הוא לא בשבילך

5 נקודות שיעזרו לך להבין זאת

ריכזנו עבורך נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך

יצאת עם בחור לשניים – שלושה דייטים ואת לא יודעת האם להמשיך לצאת עם הבחור והאם הוא בשבילך. זו בהחלט דילמה. ריכזנו עבורך 5 נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך.

נקודה מספר 1 – הוא ממש אבל ממש לא הטעם שלך

על טעם ועל ריח אין מה להתווכח וכאשר זה מגיע ליחסים, אפשר לומר שזה דבר שלפעמים עשוי להיות קריטי. בסופו של דבר, ביחסים יש אינטימיות ואנו רוצות לדעת שהבן אדם שיושב מולנו, מושך אותנו. זה לא אומר שהוא צריך להיות מלך היופי, זה פשוט אומר שאת צריכה לדעת שהוא הטעם שלך. אם זה לא כך, הוא לא בשבילך.

נקודה מספר 2 – כל השיחות שלכם קשורות לעניינים מיניים

אם בכל שלושת הדייטים הבחור מדבר איתך רק על דברים הקשורים לסקס ואת מחפשת קשר רציני, את יכולה לשלוח את הבחור הביתה. אם את מחפשת קשר רציני שמושתת על הרבה יותר מזה, הרי שהבחור הזה לא מביא עמו את מה שאת באמת מחפשת. כבר בדייט הראשון, אם זה הולך לפסים אלו בלבד, מותר לומר ולהאיר את תשומת ליבו. אם זה לא משתפר, הוא לא בשבילך.

נקודה מספר 3 – את משתעממת בדייט

נתת לבחור הזדמנות וכל דייט שאת מגיעה אליו את פשוט משתעממת. לבחור אין נושאי שיחה שמעניינים אותך ואפשר לומר שבינתיים, את הבאת את כל נושאי השיחה. יכול להיות שאת מתמודדת פה עם בחור ממש ביישן או עם בחור פסיבי. כדאי לך לבחון עם עצמך האם זה משהו שאת יכולה לחיות איתו, כי אם לא, אז הוא לא בשבילך.

נקודה מספר 4 – הוא לא מפסיק לדבר על עצמו

אני ואני ואני זה כל מה שאת שומעת בדייטים? יכול להיות שנפלת על בחור נרקיסיסט! אם ניסית מספר פעמים לשתף על עצמך ולא הצלחת? אם את שמה לב שכשאת מדברת הוא מסיט את השיחה אליו? אם את שמה לב שהוא פשוט לא מקשיב לך? כל אלו הם אזהרה אדומה לבחור שלא יכיל אותך לאחר מכן. אם משהו מאלו נכון, אז הבחור הזה לא בשבילך.

נקודה מספר 5 – יש בו תכונה שאת ממש אבל ממש לא אוהבת

לפעמים, בעולם הדייטים, יש לנו את הנטייה לא לשים לב לתכונות שאנו לא אוהבים מהסיבה שאנו כבר רוצים למצוא את האחד. אך אם לבחור שאת יוצאת איתו יש תכונה שאת ממש אבל ממש לא יכולה לחיות איתה, זה הזמן להבין שזה לא ישתנה. תכונות אופי הן חלק ממי שהוא ולנסות לשנות אותו זה דבר שאינו נכון.
כשאנו יוצאות עם בחור, אנו רוצות לקבל אותו כמו שהוא מבלי שיהיה לנו את הצורך לשנות אותו או את התכונות המולדות שלו. זו יכולה להיות כל תכונה שאת פשוט לא מתחברת אליה. אם זה כך, הוא לא בשבילך.
לזהות מה לא נכון עבורנו.

הדבר הכי חשוב בדייט הוא להגיע, להכיר את האדם שעומד מולנו ועם הזמן לחוות דעה עם עצמנו על תכונותיו. כאשר נעשה זאת, נוכל להבין האם קיימת התאמה. אם היא לא קיימת, אין סיבה להמשיך לעוד דייט ולבזבז לשניכם את הזמן. חישבו באופן רציונאלי ונסו להבין מתי שזה פשוט לא יעבוד. לכל אחת מאיתנו יש את הקווים האדומים שלה, ברגע שהם מוגדרים לנו מראש, קל יותר לזהות אותם ולדעת מי זה לא נכון עבורנו.

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לא משנה הגיל העיקר האהבה

לא משנה הגיל העיקר האהבה

פורסם בתאריך: 24/06/2012 17:29:22

נו טוב, כמעט שכתבתי לא משנה הגיל העיקר התרגיל, אלא שלא מדובר כאן בתרגיל ,אלא במציאת אהבה.

כיצד שומרים על פרטיות באתרי הכרויות

כיצד שומרים על פרטיות באתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 30/09/2021 13:43:21

כיצד ניתן להשתמש באתרי הכרויות אך גם לשמור על הפרטיות שלנו במקביל? הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לדעת וליישם.

איך להרשים בחורה

איך להרשים בחורה

פורסם בתאריך: 20/03/2010 13:41:11

חשוב לדעת איך להיות חלקלקים ובעלי טאקט. כיצד לעשות זאת, או ליתר דיוק - כיצד לא לעשות זאת?

 שלוש ערים רומנטיות – ולנטיינס דיי חוצה יבשות

שלוש ערים רומנטיות – ולנטיינס דיי חוצה יבשות

פורסם בתאריך: 15/02/2015 14:43:35

החלטנו לשים קץ לבורסת ההימורים ולבחור אחת ולתמיד מהן שלוש הערים הרומנטיות ביותר בעולם כולו. יצאנו למסע בין שתי יבשות. ניחוש מי ניצחה בסוף?

רומנטיקה

רומנטיקה

פורסם בתאריך: 16/03/2011 18:14:51

כאשר מדברים על רומנטיקה, מדברים על היופי שבאהבה, על הרגעים הקטנים שעושים את הכל לגדול, אז מהי אותה רומנטיקה?

חתונה בחו"ל

חתונה בחו"ל

פורסם בתאריך: 18/07/2011 10:28:51

האפשרות להינשא בחו"ל מאפשרת להתחתן במקומות אקזוטיים ומיוחדים. האפשרויות רחבות כיד הדמיון. למי זה מתאים?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר