שיימינג בפייסבוק

תחשוב שוב לפני שיימינג בפייסבוק

"אהבה זה כואב נאמר לא פעם. תאמינו לי אני יודעת. המון פעמים רציתי לכתוב סטטוסים בפייסבוק על גברים שפגעו בי. עשיתי זאת פעם אחת ולמדתי כי סטטוסים לפייסבוק לא תמיד עובדים; לא תמיד מסייעים לאגו הפצוע להחלים מדייט ראשון שלא התממש לכדי דייט שני". מוסר ההשכל מן הסיפור הקצרצר שסיפרנו זה עתה: יש חוקי "עשה ואל תעשה" לפרסום סטטוסים בכל אחד מהרשתות החברתיות. מה שנראה כייצר נקמה לגיטימי לגמרי יכול להפוך למפלצת מפחידה בת שלושה ראשים שתירק לעבריכם אש חוזרת. מעוניינים בכל זאת לפרסם סטטוס בפייסבוק כדי לשחרר קיטור? הנה שישה חוקים שלא כדאי לעבור עליהם. לפני שאתם מפרסמים – עיצרו וקיראו.

פעם מפסידים ופעם מנצחים:

1. ההפסד הוא לא שלו/ה – אתם כותבים את אחד מאותם סטטוסים לפייסבוק, עסייסיים ונזעמים כמו שרק אתם יודעים לכתוב לבחור או בחורה שאתם מעוניינים לעשות להם שיימיניג. סטטוס בנוסח "ההפסד כולו שלך" (בלשון זכר או נקבה). וואלה? סורי לנפץ את הבועה שאתם חיים בה. אתם אומנם יפים ומושלמים, אך הנה, יש מישהו או מישהי שאינם מעוניינים ויודעים בדיוק מה הם מפסידים.

2. המתמודדים על התואר ורדה רזיאל ז´קונט – מכירים את זה שאחרי שאתם כותבים סטטוסים בפייסבוק על אכזה או עצב, בייחוד אחרי דייט כושל, קמים להם כפטריות אחרי הגשם החברים היועצים. "תעשי לו כך, כדי לקבל כך" "אם תעשה כך, אולי היא תבין כך". העצות הללו מיותרות ואינן מקלות במאומה על התוצאה העגומה של הדייט הראשון ולא בהכרח יובילו לדייט שני.

3. אם זה לא זה הסירו מרשימת התפוצה – אוקיי, דייט שני כבר לא יהיה. את האמת לא קרה כלום. פשוט ממשיכים הלאה. אך אם אתם מעוניינים לסכם את החוויה לשתף את כולם, ודאו שהסרתם את הבחור או הבחורה שאיתם יצאתם מרשימת החברים שלכם בפייסבוק. אתם אמנם לא חייבים להם דין וחשבון, אך עדיף להימנע מאי נעימויות.

שם המשחק – על כבוד, הדדיות ומה שביניהם:

4. "מספיק ודי" - יצאתם לדייט ראשון או אפילו דייט שני ונראה כי האופציה להמשך הקשר רחוקה מתמיד? שוב, אין לכם מה לעשות נגד זה. אם אין כימיה דבר לא יעזור. אך מה קורה אם הצד השני לא מפסיק לנדנד? אם גם אתם מאותם אנשים הכותבים סטטוסים בפייבוק בסגנון "אם לא הבנת אז די לחפור!", חבל. פשוט מחקו אותם וזהו. אל תשרפו גשרים סתם.

5. "מי רוצה אותך יא @$%*^5$$!" – כשעצבניים מקללים. נו, מילא, אך מדוע לכתוב סטטוסים לפייסבוק מלאי קללות, כשאתם יודעים שהסטטוס יגרור תגובות בנוסח "מה קרה?" "מה הולך?" ועוד. תפנימו סטטוסים בפייסבוק בסגנון המקלל לא תורמים לשמכם הטוב. מי בכלל רצה במי שקיללתם? הלו? אתם!

6. "מאחל/ת לך את הטוב ביותר" – תודו שגם לכם יצא לרשום סטטוסים בפייסבוק כגון: "טוב, בהצלחה בהמשך". "למרות הכול אני הכי מפרגנת", לאחר דייט ראשון או דייט שני. נו באמת! Give Us A Break. מאחורי כל סטטוסים לפייסבוק המנוסחים באופן כך, בייחוד לאחר דייט לא מוצלח יש כוונה נסתרת אחת: "הלוואי שלא תצליחו למצוא אהבה לעולם".

כנראה שהאגו הוא האויב הגדול ביותר של האדם. נצלו את הפגיעות למעשים טובים יותר מלבד שיימינג. החיים יפים יותר כשלא נותנים משקל רב כל כך לכל אדם שפוגשים.

שיימינג בפייסבוק

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סילבסטר 2012

סילבסטר 2012

פורסם בתאריך: 28/12/2011 16:36:39

הסילבסטר מתקרב בצעדי ענק ואיתו גם החגיגות הידועות. מה איתכם? יש לכם תוכניות לסילבסטר?

הרמוניה בקשר

הרמוניה בקשר

פורסם בתאריך: 21/12/2011 14:43:03

שמירה על קשר בריא מתאפשרת באמצעות יצירת תחושה נעימה של הרמוניה. אז איך יוצרים הרמוניה בקשר?

צימר בצפון

צימר בצפון

פורסם בתאריך: 22/11/2010 19:55:50

צימר - רק מלהגיד את המושג הזה מתחילים לנשום. מחפשים צימרים בצפון? איך לבחור נכון צימר בצפון, הכל בכתבה שלפניכם.

אתרי הכרויות בעידן הרשתות החברתיות

אתרי הכרויות בעידן הרשתות החברתיות

פורסם בתאריך: 11/08/2021 11:23:21

בעידן של ימינו כבר אין צורך לצאת מהבית כדי להכיר בני זוג למטרת קשר, כיוון שהיכרויות כאלו יכולות להתרחש אונליין דרך רשת האינטרנט

פתקים של אהבה

פתקים של אהבה

פורסם בתאריך: 28/10/2013 16:29:29

הוא תמיד משאיר לה פתקים נחמדים בכל מקום, הוא יודע מה זה גורם לה לחשוב. הפתקים מונחים בכל מיני צורות וגוונים...

זוגי

זוגי

פורסם בתאריך: 07/03/2010 09:52:15

"בן זוגי הכין לי אתמול ארוחה מהסרטים" - מה בן זוגך עשה בשבילך? כל הזמן תחרויות והשוואות...

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר