תכנוני אהבה לשנה החדשה

מה תביא השנה החדשה

תחילת השנה הינה יותר מאשר אירוע קלנדרי טכני בלבד. שנה הינה תקופת זמן ארוכה שבה אנו חווים דברים רבים. בנוסף לכך, כל שנה חדש מהווה עבורנו הזדמנות פז עבורנו לתכנן קדימה מספר יעדים שאנו מעוניינים להשיג ולהשתמש בזמן הרב שעומד בפנינו בכדי להשיגם. אחת המטרות החשובות בחיים של כולנו הינה זוגיות טובה ומחזקת. בכדי להגיע לזוגיות כזו אין ספק שיש להשקיע. לכבוד השנה החדשה הכנו עבורכם מספר דגשים תכנוניים בהם תוכלו להשתמש בשנה הקרובה.

התמקדות פנימית.

בכדי לזכות בבני זוג ברמה גבוהה עלינו להעלות את עצמנו גם לרמה שכזו. לא הוגן לצפות למאפיינים מסוימים מהצד השני כשאנו במודע לא מצפים את אותם מאפיינים מעצמנו. לכן, בכדי לזכות בזוגיות נתחיל בהסתכלות על מאפיינים שמושכים אותנו ואחרים בבני זוג ונשתדל לקדם את אותם מאפיינים בעצמנו.
לא מדובר על שינוי קוסמטי בלבד, אלא על הסתכלות פנימית אמיתית שלאחריה נוכל גם להבין האם התכונות שאנו שואפים למצוא בבני זוגנו הינן מציאותיות וברות-השגה. במידה ואנו מצליחים לקיים אותן בעצמנו, אזי התשובה הופכת ליותר ברורה.
מלבד זאת, גם שינויים קוסמטיים יכולים לסייע. קצת חדר כושר, התנסחות יותר ברורה וכדומה.

יחסים עם הסביבה.

אחת הדרכים היעילות למציאת בני זוג פוטנציאליים הינה באמצעות היכרות עם אנשים אחרים. בילוי ממושך עם אותם האנשים במשך שנים מוסיף לנו חברים וחברות נאמנים, אך היכרות עם אנשים חדשים וקבוצות חברים חדשות, מקנה לנו פתח להיכרויות חדשות בתחום הזוגי.
בכדי לנצל את השיטה הזו במלואה חשוב להיות חברותיים יותר בהתנהגותנו ולהשקיע זמן ומאמץ באותן חברויות והיכרויות חדשות. קורה תכופות שאנשים ביישנים נתפסים כסנובים על לא עוול בכפם. נסו לא להיתפס לסטיגמות שכאלו בעצמכם ובנוסף לכך, במידה ואתם יודעים שאתם קצת ביישנים השתחררו, זה יכול רק להועיל לכם.

יחסי זוגיות.

לאחר שתפעלו בכדי להשיג את שני המרכיבים שהדגשנו בפניכם אזי כבר ניתן להתמקד בנושא הזוגיות באופן פרטני יותר. מניסיוננו, בכדי לזכות בזוגיות טובה אשר מתאימה לכם, חייבים להתאזר בסבלנות. אנו מכירים אנשים בני המין השני מידי יום ביומו ולכל אחד מהם/ן יש את הפוטנציאל להיכנס איתנו לזוגיות ממושכת שאף תוביל לחתונה.
הסבלנות נדרשת מכיוון שכמו שכל זוגיות שנתחיל בשנה החדשה יכולה להוביל בסוף לחתונה, כך גם היא יכולה להיגמר ולהיעצר ללא המשך. לכן, מומלץ להסתגל בסבלנות לצד בשני בכל זוגיות אליה אנו נכנסים. לאחר שבחנו את העניין לאורך זמן, נוכל להגיע להחלטה מושכלת וכמה שיותר נכונה לגבי המשך הקשר.

אלו הם רק התכנונים המומלצים שלנו. ספרו לנו על תכנוני האהבה שלכם לשנה החדשה

תכנוני אהבה לשנה החדשה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך להכיר באינטרנט

איך להכיר באינטרנט

פורסם בתאריך: 19/04/2021 11:58:48

מחפשים אהבה? במאמר זה תמצאו את המידע שיעזור לכם להכיר באינטרנט, מבלי לצאת מהבית לפחות בשלב הראשוני

אהבה כפולה

אהבה כפולה

פורסם בתאריך: 11/08/2011 16:30:58

אהבה כפולה נשמעת מושכת אבל היא יכולה להתפתח לבעיה גדולה שתפגע בכל הצדדים המעורבים. האם זה שווה את זה?

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

פורסם בתאריך: 15/09/2020 10:26:09

לאחר חצי שנה בה לא הצלחת ליזום דייט עם בחורה מעניינת, החלטת לשנות אסטרטגיה ולנסות להכיר בחורות איכותיות דרך אתר הכרויות ייעודי. איך עושים את זה נכון? הכל לפניכם.

איך לשמר זוגיות לאורך זמן

איך לשמר זוגיות לאורך זמן

פורסם בתאריך: 13/09/2021 15:12:48

בין אם מדובר בזוגיות קצרה או שמדובר בזוגיות ממוסדת. אז איך משמרים זוגיות לאורך זמן?

שקר לבן כדרך למציאת אהבה

שקר לבן כדרך למציאת אהבה

פורסם בתאריך: 07/11/2010 17:38:58

לימדו אותנו שאסור לשקר, אך גם לימדו על ההבדל בין שקר אמיתי לשקר לבן. כיצד שקר לבן יכול לשרת אותנו במציאת אהבה?

חיזור באתר הכרויות

חיזור באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 09/10/2011 15:34:20

להפתעתם של רבים, גם באתרי הכרויות קיים צורך בחיזור. במאמר ניתן לכם טיפים כיצד להשיג את אהוב/ת ליבכם בקלות וביעילות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר