תמונה באתרי הכרויות

התמונה שתוביל אתכם לאהבה

תמונה באתרי הכרויות זה דבר חשוב . למה אתם שואלים ? ובכן , תמונה יכולה להוביל אתכם למציאת זוגיות נכונה ואהבה .

חלק 1 – תמונות
בחיים האמיתיים הדבר החשוב ביותר הוא רושם ראשוני- הוא זה שקובע את המשך האינטראקציה. רושם ראשוני מורכב משפת גוף, טון דיבור, מראה חיצוני, מצב רוח וכ"ו... בהיכרויות באינטרנט הרושם הראשוני נוצר לפי הפרופיל שלך, והדבר הראשון שבולט היא תמונת הפרופיל שלך. לפי תמונת הפרופיל נשים וגברים מחליטים האם להקליק על הפרופיל ולהמשיך לקרוא או לא. נתחיל מהתמונה הראשית.

תמונה ראשית עם בחורה אחרת - אתה נמצא כאן בשביל למצוא בת זוג, תמונה ראשית עם בחורה יכולה להראות מאיימת או להראות כמאמץ של להוכיח את יכולותיך עם בנות. ככה או ככה, זה מרתיע בנות.

שרירים- תמונה ראשית שחושפת את הגוף שלך, בין אם הוא שרירי ובין אם לא, מרתיעה נשים. תמונה כזו תראה שאתה מנסה להרשים ולמשוך תשומת לב. גם באינטרנט וגם בחיים האמיתיים, כשבנאדם מנסה להרשים הוא מוריד את הערך שלו. אם אתה בכל זאת רוצה להשוויץ בגוף שלך, שים תמונה שלך במקום שבו זה הגיוני שאתה בלי חולצה, כמו הים למשל, ולא בתור התמונה הראשית.

חיוך- חיוך הוא אחד הדברים הכי חשובים בתמונת פרופיל, הוא מציג אותך כאדם שמח וחברותי. נשים וגם גברים כאחד, נהנים יותר להיות ליד אנשים שמחים. בנוסף חיוך מראה שטוב לך ושאתה אדם חברותי ואלו הן תכונות חיוביות והכרחיות ברושם ראשוני.

לאחר שעברנו על התמונה הראשית, מומלץ להוסיף עוד כמה תמונות בכדי שהבחורה תוכל לדפדף ולהיכנס עוד אל העולם שלך. פרופיל עם תמונות נוספות מעבר לתמונה הראשית יראה לבחורה שאתה אדם שלא מסתכם בתמונה אחת, שיש לך עוד תחומי עניין ועוד מה להראות וזה אוטומטית יהפוך אותך לאדם יותר מעניין. אך גם במקרה הזה צריך לדעת איזה תמונות לשים.
נוף- תמונות שאתה נמצא בהן במקומות שונים יראו שאתה אדם שיוצא מהבית ושחווית הרבה חוויות. התמונות האלו יראו שיש לך חיים מעניינים. בהמשך תוכל לנצל את התמונות לנושאי שיחה ולספר סיפורים שונים.

תחביבים- אם יש לך תחביב כמו ספורט כלשהו, לנגן על כלי מסוים, בישול וכ"ו... מומלץ להציג זאת בתמונות שלך. זה יוסיף עניין בך, בתחביב שלך וגם יעזור בנושאי שיחה עתידיים.

חברים- תראה בתמונות שיש לך חיי חברה נורמאלים, תמונות עם חברים יראו שאתה אדם שכיף להיות בסביבתו ותמונה שמראה כיף יוצרת את הרצון להיות חלק מהכיף הזה. גם תמונות עם בחורות יהיו תוספת טובה שתראה שאתה מסתדר עם נשים ובכך הערך שלך יעלה. רק לא להגזים עם התמונות איתן, כמו שנכתב מקודם, אתה לא רוצה להראות שאתה מתאמץ להרשים.

ילדים- אם אתה מחפש קשר רציני, תמונות עם ילדים (אחיינית למשל), יראו שאתה מסתדר עם ילדים ושאתה אדם חם אוהב ומשפחתי.

אפקטים- אם אתה יודע לעבוד בפוטושופ או מכיר מישהו שיוכל לעזור לך, כמה תיקונים בתמונה יכולים לשפר אותה משמעותית.

טיפ נוסף ואחרון- אל תשים תמונות שבכולן אתה מביט אל המצלמה. תמונה או שתיים שבהן אתה מרוכז במה שאתה עושה יראו שאתה שקוע בעולם פנימי ושהמצלמה לא מעניינת אותך. זה יצור עניין וסקרנות כלפי האישיות שלך.


כותב המאמר - אתר דון זואן, המלמד את סודות ההצלחה עם נשים
www.donjuan.co.il

תמונה באתרי הכרויות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אנונימוס

אנונימוס

פורסם בתאריך: 18/04/2010 16:15:41

בעולם האמיתי לכל איש יש שם, אולם פה ברשת לכל איש יש כינוי. איך אפשר לנצל את האנונימיות ברשת לטובתנו ובאיזה שלב צריך לשים לזה סוף?

לאבלי

לאבלי

פורסם בתאריך: 17/05/2010 09:12:13

הגבר החדש כבר לא צריך לנצח בהורדות ידיים בכדי להיחשב לגברי. הוא אינו חושש לטפח עצמו, להיות קשוב ורגיש ולומר ככה סתם שזה פשוט לאבלי!

אהבה ואור

אהבה ואור

פורסם בתאריך: 26/11/2013 17:10:02

אדם אשר אהבה בליבו לא צריך את האורות כי הם ממילא מצויים בליבו.

צה

צה"ל - אתר הכרויות אמיתי

פורסם בתאריך: 04/11/2010 09:18:35

לכל אחד הזיכרון שלו מהצבא. זיכרונות שונים, אך הווייה זהה. תלבושת אחידה, תנאים לא תנאים וניצוצות שעפים באוויר.

הצעות נישואין דרך אתר הכרויות

הצעות נישואין דרך אתר הכרויות

פורסם בתאריך: 26/09/2009 19:03:26

הכל התחיל שם כשכתבת מסר לבחורה באתר הכירויות – אז איך מגיעים מהודעה ועד הצעות נישואין דרך אתרי היכרויות?

לפגוש את האקס

לפגוש את האקס

פורסם בתאריך: 20/06/2011 10:36:16

כל בחורה שחוותה פרידה כואבת - הרצון לפגוש את האקס הוא הדבר האחרון שבא לה לעשות. איך בכל זאת עושים את זה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר