שכחת סיסמא?
 

הפתקים שהוא משאיר לה

פתקים של אהבה - 28/10/2013 16:29:29
הגב על מאמר זה
הוא תמיד משאיר לה פתקים נחמדים בכל מקום, הוא יודע מה זה גורם לה לחשוב. הפתקים מונחים בכל מיני צורות וגוונים...
פתקים של אהבההוא מודע ליכולת ולרצון שלה להגדיר את האהבה באמצעות פתקים. כך הוא מתחיל ומסיים את היום באהבה.

הוא תמיד משאיר לה פתקים נחמדים בכל מקום, הוא יודע מה זה גורם לה לחשוב. הפתקים מונחים בכל מיני צורות וגוונים. המקום לא ממש צפוי ומכאן שיש את הריגוש. יש לא מעט רגשנות והפתקים תפקידם לחזק את הרגש. רגשנות, זה בהחלט שם המשחק. כך למעשה מזיזים את הדברים ואת ההתרחשויות באשר הן.

אני אוהב אותך יקירתי

את הפתק הראשון הוא כתב לה כשגילה את אהבתו אליה. הוא כתב לה כמה הוא אוהב אותה ודאג לכתוב את הפתק הזה בצבעים שונים ובפרט מיקומים שונים. אז נכון שהמילים השתנו אבל המיקום היה מחזיר את הרגש בכל פעם מחדש. המילה אני אוהבת אותך או אוהב אותך, הינה שרשרת של מילים יפות שאף פעם אין בהן קץ. לפתק הנחמד יש את היכולת הגדולה לשמח כל אחד ואחת. לקבל את המילה אני אוהבת אותך, זה לקבל את המתנה היפה ביותר.

תתחתני איתי?

השלב הבא, מגיע גם כפתק נוסף, היכן אפשר להשאיר פתק עם המשפט תתחתני איתי? על המקרר וודאי שלא, אבל בהחלט שניתן להותיר את הפתק על המיטה או על הכר ולצרף לזה וורד גדול ואדום כיין. גם כאן, מדברים על צמד מילים יפות.

אל תשכח להתקשר אליי

את הפתק הזה לא הייתן רוצות לרשום יתר על המידה. אפשר לרשום אותו רק פעם אחת ולצרף לזה חיוך או פרצוף אובד עצות. כך למעשה, הופך הפתק לבקשה קטנה ותמימה. אף אחד לא רוצה להעביר מסרים בעלי סימני קריאה.

שיהיה לך יום נפלא

הפתק הבא מדבר על היום הנפלא. כולם אוהבים לקבל את היום הנפלא נוכח מקבץ של כריכים טעימים. התחושה שמישהו דואג לך, מישהו אכן חושב עליך ללא הפסקה. הוא שם והוא לא עוזב אותך, הוא רוצה לספק לך את כל האפשרויות, המילה והתחושה של יום נפלא, היא חלק מהדברים ולמרות שמדובר במילים, הן הופכות למציאות בעלת אור גדול.

אתה הכי חשוב לי בעולם

הפתק הזה לא יופיע בכל יום על המקרר, אתה הכי חשוב לי בעולם, זו בהחלט תחושה בלתי נגמרת, להיות חשוב למישהו ללא תנאי, זה מה שהופך את הדברים לייחודיים בהחלט. אתה הכי חשוב לי בעולם, פתק אחד שאפשר להותיר על המקרר אחת לשבועיים או לאחר וויכוח קולח וקטן.

בסיכום דבר, לכל פתק יש את המקום שלו. הפתקים תפקידם לגרום לחיוך המיוחל. הם חזקים ויש בהם נקודה קטנה שהופכת את הדברים לטובים ביותר. האושר שם וכך גם החיוך הבלתי נגמר.

רוצים לספר לנו על משהו דומה? נשמח אם תשתפו אותנו בכל הקשור בסיפורים הדומים.
אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • לאן לא ללכת בדייט ראשון - הרבה מאד מהצלחת הדייט היא המיקום, לאן כדאי ולאן לא כדאי ללכת בפגישה ראשונה
  • אהבה אמיתית בפעם אחת - האם אפשר לאהוב פעם אחת כל החיים? הכול עניין של השקפה והתבוננות נכונה.
  • אהבה או נוחיות? - האם גם אתן ניהלתן מערכת יחסים שלא ידעתם לאן היא הולכת? האם אנחנו יחד מאהבה או נוחיות? איך מתמודדים עם זה?
  • ללכת בעקבות הלב - כשהוא עזב את הארץ, הדברים הפכו קשים מנשוא ללא מעט אנשים. כשהוא חזר, הדברים השתנו לבלתי היכר.
  • פלירטוט - לא מה שחשבתם - פלירטוט או פלירתות? האם כדאי לפלרטט? איך לעשות זאת נכון? הכנסו ואולי תלמדו כמה סודות...


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©