על אהבה בעבר בהווה ובעתיד

איך יודעים שזו באמת אהבה

הטיפים למציאת אהבה אמיתית

כמה פעמים נתקלתם באנשים שהתחילו זוגיות חדשה, הכל התחיל לכאורה, ברעש, צלצולים והמון התרגשות, הוא הרעיף עליך המון מחמאות, שלח לך המון הודעות אס אם אס בבוקר, בצהרים ובערב ואפילו מדי פעם היה שולח לך פרחים למקום העבודה.

את אכן מתרשמת ממנו, רק שאת לא באמת יודעת שהוא מחכה לך בפינה כמו משחר לטרף ואילו את בטוחה שהוא מחזר אחרייך מתוך רצון שתהיה שלו והוא יהיה שלך, זה יכול באמת לקרות, אבל גם יכול להיות, שברגע שתתמסרי לחיזורים שלו, הוא יהיה מאושר באדם אבל רק לזמן קצר, יש בהחלט אנשים שברגע שהם כובשים את היעד, הם חייבים למצוא עניין חדש על מנת לגרות את עצמם, בייחוד לספק לעצמם ריגוש חדש.

מטאטא חדש מטאטא טוב

המאמר הזה מגלה לכם שהאהבה אולי יפה, אבל היא לא פעם ריגוש חולף, היא בהחלט באה ללמד אתכם לבחון בקפידה את מי לאהוב, במי לבחור וגם להתרחק מאנשים שלא יהיו רציניים איתכם כי החיפוש שלהם שונה משלכם, אם כן, איך אפשר לזהות את זה? איך אפשר להישמר ולבחור בגבר הנכון שיאהב אותך ליותר מזמן קצר?

אמא שלי תמיד אומרת, שמטאטא טוב זה מטאטא חדש, היא מתכוונת לכך, שבכל פעם שאנחנו קונים משהו חדש, אנחנו מתרגשים ממנו עד שהוא הופך ישן ואז יש לנו חשק לרגש עת עצמנו מחדש עם רכש חדש, עד כמה שזה עצוב , זה נכון, אבל הנחמה היא שאי אפשר להגיד את זה על הכל.

כמה טיפים איך למצוא אהבה

אם אתם רוצים להמשיך ולהתרגש ועדיין לשמור על הלב, יש כמה דברים שעליכם לעשות על מנת להשאר בחיים גם אם תמר ורון צדקה כששרה שהאהבה מתה, אחד מהדברים הוא לבחון את הגבר איתו אתם יוצאים, גם אם אתם רוצים כלכך לשתף אותו בהכל, שמרו לעצמכם כמה דברים, מיסתוריות לא הזיקה לאף אחד, לצד העיצה הזאת, אל תחששו לברור את הסביבה בה בן זוגכם החדש גר, בחנו את אוסף המוסיקה שלו, אפשר ללמוד כלכך הרבה על אדם לפי סוג המוסיקה שהוא אוהב.

אם הוא כבר החליט לחשוף אותך בפני חברים או שהיא החליטה להביא אותך לסביבה הקרובה ביותר שלה, שים לב איך היא נוהגת בהם, האם היא מדברת בנועם וברכות והכלל החשוב ביותר, האם היא נדיבה ולא שומרת על יד קמוצה וקמצנית.

אלו בהחלט הדברים החשובים ביותר שיש למצוא באדם לצד גם אינטלגנציה בסיסית, אתם לא באמת רוצים לשבת בסלון עם מישהו ולנהל מונולוג כי אין לכם על מה לדבר איתו ואל תשכחו, לצד המראה החיצוני יש בהחלט גם אופי.

אם גם לכם יש טיפים למציאת אהבה, ספרו לנו, נשמח להקשיב.

על אהבה בעבר בהווה ובעתיד

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

המשפחה המודרנית - עניין משפחתי

המשפחה המודרנית - עניין משפחתי

פורסם בתאריך: 22/02/2015 13:24:05

חגגתם את יום המשפחה? הגיע הזמן לדבר על מה שחשוב באמת. זיגוטה משפחתיים מתמיד.

"להתאהב בכל יום מחדש" - פרק ב´ כמו שלא הכרתם

פורסם בתאריך: 12/01/2015 09:58:07

אהבה אחרי גירושין יכולה להיות פרק חדש ומסעיר בחיים, תלוי בתבלינים. בואו ביימו לכם אהבה מהסרטים והתחילו פרק ב´ מרתק וחלומי.

טרפת: שיגעון החגים והחורף

טרפת: שיגעון החגים והחורף

פורסם בתאריך: 11/12/2014 12:58:12

הבלאק פריידי והסייבר מאנדי שהתרחשו במהלך השבועות האחרונים השאירו בנו טעם לעוד משיגעון החגים. הטיפים וההמלצות מחכים לכם בפנים.

גלישה בטוחה באתרי הכירויות

גלישה בטוחה באתרי הכירויות

פורסם בתאריך: 17/10/2010 20:16:04

האם הכל כה מושלם באתרי ההיכרויות או שיש מצבים שצריך להיזהר מהם? מדריך קצר לגלישה בטוחה באתרי היכרויות.

"אני עשיתי את זה?!" – מצחיק ומשעשע מתמיד

פורסם בתאריך: 01/03/2015 13:49:44

כשתכנית טלוויזיה איכותית סוגרת את השאלטר, תמיד כיף להיזכר בתכניות שאהבנו. מסע בזמן וחגיגה של ממש.

החצי השני

החצי השני

פורסם בתאריך: 20/02/2010 21:29:14

מהו אותו חצי שני ואיך ניתן למצוא את החצי השני שלכם.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר