רק אהבה מביאה אהבה

אנרגיה חיובית

אתם כמהים לאהבה אבל לעיתים לא לוקחים בחשבון את מה שמתלווה לכל סיפור האגדה, אתם לא פעם מביאים אנשים לחייכם שלא באמת קשורים לרצונות שלכם ולמי שאתם, הקלישאה שהפכים נמשכים מזמן כבר נטשה ואתם צריכים להבין שככל שתהיו דומים, כך גם יהיו הרצונות שלכם, ימי הדרמות חלפו ואתם מוכנים בהחלט לקשר מחייב, תוסס אם כי רגוע ובעיקר שקט ומפרה.


איך להביא אהבה נכונה?

זה לא העניין הזה של להביא אהבה כמו חפץ, כשנשאלת השאלה איך להביא אהבה מתכוונים, איך לאהוב באופן הנכון את האדם הנכון, את זה שכל כך קוסם לכם ובנשימה אחת מתאים לכם עד כמה שאפשר.

כשאתם יוצאים לבלות עם האנשים הלא נכונים, הם מן הסתם יביאו איתם עוד קבוצה של אנשים בלתי נכונים, יש מצב שאולי לא תכירו את האדם הספציפי מתוך מחשבה שהוא לא מתאים לכם, אבל חשוב לזכור, המשפט שאומר, אמור לי מי אתה ואומר לך מי חברייך, הינו משפט נכון ביותר, אתם תצאו בחברה מסויימת שאינה מתאימה לכם ונכון שלא תתאהבו באדם שהכיר לכם את שאר החברה אבל ויש אבל, אתם תתאהבו סביר להניח בחבר המסוקס שהצטרף לאותה חברה שלא הכי מתאימה לכם והנה כמה שניסיתם שלא להיות עם אדם איקס אתם בהחלט תהיו עם אדם ווי שמאוד דומה לאדם שלא רציתם, רק בצורה קצת שונה, מראה חיצוני כבר אמרנו? זו מספיק סיבה "טובה" איך לא להביא את הדבר הנכון, זה חשוב אבל לא כל העניין.

נו אז איך בכל זאת להביא אהבה אמיתית וטובה? העדיפו להסתובב בחברה טובה, מהסוג שיכול להפרות ולהעניק לכם רגעים של ידע, אהבה, רגיעה ובעיקר למידה, למידה ושוב למידה, אנשים יקרים, כל אדם הוא עולם וכך אתם אמורים להתייחס לדברים ולצד זאת עם כל זה שכל אדם הוא בהחלט עולם יש עולמות שבהחלט לא מתאימים לכל אחד.


על אהבה ואנרגיה

אם הגעתם לגיל מסויים שאתם מחפשים את השקט ואת הנחלה אתם לבטח תחפשו בן זוג רגוע, שמח ונינוח שיגרום לכם לחייך חיוב רחב בכל פעם שתזכרו מדוע החלטתם להעצים את ההכרות, אם תתאמצו תוכלו לחוש את האנרגיה של אותו האדם, בחנו את יחסו לסביבה ולחבריו הקרובים, בדקו אם הוא כעסן ונוטה לוויכוחים, אל תתמכרו לטעם האהבה באופן מוחלט לפני שאתם בודקים את האנרגיה החגה סביבו.

בסיכום דבר, זה חשוב ויפה לאהוב ולא תמיד אנחנו באמת יודעים אם זה או זו המיועדת ועדיין אם תסתכלו סביב ותתנו צאנס לאנרגיה האופפת מסביב, רק אז, אולי תוכלו לגלות מי עומד מולכם והאם אחרי הכל שווה להעניק לו אהבה.


אם יש לכם סיפורים דומים נשמח לשמוע אותם.

רק אהבה מביאה אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מה מחבל לנו במציאת זוגיות

מה מחבל לנו במציאת זוגיות

פורסם בתאריך: 10/05/2021 14:21:54

למה כל התחלה של קשר מסתיים לאחר דייט.המיקוד לא צריך להיות על מה לא בסדר בכם, אלא על הדברים שמחבלים לכם ביצירת זוגיות.

זוגי

זוגי

פורסם בתאריך: 07/03/2010 09:52:15

"בן זוגי הכין לי אתמול ארוחה מהסרטים" - מה בן זוגך עשה בשבילך? כל הזמן תחרויות והשוואות...

אי אפשר לקנות אהבה

אי אפשר לקנות אהבה

פורסם בתאריך: 03/06/2013 14:10:11

האם סיפורי אהבה עדיין שרירים וקיימים בפועל? מהי אהבה? מה על האביר על הסוס? אהבה.

להתאהב בצרפת

להתאהב בצרפת

פורסם בתאריך: 20/01/2015 15:37:03

האירועים בצרפת בשבועיים האחרונים לא הותירו אותנו אדישים. אנו מביאים שני סיפורי אהבה רומנטיים שיאירו מעט ויחממו את הלב.

לאהוב שלא באופן אקראי

לאהוב שלא באופן אקראי

פורסם בתאריך: 27/09/2012 13:42:48

תקופת החגים, מביאה איתה את הצורך לאהוב מחדש. חג הסוכות הינו חג המסמן את הסוכה והאהבה האקראית.

המלצות לטיול רומנטי בארץ

המלצות לטיול רומנטי בארץ

פורסם בתאריך: 16/02/2014 15:10:27

בואו ונדבר על מקומות רומנטיים בארץ. אתם רוצים לפנק ולרגש את מי שאתם אוהבים? כנסו וקבלו כמה רעיונות לטיולים מפנקים בישראל

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר