שכחת סיסמא?
 

תכנוני אהבה לשנה החדשה

תכנוני אהבה לשנה החדשה - 02/10/2012 10:31:31
הגב על מאמר זה
השנה היהודית התחילה ועתה נשאר לנו להחליט כיצד אנו מעוניינים לפעול בשנה זו. מספר דגשים לשנה חדשה בסימן של זוגיות.
תכנוני אהבה לשנה החדשהתחילת השנה הינה יותר מאשר אירוע קלנדרי טכני בלבד. שנה הינה תקופת זמן ארוכה שבה אנו חווים דברים רבים. בנוסף לכך, כל שנה חדש מהווה עבורנו הזדמנות פז עבורנו לתכנן קדימה מספר יעדים שאנו מעוניינים להשיג ולהשתמש בזמן הרב שעומד בפנינו בכדי להשיגם. אחת המטרות החשובות בחיים של כולנו הינה זוגיות טובה ומחזקת. בכדי להגיע לזוגיות כזו אין ספק שיש להשקיע. לכבוד השנה החדשה הכנו עבורכם מספר דגשים תכנוניים בהם תוכלו להשתמש בשנה הקרובה.

התמקדות פנימית.

בכדי לזכות בבני זוג ברמה גבוהה עלינו להעלות את עצמנו גם לרמה שכזו. לא הוגן לצפות למאפיינים מסוימים מהצד השני כשאנו במודע לא מצפים את אותם מאפיינים מעצמנו. לכן, בכדי לזכות בזוגיות נתחיל בהסתכלות על מאפיינים שמושכים אותנו ואחרים בבני זוג ונשתדל לקדם את אותם מאפיינים בעצמנו.
לא מדובר על שינוי קוסמטי בלבד, אלא על הסתכלות פנימית אמיתית שלאחריה נוכל גם להבין האם התכונות שאנו שואפים למצוא בבני זוגנו הינן מציאותיות וברות-השגה. במידה ואנו מצליחים לקיים אותן בעצמנו, אזי התשובה הופכת ליותר ברורה.
מלבד זאת, גם שינויים קוסמטיים יכולים לסייע. קצת חדר כושר, התנסחות יותר ברורה וכדומה.

יחסים עם הסביבה.

אחת הדרכים היעילות למציאת בני זוג פוטנציאליים הינה באמצעות היכרות עם אנשים אחרים. בילוי ממושך עם אותם האנשים במשך שנים מוסיף לנו חברים וחברות נאמנים, אך היכרות עם אנשים חדשים וקבוצות חברים חדשות, מקנה לנו פתח להיכרויות חדשות בתחום הזוגי.
בכדי לנצל את השיטה הזו במלואה חשוב להיות חברותיים יותר בהתנהגותנו ולהשקיע זמן ומאמץ באותן חברויות והיכרויות חדשות. קורה תכופות שאנשים ביישנים נתפסים כסנובים על לא עוול בכפם. נסו לא להיתפס לסטיגמות שכאלו בעצמכם ובנוסף לכך, במידה ואתם יודעים שאתם קצת ביישנים השתחררו, זה יכול רק להועיל לכם.

יחסי זוגיות.

לאחר שתפעלו בכדי להשיג את שני המרכיבים שהדגשנו בפניכם אזי כבר ניתן להתמקד בנושא הזוגיות באופן פרטני יותר. מניסיוננו, בכדי לזכות בזוגיות טובה אשר מתאימה לכם, חייבים להתאזר בסבלנות. אנו מכירים אנשים בני המין השני מידי יום ביומו ולכל אחד מהם/ן יש את הפוטנציאל להיכנס איתנו לזוגיות ממושכת שאף תוביל לחתונה.
הסבלנות נדרשת מכיוון שכמו שכל זוגיות שנתחיל בשנה החדשה יכולה להוביל בסוף לחתונה, כך גם היא יכולה להיגמר ולהיעצר ללא המשך. לכן, מומלץ להסתגל בסבלנות לצד בשני בכל זוגיות אליה אנו נכנסים. לאחר שבחנו את העניין לאורך זמן, נוכל להגיע להחלטה מושכלת וכמה שיותר נכונה לגבי המשך הקשר.

אלו הם רק התכנונים המומלצים שלנו. ספרו לנו על תכנוני האהבה שלכם לשנה החדשה

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • האם לבחור בה או לא? - בהתחלה היא לא ממש נראית לך אבל יש משהו בה שמשאיר אותך לנסות, אז עולה השאלה מה עושים?
  • מה קרה אחרי דייט ראשון - לפעמים הכול מתנהל בצורה מדהימה, הפגישה הראשונה מצוינת ופתאום, הם נעלמים. מה קרה אחרי הדייט הראשון?!
  • לאהוב שלא באופן אקראי - תקופת החגים, מביאה איתה את הצורך לאהוב מחדש. חג הסוכות הינו חג המסמן את הסוכה והאהבה האקראית.
  • על אהבה ועל מחשבה - יום הכיפור כבר בפתח ולכם נותרה תהייה באשר לאהוב שזנחתם ? זה הזמן לבקש ממנו שיסלח לכם.
  • להתחתן בחגים - כולם רוצים להתחתן בחגים או לקבל הצעת נישואין בחגים. אך הדבר לא תמיד צולח.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©