מסכמים שנה לקראת הסילבסטר

כך מבלים ונהנים בליל הסילבסטר ונשארים חיים כדי לספר על כך

נכנס סילבסטר יצא סוד: הרשימה המפורטת של מה לא כדאי לעשות

תגידו, גם אתם שיתפתם בדף הפייסבוק שלכם את סיכום השנה הצבעוני והססגוני שמארק צוקרברג וחבריו הכינו במיוחד עברנו לחגיגות השנה החדשה? כמידי שנה, הגיעה העת לסיכומים, ואם כולם מסכמים את השנה שהייתה, גם אנחנו רוצים. אז מה היה לנו כאן? זהו שלא! בניגוד למנהגינו כמידי שנה, אנו לא מעוניינים לדבר על מסיבות סילבסטר למיניהן, להחמיץ את ליבכם בסיפורי אהבה רומנטיים ודביקים ושאר קשקשת וברברת. השנה, סילבסטר 2014 יהיה בסימן מיוחד מן הרגיל. בין אם אתם אוחזים בבני זוג, יש לכם דייט להתנשק איתו בחצות או תכננתם בילוי משותף עם החברים והחברות, קבלו את רשימת חמשת הדברים שבשום אופן לא כדאי שתעשו בליל השנה החדשה.

נואשות ופאדיחות אינן מטיבות עם עור הפנים –כלל ראשון: אל תהיו נואשים מידי -
לכל אחד מאיתנו יש את הצורך במגע אנושי, בחום ובאהבה. גם אם נדמה כי כל החברים או החברות הצליחו במשימה המאתגרת למצוא את מי לחבוק ולנשק בליל השנה החדשה, זכרו דבר אחד: אל תעשו צעדים פזיזים מידי כמו להעלות מן האוב אקסים מיתולוגיים, לשלוח הודעות לדייטים שכבר יצאתם איתם ולצאת לשלל מסיבות סילבסטר בידעה שאתם הולכים להשתכר כלוט עד כדי שתצטרכו להחזיר את הכרתם לאלוהי האלכוהול.

כלל שני: "אוי הפאדיחות" -
הנה סיפור שהגיע אלינו למערכת: "בסילבסטר הקודם נשארתי לבד בבית, והרגשתי ממש מבואסת שאין לי תכניות בעוד שרוב החברות שלי יצאו לבלות עם בני הזוג שלהן. החלטתי בצעד עצבני ופזיז לצאת למועדון, אספתי חברה ויחד נסענו להטביע את יגוננו באלכוהול. מיותר לומר שהתעוררתי בבוקר שלמחר כשלידי בחור שאני לא ממש מכירה. אני לא יכולה לתאר את הפאדיחות שהרגשתי כשהוא סיפר לי שעבר עלינו לילה סוער במיוחד". כמובן שאין שום רע בסטוץ, כל אחד ושיקוליו הוא. אך אם אתם לא רוצים לבלות את ליל סילבסטר 2014 בהקאות ובמיטה שאינה שלכם, כדאי שתהיו מודעים ולו במעט למתרחש סביב.

רומנטיקה גם צריך לדעת להפיקכלל שלישי: רומנטיקה בטוב טעם -
הפקות ענק בסדר גודל בינלאומי לליל סילבסטר 2014 יתקיימו ברובן מחוץ לגבולות הארץ. אך אם גם אתם שייכים למשקיענים, חשוב שלא תטרחו יותר מידי. לגברים מביניכם נאמר כי בנות הזוג שלכם יסתפקו בזר פרחים מושקע וארוחה רומנטית במסעדה יוקרתית או בבית. את המתנות והפקות הענק אתם יכולים לשמור ליום ההולדת או לשני חגי האהבה – העברי והלועזי. נשים – בניגוד אליכן, רוב הגברים אינם סנטימנטאליים ויסתפקו בבילוי של שניכם במסעדה או בבית ירצו דווקא "לשבור שגרה" ולצאת לבלות במועדון. רומנטיקה חשובה, אך תזמון אינו מילה גסה.

מבובלים? גם אנחנו...כלל רביעי: חוסר תאום ציפיות מוביל לצרות -
הנה עוד סיפור אמיתי שהגיע אלינו למערכת, הפעם מנקודת מבטו של גבר: "בתקופת הצבא, אני ועוד חיילת ששירתה איתי באותו הבסיס החלטנו שאנחנו יוצאים לחגוג ומצאנו מסיבת סילבסטר במועדון כלשהו. למזלנו, החגיגות באותה שנה היו בסוף השבוע, רק שלצערי אני חשבתי שזה יהיה בילוי ידידותי והיא חשבה אחרת. בטוב ליבי הזמנתי אותה לישון אצלי כי היא גרה רחוק ממני. היא התאכזבה מאוד שבמועדון לא רקדנו יחד כל הזמן, וכשהגענו אליי הביתה הייתי קצת קריר אליה. היא גם התבאסה שישנו במיטות ומאז לא דיברנו יותר". הסיפור הוא דוגמה מוחשית לחוסר תיאום ציפיות ולפאדיחות העלולות להתרחש כתוצאה מכך.

כלל חמישי: תשאירו את התחפושת לפורים -
נכון, סילבסטר הוא תמיד מזן טוב לבילויים, אך פליז! אל תהיו מי שאתם ממש לא. אל תחליטו כי אתם לובשים איזה בגד נועז שמעולם לא לבשתם, אל תצאו למקום חדש שמציג בילוי שעוד לא ניסיתם וכדומה ואל תשתכרו ותעשו שטויות שיגרמו לכל המבטים להיות נשואים אליכם.

קרו לכם בעבר סיפורים דומים ? רוצים לספר לנו פאדיחה רצינית שקרתה לכם באופן אישי או הייתם שותפים לה? ספרו לנו. ובינתיים רוצו להתכונן לחגיגות סילבסטר 2014
מסכמים שנה לקראת הסילבסטר

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מעבדות לחירות

מעבדות לחירות

פורסם בתאריך: 29/03/2010 10:44:32

למרות שבתוכנו כבר הבנו שזה לא מתאים, עדיין קשה לשחרר. כיצד מתנתקים מקשר הרסני ובלתי מספק?

פרידות - להתגבר על קשר

פרידות - להתגבר על קשר

פורסם בתאריך: 16/03/2010 12:18:56

כל פרידה היא קשה וגורמת לתחושות רבות. כיצד מתעלים את הרגשות לתוצר חיובי? כך מתגברים על קשר קודם...

המדרון שמוביל לפרידה

המדרון שמוביל לפרידה

פורסם בתאריך: 01/07/2013 11:55:22

יש כל מיני סוגים של פרידות, חלק מהירות יותר ופחות. חשוב לדעת לזהות האם התחלנו להתגלגל במדרון שמוביל לפרידה.

למה הוא לא זמין?

למה הוא לא זמין?

פורסם בתאריך: 24/12/2014 16:48:25

הם לא זמינים. נראה כאילו דווקא הם לא עונים? מערכות היחסים מכל סוג שהוא הם כבר לא מה שחשבתם.

אהבה ברגע

אהבה ברגע

פורסם בתאריך: 27/08/2010 00:05:19

האם גם האהבה הפכה ממשהו נדיר שיש לשמור עליו למשהו זמין וברור מאליו? ואם כך הדבר, האם יש כאלה שכבר איבדו בה עניין?

גלישה בטוחה באתרי הכירויות

גלישה בטוחה באתרי הכירויות

פורסם בתאריך: 17/10/2010 20:16:04

האם הכל כה מושלם באתרי ההיכרויות או שיש מצבים שצריך להיזהר מהם? מדריך קצר לגלישה בטוחה באתרי היכרויות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר