פתקים של אהבה

הפתקים שהוא משאיר לה

מה אומר כל פתק, ומתי כותבים אותם?

הוא מודע ליכולת ולרצון שלה להגדיר את האהבה באמצעות פתקים. כך הוא מתחיל ומסיים את היום באהבה.

הוא תמיד משאיר לה פתקים נחמדים בכל מקום, הוא יודע מה זה גורם לה לחשוב. הפתקים מונחים בכל מיני צורות וגוונים. המקום לא ממש צפוי ומכאן שיש את הריגוש. יש לא מעט רגשנות והפתקים תפקידם לחזק את הרגש. רגשנות, זה בהחלט שם המשחק. כך למעשה מזיזים את הדברים ואת ההתרחשויות באשר הן.

אני אוהב אותך יקירתי

את הפתק הראשון הוא כתב לה כשגילה את אהבתו אליה. הוא כתב לה כמה הוא אוהב אותה ודאג לכתוב את הפתק הזה בצבעים שונים ובפרט מיקומים שונים. אז נכון שהמילים השתנו אבל המיקום היה מחזיר את הרגש בכל פעם מחדש. המילה אני אוהבת אותך או אוהב אותך, הינה שרשרת של מילים יפות שאף פעם אין בהן קץ. לפתק הנחמד יש את היכולת הגדולה לשמח כל אחד ואחת. לקבל את המילה אני אוהבת אותך, זה לקבל את המתנה היפה ביותר.

תתחתני איתי?

השלב הבא, מגיע גם כפתק נוסף, היכן אפשר להשאיר פתק עם המשפט תתחתני איתי? על המקרר וודאי שלא, אבל בהחלט שניתן להותיר את הפתק על המיטה או על הכר ולצרף לזה וורד גדול ואדום כיין. גם כאן, מדברים על צמד מילים יפות.

אל תשכח להתקשר אליי

את הפתק הזה לא הייתן רוצות לרשום יתר על המידה. אפשר לרשום אותו רק פעם אחת ולצרף לזה חיוך או פרצוף אובד עצות. כך למעשה, הופך הפתק לבקשה קטנה ותמימה. אף אחד לא רוצה להעביר מסרים בעלי סימני קריאה.

שיהיה לך יום נפלא

הפתק הבא מדבר על היום הנפלא. כולם אוהבים לקבל את היום הנפלא נוכח מקבץ של כריכים טעימים. התחושה שמישהו דואג לך, מישהו אכן חושב עליך ללא הפסקה. הוא שם והוא לא עוזב אותך, הוא רוצה לספק לך את כל האפשרויות, המילה והתחושה של יום נפלא, היא חלק מהדברים ולמרות שמדובר במילים, הן הופכות למציאות בעלת אור גדול.

אתה הכי חשוב לי בעולם

הפתק הזה לא יופיע בכל יום על המקרר, אתה הכי חשוב לי בעולם, זו בהחלט תחושה בלתי נגמרת, להיות חשוב למישהו ללא תנאי, זה מה שהופך את הדברים לייחודיים בהחלט. אתה הכי חשוב לי בעולם, פתק אחד שאפשר להותיר על המקרר אחת לשבועיים או לאחר וויכוח קולח וקטן.

בסיכום דבר, לכל פתק יש את המקום שלו. הפתקים תפקידם לגרום לחיוך המיוחל. הם חזקים ויש בהם נקודה קטנה שהופכת את הדברים לטובים ביותר. האושר שם וכך גם החיוך הבלתי נגמר.

רוצים לספר לנו על משהו דומה? נשמח אם תשתפו אותנו בכל הקשור בסיפורים הדומים.

פתקים של אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

רעיונות לדייט

רעיונות לדייט

פורסם בתאריך: 19/09/2011 12:08:28

מרגישים שנמאס לכם כבר לטחון פאבים ובתי קפה? אספנו עבורכם מספר רעיונות מדליקים לדייטים.

חששות של פעם ראשונה

חששות של פעם ראשונה

פורסם בתאריך: 30/08/2012 13:04:51

הכרתם בחור/ה מדהימים ואתם חשים דברים שלא חשתם מעולם. איך מתמודדים עם חששות של הפעם הראשונה?

אהבת נעורים

אהבת נעורים

פורסם בתאריך: 09/09/2014 11:29:53

כאשר מדברים על אהבת נעורים, מדברים על כל התשוקה הבא וכמו נשאר בלב במקום ובזמן הנכון. האם לכל אחד יש אהבת נעורים? ואיך אפשר אם בכלל.. לשחזר אותה

הכרויות בין בני זוג - מאז ועד היום

הכרויות בין בני זוג - מאז ועד היום

פורסם בתאריך: 23/10/2009 19:09:28

איך אבות אבותינו הכירו את אהבת נפשם? ואיך אנחנו מכירים? הדרך שעברנו - מאז ועד היום.

מצמיחים עלים ירוקים ומתחדשים

מצמיחים עלים ירוקים ומתחדשים

פורסם בתאריך: 02/02/2015 14:15:28

ממש כמו העצים בשלכתם, הגיע הזמן להתנער מכל המחשבות השליליות ולהצמיח עלים חדשים. טו בשבט בסימן התחדשות ואהבה. תקראו כמה שזה מקסים.

לרכוש מנוי באתר הכרויות

לרכוש מנוי באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 06/05/2010 15:13:06

במאמר זה אסביר לכם את דעתי למה כדאי לרכוש מנוי באתר הכירויות ומהם ההבדלים בין אתר היכרויות חינמי לאתר בתשלום.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר