אהבה חמה בחורף קר

אין כמו חום ואהבה בימים קרים

עונת הקיץ הינה ללא-ספק עונה אוניברסאלית למציאת וחגיגת אהבה. רבים מאיתנו בחופש, מזג האוויר בחוץ מזמין (אם כי בארצנו קצת חם מידי לעיתים) והרחובות מתמלאים באנשים שיוצאים מהמבנים המחניקים. יחד עם זאת, אנו מעוניינים לקדם כאן עונת אהבה אחרת, עונת החורף שלדעתנו הינה דווקא מתאימה יותר לקחת את התפקיד הראשי כעונת האהבה. נשמע לכם לא רציני? אתם ודאי חושבים שאנו פשוט מאוכזבים מסוף הקיץ ונאחזים בתקוות שווא. אבל לא כך הוא הדבר, אנו באמת מאמינים בפוטנציאל האהבה הבלתי-ממומש לצערנו של החורף. עכשיו ננסה לשכנע גם אתכם.

חורף מוביל ליציבות.

נתחיל דווקא במאפיין הידוע ביותר של זוגיות בתקופת החורף. סביר להניח כי מרבית האנשים שמחפשים זוגיות בעונה זו עושים זאת בעבור מציאת אהבה אינטימית ומחממת. לא סביר שנמצא אנשים רבים שמחפשים זוגיות בחורף בעבור בילויים במועדונים ובחוף היום.
אהבות קיץ ידועות בתור אהבות חזקות אך קצרות; לוהטות אך דועכות במהירות.
לעומת זאת, אהבה בחורף הינה שונה, אהבה אינטימית וחמה זו אהבה בעלת אלמנטים יציבים יותר. לכן, במידה והמטרה המרכזית שלנו הינה מציאת אהבת אמת, החורף הינו בהחלט העונה המתאימה יותר לכך.

החורף מקנה מבחר גדול יותר.

כפועל יוצא של החיפוש אחר אהבה יציבה, עונת החורף מכילה ´יבול´ עצום של בני זוג פוטנציאליים.
בקיץ אנו נוהגים לתור אחר אהבות שמבוססות על כיף והנאה, על בילויים. אנשים אשר מחפשים אהבה רגעית וקצרה פוסלים לרוב מראש בני זוג אשר מעוניינים באהבה רצינית ומצפים להתנהגות והתנהלות בהתאם.
בחורף לעומת זאת, ברי כבר לכולם כי אנשים אשר שואפים לזוגיות עושים זאת בלב שלם, לב אשר מחפש אחר זוגיות מחממת ואוהבת.
אילו מכם אשר דואגים ממציאת בני זוג חדשים בעונת החורף עקב הנטייה להתגודד בבתים, צריכים להסיר כל חשש מליבם, זאת מכיוון שכבר ממזמן הדרך היעילה ביותר למציאת זוגיות הינה במרחק מספר קליקים בעכבר. כל שנשאר הוא רק למצוא את בני הזוג המתאימים לנו ולקבוע איתם ארוחה במסעדה או בית קפה רומנטיים.

חורף קר מצריך אהבה חמה.

הקונוטציה הראשונה שחורף מעלה אצלנו היא של התכרבלות עם אהובינו. סיטואציה מרגשת זו אינה רק פנטזיה מרוחקת, אלא שהיא חלק אינטגראלי שמהווה את ההבדל בין חורף מדכא ומצמית לבין חורף מרגש ובלתי-נשכח.
עונת החורף מאפשרת לנו להגיע לרמות חזקות ביותר של אהבת אמת ואינטימיות. אנשים שנמצאים בזוגיות יכולים לחזק את הקשר ביניהם בעונת החורף וגם אנשים שרק הכירו בעונה זו כבר בונים את הזוגיות שלהם על אהבה חמה ואמיתית.

הצלחנו לשכנע אתכם שאין כמו אהבה חמה בחורף קר? ספרו לנו מה דעתכם, האם החורף הוא עונת האהבה או שדווקא הקיץ הוא המנצח בתחרות?

אהבה חמה בחורף קר

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מה הצבע האהוב עלינו

מה הצבע האהוב עלינו

פורסם בתאריך: 31/12/2012 16:27:10

לרובנו יש צבע אהוב. אבל מהו מסמל? ומה הוא יכול לגלות לנו לגבי האנשים עמם אנחנו יוצאים?

הכרויות יד שניה

הכרויות יד שניה

פורסם בתאריך: 24/03/2010 12:50:57

היכרויות יד שניה יספקו לכם אופציה להכיר נשים וגברים שסביר להניח, גם הם לא בדיוק "יד ראשונה".

המלצות לטיול רומנטי בארץ

המלצות לטיול רומנטי בארץ

פורסם בתאריך: 16/02/2014 15:10:27

בואו ונדבר על מקומות רומנטיים בארץ. אתם רוצים לפנק ולרגש את מי שאתם אוהבים? כנסו וקבלו כמה רעיונות לטיולים מפנקים בישראל

כך תצאו אל מסע האהבה בביטחון

כך תצאו אל מסע האהבה בביטחון

פורסם בתאריך: 15/03/2021 12:14:19

להאמין בכך שגם לך מגיע לחיות בסיפור אהבה רומנטי היישר מהאגדות. כדי לכות בכך אתה פשוט צריך לקפוץ למים של מחפשי האהבה ולשחות עד אשר תמצא את האחד או האחת שלך שיחזיר אותך לחוף

המכתב שלא נכתב

המכתב שלא נכתב

פורסם בתאריך: 25/06/2013 14:04:37

לכל אחד יש את הכמיהה לכתוב מכתב מדהים של פעם בחיים, מכתב שלא נכתב ולא דומה כלל לאף מכתב שכבר נכתב.

עוברים לגור יחד

עוברים לגור יחד

פורסם בתאריך: 02/04/2012 13:16:29

המשפט "עוברים לגור יחד" יכול לעורר בחלקנו שמחה רבה ובחלקנו השני פחד ואפילו חלחלה.איך מתמודדים עימו?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר