מסכמים שנה לקראת הסילבסטר

כך מבלים ונהנים בליל הסילבסטר ונשארים חיים כדי לספר על כך

נכנס סילבסטר יצא סוד: הרשימה המפורטת של מה לא כדאי לעשות

תגידו, גם אתם שיתפתם בדף הפייסבוק שלכם את סיכום השנה הצבעוני והססגוני שמארק צוקרברג וחבריו הכינו במיוחד עברנו לחגיגות השנה החדשה? כמידי שנה, הגיעה העת לסיכומים, ואם כולם מסכמים את השנה שהייתה, גם אנחנו רוצים. אז מה היה לנו כאן? זהו שלא! בניגוד למנהגינו כמידי שנה, אנו לא מעוניינים לדבר על מסיבות סילבסטר למיניהן, להחמיץ את ליבכם בסיפורי אהבה רומנטיים ודביקים ושאר קשקשת וברברת. השנה, סילבסטר 2014 יהיה בסימן מיוחד מן הרגיל. בין אם אתם אוחזים בבני זוג, יש לכם דייט להתנשק איתו בחצות או תכננתם בילוי משותף עם החברים והחברות, קבלו את רשימת חמשת הדברים שבשום אופן לא כדאי שתעשו בליל השנה החדשה.

נואשות ופאדיחות אינן מטיבות עם עור הפנים –כלל ראשון: אל תהיו נואשים מידי -
לכל אחד מאיתנו יש את הצורך במגע אנושי, בחום ובאהבה. גם אם נדמה כי כל החברים או החברות הצליחו במשימה המאתגרת למצוא את מי לחבוק ולנשק בליל השנה החדשה, זכרו דבר אחד: אל תעשו צעדים פזיזים מידי כמו להעלות מן האוב אקסים מיתולוגיים, לשלוח הודעות לדייטים שכבר יצאתם איתם ולצאת לשלל מסיבות סילבסטר בידעה שאתם הולכים להשתכר כלוט עד כדי שתצטרכו להחזיר את הכרתם לאלוהי האלכוהול.

כלל שני: "אוי הפאדיחות" -
הנה סיפור שהגיע אלינו למערכת: "בסילבסטר הקודם נשארתי לבד בבית, והרגשתי ממש מבואסת שאין לי תכניות בעוד שרוב החברות שלי יצאו לבלות עם בני הזוג שלהן. החלטתי בצעד עצבני ופזיז לצאת למועדון, אספתי חברה ויחד נסענו להטביע את יגוננו באלכוהול. מיותר לומר שהתעוררתי בבוקר שלמחר כשלידי בחור שאני לא ממש מכירה. אני לא יכולה לתאר את הפאדיחות שהרגשתי כשהוא סיפר לי שעבר עלינו לילה סוער במיוחד". כמובן שאין שום רע בסטוץ, כל אחד ושיקוליו הוא. אך אם אתם לא רוצים לבלות את ליל סילבסטר 2014 בהקאות ובמיטה שאינה שלכם, כדאי שתהיו מודעים ולו במעט למתרחש סביב.

רומנטיקה גם צריך לדעת להפיקכלל שלישי: רומנטיקה בטוב טעם -
הפקות ענק בסדר גודל בינלאומי לליל סילבסטר 2014 יתקיימו ברובן מחוץ לגבולות הארץ. אך אם גם אתם שייכים למשקיענים, חשוב שלא תטרחו יותר מידי. לגברים מביניכם נאמר כי בנות הזוג שלכם יסתפקו בזר פרחים מושקע וארוחה רומנטית במסעדה יוקרתית או בבית. את המתנות והפקות הענק אתם יכולים לשמור ליום ההולדת או לשני חגי האהבה – העברי והלועזי. נשים – בניגוד אליכן, רוב הגברים אינם סנטימנטאליים ויסתפקו בבילוי של שניכם במסעדה או בבית ירצו דווקא "לשבור שגרה" ולצאת לבלות במועדון. רומנטיקה חשובה, אך תזמון אינו מילה גסה.

מבובלים? גם אנחנו...כלל רביעי: חוסר תאום ציפיות מוביל לצרות -
הנה עוד סיפור אמיתי שהגיע אלינו למערכת, הפעם מנקודת מבטו של גבר: "בתקופת הצבא, אני ועוד חיילת ששירתה איתי באותו הבסיס החלטנו שאנחנו יוצאים לחגוג ומצאנו מסיבת סילבסטר במועדון כלשהו. למזלנו, החגיגות באותה שנה היו בסוף השבוע, רק שלצערי אני חשבתי שזה יהיה בילוי ידידותי והיא חשבה אחרת. בטוב ליבי הזמנתי אותה לישון אצלי כי היא גרה רחוק ממני. היא התאכזבה מאוד שבמועדון לא רקדנו יחד כל הזמן, וכשהגענו אליי הביתה הייתי קצת קריר אליה. היא גם התבאסה שישנו במיטות ומאז לא דיברנו יותר". הסיפור הוא דוגמה מוחשית לחוסר תיאום ציפיות ולפאדיחות העלולות להתרחש כתוצאה מכך.

כלל חמישי: תשאירו את התחפושת לפורים -
נכון, סילבסטר הוא תמיד מזן טוב לבילויים, אך פליז! אל תהיו מי שאתם ממש לא. אל תחליטו כי אתם לובשים איזה בגד נועז שמעולם לא לבשתם, אל תצאו למקום חדש שמציג בילוי שעוד לא ניסיתם וכדומה ואל תשתכרו ותעשו שטויות שיגרמו לכל המבטים להיות נשואים אליכם.

קרו לכם בעבר סיפורים דומים ? רוצים לספר לנו פאדיחה רצינית שקרתה לכם באופן אישי או הייתם שותפים לה? ספרו לנו. ובינתיים רוצו להתכונן לחגיגות סילבסטר 2014
מסכמים שנה לקראת הסילבסטר

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

למה קשה למצוא את המושלם

למה קשה למצוא את המושלם

פורסם בתאריך: 15/07/2012 16:16:55

אתן דואגות להיות מטופחות ומגונדרות. מתאמנות באופן קבוע ועם כל זאת משהו לא עובד. למה קשה למצוא את המושלם?

יחסי הכוחות בין בני זוג

יחסי הכוחות בין בני זוג

פורסם בתאריך: 25/02/2013 12:43:50

האם נכון להגדיר יחסים בין בני זוג, אשר נבנים מתוך אהבה ורצון משותף לחיות יחד, כיחסי כוחות

להתחיל עם בחורה במועדון

להתחיל עם בחורה במועדון

פורסם בתאריך: 22/05/2011 11:36:12

אם אתם עדיין לא יודעים איך להתחיל עם בחורה במועדון / פאב, המאמר הזה נכתב בדיוק בשבילכם. כנסו והשכילו.

בליינד דייט

בליינד דייט

פורסם בתאריך: 20/02/2010 21:34:35

האם כבר יצאתם לפגישה עיוורת? בליינד דייט איכותי או סתם? איך עושים את זה נכון.

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

פורסם בתאריך: 15/09/2020 10:26:09

לאחר חצי שנה בה לא הצלחת ליזום דייט עם בחורה מעניינת, החלטת לשנות אסטרטגיה ולנסות להכיר בחורות איכותיות דרך אתר הכרויות ייעודי. איך עושים את זה נכון? הכל לפניכם.

היכרויות בקליק

היכרויות בקליק

פורסם בתאריך: 22/03/2010 09:17:42

לא חבל לבזבז את זמנינו במרדפים מיותרים בפאבים, כאשר כה פשוט למצוא היכרויות בקליק אחד?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר