים מפנקים!
  • המלצות לטיול רומנטי בארץ - בואו ונדבר על מקומות רומנטיים בארץ. אתם רוצים לפנק ולרגש את מי שאתם אוהבים? כנסו וקבלו כמה רעיונות לטיולים מפנקים בישראל
  • לדעת להגיד לא - האם שווה להגיד לא? מתי הלא הופך למעשה לכן משתלם אחד גדול? כמה דברים שלא ידעתם על המילה.
  • הדרך להגיד שלום לעבר - בכל פעם אתם חוזרים לזרועות אהוב ישן, אהבה שאמורה הייתה להישכח ולא הצלחנו להתגבר עליה
  • להרפות או לאהוב? - מתי ראוי לעזוב? האם צריך להישאר ולא לוותר על הקשר? הכול תלוי ביכולת שלכם להבין את האהבה.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי lalena 113 , בתאריך 18/03/2014 20:43:38
כלכך הרבה שאלות
ואפילו לא תשובה אחת.
מה רציתם להגיד בזה?
2. התגובה נשלחה על ידי צוות האתר 26 , בתאריך 19/03/2014 13:52:07
מה זאת אומרת?
לאיזו שאלה רצית תשובה ולא קיבלת?

נשמח לשמוע!

שיהיה יום מקסים!
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©