שכחת סיסמא?
 

תפוז

תפוז - 21/04/2010 17:54:44
הגב על מאמר זה
לפעמים כשאנחנו מתכתבים עם אחרים באתרי הכירויות יוצא לנו לתהות מדוע בחרו כינוי כזה או אחר. לפעמים לא צריך ללכת רחוק מדי.
כל אחד ברשת מוצא לעצמו כינוי שהכי מתאים עבורו. לפעמים זה "פשוטו כמשמעו" כינוי שהוא השם האמיתי, לפעמים זה כינוי שפשוט היה פנוי באותו רגע, ולפעמים יש בכך קצת מעבר...

פעם אחת, לפני מספר שבועות, הכרתי בחור שבחר לכנות עצמו תפוז באתר ההיכרויות. תפוז לא סיפר הרבה על עצמו, לא חשף יותר מדי פרטים, והיה די מסתורי. בכדי לדלות קצת יותר פרטים ניסיתי להבין ממנו מדוע בחר תפוז מכל הכינויים האפשריים, ואיך בדיוק תפוז מאפיין אותו.

נראה היה שהוא מנסה מעט להתחמק, זורק הערות מתבדחות שונות, ואיכשהו מסיט את הנושא. לאט לאט נפתחנו והעמקנו את ההכרות, אך אני לא ממש קיבלתי תשובה לשאלת תפוז ככינוי. עד אשר יום אחד החלטנו להיפגש, ואז הכל היה ברור... הופיע לפני בחור חמוד וחייכן, מנומש ו...ג´ינג´י! בגוון מאוד זהה לגוון תפוז. ואני רק שאלתי את עצמי – "איך לא עלית על זה קודם?".

אז בפעם הבאה שאתם מנסים לפענח כינויים, תזכרו שהתשובה לפעמים נמצאת ממש מתחת לאף, ברורה כשמש...

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • דייט בריבוע - עם כל כך הרבה אתרי הכירויות, נראה כי יש כל כך הרבה דגים בים, שלא יודעים איך לבחור. מותר לתפוס שתי ציפורים במכה?
  • חוקי המשיכה - באהבה אין חוקים. האומנם? מדענים רבים עמלו בכדי לגלות מהו המגנט שמחבר זוגות יחד והאם יש חוקיות בענייני אהבה?
  • נענע - אין כמו לשתות כוס תה עם נענע בערב סגריר של חורף קר, מחובקים על הספה, מלטפים ואוהבים. אך מה אם הוא לא "כוס התה" שלך?
  • לצאת לעצמאות - חופשי זה לא תמיד לגמרי לבד. בעזרת האיזון הנכון אפשר למצוא את המתכון, איך יוצאים לעצמאות ולחופש ונשארים בתוך הקשר?
  • שייבה - שייבה היא מילת הקסם שתציל אתכם מכל מצב, גם כאשר אתם נמצאים בבליינד דייט מזעזע, שנראה כי אין ממנו כל מוצא.
  • גופ ונפש - היכן אחד מתחיל והשני נגמר? מצב גופני לא טוב מערער את הנפש. מה עושים כשזה הנפש שמערערת את מצבנו הגופני, ואיך כל זה קשור לאהבה?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©