למה הוא לא זמין?

על הזמינות בסלולרי, יחסים ומה שביניהם

הוא או היא מזניחים אתכם ולא עונים לכם? יש את מי להאשים, וזה לא מי שאתם חושבים.


תגידו, יש משיהו שלא שם לב לכך שבחודשיים האחרונים התעדכנה אפליקציית ה- What´sApp ונוספו לה שני סימני "וי" כחולים? כן, כן, גברים ונשים כאחד לא יוכלו להתחמק יותר ולמצוא תירוצים כגון: "לא ראיתי את ההודעה שלך" או "כשכבר ראיתי, היה מאוחר מידי להתקשר". למי שעדיין לא הבין במה מדובר נסביר ממש בקצרה. עד עתה היו ב- What´sApp שני סימנים עיקריים: הראשון "וי" אחד אפור המסמל כי ההודעה נשלחה, השני שני סימני "וי" אפורים המעידים כי ההודעה הגיעה למכשיר. בחודש האחרון נוספו גם שני סימני "וי" כחולים המעידים על כך שההודעה נפתחה במכשיר שאליו היא נשלחה. כך אתם בעצם יכולים לראות מי מבין חבריכם ל- What´sApp קרא את ההודעה ששלחתם עליו ומי לא. אז איך משפיע הדבר על הקשרים בין נשים וגברים ובכלל? ברוכים הבאים לעידן החדש שבו ניתן למצוא אתכם בכל מקום.

אפשר קצת שקט בבית הזה?


אין ספק כי העדכון של ה-What´sApp בפרט והעידן הטכנולוגי שבו אנו חיים בכלל גרמו לכך שפשוט ניתן להשיג אותנו פשוט בכל זמן ובכל מקום. בואו נודה באמת. מי מאיתנו (כוללת כותבי שורות אלו) לא חייב להתעדכן בכל רגע נתון בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם ובאתרי החדשות למיניהם? אנו צמודים אל הטלפון שלנו כמעט 24 שעות בימימה אפילו מבלי להרגיש בכך; אנו מקבלים התראות מכל מיני גורמים ותמיד חייבים להישאר מעודכנים בפוסטים של החברים שלנו. הזמינות שלנו אף היא הפכה לדבר של מה בכך. הדבר משפיע בצורה ניכרת על נשים וגברים כאחד ככל התחומים והרבדים, ואף נוגס גם בתחום ההיכרויות בין גברים ונשים, עד שלעתים נדמה כי אנחנו לא יכולים להתנתק ומסביבנו יש תמיד באז. אך גם אנחנו זקוקים לעתים לכמה דקות של שקט כמובן. "הצילו! מה אפשר לעשות?".

"אוף! למה הוא לא חוזר אליי?


"אוף! למה הוא לא עונה לי? שלחתי הודעה לפני שעה וראיתי שהוא קרא אותה. אני שונאת משחקים כמו ´מי יתקשר ראשון´. זה גורם לי להיראות נואשת ולמרות הכול אני עדיין מתעקשת. נו פמיניסטית, מה לעשות. לא מעניינים אותי משחקים. אני אעשה הכול כדי להכיר ולמצוא אהבה. להיות נאהבת וגם להעניק אהבה כמובן. אז למה הוא לא חוזר אליי? אני לא מחכה יותר; עכשיו שהוא יחפש אותי".

תאמינו או לא אך זהו בדיוק הלך המחשבה של גברים ונשים כיום. בין אם נרצה ובין אם לאו, גם תחום ההיכרויות מושפע מהטכנולוגיה. אנחנו ממש חייבים שהבחור או לחילופין הבחורה שעימם אנחנו בקשר יענו לנו באופן מידיי. כמעט מיד גברים ונשים מבקשים להיות "חברים" בעמוד הפייסבוק של בני הזוג הפוטנציאליים שלהם, ומחפשים את הדברים הכי עסיסיים עליהם; כאילו הם מנהלים חקירת שב"כ. מוצדק או לא? קשה לומר. כל תקופה והסממנים שלה.

מהומה על מאומה:


"אני חושב שכמו בכל דבר, לעדכון ה-What´sApp ולטלפונים הניידים יש יתרונות וחסרונות. בסופו של דבר, אנחנו שוכחים כי אנחנו אלו ששולטים על החיים שלנו ולא המכשירים. אני מודה שגם אני משתמש המון בטלפון החכם שלי; מתעדכן, שולח הודעות וכדומה, אבל לפעמים נדמה לי שהמכונה השתלטה קצת על האדם".

"אני מודה. אני מכורה לפלאפון שלי. אני מעלה תמונות וסטאטוסים לפייסבוק, מעדכנת תמונות באינסטגרם ועוקבת אחר זמרים ומפורסמים בטוויטר. השיתוף מקל עליי. לפעמים עובר עליי יום קשה בעבודה או שאני תוסכלת, שמחה ומתרגשת לקראת מופע או הצגה שאני בדיוק בדרך אליהם. אני משתפת את כל החברים שלי בהתרגשות שלי. זה כיף בעיניי, רק בהחלט צריך לדעת לסנן חברים ואיך לשמור על הפרטיות".

יש לכם מה לומר בנושא? גם אתם שואלים "למה הוא או היא לא מגיבים"? כאן המקום. הגיבו, שתפו ושתפו אותנו במחשבות שלכם.
למה הוא לא זמין?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

טרפת: שיגעון החגים והחורף

טרפת: שיגעון החגים והחורף

פורסם בתאריך: 11/12/2014 12:58:12

הבלאק פריידי והסייבר מאנדי שהתרחשו במהלך השבועות האחרונים השאירו בנו טעם לעוד משיגעון החגים. הטיפים וההמלצות מחכים לכם בפנים.

אהבה בקיץ

אהבה בקיץ

פורסם בתאריך: 02/07/2014 15:34:58

אהבה בקיץ? יש לא מעט אנשים אשר ירצו להוכיח כי האהבה אפשרית גם בקיץ. אפשר לנסות גם אחרת.

רק אהבה מביאה אהבה

רק אהבה מביאה אהבה

פורסם בתאריך: 17/12/2012 13:43:57

רק אהבה תביא לכם אהבה, על מנת לגרום לה לאהבה להכנס אל ליבכם תצטרכו לעשות כמה דברים.

האם לבחור בה או לא?

האם לבחור בה או לא?

פורסם בתאריך: 14/10/2012 14:38:53

בהתחלה היא לא ממש נראית לך אבל יש משהו בה שמשאיר אותך לנסות, אז עולה השאלה מה עושים?

דייט בריבוע

דייט בריבוע

פורסם בתאריך: 02/05/2010 09:57:12

עם כל כך הרבה אתרי הכירויות, נראה כי יש כל כך הרבה דגים בים, שלא יודעים איך לבחור. מותר לתפוס שתי ציפורים במכה?

אהבה כפולה

אהבה כפולה

פורסם בתאריך: 11/08/2011 16:30:58

אהבה כפולה נשמעת מושכת אבל היא יכולה להתפתח לבעיה גדולה שתפגע בכל הצדדים המעורבים. האם זה שווה את זה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר