שכחת סיסמא?
 

אהבה חמה בחורף קר

אהבה חמה בחורף קר - 23/12/2012 16:40:57
הגב על מאמר זה
סוף הקיץ הוא הזמן המתאים ביותר למציאת זוגיות. גלו כיצד גם אתם יכולים למצוא אהבה חמה בחורף קר ומאיים.
אהבה חמה בחורף קרעונת הקיץ הינה ללא-ספק עונה אוניברסאלית למציאת וחגיגת אהבה. רבים מאיתנו בחופש, מזג האוויר בחוץ מזמין (אם כי בארצנו קצת חם מידי לעיתים) והרחובות מתמלאים באנשים שיוצאים מהמבנים המחניקים. יחד עם זאת, אנו מעוניינים לקדם כאן עונת אהבה אחרת, עונת החורף שלדעתנו הינה דווקא מתאימה יותר לקחת את התפקיד הראשי כעונת האהבה. נשמע לכם לא רציני? אתם ודאי חושבים שאנו פשוט מאוכזבים מסוף הקיץ ונאחזים בתקוות שווא. אבל לא כך הוא הדבר, אנו באמת מאמינים בפוטנציאל האהבה הבלתי-ממומש לצערנו של החורף. עכשיו ננסה לשכנע גם אתכם.

חורף מוביל ליציבות.

נתחיל דווקא במאפיין הידוע ביותר של זוגיות בתקופת החורף. סביר להניח כי מרבית האנשים שמחפשים זוגיות בעונה זו עושים זאת בעבור מציאת אהבה אינטימית ומחממת. לא סביר שנמצא אנשים רבים שמחפשים זוגיות בחורף בעבור בילויים במועדונים ובחוף היום.
אהבות קיץ ידועות בתור אהבות חזקות אך קצרות; לוהטות אך דועכות במהירות.
לעומת זאת, אהבה בחורף הינה שונה, אהבה אינטימית וחמה זו אהבה בעלת אלמנטים יציבים יותר. לכן, במידה והמטרה המרכזית שלנו הינה מציאת אהבת אמת, החורף הינו בהחלט העונה המתאימה יותר לכך.

החורף מקנה מבחר גדול יותר.

כפועל יוצא של החיפוש אחר אהבה יציבה, עונת החורף מכילה ´יבול´ עצום של בני זוג פוטנציאליים.
בקיץ אנו נוהגים לתור אחר אהבות שמבוססות על כיף והנאה, על בילויים. אנשים אשר מחפשים אהבה רגעית וקצרה פוסלים לרוב מראש בני זוג אשר מעוניינים באהבה רצינית ומצפים להתנהגות והתנהלות בהתאם.
בחורף לעומת זאת, ברי כבר לכולם כי אנשים אשר שואפים לזוגיות עושים זאת בלב שלם, לב אשר מחפש אחר זוגיות מחממת ואוהבת.
אילו מכם אשר דואגים ממציאת בני זוג חדשים בעונת החורף עקב הנטייה להתגודד בבתים, צריכים להסיר כל חשש מליבם, זאת מכיוון שכבר ממזמן הדרך היעילה ביותר למציאת זוגיות הינה במרחק מספר קליקים בעכבר. כל שנשאר הוא רק למצוא את בני הזוג המתאימים לנו ולקבוע איתם ארוחה במסעדה או בית קפה רומנטיים.

חורף קר מצריך אהבה חמה.

הקונוטציה הראשונה שחורף מעלה אצלנו היא של התכרבלות עם אהובינו. סיטואציה מרגשת זו אינה רק פנטזיה מרוחקת, אלא שהיא חלק אינטגראלי שמהווה את ההבדל בין חורף מדכא ומצמית לבין חורף מרגש ובלתי-נשכח.
עונת החורף מאפשרת לנו להגיע לרמות חזקות ביותר של אהבת אמת ואינטימיות. אנשים שנמצאים בזוגיות יכולים לחזק את הקשר ביניהם בעונת החורף וגם אנשים שרק הכירו בעונה זו כבר בונים את הזוגיות שלהם על אהבה חמה ואמיתית.

הצלחנו לשכנע אתכם שאין כמו אהבה חמה בחורף קר? ספרו לנו מה דעתכם, האם החורף הוא עונת האהבה או שדווקא הקיץ הוא המנצח בתחרות?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • תקשורת נכונה בדייטים - אחת הדרכים המרכזיות להיכרויות בימינו היא באמצעות פגישות אישיות. הכנו מדריך קצר שנועד ללמד אתכם תקשורת נכונה בדייטים.
  • בילוי ילדותי - קחו פסק זמן מהשגרה המייגעת וחזרו שנים אחורה לילדות. צאו לבילוי שכל מטרתו הוא כיף אחד גדול.
  • מה הצבע האהוב עלינו - לרובנו יש צבע אהוב. אבל מהו מסמל? ומה הוא יכול לגלות לנו לגבי האנשים עמם אנחנו יוצאים?
  • רק אהבה מביאה אהבה - רק אהבה תביא לכם אהבה, על מנת לגרום לה לאהבה להכנס אל ליבכם תצטרכו לעשות כמה דברים.
  • בילויים זוגיים לחורף - העונה הקרה בפתח ואיתה הדאגה משהות משמימה בבית. לצורך זה הכנו עבורכם רשימה של בילויים זוגיים לחורף מהנה.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©