פנויים פנויות

סינגלס - פנויים פנויות

על חייהם של הפנויים והפנויות- אין עם מי לישון כפיות או אפשר לישון באלכסון?

חייהם של פנויים פנויות (נקרא להם בקיצור סינגלס) למעשה אינם כה גרועים כמו שהיה ניתן לחשוב. למרות שלא תמיד יש עם מי לישון כפיות בלילה, החיים של אותם סינגלס בדרך-כלל הרבה יותר צבעוניים וססגוניים. אז איך לנצל את שנות הרווקות הטובות?

לפני שמתמסדים עם אותו בן/ת זוג ומוצאים עצמנו כל סופ"ש מתכרבלים מול הטלוויזיה על הספה בבית, במקום במועדון האיני האחרון, נביא כמה רעיונות ליהנות משנות הרווקות שעוד נותרו לנו בתור סינגלס מבוקשים. אביא בפניכם את כללי "חחחח":

חברים: אחד הדברים שהכי חסרים בתוך מערכות יחסים זה הקשר שהתרופף עם החברים. אתה נזכר בערבי השחיתות שלכם עם תחרויות שתיית הבירות ומי מקיא ראשון. את נזכרת במפגשים הפרועים שלכן בהם שתיתן כוס תה קמומיל אחת יותר מדי. בתור אנשי סינגלס יש אפשרות ליהנות באופן חופשי מיציאות עם חברים וחברות ללא רגשות אשם. אין כמו לצאת, וכמובן גם ללכת רכיל בין החבר´ה.

חופש: כל עוד הינכם סינגלס מבוקשים אתם יכולים ליהנות מחופש מוחלט מאחריות (בהקשר של זוגיות כמובן. עדיין יש עבודה, שכ"ד וכו´). אתם אדונים לעצמכם ורשאים לעצמאות טוטאלית לעשות מה שתירצו, מתי שתירצו, בלי לדווח לאף אחד. תצאו, תבלו, תשתגעו, תשתכרו. אם לא עכשיו- אימתי?

חמדנות: או בז´רגון המקצועי- סקרנות. בתור סינגלים מבוקשים ניתנת לכם מתנה שלא תהיה עוד ברגע ש"תתבייתו". האופציה לצאת, להכיר, לשוטט אין סוף באתרי היכרויות ופשוט לבחור את כל מי שנראה לכם אטרקטיבי. אם באתרים ואם בפאבים, אתם יכולים להרגיש חופשי לפלרטט עם כל דבר שזז (נקרא לזה במילים עדינות "לחקור").

חומרנות: אולי נשים קצת יותר תזדהינה עם סעיף זה, אבל בתור סינגלס ישנה בידכם את זכות הבזבזנות. לנסוע, לטייל, לקנות, להזמין, להתפנק- כל העולה על דעתכם. אתם מפרנסים את עצמכם ועצמכם בלבד, ומתוך כך ניתנת לכם הזכות לא לתת דין וחשבון על כל הוצאותיכם. אז תיהנו מהחופש הכלכלי לפני שיהיו לכם עוד פיות להאכיל, שלא לדבר אח"כ על דמי מזונות.

פנויים פנויות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכל מתוק בהתחלה

הכל מתוק בהתחלה

פורסם בתאריך: 28/10/2012 14:54:41

קשרים, קשרים, אתה מתחיל ועוד לפני שזה שם אתה כבר לא שם, איבודן של דרכים. ההתחלה מתוקה ומה קורה אחכ...

תכירו: אתר היכרויות

תכירו: אתר היכרויות

פורסם בתאריך: 22/08/2011 15:32:00

עבור אנשים רבים המילים אתר היכרויות מעוררות אי נוחות. מה שלפעמים נראה קשה מתגלה בסוף פשוט, קל ומועיל.

איך להשיג דייט שני?

איך להשיג דייט שני?

פורסם בתאריך: 13/12/2021 14:08:19

לפעמים לא צריך להקסים בחורה בכדי להשיג איתה דייט שני. לעיתים זו טקטיקה פשוטה שיש לנקוט בדייט הראשון. איך משיגים דייט שני ללא מאמץ.

לאהוב שלא באופן אקראי

לאהוב שלא באופן אקראי

פורסם בתאריך: 27/09/2012 13:42:48

תקופת החגים, מביאה איתה את הצורך לאהוב מחדש. חג הסוכות הינו חג המסמן את הסוכה והאהבה האקראית.

מזל קשת (22 בנוב – 21 בדצמבר)

מזל קשת (22 בנוב – 21 בדצמבר)

פורסם בתאריך: 17/11/2009 18:55:00

מזל קשת, אחד ממזלות האש. בני מזל קשת אוהבים את החופש הנצחי. איך זה מסתדר בזוגיות?

אהבה זה כואב

אהבה זה כואב

פורסם בתאריך: 11/06/2015 10:55:04

התהלכתי שם עשרות פעמים, עכשיו אני חייב ולו פעם אחת, לבקר שם שוב.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר