שכחת סיסמא?
 

איך יודעים שזו באמת אהבה

אהבה בעבר, בהווה ובעתיד - 08/04/2013 13:56:20
הגב על מאמר זה
מה קורה לאחר שאתם יוצאים עם מישהו וההרגל תופס את מקומו של הריגוש? האם זו באמת אהבה?
על אהבה בעבר בהווה ובעתידכמה פעמים נתקלתם באנשים שהתחילו זוגיות חדשה, הכל התחיל לכאורה, ברעש, צלצולים והמון התרגשות, הוא הרעיף עליך המון מחמאות, שלח לך המון הודעות אס אם אס בבוקר, בצהרים ובערב ואפילו מדי פעם היה שולח לך פרחים למקום העבודה.

את אכן מתרשמת ממנו, רק שאת לא באמת יודעת שהוא מחכה לך בפינה כמו משחר לטרף ואילו את בטוחה שהוא מחזר אחרייך מתוך רצון שתהיה שלו והוא יהיה שלך, זה יכול באמת לקרות, אבל גם יכול להיות, שברגע שתתמסרי לחיזורים שלו, הוא יהיה מאושר באדם אבל רק לזמן קצר, יש בהחלט אנשים שברגע שהם כובשים את היעד, הם חייבים למצוא עניין חדש על מנת לגרות את עצמם, בייחוד לספק לעצמם ריגוש חדש.

מטאטא חדש מטאטא טוב

המאמר הזה מגלה לכם שהאהבה אולי יפה, אבל היא לא פעם ריגוש חולף, היא בהחלט באה ללמד אתכם לבחון בקפידה את מי לאהוב, במי לבחור וגם להתרחק מאנשים שלא יהיו רציניים איתכם כי החיפוש שלהם שונה משלכם, אם כן, איך אפשר לזהות את זה? איך אפשר להישמר ולבחור בגבר הנכון שיאהב אותך ליותר מזמן קצר?

אמא שלי תמיד אומרת, שמטאטא טוב זה מטאטא חדש, היא מתכוונת לכך, שבכל פעם שאנחנו קונים משהו חדש, אנחנו מתרגשים ממנו עד שהוא הופך ישן ואז יש לנו חשק לרגש עת עצמנו מחדש עם רכש חדש, עד כמה שזה עצוב , זה נכון, אבל הנחמה היא שאי אפשר להגיד את זה על הכל.

כמה טיפים איך למצוא אהבה

אם אתם רוצים להמשיך ולהתרגש ועדיין לשמור על הלב, יש כמה דברים שעליכם לעשות על מנת להשאר בחיים גם אם תמר ורון צדקה כששרה שהאהבה מתה, אחד מהדברים הוא לבחון את הגבר איתו אתם יוצאים, גם אם אתם רוצים כלכך לשתף אותו בהכל, שמרו לעצמכם כמה דברים, מיסתוריות לא הזיקה לאף אחד, לצד העיצה הזאת, אל תחששו לברור את הסביבה בה בן זוגכם החדש גר, בחנו את אוסף המוסיקה שלו, אפשר ללמוד כלכך הרבה על אדם לפי סוג המוסיקה שהוא אוהב.

אם הוא כבר החליט לחשוף אותך בפני חברים או שהיא החליטה להביא אותך לסביבה הקרובה ביותר שלה, שים לב איך היא נוהגת בהם, האם היא מדברת בנועם וברכות והכלל החשוב ביותר, האם היא נדיבה ולא שומרת על יד קמוצה וקמצנית.

אלו בהחלט הדברים החשובים ביותר שיש למצוא באדם לצד גם אינטלגנציה בסיסית, אתם לא באמת רוצים לשבת בסלון עם מישהו ולנהל מונולוג כי אין לכם על מה לדבר איתו ואל תשכחו, לצד המראה החיצוני יש בהחלט גם אופי.

אם גם לכם יש טיפים למציאת אהבה, ספרו לנו, נשמח להקשיב.
אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • בילוי זוגי מחמם בצימר - כשעונת החורף באה עלינו לטובה אין כמו בילוי חורפי ומחמם בצימר באזור הצפון. אבל כיצד אנו מוצאי את הצימר המתאים ביותר.
  • האהבה והזיכרון - בכל אחד ואחת מאתנו קיים הזיכרון והכמיהה לדבר הבלתי נשכח. געגועים, למי אין באמת געגועים בלב לאהוב שהלך?
  • זוגיות שלילית – אבחון וניתוק - לעיתים רוצה הגורל ואנו נופלים ברשתה של זוגיות שלילית. לפניכם תהליך אבחון וניתוק בכדי לצאת מזוגיות זו.
  • אהבה בפסח וחג החירות - מה אומרת לכם המילה אהבה? האם החירות של חג הפסח מסמלת את החופש? נסתרות דרכי האהבה.
  • סימנים להמשיך הלאה - הנה כמה סימנים שהגבר שלך לא ממש מעוניין בך כפי שאת חושבת שהוא, והגיע הזמן להמשיך הלאה.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי רונית 35 , בתאריך 15/04/2013 20:59:01
הלב
אהבתי מאוד,הלב הוא דבר יקר שימרו עליו.
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©