שכחת סיסמא?
 

פניה טובה באתר הכרויות

פניה טובה באתר הכרויות - 30/12/2010 17:28:12
הגב על מאמר זה
כיצד לנצל ולנצח פניה טובה באתר היכרויות? מה לכתוב, איך לפנות, מה לענות ועוד. גברים יקרים, לימדו איך עושים את זה נכון.
פניה טובהבאתרי היכרויות לא חסרים גברים ונשים, לא רק מבחינת הכמות, אלא גם מבחינת האיכות. ?כן, ממש? יצקצקו הבחורות העייפות מהגברים הלא-משהו. ?כן, בטח? יצקצקו הגברים שמיצו כבר את הדייטים התפלים.

הייאוש מאתרי ההיכרות, הוא ייאוש שקל לאחוז בו. במקום להסתכל קצת אחרת על כל המלודרמה הזו ששמה חיפוש בן זוג/ בת זוג, כולם עסוקים בלבכות שאהבה זה לא מה שהיה פעם ושאתרי הכרויות הם לא גן המשחקים האופטימאלי להיכרויות. אז אם לא שם, איפה?

עם השותפה לדירה לא שווה להתחיל כי יש סיכוי שגם אהבה לא תצמח שם וגם תפספס שותפה נוחה, נקייה ונעימה. בעבודה יש בחורות שהיית רוצה לנסות איתן, אך מניסיון העבר, אתה מוותר על הדרמות העתידיות. ולפאבים ומועדונים אתה כבר מזמן לא יוצא. מכיוון שאתה לא מהסוג השורק ברחוב, פחות או יותר, מה שנשאר זה השידוכים שסבתא שלך משדכת לך, מעת לעת. הבעיה עם השידוכים הללו, שברוב הפעמים סבתא שלך מוצאת לך ´מציאות´ שגם בשוק הפשפשים לא היית נוגע בהן.

אי לכך ובהתאם לזאת, נשארו אתרי ההיכרויות. מומלץ ורצוי לשנות את הצ´יפ בארץ לגביהם ולא לראות בהם ברירת מחדל, אלא אתר (תרתי משמע) פוטנציאלי לבחורות איכותיות, חכמות, שוות שיוסיפו לחיים שלך פלפל ושוקולד, אבק קסמים וחום שאתה כל כך זקוק לו.

לאחר שנרשמת לאתר היכרות ושילמת על מנוי (על מנת שכלל האפשרויות יהיו פתוחות בפנייך; לפנות בעצמך, לפתוח בצ´אט ועוד) אתה צריך להבין את חוקי המשחק הכמעט מדעיים בדיוקם, העומדים מאחורי ההתנהלות הבינאישית באתרי ההיכרויות.

בחורות, כמו בחורים, אמביוולנטיות לגבי קיומן הווירטואלי באתר ההיכרויות. זה לא שהן לא רוצות להכיר, הן כן, וזה לא שהן לא מוכנות להשקיע בכך זמן, כוח ומחשבה. פשוט הבושה הבסיסית והמסתורין שיוצר העולם הווירטואלי הזה, מכניס אותן לפקפוק ולהתנהלות תמידית של צעד אחד קדימה, שניים אחורה.

צעד-אחד-קדימה-שניים-אחורה זאת אומרת שהן יסתכלו בכרטיס שלך, אך לא יפנו (גם אם הן מנויות ויש להן אפשרות לכך). צעד-אחד-קדימה-שניים-אחורה זאת אומרת שהן יקרצו לך אך שתענה להן הן ייסוגו לאחור.
אתה תפרש זאת בטעות כמשחקי כבוד או סנוביות אך קח בחשבון שהן בחורות, ומטבע הביולוגיה שלהן הן חשופות כל הזמן להטרדות אינסופיות ברחוב ואף בעולמות הוירטואליים. החשש שלהן הוא לא "יש מאין", אלא חשש מוצדק.

במקום לבחור להתמקד ב"בחורות הללו, הלא סגורות על עצמן", תבין את נקודת מחשבתן והתנהלותן, ותנצל את המצב העדין והמורכב בו הן נמצאות (חשש ממטרידים). תמנף את קיומך על ידי ריכוז האנרגיה בתכונה מבורכת (ואהובה מאוד על ידי בנות המין השני) ושמה רגישות.

ברגע שתראה בחורה שצפתה בכרטיס שלך, גם אם היא לא כתבה לך מסר אישי, תכתוב לה מסר אישי ופיוטי. תציין שאתה רגיש ורומנטי, תהיה מנומס ומכבד, ותסיים עם איזה משפט מחץ הומוריסטי. תיתן לה את הזמן שלה. בלי לחץ. באם היא לא חוזרת כעבור שבוע, תשלח לך שוב מסר, בו תבקש את סליחתה באם אתה מפריע, העולם הווירטואלי מעניק טעויות וכך יש סיכוי שהיא לא קראה את המסר שלך. בכנות, תספר שהיא מצאה חן בעינייך ושתשמח באם היא תפנה אלייך. תשאיר פרטי התקשרות ברורים ותקפיד על שפה, נקייה, גבוהה, הומוריסטית ועל סימני פיסוק.

באם הבחורה לא תענה אף על המסר הזה, תמשיך הלאה.

זכור! בחורות מעוניינות ברגישים, אינטליגנטיים ובאם אתה כזה, אין סיבה שלא תמצא את אהבת חייך באתר היכרויות.

אמונה בעצמך יחד עם שימוש בפנייתה שלה אלייך, יניבו לך קהל של בחורות המעוניינות בך. ומכל המעוניינות, בטוח שאחת תהיה בול זו שאתה רוצה.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה - איתה ובלעדיה - אהבה זה סוג של הימור. לא רוצה להמר? תמשיך להישאר לבד בלילות החורף הקרים - בלי שותפה לחיבוק, לסרט ולשוקו חם.
  • יומנה של רווקה - הגיע הזמן שמישהו ישים את זה על השולחן, אחת ולתמיד: גברים יקרים, גרושים זה לא רווקים. הייאוש וההסבר - בפנים.
  • בניית זוגיות יציבה ובריאה - זוגיות בריאה היא זוגיות של קבלה והדדיות, אכפתיות ורגישות, חופש ורומנטיות - איך עושים את זה נכון ובונים זוגיות יציבה?
  • מצאת בן זוג מהאתר? - מצאתם בן/בת זוג מהאתר? עדכנו אותנו, העניקו תקווה לחוששים מהדרך הזו וקבלו על כך קרדיט. גם אהבה וגם קרדיט - רווח כפול!
  • ידיד - כן או לא? - ידיד הוא חבר טוב שאפשר לשפוך לו את הלב ומציג את זוויות ההתייחסות הגבריות, אך מה עושים עם אותו ידיד כשמתחיל קשר זוגי?
  • פנינה קטנה ומיוחדת לנשים - אלפי מסרים פרסומיים מגיעים אליכן בכל עת. איך למצוא את האתרים שמתאימים לכן? פורטל נשים - בשביל נשים.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי מוטי , בתאריך 07/01/2011 21:24:18
היי
אני מזמן ממתין לך מתי סוף סוף נוכל להפגש
2. התגובה נשלחה על ידי עוזי , בתאריך 08/01/2011 21:21:39
הסכמה
אני חותם על כל מילה כתובה במאמר .
3. התגובה נשלחה על ידי מוטקה 27 33 , בתאריך 13/01/2011 05:35:24
בולשיט
אני נרשמתי כדי למצוא בת זוג וחשבתי שהפרטים בכרטיס יעניינו את הבחורות
אך מסתבר שאני לא מעניין אף אחת בכלל
גם אם הייתי עושה מה שכתוב במאמר לא היה קורה משהו אפילו אחרי שבוע
ולכן נראה לי כל העניין הזה של אתרי הכרויות הוא בולשיט אחד גדול (סליחה על הביטוי)
4. התגובה נשלחה על ידי אורלי , בתאריך 21/01/2011 18:28:46
עם המחשבה בלב, שאולי סוף סוף נמצא את האחד,ונעשה הכל לפי ה"חוק", זה לא עובד כך, צריך לנסות,
אולי זיגוטה יפתחו לנו את הדלת ...
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©