שימוש בהומור

מנגנון מצוין בכל מצב נפשי בו נמצאים

הוא יעזור לכם גם כדי להצליח למצוא בני זוג איכותיים

השאיפה העיקרית שלכם בתקופה הנוכחית היא למצוא בן זוג איכותי שכיף לבלות אותו, ואולי בהמשך הוא אפילו יהפוך להיות בן זוג קבוע איתו תזכו לעבור שלל חוויות זוגיות מיוחדות. למרות שכרגע זוהי המטרה העיקרית העומדת לנגד עיניכם, חשוב לא לחשוף זאת בפני בני זוג פוטנציאליים אותם מכירים לראשונה כיוון שהדבר עשוי מעט להלחיץ ואף להבריח אותם.
אז מה עושים כדי להסתיר את זה? פשוט משתמשים בהומור! שימוש בהומור הוא מנגנון מצוין בכל מצב נפשי בו נמצאים כדי להפיג מתח, חשש או חרדה והוא כמובן יעזור לכם גם כדי להצליח למצוא בני זוג איכותיים שאוהבים הומור. לא בטוחים מה הדרך הנכונה להביע הומור? חוששים שתגשימו מדי עם ההומור ותשיגו את המטרה ההפוכה שרציתם? ריכזנו כאן כמה טיפים לשימוש בהומור שיסייעו לכם להצלחה במציאת בן זוג.

שליחת הודעות משעשעות וקלילות

אם אתם משתמשים באתרי הכרויות כדי ליצור וליזום הכרויות עם בני זוג רלוונטיים לכם, זכרו תמיד להשתמש בהומור כבר ביצירת הקשר הראשונית ביניכם. אתרי הכרויות מאפשרים לשלוח הודעות אישיות למשתמשים אחרים, ולכן כבר בפנייה הראשונה אל בן זוג שמצא חן בעיניכם כדי להתחיל עם משפט משעשע כמו "קמתי הבוקר עם תחושה שיקרה לי משהו טוב, והנה הפרופיל שלך הופיע אצלי".
אם אתם פחות בעניין של משפטי פתיחה שנונים, זכרו לשלוח הודעות עם תוכן משעשע וקליל לבני זוג שמוצאים חן בעיניכם, וכך תעלו את הסיכויים לקבלת הודעה חוזרת ואפשרות למציאת בן זוג.

ליזום פגישה ראשונה בסדנת צחוק

עברתם כבר את שלב השיחות הראשונות והשלב הבא הוא פגישה ראשונה? בחרו מקום מקורי ומשעשע להיפגש בו, כמו לדוגמה סדנת צחוק איכותית שתאפשר לצד השני להכיר את החלק ההומוריסטי והמעט שטותי באופי שלכם. בנוסף לכך, פגישה ראשונה בסדנת צחוק תסייע לשניכם להשתחרר מעט מתחושת המבוכה והחשש שיש בדרך כלל בהיכרות כזו.

לערוך מפגשי היכרות זוגיים במקומות מיוחדים ולא רשמיים

הפגישה הראשונה עברה בצורה נהדרת? מצוין! כעת שעברתם להיפגש באופן קבוע בתדירות גבוהה, עליכם למצוא מקומות מיוחדים ומשעשעים בהם תוכלו לבלות יחד. ישיבה במסעדה יכולה להיות נחמדה, אך חוץ מלשבת לאכול ולדבר אינכם יכולים לעשות יותר מדי מעבר לכך. לכן כדאי לחפש אחר מקומות פחות רשמיים בהם תוכלו להשתטות מעט, ולהמשיך עם החוויה ההומוריסטית של ההיכרות הזוגית.
מופעי סטנד אפ יכולים להיות בחירה מצוינת, במיוחד אם מדובר על במות המאפשרות גם לקהל לעלות ולאלתר בדיחות, כדי שתוכלו לצחוק יחד עם אנשים אחרים שמנסים להצחיק או אפילו להתנסות בכך בעצמכם. גם ערבי שירה ומועדוני קריוקי יכולים להתאים לאווירה המשעשעת שאתם מחפשים בפגישות הזוגיות, או משחקים זוגיים יחד באטרקציות כיפיות בסגנון חדרי בריחה או באולינג.


שימוש בהומור

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מי אוהב יותר?

מי אוהב יותר?

פורסם בתאריך: 04/02/2013 12:37:26

מי אוהב יותר? האם זה נכון מה שאומרים שהאישה היא תמיד זו שאוהבת יותר והגבר הוא זה שנמנע מאהבה?

"אל תשתפו את זה!" תופעה מזיקה ומסוכנת

פורסם בתאריך: 10/02/2015 14:53:51

כנראה שאלימות ברשת החברתית הפכה להיות דבר של מה בכך. אנחנו החלטנו לדבר על הנושא ולשתף בסיפור אחד כואב.

סדנאות לערבי חברה

סדנאות לערבי חברה

פורסם בתאריך: 20/03/2019 14:25:37

אחת מהפעילויות המומלצות לערבי חברה של העובדים הוא סדנה קבוצתית וחווייתית, אבל איזו סדנא כדאי לבחור? הכל במאמר שלפניכן.

לחיות את הרגע

לחיות את הרגע

פורסם בתאריך: 18/02/2013 13:09:09

רובנו מנסים להוציא לוח זמנים למערכת היחסים שלנו, האם זה מתבקש? או שאולי עדיף לקבל את ההווה ורק אחר כך את העתיד

לאבלי

לאבלי

פורסם בתאריך: 17/05/2010 09:12:13

הגבר החדש כבר לא צריך לנצח בהורדות ידיים בכדי להיחשב לגברי. הוא אינו חושש לטפח עצמו, להיות קשוב ורגיש ולומר ככה סתם שזה פשוט לאבלי!

מזל שור (21 באפריל – 20 במאי)

מזל שור (21 באפריל – 20 במאי)

פורסם בתאריך: 06/11/2009 13:08:43

בני מזל שור הם חלק ממזלות האדמה. הם תמיד מאורגנים, מסודרים ויודעים בדיוק מה הם רוצים. התאמת מזל שור.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר