פנינה קטנה

פנינה קטנה ומיוחדת לנשים

איך למצוא את האתרים שמתאימים לכן? פורטל נשים - בשביל נשים

אנחנו, בנות המין היפה, נחשבות לגולשות מיומנות באינטרנט. אנחנו יודעות איפה לחפש את מה שאנחנו צריכות וגם למצוא אותו, אנחנו יודעות איך להגיע למידע הכי רלוונטי עבורנו ולא פעם – גם עבור בן הזוג שלנו. אבל לאחרונה, אנחנו מוצפות בחומרים לא מתאימים, אם זה אלפי מסרים פרסומיים בפייסבוק או אתרים שמגישים לנו חומרים של יחצ"נים בתחפושת של כתבות רציניות. פייר? נמאס לי מזה והחלטתי לחפש לי אתר מיוחד לנשים שיתן לי את מה שאני רוצה וצריכה ובינינו – גם את מה שאתן רוצות וצריכות, ואם אפשר ישר ולעניין, וכמו שאומר הפתגם "יגעת ומצאת – תאמיני". מצאתי את אתר "בי-וומן", פורטל לנשים, בשביל נשים.

הכל מכל וכל
לא בזבזתי זמן והתחלתי להיכנס לכתבות ולמדורים, מצאתי את עצמי קוראת כתבה אחרי כתבה, בולעת את המידע הרב שמצאתי, אפילו דברים שהתאימו לנשים בגילאים שונים משלי, פשוט שמחתי לגלות שיש באתר Bwoman דברים נפלאים, בשביל כל אישה ובכל גיל, מחפשת מידע וטיפים לקראת החתונה? יש. כבר התחתנת ואפילו יש לך ילד, צריכה קצת עזרה בנושא משפחה והורות? יש. מחפשת מתכונים טובים? יש. מחפשת מידע על אופנה ויופי? יש ויש.
בכל מדור מצאתי מגוון מאמרים וכתבות שנהניתי לקרוא, אבל לא רק כתבות, Bwoman גם אסף אירועים מיוחדים, סקר אותם והגיש אותם במדור נפרד. מצאתי גם מדור שחשוב לנו, הנשים מאוד, אולי כי לגברים שלנו יש עוד מה ללמוד, כן יקירותי, אני מדברת כמובן על מדור זוגיות ואהבה.

נשים כמוך וכמוני
אחד המדורים שאהבתי מאוד לפגוש באתר Bwoman, זה את מדור הטורים האישיים. טורים אישיים של נשים תמיד עושים לי שמח בלב ונותנים לי הרגשה טובה שהנה, יש נשים כמוני שעוברות חוויות כמו שאני עוברת ושיש להן את המילים – והרבה פעמים גם את ההומור – כדי לספר על זה. הטורים המקסימים הפתיעו אותי, למשל, טור מיוחד שנכתב על ידי ליאור בר, שהיא רקדנית בטן ומספרת לא רק על חווית הריקוד, אלא גם על החוויות האישיות שלה כרקדנית המופיעה בפני קהל, אי אפשר שלא להזדהות איתה!
גם הטורים של יהלומית ברנע, שעוסקים בחיי היום יום של המשפחה, בחוויות האישיות שלה כאמא מול העולם היו מרתקים. ריגש אותי במיוחד הטור היפה שכתבה על החוויה הפרטית שלה מול מערכת החינוך. גם אני אמא ויהלומית נתנה לי את התחושה שהיא מדברת בשבילי, מתוך גרוני שלי.
יש עוד כותבות מדהימות, אבל אני לא מגלה לכן, תצטרכו לבקר באתר ולבחור לכם את הכותבת שמתאימה לכן, כי יש כמה וכמה וכולן – נשים כמוך וכמוני, שחיות את היום יום הישראלי. אל תפספסי.

bwoman חושבים עלי
אחרי ש"שתיתי" את הכתבות, התחלתי לגלוש בין דפי האתר ומצאתי את "שימושון הנשים", חשבתי בהתחלה שאמצא שם כל מיני מכוני יופי וספא, אבל הופתעתי לטובה כשראיתי רשימה מקסימה של מוסדות בריאות לנשים, עמותות תמיכה וארגונים משפטיים המסייעים לנשים, מספרי טלפון של קווי חירום ומצוקה ואפילו רשימה ארוכה של קישורים של קופות החולים, בתי החולים ואיגודים אחרים שאותם עלולה להצטרך כל אישה במהלך חייה.
ב-Bwoman חושבים עלי, הרהרתי לעצמי, הרי כמו שציינתי קודם, אני - כאישה – גולשת הרבה, ברוב האתרים שפגשתי השימושון היה עוד דרך לתת במה למפרסמים ואילו כאן, יש קישורים אמיתיים ורלוונטיים שמתאימים לי. אתר כזה, שחושב עלי, הוא מסוג האתרים שארצה לחזור אליו ולגלוש בו, מתוך ידיעה שאיכפת לו קודם כל מקהל הנשים ואחר כך מכל השאר.
אבל אתן יודעות מה? אל תאמינו לי. בקרו בעצמכן באתר Bwoman, תגלו כמוני פנינה מקסימה ומיוחדת. גלישה נעימה!

פנינה קטנה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

האהבה והזיכרון

האהבה והזיכרון

פורסם בתאריך: 14/04/2013 13:37:51

בכל אחד ואחת מאתנו קיים הזיכרון והכמיהה לדבר הבלתי נשכח. געגועים, למי אין באמת געגועים בלב לאהוב שהלך?

מצמיחים עלים ירוקים ומתחדשים

מצמיחים עלים ירוקים ומתחדשים

פורסם בתאריך: 02/02/2015 14:15:28

ממש כמו העצים בשלכתם, הגיע הזמן להתנער מכל המחשבות השליליות ולהצמיח עלים חדשים. טו בשבט בסימן התחדשות ואהבה. תקראו כמה שזה מקסים.

האם כדאי לחזור אחרי פרידה

האם כדאי לחזור אחרי פרידה

פורסם בתאריך: 05/03/2012 10:55:45

בפרידה, נראה שזהו, נגמר הקשר לתמיד. אבל פעמים רבות יש אפשרות לתת לקשר עוד צ´אנס.האם כדאי לחזור אחרי פרידה?

מתקרבת לגיל 30 ואמא מציקה

מתקרבת לגיל 30 ואמא מציקה

פורסם בתאריך: 24/01/2010 18:58:39

אמא מנסה לסדר לך בנים של חברות? אבא חושב ש"עברת צד"? סבתא מקטרת שנישאה בגיל 18? תהיי חזקה! זה יגיע!

קליק לאהבה

קליק לאהבה

פורסם בתאריך: 22/03/2010 09:20:20

האם אתם עוד מאמינים כי קיימת אהבה במבט ראשון? או שזה קורה רק בסרטים?

המדריך לדייטר המתחיל

המדריך לדייטר המתחיל

פורסם בתאריך: 28/11/2010 18:15:46

נגמר עידן התמימות, היום כולם מודעים לשאלות הקיימות בעולם הדייטים – היכן יש להיפגש? מתי? ומי אמור לשלם?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר