שכחת סיסמא?
 

עשה ואל תעשה בקשר חדש

עשה ואל תעשה בקשר חדש - 06/12/2010 15:18:53
הגב על מאמר זה
קשר חדש מלווה בתחושת התרגשות אשר לעיתים גורמת לנו לפעול בצורה לא נכונה. על מה צריך להקפיד ועל מה כדאי לוותר?
קשר חדשמכשול ראשוני וחשוב שרוב הזוגות נקלעים אליו בשלב ההתחלתי של הקשר הוא הניסיון לשנות את אופיו של בן זוגכם. עליכם להבין, כי בן זוגכם הוא האדם בו התאהבתם. עם זאת, אין ספק כי בני הזוג רשאים לנסות ולכוון את אחד הצדדים להבין אותם ולנסות למצוא את "קו המשווה" או דרך המוצא אשר תהיה מקובלת על שני הצדדים. חשוב מאוד לזכור כי קשר חדש אשר מתחיל בהפעלת סנקציות והצבות תנאים לא יצמח להיות קשר בריא, ישנם מספיק מקרים בהם הצד השני הבין כי עליו להשתנות במהרה על מנת לרצות את אהבת חייו. כל ניסיון שינוי המלווה באיומים יוביל לרוב להתנגדות טבעית של בן הזוג אותו מנסים לשנות. זכרו שכל אחד מאיתנו הוא בן אדם עצמאי, בעל זווית ראיה שונה על העולם בכלל ועל התנהלות זוגית בפרט.

כשזה נוגע לקשר חדש, עליכם להקדיש תשומת לב רחבה בכל הקשור להגשמת ציפיותיו של בן הזוג קודם כל מעצמו ולאחר מכן מכם כזוג. אחת הטעויות הנפוצות, בעיקר בקשרים חדשים, היא שכל צד מצפה מבן הזוג השני שיכיר אותו באופן אוטומטי. טעות זו מצביעה על חוסר בתקשורת ישירה תקינה ונפוצה בעיקר אצל אנשים ביישנים או זוגות צעירים ללא ניסיון. טיפ קטן - הקדישו זמן לברר מהם התחביבים של בן זוגכם, מהו האוכל המועדף עליו וכדומה על מנת להכיר אותו בצורה טובה ואינטימית יותר.

מרכיב נוסף שיש לתת עליו דגש בבניית קשר חדש מתייחס להפניית הביקורת כלפי בן הזוג. עלינו להבין כי מטבעם, ישנם אנשים שפשוט לא סובלים ביקורת. בנוסף לכך, בן הזוג שלכם מצפה לקבל מכם דווקא גילוי אמפטיה והבנה, יותר מאשר ביקורת. הפניית הביקורת בצורה רכה ולא מאיימת מביעה רצון אמיתי להגיע להבנה אשר תוביל לבניית קשר אמין ואיכותי עם בן הזוג שלכם.

שלב עיקרי בכל קשר התחלתי הוא הכרת בן זוגכם לסביבתכם הקרובה אליכם, דהיינו חבריכם ובני משפחתכם. יש לזכור כי בראש סדר העדיפויות יעמוד תמיד בן הזוג. זוגות רבים הגיעו לנקודת משבר זוגית, מפני שהסכימו לתת לסביבתם להיכנס לתוך הקשר החדש במידה רבה מדי.

חשוב לדעת כי איכות חיינו הגבוהה הביאה עימה יתרונות רבים לתחום הזוגיות, אך גם חסרון אחד מובהק המתבטא בתחום הכספי. הוצאה מופרזת של בן הזוג או דווקא קמצנות של בן הזוג השני הם נושאים שעולים במספר רב של ויכוחים בקרב זוגות צעירים. בעניין זה, זכרו... תקשורת נכונה ותכנון כספי משותף יכולים למנוע חיכוכים בכל הקשור לתחום הכספי.

עצות נוספות לבנייתו של קשר חדש? נשמח לשמוע...

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מצאת בן זוג מהאתר? - מצאתם בן/בת זוג מהאתר? עדכנו אותנו, העניקו תקווה לחוששים מהדרך הזו וקבלו על כך קרדיט. גם אהבה וגם קרדיט - רווח כפול!
  • ידיד - כן או לא? - ידיד הוא חבר טוב שאפשר לשפוך לו את הלב ומציג את זוויות ההתייחסות הגבריות, אך מה עושים עם אותו ידיד כשמתחיל קשר זוגי?
  • פנינה קטנה ומיוחדת לנשים - אלפי מסרים פרסומיים מגיעים אליכן בכל עת. איך למצוא את האתרים שמתאימים לכן? פורטל נשים - בשביל נשים.
  • המדריך לדייטר המתחיל - נגמר עידן התמימות, היום כולם מודעים לשאלות הקיימות בעולם הדייטים – היכן יש להיפגש? מתי? ומי אמור לשלם?
  • צימר בצפון - צימר - רק מלהגיד את המושג הזה מתחילים לנשום. מחפשים צימרים בצפון? איך לבחור נכון צימר בצפון, הכל בכתבה שלפניכם.
  • אתר היכרויות - שווה את הכסף - ההתייחסות שלנו לכסף לפעמים מצחיקה ולא הגיונית. למה? במאמר הזה נסביר לכם בדיוק למה.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©