שכחת סיסמא?
 

פנויים פנויות

פנויים פנויות - סינגלס - 12/03/2010 12:13:56
הגב על מאמר זה
למרות שלא תמיד יש עם מי לישון בלילה, החיים של אותם סינגלס בדרך כלל הרבה יותר צבעוניים וססגוניים. הכיצד?
פנויים פנויותעל חייהם של הפנויים והפנויות- אין עם מי לישון כפיות או אפשר לישון באלכסון?

חייהם של פנויים פנויות (נקרא להם בקיצור סינגלס) למעשה אינם כה גרועים כמו שהיה ניתן לחשוב. למרות שלא תמיד יש עם מי לישון כפיות בלילה, החיים של אותם סינגלס בדרך-כלל הרבה יותר צבעוניים וססגוניים. אז איך לנצל את שנות הרווקות הטובות?

לפני שמתמסדים עם אותו בן/ת זוג ומוצאים עצמנו כל סופ"ש מתכרבלים מול הטלוויזיה על הספה בבית, במקום במועדון האיני האחרון, נביא כמה רעיונות ליהנות משנות הרווקות שעוד נותרו לנו בתור סינגלס מבוקשים. אביא בפניכם את כללי "חחחח":

חברים: אחד הדברים שהכי חסרים בתוך מערכות יחסים זה הקשר שהתרופף עם החברים. אתה נזכר בערבי השחיתות שלכם עם תחרויות שתיית הבירות ומי מקיא ראשון. את נזכרת במפגשים הפרועים שלכן בהם שתיתן כוס תה קמומיל אחת יותר מדי. בתור אנשי סינגלס יש אפשרות ליהנות באופן חופשי מיציאות עם חברים וחברות ללא רגשות אשם. אין כמו לצאת, וכמובן גם ללכת רכיל בין החבר´ה.

חופש: כל עוד הינכם סינגלס מבוקשים אתם יכולים ליהנות מחופש מוחלט מאחריות (בהקשר של זוגיות כמובן. עדיין יש עבודה, שכ"ד וכו´). אתם אדונים לעצמכם ורשאים לעצמאות טוטאלית לעשות מה שתירצו, מתי שתירצו, בלי לדווח לאף אחד. תצאו, תבלו, תשתגעו, תשתכרו. אם לא עכשיו- אימתי?

חמדנות: או בז´רגון המקצועי- סקרנות. בתור סינגלים מבוקשים ניתנת לכם מתנה שלא תהיה עוד ברגע ש"תתבייתו". האופציה לצאת, להכיר, לשוטט אין סוף באתרי היכרויות ופשוט לבחור את כל מי שנראה לכם אטרקטיבי. אם באתרים ואם בפאבים, אתם יכולים להרגיש חופשי לפלרטט עם כל דבר שזז (נקרא לזה במילים עדינות "לחקור").

חומרנות: אולי נשים קצת יותר תזדהינה עם סעיף זה, אבל בתור סינגלס ישנה בידכם את זכות הבזבזנות. לנסוע, לטייל, לקנות, להזמין, להתפנק- כל העולה על דעתכם. אתם מפרנסים את עצמכם ועצמכם בלבד, ומתוך כך ניתנת לכם הזכות לא לתת דין וחשבון על כל הוצאותיכם. אז תיהנו מהחופש הכלכלי לפני שיהיו לכם עוד פיות להאכיל, שלא לדבר אח"כ על דמי מזונות.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אטרף מבנות - האם אטרף הוא בהכרח דבר רע? ישנם סוגים שונים של "הכרויות אטרף". מה הם אותם סוגים?
  • איך להרשים בחורה - חשוב לדעת איך להיות חלקלקים ובעלי טאקט. כיצד לעשות זאת, או ליתר דיוק - כיצד לא לעשות זאת?
  • פרידות - להתגבר על קשר - כל פרידה היא קשה וגורמת לתחושות רבות. כיצד מתעלים את הרגשות לתוצר חיובי? כך מתגברים על קשר קודם...
  • מפגשים מהסוג הנשי - בחור פוגש בחורה, בחור מתאהב בבחורה, מאבד את עצמו לדעת... אך עדיין בחורה היא דבר חיובי שאי אפשר בלעדיה!
  • עסקי שידוכים - אם עסקי שידוכים היו יכולים להביא הכנסה לכולנו, אחוז האנשים הנמצאים מתחת לקו העוני בארץ היה יורד פלאים.
  • נפגשים - כאשר גבר ואישה נפגשים לראשונה, לרוב כבר בדקה הראשונה יוכלו לחרוץ אחד את גורל השניה. בדיוק בגלל סיבה זו כדאי לקרוא כתבה זו.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©