הוא לא בשבילך

5 נקודות שיעזרו לך להבין זאת

ריכזנו עבורך נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך

יצאת עם בחור לשניים – שלושה דייטים ואת לא יודעת האם להמשיך לצאת עם הבחור והאם הוא בשבילך. זו בהחלט דילמה. ריכזנו עבורך 5 נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך.

נקודה מספר 1 – הוא ממש אבל ממש לא הטעם שלך

על טעם ועל ריח אין מה להתווכח וכאשר זה מגיע ליחסים, אפשר לומר שזה דבר שלפעמים עשוי להיות קריטי. בסופו של דבר, ביחסים יש אינטימיות ואנו רוצות לדעת שהבן אדם שיושב מולנו, מושך אותנו. זה לא אומר שהוא צריך להיות מלך היופי, זה פשוט אומר שאת צריכה לדעת שהוא הטעם שלך. אם זה לא כך, הוא לא בשבילך.

נקודה מספר 2 – כל השיחות שלכם קשורות לעניינים מיניים

אם בכל שלושת הדייטים הבחור מדבר איתך רק על דברים הקשורים לסקס ואת מחפשת קשר רציני, את יכולה לשלוח את הבחור הביתה. אם את מחפשת קשר רציני שמושתת על הרבה יותר מזה, הרי שהבחור הזה לא מביא עמו את מה שאת באמת מחפשת. כבר בדייט הראשון, אם זה הולך לפסים אלו בלבד, מותר לומר ולהאיר את תשומת ליבו. אם זה לא משתפר, הוא לא בשבילך.

נקודה מספר 3 – את משתעממת בדייט

נתת לבחור הזדמנות וכל דייט שאת מגיעה אליו את פשוט משתעממת. לבחור אין נושאי שיחה שמעניינים אותך ואפשר לומר שבינתיים, את הבאת את כל נושאי השיחה. יכול להיות שאת מתמודדת פה עם בחור ממש ביישן או עם בחור פסיבי. כדאי לך לבחון עם עצמך האם זה משהו שאת יכולה לחיות איתו, כי אם לא, אז הוא לא בשבילך.

נקודה מספר 4 – הוא לא מפסיק לדבר על עצמו

אני ואני ואני זה כל מה שאת שומעת בדייטים? יכול להיות שנפלת על בחור נרקיסיסט! אם ניסית מספר פעמים לשתף על עצמך ולא הצלחת? אם את שמה לב שכשאת מדברת הוא מסיט את השיחה אליו? אם את שמה לב שהוא פשוט לא מקשיב לך? כל אלו הם אזהרה אדומה לבחור שלא יכיל אותך לאחר מכן. אם משהו מאלו נכון, אז הבחור הזה לא בשבילך.

נקודה מספר 5 – יש בו תכונה שאת ממש אבל ממש לא אוהבת

לפעמים, בעולם הדייטים, יש לנו את הנטייה לא לשים לב לתכונות שאנו לא אוהבים מהסיבה שאנו כבר רוצים למצוא את האחד. אך אם לבחור שאת יוצאת איתו יש תכונה שאת ממש אבל ממש לא יכולה לחיות איתה, זה הזמן להבין שזה לא ישתנה. תכונות אופי הן חלק ממי שהוא ולנסות לשנות אותו זה דבר שאינו נכון.
כשאנו יוצאות עם בחור, אנו רוצות לקבל אותו כמו שהוא מבלי שיהיה לנו את הצורך לשנות אותו או את התכונות המולדות שלו. זו יכולה להיות כל תכונה שאת פשוט לא מתחברת אליה. אם זה כך, הוא לא בשבילך.
לזהות מה לא נכון עבורנו.

הדבר הכי חשוב בדייט הוא להגיע, להכיר את האדם שעומד מולנו ועם הזמן לחוות דעה עם עצמנו על תכונותיו. כאשר נעשה זאת, נוכל להבין האם קיימת התאמה. אם היא לא קיימת, אין סיבה להמשיך לעוד דייט ולבזבז לשניכם את הזמן. חישבו באופן רציונאלי ונסו להבין מתי שזה פשוט לא יעבוד. לכל אחת מאיתנו יש את הקווים האדומים שלה, ברגע שהם מוגדרים לנו מראש, קל יותר לזהות אותם ולדעת מי זה לא נכון עבורנו.

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לשרוד עם בחורה דייט נוסף

לשרוד עם בחורה דייט נוסף

פורסם בתאריך: 28/02/2010 10:54:58

איך להתמיד עם בחורה דייט אחר דייט? עליכם לדעת מה לעשות, אך באותה מידה ואולי אף יותר- מה לא לעשות!

זוגיות בחג הפסח

זוגיות בחג הפסח

פורסם בתאריך: 05/04/2012 11:36:06

מלבד היציאה מעבדות לחירות, חג הפסח נותן לנו סיבה גם לחגוג את הכניסה לעבדות (זוגיות, עם קריצה כמובן).

תכירו: אתר היכרויות

תכירו: אתר היכרויות

פורסם בתאריך: 22/08/2011 15:32:00

עבור אנשים רבים המילים אתר היכרויות מעוררות אי נוחות. מה שלפעמים נראה קשה מתגלה בסוף פשוט, קל ומועיל.

פניה טובה באתר הכרויות

פניה טובה באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 30/12/2010 17:28:12

כיצד לנצל ולנצח פניה טובה באתר היכרויות? מה לכתוב, איך לפנות, מה לענות ועוד. גברים יקרים, לימדו איך עושים את זה נכון.

שאלות היכרות בסיסיות - כל מה שרציתם לדעת, והתביישתם לשאול

שאלות היכרות בסיסיות - כל מה שרציתם לדעת, והתביישתם לשאול

פורסם בתאריך: 30/05/2022 14:40:43

יש המון בני אדם, אשר שאלות היכרות בסיסיות באות להם בקלות, בלי כל מאמץ. אבל אם אתם פה כנראה שלכם פחות. כל המידע שיעזור לכם ממש פה

האביר על הסוס הלבן

האביר על הסוס הלבן

פורסם בתאריך: 08/06/2010 18:05:58

מחכה לאביר על הסוס הלבן ותוהה למה הוא מתעכב? הנה כמה טיפים איך לעזור לו למצוא אותך.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר