על אהבה בעבר בהווה ובעתיד

איך יודעים שזו באמת אהבה

הטיפים למציאת אהבה אמיתית

כמה פעמים נתקלתם באנשים שהתחילו זוגיות חדשה, הכל התחיל לכאורה, ברעש, צלצולים והמון התרגשות, הוא הרעיף עליך המון מחמאות, שלח לך המון הודעות אס אם אס בבוקר, בצהרים ובערב ואפילו מדי פעם היה שולח לך פרחים למקום העבודה.

את אכן מתרשמת ממנו, רק שאת לא באמת יודעת שהוא מחכה לך בפינה כמו משחר לטרף ואילו את בטוחה שהוא מחזר אחרייך מתוך רצון שתהיה שלו והוא יהיה שלך, זה יכול באמת לקרות, אבל גם יכול להיות, שברגע שתתמסרי לחיזורים שלו, הוא יהיה מאושר באדם אבל רק לזמן קצר, יש בהחלט אנשים שברגע שהם כובשים את היעד, הם חייבים למצוא עניין חדש על מנת לגרות את עצמם, בייחוד לספק לעצמם ריגוש חדש.

מטאטא חדש מטאטא טוב

המאמר הזה מגלה לכם שהאהבה אולי יפה, אבל היא לא פעם ריגוש חולף, היא בהחלט באה ללמד אתכם לבחון בקפידה את מי לאהוב, במי לבחור וגם להתרחק מאנשים שלא יהיו רציניים איתכם כי החיפוש שלהם שונה משלכם, אם כן, איך אפשר לזהות את זה? איך אפשר להישמר ולבחור בגבר הנכון שיאהב אותך ליותר מזמן קצר?

אמא שלי תמיד אומרת, שמטאטא טוב זה מטאטא חדש, היא מתכוונת לכך, שבכל פעם שאנחנו קונים משהו חדש, אנחנו מתרגשים ממנו עד שהוא הופך ישן ואז יש לנו חשק לרגש עת עצמנו מחדש עם רכש חדש, עד כמה שזה עצוב , זה נכון, אבל הנחמה היא שאי אפשר להגיד את זה על הכל.

כמה טיפים איך למצוא אהבה

אם אתם רוצים להמשיך ולהתרגש ועדיין לשמור על הלב, יש כמה דברים שעליכם לעשות על מנת להשאר בחיים גם אם תמר ורון צדקה כששרה שהאהבה מתה, אחד מהדברים הוא לבחון את הגבר איתו אתם יוצאים, גם אם אתם רוצים כלכך לשתף אותו בהכל, שמרו לעצמכם כמה דברים, מיסתוריות לא הזיקה לאף אחד, לצד העיצה הזאת, אל תחששו לברור את הסביבה בה בן זוגכם החדש גר, בחנו את אוסף המוסיקה שלו, אפשר ללמוד כלכך הרבה על אדם לפי סוג המוסיקה שהוא אוהב.

אם הוא כבר החליט לחשוף אותך בפני חברים או שהיא החליטה להביא אותך לסביבה הקרובה ביותר שלה, שים לב איך היא נוהגת בהם, האם היא מדברת בנועם וברכות והכלל החשוב ביותר, האם היא נדיבה ולא שומרת על יד קמוצה וקמצנית.

אלו בהחלט הדברים החשובים ביותר שיש למצוא באדם לצד גם אינטלגנציה בסיסית, אתם לא באמת רוצים לשבת בסלון עם מישהו ולנהל מונולוג כי אין לכם על מה לדבר איתו ואל תשכחו, לצד המראה החיצוני יש בהחלט גם אופי.

אם גם לכם יש טיפים למציאת אהבה, ספרו לנו, נשמח להקשיב.

על אהבה בעבר בהווה ובעתיד

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כל הדרכים ליהנות ולהישאר ידידים

כל הדרכים ליהנות ולהישאר ידידים

פורסם בתאריך: 15/02/2017 12:48:01

הכרתם מישהו חדש באתר הכרויות? סביר להניח שאין לכם עניין להתחיל קשר עמוק כמובן אלא לשמור על סטטוס מיוחד בו פשוט עושים חיים, מבלים יחד, נהנים ונעלמים מתי שרק מתחשק. אך עם הזמן נוצרת סוג של חברות, כיצד מצליחים לשמור על ההנאה והבילוי מבלי להתחיל בסאגת חשבונות שמחסלת את הידידות?

זוגיות שלילית – אבחון וניתוק

זוגיות שלילית – אבחון וניתוק

פורסם בתאריך: 03/04/2013 11:23:41

לעיתים רוצה הגורל ואנו נופלים ברשתה של זוגיות שלילית. לפניכם תהליך אבחון וניתוק בכדי לצאת מזוגיות זו.

מתקרבת לגיל 30 ואמא מציקה

מתקרבת לגיל 30 ואמא מציקה

פורסם בתאריך: 24/01/2010 18:58:39

אמא מנסה לסדר לך בנים של חברות? אבא חושב ש"עברת צד"? סבתא מקטרת שנישאה בגיל 18? תהיי חזקה! זה יגיע!

לצאת לעצמאות

לצאת לעצמאות

פורסם בתאריך: 21/04/2010 17:40:33

חופשי זה לא תמיד לגמרי לבד. בעזרת האיזון הנכון אפשר למצוא את המתכון, איך יוצאים לעצמאות ולחופש ונשארים בתוך הקשר?

מזל מאזניים (23 בספ – 22 באוק)

מזל מאזניים (23 בספ – 22 באוק)

פורסם בתאריך: 14/11/2009 07:07:35

בני מזל מאזניים משתייכים למזלות האוויר. עדינים ונאים, אוהבי יופי ולעיתים מפונקים. מסתדרים טוב עם רוב המזלות.

לבבות בודדים

לבבות בודדים

פורסם בתאריך: 05/01/2021 10:22:50

כולם רוצים אהבה וכולם רוצים להיות אהובים ונאהבים, יש המון דרכים בהן ניתן למצוא אהבה וזוגיות, אספנו עבורכם כמה רעיונות איך למצוא אהבה. כנסו וקראו עוד...

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר