נשיקות בפגישה ראשונה

נשיקות בפגישה ראשונה - נשיקות

נשיקות בפגישה ראשונה - פגישה ראשונה - נשיקות

אז איך מתנשקים בפגישה הראשונה ?


בפגישה ראשונה עם בחורה אשר אתם אוהבים, בחירת סוג הנשיקה המתאימה בזמן המתאימה היא קריטית. בהרבה מקרים, היא תשתמש באירוע הזה כמדד בהמשך היחסים שלכם איתה, במאמר זה ניגע בכמה עובדות על נשיקות וניתן לך מספר טיפים מעולים לכוון אתכם להצליח בבחירת הנשיקה הנכונה בפגישה הראשונה.

שמרו על הפרטיות


פרטיות הינה מרכיב חשוב בכל הקשור לנשיקה ראשונה בפגישה ראשונה. טעות נפוצה היא בחירת תזמון לא טוב לנשיקה ראשונה. נשים מחפשות אחר נשיקה ראשונה שתהיה מיוחד, לכן המתינו לפרטיות לפני שאתם מנסים לנשק בפעם הראשונה.

דעו מתי לעצור


אין דרך טובה יותר לגרום לה להבין כי אתם מציאה מאשר להיות הראשונים שמפיסקים את הנשיקה. כך תהיו אלו אשר לוקחים את הדברים לאט, לא רק שתשאירו אותה עם רצון ליותר, אתם גם תתנו לה לחוות את ההרגשה שנשים מאוד אוהבות אצל הגברים, והוא שלמרות זה שהגברים מחזרים אחר האישה הם עדיין נשארים בשליטה.

הרגישו ותתזמנו את הרגע


ברגע שאתם מרגישים כי זה התזמון הנכון, געו בה בעדינות והחמיאו לה (על השיער או על העור), עקבו אחרי התגובה שלה – האם היה מסגלגלת עיניים או מחייכת.

גרו את הנשים


אין משהו אשר נשים אוהבות יותר מקצת גירוי. תנו לה לדעת מי בשליטה בכך שתתנו לשפתיים שלכם לשגע אותה. הישענו כאילו אתם מתכוונים לנשק אותה ואז חזרו חזרה וחייכו, חשוב לשמור את בת הזוג בדריכות כל הפגישה, השתמשו בזה בחוכמה.

השתמשו בידיים שלכם


נשים אוהבות מאוד קצת ליטוף, במיוחד בנשיקות בפגישה הראשונה. תוכלו להתחיל מהאוזניים, דרך השיער ובידיים. היא לא תשכח את זה - זאת אנו מבטיחים!

"תתבלו את זה" השתמשו ביותר מנשיקה אחת


השתמשו במבחר נשיקות, החל מנשיקות קצרות על הלחיים ועד לנשיקות עמוקות יותר באם זה נשיקות בפה או נשיקה צרפתית. תלוי בבחורה ובמה שאתם מחפשים איתה, תוכלו גם לנשק אותה על הצוואר ואם מתאפשר גם להתקדם לנשיקות מאחורי האוזניים, כך תוכלו לפגוע באיזורי הגירוי שלה בצורה טובה יותר.

לסיכום חברים


בכל הקשור בנשיקות בפגישה ראשונה חשוב לדעת לבחור את התזמון, לדעת מתי לתת נשיקות ואיך לגרום לה לא לשכוח את הנשיקות הללו, תנו לה לרצות עוד בכך שתהיו הראשונים אשר מפסיקים את הנשיקה והראו לה שאתם בשליטה, הרבה נשים על אף שלא יודו בזה – רוצות גבר אשר יהיה בשליטה. בהצלחה חברים!
נשיקות בפגישה ראשונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

שימוש בהומור להצלחה במציאת בן זוג

שימוש בהומור להצלחה במציאת בן זוג

פורסם בתאריך: 23/09/2021 15:42:24

שימוש בהומור הוא מנגנון מצוין בכל מצב נפשי בו נמצאים כדי להפיג מתח, חשש או חרדה והוא כמובן יעזור לכם גם כדי להצליח למצוא בני זוג איכותיים

לגרום לו להתאהב בך

לגרום לו להתאהב בך

פורסם בתאריך: 27/01/2010 22:16:22

את הסרט "איך להיפטר מבחור בעשרה ימים" כולנו מכירות. מי מאתנו לא מחכה לחידוש "איך להשיג בחור בעשרה ימים".

אהבה נכזבת - טיפים מהדייטרית הסדרתית

אהבה נכזבת - טיפים מהדייטרית הסדרתית

פורסם בתאריך: 15/10/2014 09:08:11

רוצים לגלות איך אפשר להפוך אהבה נכזבת ליתרון? הדייטרית הסדרתית חושפת סודות ומגלה הכול. קרה גם לכם? כדאי לכם לקרוא את זה.

5 נקודות שיעזרו לך להבין שהוא לא בשבילך

5 נקודות שיעזרו לך להבין שהוא לא בשבילך

פורסם בתאריך: 26/06/2022 15:13:10

יצאת עם בחור לשניים – שלושה דייטים ואת לא יודעת האם להמשיך לצאת עם הבחור והאם הוא בשבילך. זו בהחלט דילמה. ריכזנו עבורך 5 נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך.

ירח דבש

ירח דבש

פורסם בתאריך: 22/03/2011 17:08:48

החופשה הראשונה שלכם כזוג נשוי. המלצות וטיפים לירח דבש שייתן לכם נקודת פתיחה טובה לחיי הנישואים החדשים.

אימון לזוגיות

אימון לזוגיות

פורסם בתאריך: 27/12/2009 10:32:02

תמיד, יש את הדבר הזה, שמושך אחורה. איך נפרדים מהכוחות המעכבים ומתחברים לכוחות המקדמים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר