אהבה היא סוג של פחד

לאהוב במקום השלם

לאהוב למען האהבה, לא לאהוב בחצי הלב אלא בגדולת הלב. לאהוב זה בדיוק כמו לחפש את האלוקות, האור הגדול הוא האהבה בהתגלמותה וגם היא יצירה מושלמת של האלוקות. אז נכון שעל הדרך תהיינה הפסקות כאלה ואחרות ועדיין אין להתבלבל בדרך ויש לראות את כל האבנים גדולות כקטנות. אהבה היא בהחלט זמן לעושר ואושר והיא למעשה הלוחם הגדול בבדידות, בחושך וכל מה שמתלווה אל התחושה המרה. בין הרצון לאהוב קיים גם הפחד מלאבד. לא מעט אנשים מוותרים על אהבה ועל אור ונשארים בצל על מנת שלא להתרגש לתחושה המופלאה. אל עצם האהבה. השנים מביאות את התובנה כי אהבת הבשרים ראויה לצד אהבת אמת, חברות ועילאיות. אם פעם היה שוטף את גופנו גל של תשוקה, שהרי היום שוטף אותנו הרצון להזדקן ביחד.

לוותר או להישאר?

אז מה בעצם עושים? האם להישאר או ללכת? יש לא מעט אנשים אשר חוששים נוכח הגל הגדול, הם לא באמת מאמינים כי האהבה סוף סוף התדפקה להם על הדלת. לאחר כל כך הרבה שנים של לבד, הם ממענים לקבל את האהבה מפאת שהיא אולי לא אמיתית כפי שחשבו. אהבה עלולה לשטוף את הגוף, לרסק את הגבול ובעיקר לקחת את החופש. האמנם? לא בכל המקרים. ניצחון גדול הוא להעניק לעצמנו את האפשרות של רגש החופשי ומשם שכרנו יהי גבוה וגדול. כאשר מבינים כי הרגש, המוח, המחשבה והלב באים מהמקום המואר, נעתרים לאהבה ולא חוששים כלל וכלל.

על אהבה ועל שקרים

חלק מהמגננה העצמית היא לכבות את האש, להאפיל את האור. להגיד לעצמנו כי עלינו להיות זהירים, אל לנו להתלהב בלהט המידי, אל לנו להתלהט נוכח הרעש. האם זו בושה לחוש תשוקה או חיות? כיצד ניתן להיות חופשיים בתחושת האהבה אם לא לזה חונכו בפועל? אם לא למדנו את האנרגיה אשר מותרת לזרימה חופשית, כיצד נדע את סוד האהבה האמיתית? כאשר אנו נכנעים ומוכנים שיישאו אותנו באשר אנו, אנו למעשה לא שפלי קומה, אנו למעשה לא חסרי משמעות או פחד, אנו מאוהבים וזו בהחלט בחירה של פעם אחת בחיים. יש לזכור כי את מה שלא חווים לא ניתן לשחרר מפאת חוסר המודעות. כאשר מנסים לחיות לכאורה בטוח, אי אפשר להיתקל בזאב בביקורנו ביער, אי אפשר להתמודד עם התחושה המאיימת שהרי אותו זאב הוא בהחלט חלק מאישיותנו. אז מה לעשות? לפתוח את האור, להזיז את הזאב, להזיז את הארון, לפחד, להתרגש ולזכור בעיקר שזה.. לא כואב.

חוויתם דבר דומה? בשביל זה אנחנו כאן, נשמח לשמוע מכם.

אהבה היא סוג של פחד

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך תדעי שזה זה

איך תדעי שזה זה

פורסם בתאריך: 11/02/2013 11:31:48

אימי תמיד היתה אומרת, מסתבר שאין שום דבר בטוח עד שהתחושות והאהבה הופכים אותו לאחד כזה.

לצאת לעצמאות

לצאת לעצמאות

פורסם בתאריך: 21/04/2010 17:40:33

חופשי זה לא תמיד לגמרי לבד. בעזרת האיזון הנכון אפשר למצוא את המתכון, איך יוצאים לעצמאות ולחופש ונשארים בתוך הקשר?

לא לחכות לגבר החלומות

לא לחכות לגבר החלומות

פורסם בתאריך: 18/08/2014 17:10:15

אם כן, לחכות או לא לחכות לגבר החלומות? האם האביר על הסוס הלבן תם זמנו או שמא בטל תוקפו?

גיי דייט

גיי דייט

פורסם בתאריך: 05/06/2010 11:12:44

לא חשבתי שבאמת אפשר למצוא אהבה באינטרנט. עד שהחלטתי להרחיב את האופציות ולהגדיל את הסיכוי שבהימור, שבמציאת אהבה.

איך לשמר זוגיות לאורך זמן

איך לשמר זוגיות לאורך זמן

פורסם בתאריך: 13/09/2021 15:12:48

בין אם מדובר בזוגיות קצרה או שמדובר בזוגיות ממוסדת. אז איך משמרים זוגיות לאורך זמן?

להתחיל עם גבר - עשה ואל תעשה

להתחיל עם גבר - עשה ואל תעשה

פורסם בתאריך: 16/09/2020 13:39:27

אם ניסית כבר תקופה ארוכה להכיר ולצאת עם גברים, אבל אף פעם הפגישות לא התארכו מעבר ל2-3 דייטים - הגיע הזמן שתנסי להתחיל עם גבר באתר הכרויות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר