שכחת סיסמא?
 

ספיד דייטינג

מה זה ספיד דייטינג? - 11/10/2009 23:38:24
הגב על מאמר זה
ספיד דייטינג הינו פתרון אידיאלי למעוניינים לפגוש אנשים חדשים בדרך כיפית ובטוחה. גם אתם כאלה? כנסו ותכירו.
יותר ויותר אנשים מנסים ספיד דייטינג בימים אלה. היתרונות ידועים, מגיעים לאירוע של ספיד דייטינג, נרשמים ומקבלים תג, מחכים שכולם יגיעו וירשמו ואז המארח של האירוע יתחיל את האירוע בנאום קצר לאלו אשר לא יודעים במה מדובר ולמה אפשר לצפות. ברגע שמתחיל חלק הדייטינג של הערב, יתחלקו כולם לפי שולחנות, ברוב המקרים, לאחר זמן קצר של 4-5 דקות של ספיד דייט, הנשים ישארו ישובות במקומן והגברים יעברו שולחן אחד קדימה.

בין כל דייט ודייט לרוב יהיה זמן קצר בכדי לתת לכם להחליט ולהסיק מסקנות על הדייט שזה הרגע סיימתם וכך זה ימשך, ספיד דייט אחרי ספיד דייט עד אשר כולם יפגשו את כולם. בספיד דייטינג אנשים באים לפגוש אנשים אחרים, בדיוק כמוכם. יש לכם בדיוק את הזמן בכדי שאתם וזה שמולכם להחליט האם תרצו לראות אחד את השניה עוד פעם – רק אם שניכם תסמנו כי אתם רוצים להיפגש שוב, תקבלו את מספרי הטלפון אחד של השניה, ללא צורך לקבל שיחות טלפונות מוזרות והצורך לסנן שיחות.

איזה סוג של אנשים הולכים לספיד דייטינג?
רבים מאילו שהולכים לספיד דייטינג הם אנשי קריירה אשר רוצים לשפר את הסיכויים שלהם לפגוש את הבן אדם המתאים. לרוב מדובר באנשים מה"מיין סטרים", מושכים עם מגוון רב של תחביבים אשר בדרך כלל מסתובבים עם אותה קבוצת חברים וחברים לעבודה וכאלו אשר אין להם הזדמנות לפגוש אנשים רבים בפעם אחת.
ספיד דייטינג הינו פתרון אידיאלי לאלו אשר מנהלים חיים עמוסים, לאלו שאין להם יותר מדי זמן וכאלו אשר מעוניינים לפגוש אנשים חדשים בדרך כיפית ובסביבה בטוחה.

אם גם אתם עונים לדרישות הללו, יכול מאוד להיות שכדאי שתנסו ספיד דייטינג. בהצלחה.
אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • הכרויות בין בני זוג - מאז ועד היום - איך אבות אבותינו הכירו את אהבת נפשם? ואיך אנחנו מכירים? הדרך שעברנו - מאז ועד היום.
  • מקומות מקוריים לחתונה - במקום להתחתן במקומות סטנדרטיים כמו אולם אירועים או גן אירועים אספנו לכם מספר מקומות מקוריים לחתונה.
  • מקומות בילוי להכרויות - איך מתחילים עם בחורה? איפה אפשר להכיר בחורה? איזה אספנו לכם מספר מקומות בילוי מומלצים להיכרויות.
  • רשת חברתית - מהי בעצם רשת חברתית? בסופו של דבר זה סוג של אתר היכריות. הכרות עם אנשים חדשים לפי תחומי עניין משותפים.
  • מה לובשים לדייט ראשון? - עוד שעתיים הדייט המיוחל, את פותחת את הארון וממש אבל ממש לא יודעת מה ללבוש. לא עוד... קצת סדר בארון.
  • הצעות נישואין דרך אתר הכרויות - הכל התחיל שם כשכתבת מסר לבחורה באתר הכירויות – אז איך מגיעים מהודעה ועד הצעות נישואין דרך אתרי היכרויות?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©