שכחת סיסמא?
 

רק אהבה מביאה אהבה

רק אהבה מביאה אהבה - 17/12/2012 13:43:57
הגב על מאמר זה
רק אהבה תביא לכם אהבה, על מנת לגרום לה לאהבה להכנס אל ליבכם תצטרכו לעשות כמה דברים.
רק אהבה מביאה אהבה אתם כמהים לאהבה אבל לעיתים לא לוקחים בחשבון את מה שמתלווה לכל סיפור האגדה, אתם לא פעם מביאים אנשים לחייכם שלא באמת קשורים לרצונות שלכם ולמי שאתם, הקלישאה שהפכים נמשכים מזמן כבר נטשה ואתם צריכים להבין שככל שתהיו דומים, כך גם יהיו הרצונות שלכם, ימי הדרמות חלפו ואתם מוכנים בהחלט לקשר מחייב, תוסס אם כי רגוע ובעיקר שקט ומפרה.


איך להביא אהבה נכונה?

זה לא העניין הזה של להביא אהבה כמו חפץ, כשנשאלת השאלה איך להביא אהבה מתכוונים, איך לאהוב באופן הנכון את האדם הנכון, את זה שכל כך קוסם לכם ובנשימה אחת מתאים לכם עד כמה שאפשר.

כשאתם יוצאים לבלות עם האנשים הלא נכונים, הם מן הסתם יביאו איתם עוד קבוצה של אנשים בלתי נכונים, יש מצב שאולי לא תכירו את האדם הספציפי מתוך מחשבה שהוא לא מתאים לכם, אבל חשוב לזכור, המשפט שאומר, אמור לי מי אתה ואומר לך מי חברייך, הינו משפט נכון ביותר, אתם תצאו בחברה מסויימת שאינה מתאימה לכם ונכון שלא תתאהבו באדם שהכיר לכם את שאר החברה אבל ויש אבל, אתם תתאהבו סביר להניח בחבר המסוקס שהצטרף לאותה חברה שלא הכי מתאימה לכם והנה כמה שניסיתם שלא להיות עם אדם איקס אתם בהחלט תהיו עם אדם ווי שמאוד דומה לאדם שלא רציתם, רק בצורה קצת שונה, מראה חיצוני כבר אמרנו? זו מספיק סיבה "טובה" איך לא להביא את הדבר הנכון, זה חשוב אבל לא כל העניין.

נו אז איך בכל זאת להביא אהבה אמיתית וטובה? העדיפו להסתובב בחברה טובה, מהסוג שיכול להפרות ולהעניק לכם רגעים של ידע, אהבה, רגיעה ובעיקר למידה, למידה ושוב למידה, אנשים יקרים, כל אדם הוא עולם וכך אתם אמורים להתייחס לדברים ולצד זאת עם כל זה שכל אדם הוא בהחלט עולם יש עולמות שבהחלט לא מתאימים לכל אחד.


על אהבה ואנרגיה

אם הגעתם לגיל מסויים שאתם מחפשים את השקט ואת הנחלה אתם לבטח תחפשו בן זוג רגוע, שמח ונינוח שיגרום לכם לחייך חיוב רחב בכל פעם שתזכרו מדוע החלטתם להעצים את ההכרות, אם תתאמצו תוכלו לחוש את האנרגיה של אותו האדם, בחנו את יחסו לסביבה ולחבריו הקרובים, בדקו אם הוא כעסן ונוטה לוויכוחים, אל תתמכרו לטעם האהבה באופן מוחלט לפני שאתם בודקים את האנרגיה החגה סביבו.

בסיכום דבר, זה חשוב ויפה לאהוב ולא תמיד אנחנו באמת יודעים אם זה או זו המיועדת ועדיין אם תסתכלו סביב ותתנו צאנס לאנרגיה האופפת מסביב, רק אז, אולי תוכלו לגלות מי עומד מולכם והאם אחרי הכל שווה להעניק לו אהבה.


אם יש לכם סיפורים דומים נשמח לשמוע אותם.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • בילוי ילדותי - קחו פסק זמן מהשגרה המייגעת וחזרו שנים אחורה לילדות. צאו לבילוי שכל מטרתו הוא כיף אחד גדול.
  • מה הצבע האהוב עלינו - לרובנו יש צבע אהוב. אבל מהו מסמל? ומה הוא יכול לגלות לנו לגבי האנשים עמם אנחנו יוצאים?
  • אהבה חמה בחורף קר - סוף הקיץ הוא הזמן המתאים ביותר למציאת זוגיות. גלו כיצד גם אתם יכולים למצוא אהבה חמה בחורף קר ומאיים.
  • בילויים זוגיים לחורף - העונה הקרה בפתח ואיתה הדאגה משהות משמימה בבית. לצורך זה הכנו עבורכם רשימה של בילויים זוגיים לחורף מהנה.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי sdoron , בתאריך 24/12/2012 08:23:38
??
לא ברור בעליל.. ריק מתכלית..
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©