שכחת סיסמא?
 

עסקי שידוכים

עסקי שידוכים - 08/03/2010 14:42:32
הגב על מאמר זה
אם עסקי שידוכים היו יכולים להביא הכנסה לכולנו, אחוז האנשים הנמצאים מתחת לקו העוני בארץ היה יורד פלאים.
עסקי שידוכיםיש קטע כזה לישראלים, שהם מרגישים צורך לעשות שידוכים בכל הזדמנות אפשרית. בייחוד אם הם עצמם כבר מסודרים, כאילו הם חשים רגשות אשמה על כך שהם מצאו כבר את אהבת חייהם ולכן עליהם להפיץ את האושר.

כך מתחילה בעצם תעשיה שלמה של הסתעפות רשתות חברתיות. בנות מכירות לחברות שלהן, בנים לשלהם, לידידים, לידידות, לבני דודות, לאחים, למי לא. רק ניתן למתוח את הקו ברגע שאמא רוצה לשדך לכם מישהו/י.

אם לומר את האמת, דרך זו, סה"כ עשויה להיות אופציה לא רעה להיכרויות. הרי בסופו של דבר כולנו מחפשים את החצי השני שלנו. כך, מי שמכיר לנו את הבחור או הבחורה, יכול לספק לנו קצת רקע עליהם. נוכל לדעת מה הם עושים למחייתם, להנאתם, קצת על הרקע שלהם. במילים אחרות אפשר לרחרח קצת על הצד השני.

בעצם, גם אתרי היכרויות הם סוג של תעשיית שידוכים, רק שהיא לא נעשית על-ידי בן אדם אלא באופן ממוחשב. כמו בשידוך דרך חברים, גם באתרי היכרויות נוכל לקבל פרטי מידע רבים על הבחור/ה המיועד/ת. נוכל לראות תמונה, סטאטוס, תחביבים, נתונים פיזיים, כמו-כן גם נוכל להתכתב ולשוחח עם הצד השני. כל זאת עם מבחר גדול הרבה יותר מאשר מלאי החברים הנמצא ברשות אותם אנשים המעוניינים לשדך.

אתרי הכרויות מציעים שידוכים לכל סוגי האוכלוסייה: אם אתם צעירים או מבוגרים, אקדמאים, רווקים, גרושים, דתיים, גרים בארץ או בתפוצות, אם אתם מעוניינים בקשרים רציניים וגם לסטוצים. ההיצע גדול וכמו כן גם הביקוש גדול, ולכן עסק זה מאוד נסק בשנים האחרונות.

בעבר, היכרויות באמצעות שידוכים ככלל, ודרך אתרי הכרויות בפרט, היו נחשבים לפחות מקובלים לעומת הפופולאריות ההולכת וגוברת כיום.
פעם, שידוכים היו מיוחסים למשהו מיושן ולאוכלוסיות ספציפיות, לדוגמא קהילת החרדים. היום הם חלק בלתי נפרד מחיינו.
פעם, אנשים היו מתביישים בחיפוש שידוכים באתרים, היום זו הדרך הנפוצה ביותר להכיר, לצאת, להתחבר, ואף להתחתן.

בהצלחה.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • פרידות - להתגבר על קשר - כל פרידה היא קשה וגורמת לתחושות רבות. כיצד מתעלים את הרגשות לתוצר חיובי? כך מתגברים על קשר קודם...
  • פנויים פנויות - סינגלס - למרות שלא תמיד יש עם מי לישון בלילה, החיים של אותם סינגלס בדרך כלל הרבה יותר צבעוניים וססגוניים. הכיצד?
  • מפגשים מהסוג הנשי - בחור פוגש בחורה, בחור מתאהב בבחורה, מאבד את עצמו לדעת... אך עדיין בחורה היא דבר חיובי שאי אפשר בלעדיה!
  • נפגשים - כאשר גבר ואישה נפגשים לראשונה, לרוב כבר בדקה הראשונה יוכלו לחרוץ אחד את גורל השניה. בדיוק בגלל סיבה זו כדאי לקרוא כתבה זו.
  • זוגי - "בן זוגי הכין לי אתמול ארוחה מהסרטים" - מה בן זוגך עשה בשבילך? כל הזמן תחרויות והשוואות...
  • הלנה - עדיף לא להיות אישה הלנה אצל גבר כבר בפגישה הראשונה, חשוב לאתגר את הגבר.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©