שכחת סיסמא?
 

סימנים שאת חייבת להמשיך הלאה

סימנים להמשיך הלאה - 05/03/2013 12:13:01
הגב על מאמר זה
הנה כמה סימנים שהגבר שלך לא ממש מעוניין בך כפי שאת חושבת שהוא, והגיע הזמן להמשיך הלאה.
סימנים שאת חייבת להמשיך הלאהכולנו מתקשים להגיד למישהו שאנחנו לא מעוניינים בו או בה. גברים, במיוחד, נוטים להימנע מהגישה הישירה, מה שאומר שאת צריכה להיות בכוננות מתמדת. הנה כמה סימנים שאת חייבת להמשיך הלאה:

את מתרצת בשבילו

כמובן, הבעיה האמיתית היא לא שאת לא רואה את הסימנים - זה שאת לא רוצה לראות את הסימנים, ולכן מתרצת מיני תירוצים להתנהגותו של הגבר. למשל, אם הוא לא התקשר כבר ימים, את מנסה לשכנע את עצמך שיש סיבה טובה: "אולי הוא איבד את המספר שלי. או הטלפון שלו שבור. או שהוא איבד את הנייד שלו ושם נמצא המספר שלי. או אולי הוא עסוק בעבודה, או שהוא היה בתאונה, או שהוא חולה, או..."

את פוטרת התנהגות רעה

נשים לעיתים קרובות מתקשות מאוד לסיים מערכות יחסים, גם אם עמוק בפנים הן יודעות שמערכות יחסים אלו לא בריאות. החשש משינוי, החשש מלהיות לבד, או החשש שלא תמצאי מישהו טוב יותר. אז במקום להסתכל לאמת בעיניים, את מזכירה לעצמך את התכונות הטובות של הגבר, וחוסמת את הרעות.

את מאמינה שמפגש לוהט תמיד משמעו אהבה

את יכולה לחשוב שזה רק עניין של לכבוש את הבחור - ולאחר מכן, העסקה הושלמה. אבל גם כימיה מינית מושלמת ומפגשים לוהטים רבים לא מבטיחים לך כי הגבר שלך. זו יכולה להיות אינדיקציה טובה לגבי רצינותו של הגבר שלך, שכן גברים רבים אינם בקטע של להישאר בסביבה בכלל. זו דרך ללא התחייבות לבחור לקבל את תשומת לבך. קשה להתמודד עם האמת ולחזור לעולם שמחוץ לזוגיות, אבל אם את תפסיקי להסתפק בגברים שרוב עניינם הוא סקס, ותעמדי על שלך, את תמצאי את הקשר הנכון בסופו של דבר.

אז איך לדעת מתי הוא אמיתי?

בואו נבדוק כמה תכונות, שיאפשרו לך לדעת באופן חד משמעי כי הבחור מעוניין בך באמת
מעשיו תואמים את דבריו. הוא לא רק אומר שהוא אוהב אותך, או רוצה להיות איתך כי הוא חושב שזה מה שאתה רוצה לשמוע, זה מובן לך מאיך שהוא מתנהג.
הוא מציג אותך בפני חבריו ובני משפחתו בתוך פרק זמן סביר. זה מצביע על כך שהוא רציני יותר ויותר לגבי להפוך אותך לחלק מחייו.
ההתנהגות שלו היא עקבית. הוא לא מעוניין רק שבוע אחד ובשבוע שלאחר מכן הוא מרוחק. החיבה שלו אלייך היא משהו שאפשר לסמוך עליו.
הוא מנסה לרצות אותך. בגלל שהוא באמת מעוניין בך, כמו גם במחשבות וברגשות שלך, הוא פועל לפי זה. הוא יודע שאת אוהבת צבע צהוב, למשל, אז הוא מופיע עם זר של פרחים צהובים.
את לא מרגישה כאילו את עושה את כל העבודה, ואת לא מוצאת את עצמך מתרצת בשבילו. האמת היא, שאנחנו תמיד מוצאים זמן לדברים שאנו מעריכים. אם הוא מעוניין בך, הוא יתקשר, נקודה... לא משנה מה.

יש לכם עוד סימנים לכך שבן הזוג הוא פשוט לא זה? שתפו אותנו!

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה בעבר, בהווה ובעתיד - מה קורה לאחר שאתם יוצאים עם מישהו וההרגל תופס את מקומו של הריגוש? האם זו באמת אהבה?
  • זוגיות שלילית – אבחון וניתוק - לעיתים רוצה הגורל ואנו נופלים ברשתה של זוגיות שלילית. לפניכם תהליך אבחון וניתוק בכדי לצאת מזוגיות זו.
  • אהבה בפסח וחג החירות - מה אומרת לכם המילה אהבה? האם החירות של חג הפסח מסמלת את החופש? נסתרות דרכי האהבה.
  • יחסי הכוחות בין בני זוג - האם נכון להגדיר יחסים בין בני זוג, אשר נבנים מתוך אהבה ורצון משותף לחיות יחד, כיחסי כוחות
  • לחיות את הרגע - רובנו מנסים להוציא לוח זמנים למערכת היחסים שלנו, האם זה מתבקש? או שאולי עדיף לקבל את ההווה ורק אחר כך את העתיד
  • ולנטיין יום לאהבה - כיצד ניתן לקחת יום ולהפוך אותו מיוחד? כיצד ניתן לתת לאהבה מקום ראוי? כמה טיפים לתשומת לבכם.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©