שכחת סיסמא?
 

תמונה באתרי הכרויות

תמונה באתרי הכרויות - 18/04/2012 16:04:58
הגב על מאמר זה
תמונה באתרי הכרויות זה דבר חשוב . למה אתם שואלים ? ובכן , תמונה יכולה להוביל אתכם למציאת זוגיות נכונה ואהבה .
תמונה באתרי הכרויותתמונה באתרי הכרויות זה דבר חשוב . למה אתם שואלים ? ובכן , תמונה יכולה להוביל אתכם למציאת זוגיות נכונה ואהבה .

חלק 1 – תמונות
בחיים האמיתיים הדבר החשוב ביותר הוא רושם ראשוני- הוא זה שקובע את המשך האינטראקציה. רושם ראשוני מורכב משפת גוף, טון דיבור, מראה חיצוני, מצב רוח וכ"ו... בהיכרויות באינטרנט הרושם הראשוני נוצר לפי הפרופיל שלך, והדבר הראשון שבולט היא תמונת הפרופיל שלך. לפי תמונת הפרופיל נשים וגברים מחליטים האם להקליק על הפרופיל ולהמשיך לקרוא או לא. נתחיל מהתמונה הראשית.

תמונה ראשית עם בחורה אחרת - אתה נמצא כאן בשביל למצוא בת זוג, תמונה ראשית עם בחורה יכולה להראות מאיימת או להראות כמאמץ של להוכיח את יכולותיך עם בנות. ככה או ככה, זה מרתיע בנות.

שרירים- תמונה ראשית שחושפת את הגוף שלך, בין אם הוא שרירי ובין אם לא, מרתיעה נשים. תמונה כזו תראה שאתה מנסה להרשים ולמשוך תשומת לב. גם באינטרנט וגם בחיים האמיתיים, כשבנאדם מנסה להרשים הוא מוריד את הערך שלו. אם אתה בכל זאת רוצה להשוויץ בגוף שלך, שים תמונה שלך במקום שבו זה הגיוני שאתה בלי חולצה, כמו הים למשל, ולא בתור התמונה הראשית.

חיוך- חיוך הוא אחד הדברים הכי חשובים בתמונת פרופיל, הוא מציג אותך כאדם שמח וחברותי. נשים וגם גברים כאחד, נהנים יותר להיות ליד אנשים שמחים. בנוסף חיוך מראה שטוב לך ושאתה אדם חברותי ואלו הן תכונות חיוביות והכרחיות ברושם ראשוני.

לאחר שעברנו על התמונה הראשית, מומלץ להוסיף עוד כמה תמונות בכדי שהבחורה תוכל לדפדף ולהיכנס עוד אל העולם שלך. פרופיל עם תמונות נוספות מעבר לתמונה הראשית יראה לבחורה שאתה אדם שלא מסתכם בתמונה אחת, שיש לך עוד תחומי עניין ועוד מה להראות וזה אוטומטית יהפוך אותך לאדם יותר מעניין. אך גם במקרה הזה צריך לדעת איזה תמונות לשים.
נוף- תמונות שאתה נמצא בהן במקומות שונים יראו שאתה אדם שיוצא מהבית ושחווית הרבה חוויות. התמונות האלו יראו שיש לך חיים מעניינים. בהמשך תוכל לנצל את התמונות לנושאי שיחה ולספר סיפורים שונים.

תחביבים- אם יש לך תחביב כמו ספורט כלשהו, לנגן על כלי מסוים, בישול וכ"ו... מומלץ להציג זאת בתמונות שלך. זה יוסיף עניין בך, בתחביב שלך וגם יעזור בנושאי שיחה עתידיים.

חברים- תראה בתמונות שיש לך חיי חברה נורמאלים, תמונות עם חברים יראו שאתה אדם שכיף להיות בסביבתו ותמונה שמראה כיף יוצרת את הרצון להיות חלק מהכיף הזה. גם תמונות עם בחורות יהיו תוספת טובה שתראה שאתה מסתדר עם נשים ובכך הערך שלך יעלה. רק לא להגזים עם התמונות איתן, כמו שנכתב מקודם, אתה לא רוצה להראות שאתה מתאמץ להרשים.

ילדים- אם אתה מחפש קשר רציני, תמונות עם ילדים (אחיינית למשל), יראו שאתה מסתדר עם ילדים ושאתה אדם חם אוהב ומשפחתי.

אפקטים- אם אתה יודע לעבוד בפוטושופ או מכיר מישהו שיוכל לעזור לך, כמה תיקונים בתמונה יכולים לשפר אותה משמעותית.

טיפ נוסף ואחרון- אל תשים תמונות שבכולן אתה מביט אל המצלמה. תמונה או שתיים שבהן אתה מרוכז במה שאתה עושה יראו שאתה שקוע בעולם פנימי ושהמצלמה לא מעניינת אותך. זה יצור עניין וסקרנות כלפי האישיות שלך.


כותב המאמר - אתר דון זואן, המלמד את סודות ההצלחה עם נשים
www.donjuan.co.il

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • החיוך במפגש הראשון - אחד הסימנים המבשרים של קשר טוב הינו החיוך במפגש הראשון. יש משהו בחיוך הזה שפשוט נותן לנו הרגשה שהכול יהיה בסדר.
  • מי לוקח לי את השמיכה - אחת ההנאות הגדולות ביותר של זוגיות היא שינה צד לצד. אבל פעמים רבות אני מתעורר באמצע הליל ותוהה מי לוקח לי את השמיכה
  • מכתבי אהבה ראשונים - הכתיבה משחררת תמיד אמרו לי. כל מה שיושב לך על הלב פשוט תשפכי על הדף. אל תחזרי לקרוא את מה שכבר יצא לך מהלב.
  • זוגיות בחג הפסח - מלבד היציאה מעבדות לחירות, חג הפסח נותן לנו סיבה גם לחגוג את הכניסה לעבדות (זוגיות, עם קריצה כמובן).
  • עוברים לגור יחד - המשפט "עוברים לגור יחד" יכול לעורר בחלקנו שמחה רבה ובחלקנו השני פחד ואפילו חלחלה.איך מתמודדים עימו?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©