על אהבה בעבר בהווה ובעתיד

איך יודעים שזו באמת אהבה

הטיפים למציאת אהבה אמיתית

כמה פעמים נתקלתם באנשים שהתחילו זוגיות חדשה, הכל התחיל לכאורה, ברעש, צלצולים והמון התרגשות, הוא הרעיף עליך המון מחמאות, שלח לך המון הודעות אס אם אס בבוקר, בצהרים ובערב ואפילו מדי פעם היה שולח לך פרחים למקום העבודה.

את אכן מתרשמת ממנו, רק שאת לא באמת יודעת שהוא מחכה לך בפינה כמו משחר לטרף ואילו את בטוחה שהוא מחזר אחרייך מתוך רצון שתהיה שלו והוא יהיה שלך, זה יכול באמת לקרות, אבל גם יכול להיות, שברגע שתתמסרי לחיזורים שלו, הוא יהיה מאושר באדם אבל רק לזמן קצר, יש בהחלט אנשים שברגע שהם כובשים את היעד, הם חייבים למצוא עניין חדש על מנת לגרות את עצמם, בייחוד לספק לעצמם ריגוש חדש.

מטאטא חדש מטאטא טוב

המאמר הזה מגלה לכם שהאהבה אולי יפה, אבל היא לא פעם ריגוש חולף, היא בהחלט באה ללמד אתכם לבחון בקפידה את מי לאהוב, במי לבחור וגם להתרחק מאנשים שלא יהיו רציניים איתכם כי החיפוש שלהם שונה משלכם, אם כן, איך אפשר לזהות את זה? איך אפשר להישמר ולבחור בגבר הנכון שיאהב אותך ליותר מזמן קצר?

אמא שלי תמיד אומרת, שמטאטא טוב זה מטאטא חדש, היא מתכוונת לכך, שבכל פעם שאנחנו קונים משהו חדש, אנחנו מתרגשים ממנו עד שהוא הופך ישן ואז יש לנו חשק לרגש עת עצמנו מחדש עם רכש חדש, עד כמה שזה עצוב , זה נכון, אבל הנחמה היא שאי אפשר להגיד את זה על הכל.

כמה טיפים איך למצוא אהבה

אם אתם רוצים להמשיך ולהתרגש ועדיין לשמור על הלב, יש כמה דברים שעליכם לעשות על מנת להשאר בחיים גם אם תמר ורון צדקה כששרה שהאהבה מתה, אחד מהדברים הוא לבחון את הגבר איתו אתם יוצאים, גם אם אתם רוצים כלכך לשתף אותו בהכל, שמרו לעצמכם כמה דברים, מיסתוריות לא הזיקה לאף אחד, לצד העיצה הזאת, אל תחששו לברור את הסביבה בה בן זוגכם החדש גר, בחנו את אוסף המוסיקה שלו, אפשר ללמוד כלכך הרבה על אדם לפי סוג המוסיקה שהוא אוהב.

אם הוא כבר החליט לחשוף אותך בפני חברים או שהיא החליטה להביא אותך לסביבה הקרובה ביותר שלה, שים לב איך היא נוהגת בהם, האם היא מדברת בנועם וברכות והכלל החשוב ביותר, האם היא נדיבה ולא שומרת על יד קמוצה וקמצנית.

אלו בהחלט הדברים החשובים ביותר שיש למצוא באדם לצד גם אינטלגנציה בסיסית, אתם לא באמת רוצים לשבת בסלון עם מישהו ולנהל מונולוג כי אין לכם על מה לדבר איתו ואל תשכחו, לצד המראה החיצוני יש בהחלט גם אופי.

אם גם לכם יש טיפים למציאת אהבה, ספרו לנו, נשמח להקשיב.

על אהבה בעבר בהווה ובעתיד

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

תקשורת נכונה בדייטים

תקשורת נכונה בדייטים

פורסם בתאריך: 14/01/2013 12:15:24

אחת הדרכים המרכזיות להיכרויות בימינו היא באמצעות פגישות אישיות. הכנו מדריך קצר שנועד ללמד אתכם תקשורת נכונה בדייטים.

אהבה במרחק נגיעה

אהבה במרחק נגיעה

פורסם בתאריך: 01/03/2021 14:05:21

לשמור נגיעה בעולם הדייטינג,
לצאת ולנסות להכיר את האדם שעומד מולך, לנסות להבין אם הוא מתאים לך ולבחון את הדברים אך ורק על סמך הרגש, המראה והשיחה ולעולם לא על סמך מגע.

המכתב שלא נכתב

המכתב שלא נכתב

פורסם בתאריך: 25/06/2013 14:04:37

לכל אחד יש את הכמיהה לכתוב מכתב מדהים של פעם בחיים, מכתב שלא נכתב ולא דומה כלל לאף מכתב שכבר נכתב.

מי אוהב יותר?

מי אוהב יותר?

פורסם בתאריך: 04/02/2013 12:37:26

מי אוהב יותר? האם זה נכון מה שאומרים שהאישה היא תמיד זו שאוהבת יותר והגבר הוא זה שנמנע מאהבה?

תכנוני אהבה לשנה החדשה

תכנוני אהבה לשנה החדשה

פורסם בתאריך: 02/10/2012 10:31:31

השנה היהודית התחילה ועתה נשאר לנו להחליט כיצד אנו מעוניינים לפעול בשנה זו. מספר דגשים לשנה חדשה בסימן של זוגיות.

לאיזה שכבת גיל מתאים אתר היכרויות

לאיזה שכבת גיל מתאים אתר היכרויות

פורסם בתאריך: 04/01/2022 13:41:44

מגיל 18 ומעלה אתר היכרויות הוא בדיוק במקום עבורכם למצוא זוגיות.בכתבה הבאה נדבר לאיזה גילאים מתאים אתר הכרויות ובאילו סיטואציות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר