שכחת סיסמא?
 

איך מפלרטטים ולמה זה טוב?

פלירטוט - לא מה שחשבתם - 30/09/2013 16:41:29
הגב על מאמר זה
פלירטוט או פלירתות? האם כדאי לפלרטט? איך לעשות זאת נכון? הכנסו ואולי תלמדו כמה סודות...
אמנות הפלירטוטהאם אתם באמת יודעים את כל מה שיש לדעת על אמנות הפלירטוט? הנה כמה עובדות שאולי יפתיעו אתכם:

1. פלירטוט הוא טוב בשבילכם. מחקרים מראים כי לאנשים שמפלרטטים יש יותר תאי דם לבנים, אשר מגבירים את החסינות והבריאות.

2. מדענים גורסים כי יש 52 "אותות פלירטוט" בשימוש על ידי בני אדם. מבין אלה, טכניקת הנפת השיער היא הנפיצה ביותר.

3. במקומות מסוימים, לפלרטט היא בלתי חוקית. בליטל רוק, ארקנסו, ישנו חוק מיושן שמזהיר כי התלוצצות ושובבות יתר עלולים להיגמר במאסר של 30 יום בכלא. בעיר ניו יורק, עוד חוק מיושן קובע כי גברים המביטים בתאוותנות על נשים עשויים להיקנס בשווי של 25 דולרים.

4. למה לחכות ליום שישי? הרבה אנשים נוהגים לפלרטט על הבוקר במהלך הנסיעות שלהם. 62% מהנהגים מפלרטטים עם מישהו ברכב אחר תוך כדי תנועה, ו 31% מהחיזורים הללו, מסתבר, הביאו לדייט.

5. פלירטוט לא חייב להתרחש פנים אל פנים. על פי מחקר שנעשה, 40% מהאנשים שמחפשים אהבה ברשת אומרים שהם יכולים בקלות לפלרטט עם מישהו באמצעות דואר אלקטרוני או הודעות מידיות/צ´אטים.

6. בתקופה הוויקטוריאנית, מניפות היו האביזרים האולטימטיביים שיכלו לתקשר דרכם ולהעביר כל מיני הודעות. מניפה ממוקמת ליד הלב פירושה "זכית לאהבה שלי". מניפה פתוחה למחצה על השפתיים היוותה הזמנה, ואמרה, "אתה רשאי לנשק אותי". הסתרת העיניים מאחורי מניפה פתוחה אמרה "אני אוהבת אותך", בזמן שפתיחה וסגירה של המניפה מספר פעמים רמזה:" אתה אכזרי". בהתחשב כמה מניפה יכולה להיות שימושית, חבל שאי פעם המציאו את מיזוג האוויר.

7. בימים אלה, הטלפונים הסלולריים עושים את הפלירטוט בשבילכם. בסקר אחד, מחצית מכלל משתמשי הטלפונים הניידים שלחו הודעות פלרטטניות לאהובם כדי לשמור על עניין כשהם לא היו ביחד.

8. תיזהרו, אתם יכולים להגזים. על פי מרכז המחקר בנושאים חברתיים, הטעות הנפוצה ביותר שאנשים עושים כאשר הם מפלרטטים היא שמירת יתר על קשר עין.

9. לפעמים, מחוות פלרטטניות הן לא מה שהן נראות. מחקרים הראו כי גברים נוטים להחשיב בטעות, ובאופן שגרתי, התנהגות ידידותית כפלירטוט, גם אם היא לא בהכרח פיתוי מצד האישה.

10. פלירטוט הוא אוניברסלי. כך שאפשר ממש ללמוד איך לפלרטט. לאישה החיה בתל אביב ולאישה החיה בכפר קמבודי אולי אין הרבה במשותף, אבל כשזה מגיע לכדי משיכת מעט תשומת לב, שניהן מפעילות את אותו המהלך: מחייכות, מקמרות את הגבות שלהן, ולאחר מכן מסבות את מבטן ומצחקקות. כך שאם תדע איך לפלרטט עם אחת סביר מאד להניח שתוכל לדעת איך לפלרטט עם השניה. בעלי חיים גם מפלרטטים:, לציפורים, זוחלים, ואפילו דגים יש דרך משלהם לסמן מחוות רומנטיים.

11. איך מפלרטטים? איך הופכים פלירטוט למשהו רציני יותר איך הופכים את הפלירטוט לאמנות הפיתוי ולאמנות הפלירטוט, פלירטוט הוא דבר שלאנשים מסויימים בא מאד בקלות, צריך פשוט לא לפחד לשחרר את הלחצים והפחדים מסירוב ופשוט "ללכת על זה".

ואגב... התמונה היא תמונה נדירה של פלירתות!

אז איזה פלרטטנים אתם? ספרו לנו.
אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • פתקים של אהבה - הוא תמיד משאיר לה פתקים נחמדים בכל מקום, הוא יודע מה זה גורם לה לחשוב. הפתקים מונחים בכל מיני צורות וגוונים...
  • אהבה או נוחיות? - האם גם אתן ניהלתן מערכת יחסים שלא ידעתם לאן היא הולכת? האם אנחנו יחד מאהבה או נוחיות? איך מתמודדים עם זה?
  • ללכת בעקבות הלב - כשהוא עזב את הארץ, הדברים הפכו קשים מנשוא ללא מעט אנשים. כשהוא חזר, הדברים השתנו לבלתי היכר.
  • מי משלם בדייט הראשון? - מי משלם, אני או הוא? מי משלם בדייט? השאלה הנצחית... כאן תקבלו כמה תשובות מעניינות שיעזרו לכם להבין....
  • אהבה חדשה בראש השנה - החגים הם תקופה שבה מרגישים ביתר עצמה את הצורך בחברה, בבן זוג, במישהו או מישהי קרובים להיות איתם בחג...
  • עצבות קיץ - כשהקיץ מגיע לסופו עולה בנו לעיתים תחושה לא נעימה של פספוס של משהו נגמר, תחושה של עצבות קיץ.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©