שכחת סיסמא?
 

נשיקות בפגישה ראשונה - נשיקות

נשיקות בפגישה ראשונה - 02/09/2009 21:47:47
הגב על מאמר זה
בפגישה ראשונה עם בחורה, בחירת סוג הנשיקה המתאימה היא חשובה מאוד. בכתבה זו תלמדו איך כדאי להתנשק נכון.
נשיקות בפגישה ראשונה

אז איך מתנשקים בפגישה הראשונה ?


בפגישה ראשונה עם בחורה אשר אתם אוהבים, בחירת סוג הנשיקה המתאימה בזמן המתאימה היא קריטית. בהרבה מקרים, היא תשתמש באירוע הזה כמדד בהמשך היחסים שלכם איתה, במאמר זה ניגע בכמה עובדות על נשיקות וניתן לך מספר טיפים מעולים לכוון אתכם להצליח בבחירת הנשיקה הנכונה בפגישה הראשונה.

שמרו על הפרטיות


פרטיות הינה מרכיב חשוב בכל הקשור לנשיקה ראשונה בפגישה ראשונה. טעות נפוצה היא בחירת תזמון לא טוב לנשיקה ראשונה. נשים מחפשות אחר נשיקה ראשונה שתהיה מיוחד, לכן המתינו לפרטיות לפני שאתם מנסים לנשק בפעם הראשונה.

דעו מתי לעצור


אין דרך טובה יותר לגרום לה להבין כי אתם מציאה מאשר להיות הראשונים שמפיסקים את הנשיקה. כך תהיו אלו אשר לוקחים את הדברים לאט, לא רק שתשאירו אותה עם רצון ליותר, אתם גם תתנו לה לחוות את ההרגשה שנשים מאוד אוהבות אצל הגברים, והוא שלמרות זה שהגברים מחזרים אחר האישה הם עדיין נשארים בשליטה.

הרגישו ותתזמנו את הרגע


ברגע שאתם מרגישים כי זה התזמון הנכון, געו בה בעדינות והחמיאו לה (על השיער או על העור), עקבו אחרי התגובה שלה – האם היה מסגלגלת עיניים או מחייכת.

גרו את הנשים


אין משהו אשר נשים אוהבות יותר מקצת גירוי. תנו לה לדעת מי בשליטה בכך שתתנו לשפתיים שלכם לשגע אותה. הישענו כאילו אתם מתכוונים לנשק אותה ואז חזרו חזרה וחייכו, חשוב לשמור את בת הזוג בדריכות כל הפגישה, השתמשו בזה בחוכמה.

השתמשו בידיים שלכם


נשים אוהבות מאוד קצת ליטוף, במיוחד בנשיקות בפגישה הראשונה. תוכלו להתחיל מהאוזניים, דרך השיער ובידיים. היא לא תשכח את זה - זאת אנו מבטיחים!

"תתבלו את זה" השתמשו ביותר מנשיקה אחת


השתמשו במבחר נשיקות, החל מנשיקות קצרות על הלחיים ועד לנשיקות עמוקות יותר באם זה נשיקות בפה או נשיקה צרפתית. תלוי בבחורה ובמה שאתם מחפשים איתה, תוכלו גם לנשק אותה על הצוואר ואם מתאפשר גם להתקדם לנשיקות מאחורי האוזניים, כך תוכלו לפגוע באיזורי הגירוי שלה בצורה טובה יותר.

לסיכום חברים


בכל הקשור בנשיקות בפגישה ראשונה חשוב לדעת לבחור את התזמון, לדעת מתי לתת נשיקות ואיך לגרום לה לא לשכוח את הנשיקות הללו, תנו לה לרצות עוד בכך שתהיו הראשונים אשר מפסיקים את הנשיקה והראו לה שאתם בשליטה, הרבה נשים על אף שלא יודו בזה – רוצות גבר אשר יהיה בשליטה. בהצלחה חברים!

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אתרי הכרויות - הגיעה העת לחפש אהבה, איך לבחור אתר היכרויות שמתאים לנו? ומה ההבדלים בין האתרים? קראו, זה בטוח יעזור.
  • אהבה או אולי אהבה ממבט ראשון? - מה היא אהבה? זו אהבה או אהבה ממבט ראשון? בכתבה זו תבינו מה היא אהבה ותדעו אם אתם אוהבים או מאוהבים.
  • טיפים להצלחה באתרי הכרויות - נרשמנו לאתר היכרויות – איך ממשיכים עכשיו? במדריך זה ננסה לתת לכם מספר טיפים לגבי הצלחה באתר היכרויות.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי שירליי , בתאריך 23/09/2010 23:26:29
אני לא יודעת מה לעשות אולי תעזריי ליי ?
התאבתי במישו ואין לי את האומץ ללכת ולדברר איתוו כי אני מתביישת ומגמגמתת
אני כ"כ אוהבת אותוו אז תעזרי ליי ווקשה

2. התגובה נשלחה על ידי אניה ולקוב , בתאריך 29/09/2013 12:31:24
אני לא הייתי מסכימה
אני לא הייתי מסכימה לנשיקות בדייט הראשון ! בשבילי זה עקרון
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©