שכחת סיסמא?
 

שייבה

שייבה - 18/04/2010 16:39:50
הגב על מאמר זה
שייבה היא מילת הקסם שתציל אתכם מכל מצב, גם כאשר אתם נמצאים בבליינד דייט מזעזע, שנראה כי אין ממנו כל מוצא.
יום אחד מתקשרת אלי חברתי הטובה, לספר כי מצאה עבורי לא פחות מאשר אהבה.
היא לא יודעת עליו הרבה, אבל הוא נחשב לבחור מוצלח, עם תפקיד טוב בחברה שבה עובד בעלה. הוא רציני ומיושב, ובעיקר מחפש כמוני את אהבת חייו.

מהוססת מעט מהבליינד דייט החפוז, הפנתי אליה בקשה, שתהיה לי במידת הצורך כגלגל הצלה! החלטנו כי לפגישה יצטרפו היא ובעלה, ובמידה ואומר את המילה שייבה תצטרך להפגין תושייה ולהציל אותי מהזוועה.

הערב הגדול הגיע והיא התקשרה להזכיר לי את מילת הקסם שייבה ולהרגיע. הגענו כולנו למסעדה והבחור נראה דווקא לא רע. לאחר מילות ומחוות הנימוס, ורושם ראשוני מאוד חיובי, אני כבר מחליטה לשים את שייבה מילת הקסם מאחורי.
פתאום ככל שאורכת השיחה, אני מבינה שהוא נדלק בכלל על הבחורה הלא נכונה. לאט לאט עם התפתחות העניינים אני מבינה שאני כלל לא באור הזרקורים. במקום להתעניין בי בשאלות, מרעיף הוא דווקא על חברתי הרבה מחמאות.

לפתע מסתננת לשיחה שייבה מילת הקסם, שמגיעה בניגוד למצופה מכיוון חברתי בעצם. מייד אני תופסת כאב בטן מדומה ובלתי צפוי, ואת הפגישה הכושלת מסיימת באופן כפוי. מאז במצבים שונים, עבור חברתי ועבורי, שייבה היא מילת הקסם כשזקוקים לחילוצים דחופים!

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • נענע - אין כמו לשתות כוס תה עם נענע בערב סגריר של חורף קר, מחובקים על הספה, מלטפים ואוהבים. אך מה אם הוא לא "כוס התה" שלך?
  • תפוז - לפעמים כשאנחנו מתכתבים עם אחרים באתרי הכירויות יוצא לנו לתהות מדוע בחרו כינוי כזה או אחר. לפעמים לא צריך ללכת רחוק מדי.
  • לצאת לעצמאות - חופשי זה לא תמיד לגמרי לבד. בעזרת האיזון הנכון אפשר למצוא את המתכון, איך יוצאים לעצמאות ולחופש ונשארים בתוך הקשר?
  • גופ ונפש - היכן אחד מתחיל והשני נגמר? מצב גופני לא טוב מערער את הנפש. מה עושים כשזה הנפש שמערערת את מצבנו הגופני, ואיך כל זה קשור לאהבה?
  • אנונימוס - בעולם האמיתי לכל איש יש שם, אולם פה ברשת לכל איש יש כינוי. איך אפשר לנצל את האנונימיות ברשת לטובתנו ובאיזה שלב צריך לשים לזה סוף?
  • למה לא לעבור לגור יחד - לגור יחד? לפעמים עדיף ביחד אבל כל אחד לחוד. מה עשוי להיות מעיק בלגור יחד? מסתבר שלא מעט דברים.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©