פניה טובה

פניה טובה באתר הכרויות

כיצד לנצל ולנצח פניה טובה באתר הכרויות? איך עושים את זה נכון?

באתרי היכרויות לא חסרים גברים ונשים, לא רק מבחינת הכמות, אלא גם מבחינת האיכות. ?כן, ממש? יצקצקו הבחורות העייפות מהגברים הלא-משהו. ?כן, בטח? יצקצקו הגברים שמיצו כבר את הדייטים התפלים.

הייאוש מאתרי ההיכרות, הוא ייאוש שקל לאחוז בו. במקום להסתכל קצת אחרת על כל המלודרמה הזו ששמה חיפוש בן זוג/ בת זוג, כולם עסוקים בלבכות שאהבה זה לא מה שהיה פעם ושאתרי הכרויות הם לא גן המשחקים האופטימאלי להיכרויות. אז אם לא שם, איפה?

עם השותפה לדירה לא שווה להתחיל כי יש סיכוי שגם אהבה לא תצמח שם וגם תפספס שותפה נוחה, נקייה ונעימה. בעבודה יש בחורות שהיית רוצה לנסות איתן, אך מניסיון העבר, אתה מוותר על הדרמות העתידיות. ולפאבים ומועדונים אתה כבר מזמן לא יוצא. מכיוון שאתה לא מהסוג השורק ברחוב, פחות או יותר, מה שנשאר זה השידוכים שסבתא שלך משדכת לך, מעת לעת. הבעיה עם השידוכים הללו, שברוב הפעמים סבתא שלך מוצאת לך ´מציאות´ שגם בשוק הפשפשים לא היית נוגע בהן.

אי לכך ובהתאם לזאת, נשארו אתרי ההיכרויות. מומלץ ורצוי לשנות את הצ´יפ בארץ לגביהם ולא לראות בהם ברירת מחדל, אלא אתר (תרתי משמע) פוטנציאלי לבחורות איכותיות, חכמות, שוות שיוסיפו לחיים שלך פלפל ושוקולד, אבק קסמים וחום שאתה כל כך זקוק לו.

לאחר שנרשמת לאתר היכרות ושילמת על מנוי (על מנת שכלל האפשרויות יהיו פתוחות בפנייך; לפנות בעצמך, לפתוח בצ´אט ועוד) אתה צריך להבין את חוקי המשחק הכמעט מדעיים בדיוקם, העומדים מאחורי ההתנהלות הבינאישית באתרי ההיכרויות.

בחורות, כמו בחורים, אמביוולנטיות לגבי קיומן הווירטואלי באתר ההיכרויות. זה לא שהן לא רוצות להכיר, הן כן, וזה לא שהן לא מוכנות להשקיע בכך זמן, כוח ומחשבה. פשוט הבושה הבסיסית והמסתורין שיוצר העולם הווירטואלי הזה, מכניס אותן לפקפוק ולהתנהלות תמידית של צעד אחד קדימה, שניים אחורה.

צעד-אחד-קדימה-שניים-אחורה זאת אומרת שהן יסתכלו בכרטיס שלך, אך לא יפנו (גם אם הן מנויות ויש להן אפשרות לכך). צעד-אחד-קדימה-שניים-אחורה זאת אומרת שהן יקרצו לך אך שתענה להן הן ייסוגו לאחור.
אתה תפרש זאת בטעות כמשחקי כבוד או סנוביות אך קח בחשבון שהן בחורות, ומטבע הביולוגיה שלהן הן חשופות כל הזמן להטרדות אינסופיות ברחוב ואף בעולמות הוירטואליים. החשש שלהן הוא לא "יש מאין", אלא חשש מוצדק.

במקום לבחור להתמקד ב"בחורות הללו, הלא סגורות על עצמן", תבין את נקודת מחשבתן והתנהלותן, ותנצל את המצב העדין והמורכב בו הן נמצאות (חשש ממטרידים). תמנף את קיומך על ידי ריכוז האנרגיה בתכונה מבורכת (ואהובה מאוד על ידי בנות המין השני) ושמה רגישות.

ברגע שתראה בחורה שצפתה בכרטיס שלך, גם אם היא לא כתבה לך מסר אישי, תכתוב לה מסר אישי ופיוטי. תציין שאתה רגיש ורומנטי, תהיה מנומס ומכבד, ותסיים עם איזה משפט מחץ הומוריסטי. תיתן לה את הזמן שלה. בלי לחץ. באם היא לא חוזרת כעבור שבוע, תשלח לך שוב מסר, בו תבקש את סליחתה באם אתה מפריע, העולם הווירטואלי מעניק טעויות וכך יש סיכוי שהיא לא קראה את המסר שלך. בכנות, תספר שהיא מצאה חן בעינייך ושתשמח באם היא תפנה אלייך. תשאיר פרטי התקשרות ברורים ותקפיד על שפה, נקייה, גבוהה, הומוריסטית ועל סימני פיסוק.

באם הבחורה לא תענה אף על המסר הזה, תמשיך הלאה.

זכור! בחורות מעוניינות ברגישים, אינטליגנטיים ובאם אתה כזה, אין סיבה שלא תמצא את אהבת חייך באתר היכרויות.

אמונה בעצמך יחד עם שימוש בפנייתה שלה אלייך, יניבו לך קהל של בחורות המעוניינות בך. ומכל המעוניינות, בטוח שאחת תהיה בול זו שאתה רוצה.

פניה טובה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כל הדרכים ליהנות ולהישאר ידידים

כל הדרכים ליהנות ולהישאר ידידים

פורסם בתאריך: 15/02/2017 12:48:01

הכרתם מישהו חדש באתר הכרויות? סביר להניח שאין לכם עניין להתחיל קשר עמוק כמובן אלא לשמור על סטטוס מיוחד בו פשוט עושים חיים, מבלים יחד, נהנים ונעלמים מתי שרק מתחשק. אך עם הזמן נוצרת סוג של חברות, כיצד מצליחים לשמור על ההנאה והבילוי מבלי להתחיל בסאגת חשבונות שמחסלת את הידידות?

דייט בריבוע

דייט בריבוע

פורסם בתאריך: 02/05/2010 09:57:12

עם כל כך הרבה אתרי הכירויות, נראה כי יש כל כך הרבה דגים בים, שלא יודעים איך לבחור. מותר לתפוס שתי ציפורים במכה?

כך תצאו אל מסע האהבה בביטחון

כך תצאו אל מסע האהבה בביטחון

פורסם בתאריך: 15/03/2021 12:14:19

להאמין בכך שגם לך מגיע לחיות בסיפור אהבה רומנטי היישר מהאגדות. כדי לכות בכך אתה פשוט צריך לקפוץ למים של מחפשי האהבה ולשחות עד אשר תמצא את האחד או האחת שלך שיחזיר אותך לחוף

זוגיות בחג הפסח

זוגיות בחג הפסח

פורסם בתאריך: 05/04/2012 11:36:06

מלבד היציאה מעבדות לחירות, חג הפסח נותן לנו סיבה גם לחגוג את הכניסה לעבדות (זוגיות, עם קריצה כמובן).

אהבה בקיץ

אהבה בקיץ

פורסם בתאריך: 19/06/2010 20:26:45

הקיץ הגיע - זמן לרומנים חולפים או למציאת אהבה אמיתית? הידלקויות קצרות או משהו רציני ועמוק?

על יחסים זוגיות ומה שבניהם<br/>

על יחסים זוגיות ומה שבניהם

פורסם בתאריך: 05/04/2021 11:01:39

מאז ומעולם בני האדם התעסקו בכל הנושא של יחסים שבינו לבינה, מדובר בעולם שלם המלא ברעיונות, הצעות ומידע מגוון. אז למה הנושא הזה תמיד היה במרכז חיינו?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר